Mrsic: Kupayı istiyoruz

Basketbolda, Teknosa Türkiye Kupası sekizli finalinde Türk Telekom ile eşleşen Fenerbahçe Ülker'in tecrübeli oyuncusu Damir Kaan Mrsic, kupayı kazanmak istediklerini söyledi.

Basketbol Haberleri Giriş Tarihi: 15 Şubat 2010 Pazartesi 15:22 Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2010 Pazartesi 15:26
Polat Renaissance Otel'de yapılan kura çekiminin ardından kurayı değerlendiren Mrsic, uzun zamandır bu kupayı almayı hedeflediklerini ve bu sezon artık kupayı müzelerine götürmek istediklerini ifade etti.
Ligde Efes Pilsen maçında gösterdikleri performansın, kendileri için moral olduğunu anlatan Mrsic, ''Avrupa Ligi'ne erken veda ettik. Türkiye kupası, ne kadar iyi bir takım olduğumuzu göstermek için çok iyi bir şans. Kupada eşleştiğimiz Türk Telekom iyi bir takım, iyi bir kadrosu var. Çeyrek finalin en çekişmeli maçı olacak. Kazanacağımızı düşünüyorum'' diye konuştu.

Kura çekimine katılan Fenerbahçe Ülker Antrenörü Bogdan Tanjevic, kendisinin yerine Mrsic'in konuşmasını isteyerek, görüş belirtmedi.

Türk Telekom Antrenörü Merih Çakıroğlu ise günlük performansın çok önemli olduğu turnuvada, basketbolseverlere güzel bir maç izlettireceklerini dile getirerek, ''Fenerbahçe Ülker iyi takım, biz de iyiyiz. O gün iyi olan kazansın'' dedi.

Türk Telekom'un tecrübeli oyuncusu Hüseyin Beşok da son haftalarda kötü şekilde maç kaybettiklerini, kupayı alarak, çıkış yaşamak istediklerini söyledi.

FENER RÖVANŞI ALDI
BİZE ULAŞIN