Gitti-Gidiyor - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
15 Eylül 2019, Pazar

Gitti-Gidiyor

Gitti-Gidiyor

Siyah-beyazlı oyunculara gelen teklifler değerlendirmeye alındı. Yüksek maliyetli Q7, Fernandes, Holosko ve Almeida da gidebilir

BONSERViSLERi BELLi
'ın yabancı oyuncularının son günlerde alacaklarını mahkeme yoluyla talep etmeleri, siyah-beyazlı yönetimin sabrını taşırdı. Özellikle yüksek maliyetleri olan yıldızların isyan bayrağını çekerek 'ya müracaat etmeleri, başkan Yıldırım Demirören ile futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nu radikal kararlar almaya yöneltti. Yabancıları satmayı planlayan yönetim, her futbolcunun bonservis bedelini de belirledi.

YABANCILAR MASADA
Beşiktaş yönetimi özellikle Rusya'dan gelecek teklifleri bekliyor. Satış gerçekleşmezse sezon sonunda yabancılarla yollar ayrılacak ve büyük oranda tasarruf sağlanacak. Quaresma'ya 3.5, Holosko'ya 1.8, Almeida'ya 2.5, Fernandes'e yıllık 2 milyon euro ödeyen Beşiktaş'ta bu isimler bonservissiz ayrılsa dahi, Kartal senelik 10 milyon euro'luk yükten kurtulacak. Bu arada kulübü şikayet eden Fabian Ernst, dün şikayetini geri çekti.


  1. 8.2.2012

Gitti-Gidiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN