İki Beşiktaş çocuğu, iki farklı duruş! - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
15 Eylül 2019, Pazar

İki çocuğu, iki farklı duruş!

İki Beşiktaş çocuğu, iki farklı duruş!

15 Şubat 2011'de Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenlenmiş, siyah beyazlı takıma tam 11 sene hizmet eden emektar , Başkan 'in 'kanatları altında' 'a veda et(tiril)mişti...

Ankaragücü maçının devre arasında, soyunma odasında Toraman'la kavga eden Üzülmez'in bu davranışı 'değerleri'ne göre kabul edilemezdi sayın başkana göre. "O bizim çocuğumuz, evladımız. İbrahim Beşiktaş'ın çocuğudur" sözleri eşliğinde uğurlanmıştı Üzülmez siyah beyazlı camiadan. O cümleler bolca 'ama' içeriyordu ayrıca. O 'ama'ların devamı da "Beşiktaş bunu kabullenemez. O yüzden üzülerek de olsa İbrahim'e veda ediyoruz" şeklinde gelmişti.

Biz o basın toplantısından sonra düşünüp taşınıp, Avrupa'nın önde gelen kulüplerinde yaşanan buna benzer olaylardan örnekler verip "Onlar değil İbrahim Üzüldü" demiştik. (Haberi okumak için tıklayın)

Aradan yaklaşık 2 ay geçti... Bu kez bir başka "Beşiktaş'ın çocuğu" herkesin gözü önünde hoş olmayan görüntülerin kahramanı oluverdi... Saha ortasında, milyonların gözü önünde takım arkadaşına girişiverdi... Yetmedi, maç sonunda bir gazeteciye saldırıverdi... Yani bu kez örnek vermek için ülke sınırlarına gitmeye de gerek yok.

O zaman biz de sözü fazla uzatmayalım, ve bu olaydan sonra nasıl bir 'Beşiktaş duruşu' sergileneceğini merak ettiğimiz için 16 Şubat'ta olduğu gibi bu kez başka sorular soralım:

Bir maçın devre arasında yaşanan olay mı kabullenilemez, yoksa saha ortasında ortaya çıkan nahoş bir görüntü mü?

Takım arkadaşına mı girişmek daha ayıp yoksa bir gazeteciye saldırmak mı?

Nihat Kahveci mi daha bir "Beşiktaş çocuğu", yoksa üzülen İbrahim mi?

Aycan ÇEKİ / Fotomac.com.tr  1. 27.04.2011
  2. Güncelleme: 27.04.2011 12:32

İki Beşiktaş çocuğu, iki farklı duruş! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN