Antalyaspor'dan pehlivanlara forma jesti - Son dakika Antalyaspor haberleri - Fotomaç - Son dakika Antalyaspor haberleri - Fotomaç
18 Eylül 2019, Çarşamba

'dan pehlivanlara forma jesti

Antalyaspor'dan pehlivanlara forma jesti

'nde Antalyalı başpehlivanlara, cazgırlara, ile Başkanları’na forma hediye edildi. tarihinin en eskisi olma özelliğini taşıyan güreşleri Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı İkinci Başkanı , Antalyaspor A.Ş. ve Antalyaspor Kulübü Derneği yöneticilerinden ile altyapı antrenörlerinden ile da izledi.

Bu yıl 667'ncisi düzenlenen 'nde Antalyalı başpehlivanlara, cazgırlara, ile Başkanları'na forma hediye edildi.

tarihinin en eskisi olma özelliğini taşıyan güreşleri Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı İkinci Başkanı , Antalyaspor A.Ş. ve Antalyaspor Kulübü Derneği yöneticilerinden ile altyapı antrenörlerinden ile da izledi. Yöneticiler tarafından başpehlivanlık güreşleri öncesinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı , Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Elmalı Belediye Meclisi Üyesi Hasan Aydın, Antalyalı pehlivanlar , , Orhan Okulu, Mehmet Yeşilyeşil, İsmail Balaban, güreşleri yayınlayan Dmax sunucusu Bilgehan Demir, cazgırlar Şükrü Kayabaş, Salih Bozan ve Emin Ger'e, üzerinde isimlerinin yazılı olduğu Antalyaspor forması hediye edildi.

  1. 09.09.2019

Antalyaspor'dan pehlivanlara forma jesti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN