Varsa yoksa 2020 – Fotomaç – 16 Nisan 2019
20 Nisan 2019, Cumartesi

Varsa yoksa 2020

Varsa yoksa 2020

TBF Başkanı , hedefi gösterdi: Olimpiyat Oyunları’na katılmak büyük başarı olur

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı (TBF) , dünkü sponsorluk anlaşmasında hedeflerden de bahsetti. Çin'de gerçekleştirilecek 2019 FIBA 'nda elde edilecek başarının 'na gitme fırsatı taşıdığının altını çizen Hidayet Türkoğlu, "2020 Olimpiyat Oyunları'na katılmak Türk basketbol tarihinde büyük bir başarı olacaktır. Kadınlarımız bunu iki defa başardı, onları bir kez daha kutlamak istiyorum. Dünya Kupası umarım bize uğur getirir" ifadelerini kullandı. Türkoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Sezon başında yaptığımız yabancı kuralı ile Türk oyuncuların kendi takımlarında aldığı süreler arttı. Burada elde edecekleri tecrübeler ve yazın geçirecekleri kamp dönemiyle birlikte iyi durumda olacağımızı ümit ediyorum. Umarım Dünya Kupası'nda sergileyecekleri performansla da hayal ettiğimiz başarılara ulaşırız"
  1. 16.4.2019

Varsa yoksa 2020 haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN