Gücümüz adalet

Genç hoca, "Nerede olduğunuzu, giydiğiniz formanın ağırlığını iyi bilin. Ön yargım yok. Adalet, bizim en büyük gücümüz" dedi

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 00:14 Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 02:08
Teknik Direktörü , yeni sezon öncesinde futbolcularıyla ilk toplantısını Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptı. Geniş bir kadroları olduğunu ve üç cephede de zirveyi hedeflediklerini ifade eden genç çalıştırıcı, oyuncularına dikkat etmeleri gereken hususları tek tek sıraladı. Beşiktaş'ın büyük bir camia olduğunu belirten Havutçu, "Nerede oynadığınızı ve giydiğiniz formanın ağırlığını iyi bilin" diyerek şöyle devam etti:

TAKIM OLMAYA MECBURUZ
"Sizler, Beşiktaş formasını giymeyi hak eden, yetenekli ve başarılı oyuncularsınız.
Bu yüzden buradasınız. Ama unutmayın ki başarı, takım olarak sağlanır. Takım olamazsak, çalışmalarımızın da bir anlamı olmaz. İlk günden bu yana söylediğim şeyi tekrarlıyorum, Beşiktaş'ta hak eden formayı alır. Genç, tecrübeli ya da yıldız, hiç kimseye karşı ön yargım yok. Adalet, bizim en büyük gücümüz olacak. Herkes buna göre davransın."

AİLE ORTAMI YARATACAĞIZ
Önemli olanın aile ortamı içinde çalışmak olduğunu dile getiren Tayfur Havutçu, konuşmasını şöyle tamamladı: "Özellikle eski oyuncularımıza sesleniyorum, takıma yeni gelen arkadaşlara yardımcı olalım. Saha içinde ve dışında rakibe, arkadaşınıza ve doğal olarak kendinize saygı duyun. Kurallara uyun ve çalışmalarınızı eksiksiz yerine getirin. Hedefler ve beklentiler büyük. Bunlara karşılık verebilmek için tüm gücünüzle çalışın."

BİZE ULAŞIN