Bosingwa yola çıktı

ile görüşmelerde de sona yaklaşıldı imzanın önündeki tek engel yabancı kontenjanı

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 26 Haziran 2011 Pazar 23:49 Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2011 Pazartesi 21:43
Transfer rekortmeni Beşiktaş, 'yı da bitiriyor. 'nun çok istediği Portekizli oyuncu ve kulübü ile yapılan görüşmelerde sona yaklaşıldı. 28 yaşındaki Portekizli sağ bek için Chelsea 8 milyon euro istiyor, Beşiktaş ise 6 milyon euro veriyor. Ancak imzanın önündeki en büyük engel ise yabancı kontenjanı. Şu anda 14 yabancısı olan Beşiktaş, 29 Haziran'da yapılacak Futbol Federasyonu seçimlerini de bekliyor. Yabancı sınırının kalkarsa Bosingwa'ya hemen imza attırılacak. Siyah-beyazlı yönetim, sınırlama kalkmasa da Bosingwa'yı almanın yollarını arıyor.

KULÜPLER ANLAŞSIN YETER
Fink, Tabata, Holosko, Ferari'ye kapıyı gösteren Beşiktaş'ta Sivok, Fernandes ve Hilbert'in durumları da netleşmedi. Teknik direktör Tayfur Havutçu, "Ben Bosingwa'yı istiyorum. Bize en az 4-5 sene hizmet eder.

Güçlü bir yapısı var, hücumda etkili" diyerek yönetime son sözünü söyledi. Başkan Yıldırım Demirören ve yönetici Fahrettin Curoğlu da Havutçu'ya söz verdi. Türkiye ve Beşiktaş hakkında bilgi toplayan Portekizli oyuncunun, "Jose Mourinho bana Beşiktaş'la ilgili olumlu şeyler söyledi. Yeni bir sayfa açmayı istiyorum. Benim adıma sorun yok, yeter ki kulüpler anlaşsın" diyerek müjdeyi verdi.
BİZE ULAŞIN