Omuz omuza

"Aday olurken kendime, arkadaşlarıma Beşiktaşlılara, dürüst spora güvendim. Zor dönemden el birliğiyle, güç birliğiyle omuz omuza, bize yakışır şekilde çıkarız"

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 27 Mart 2012 Salı 23:15 Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2012 Çarşamba 02:05

CAMiAYA iNANDIM
Pazar günü gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısında başkanlığa seçilen ve yönetim kurulu, dün mazbatalarını alarak görevlerine resmen başladı. Başkan Fikret Orman, mazbata töreninin ardından yaptığı konuşmada, çok heyecanlı olduğunu belirterek,"Ben buraya önce kendime, arkadaşlarıma, Beşiktaşlılara, 'ı sevenlere ve dürüst spora, fairplay'e inanan Türk sporseverlere güvenerek aday oldum, çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun'' ifadelerini kullandı.

ŞEFFAF YÖNETİM
Orman, emeği geçen herkese minnettar olduğunu belirterek, "Bütün Divan Kurulu'na, seçme sicil kuruluna ve ekibine, tüm Beşiktaşlılara teşekkür ediyorum" yorumunu yaptı. Beşiktaş'ın, zor bir dönemde olduğunu ama bunun üstesinden geleceklerini ifade eden Fikret Orman şöyle devam etti: "İnşallah bu zor dönemden el birliğiyle, güç birliğiyle omuz omuza, gerçek Beşiktaşlılara yakışır şekilde, her şeyi şeffafça paylaşarak, fikir alarak, istişare ederek, en güçlü şekilde çıkacağız."

İLK TOPLANTI BUGÜN
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ilk toplantılarını bugün yapacaklarını söyledi. Yönetici arkadaşlarıyla birlikte kulüp binasında bir araya geleceklerini ifade eden Fikret Orman, öncelikli olarak mali konularla ilgili kararlarını masaya yatıracaklarını belirtti.

ŞAİBESİZ KONGRE
Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, pazar günü yapılan kongrenin Beşiktaş tarihinin en düzgün ve en şaibesiz kongrelerinden biri olduğunu ifade etti. Karadeniz "Hepimiz, yeni başkan ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın yanındayız" dedi.

GÜRKAN VE KARADENİZ'DEN ALDI
Akaretler'deki kulüp binasındaki Divan Kurulu lokalinde gerçekleştirilen törende, Başkan Fikret Orman'a mazbatasını, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ve son yapılan kongrede Divan başkanlığını yapan Uluç Gürkan birlikte verdi. Yönetim kurulu üyeleri de mazbatalarını Divan Kurulu ile Seçme ve Sicil Kurulu üyelerinin ellerinden aldı.SON DAKİKA