Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Spor Toto Süper Lig
Yarın:
17.00 Medipol Başakşehir-Kasımpaşa (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.00 Adanaspor-Gaziantepspor (5 Ocak Fatih Terim)
20.00 Gençlerbirliği-Aytemiz Alanyaspor (Ankara 19 Mayıs)
21.15 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Vodafone Arena)
11 Eylül Pazar:
17.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Çaykur Didi)
17.00 Trabzonspor-Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Antalyaspor-Atiker Konyaspor (Antalya)
20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Ülker)
- TFF 1. Lig
Yarın:
17.00 Boluspor-Mersin İdmanyurdu (Bolu Atatürk)
17.00 Elazığspor-Ümraniyespor (Elazığ Atatürk)
18.00 Denizlispor-Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk)
18.00 Manisaspor- Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Şanlıurfaspor-Giresunspor (Şanlıurfa GAP Arena)
20.00 Samsunspor-Sivasspor (Samsun 19 Mayıs)
11 Eylül Pazar:
18.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Adana Demirspor (Kamil Ocak)
20.00 Balıkesirspor-Göztepe (Balıkesir Atatürk)
20.00 Altınordu-Bandırmaspor (İzmir Atatürk)
- Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
----------------
Yarın:
15.30 Ofspor-Keçiörengücü (Of İlçe)
15.30 Sivas Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
15.30 Amed Sportif Faaliyetler- Konya Anadolu Selçukspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
16.00 Hacettepe-İstanbulspor (Cebeci İnönü)
16.30 Pendikspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Pendik)
16.30 Kocaeli Birlikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kocaeli Alparslan Türkeş)
16.30 Fatih Karagümrük-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa)
19.00 Kahramanmaraşspor-Nazilli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
20.00 Bucaspor-Fethiyespor (Yeni Buca)
Kırmızı Grup
-----------------
Yarın:
15.30 Gümüşhanespor-Menemen Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)
15.30 Hatayspor-Kastamonuspor 1966 (Antakya Atatürk)
16.00 Niğde Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Niğde 5 Şubat)
16.00 Tokatspor-1461 Trabzon (Tokat Gaziosmanpaşa)
16.30 Karşıyaka-Tuzlaspor (İzmir Atatürk)
16.30 Aydınspor 1923-Kayseri Erciyesspor (Adnan Menderes)
16.30 İnegölspor-BUGSAŞ Spor (İnegöl İlçe)
16.30 Sarıyer-Eyüpspor (Yusuf Ziya Öniş)
16.30 Kırklarelispor-MKE Ankaragücü (Kırklareli Atatürk)
- Spor Toto 3. Lig
1. Grup
----------
Yarın:
15.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kütahyaspor (Van Atatürk)
15.30 24 Erzincanspor-Çorum Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)
15.30 Cizrespor-Bayburt Grup Özel İdare (Cizre İlçe)
15.30 Erzin Belediyespor-Karacabey Birlikspor (Erzin İlçe)
16.00 Ankara Demirspor-Kocaelispor (TCDD Ankara Demirspor)
16.30 Gölcükspor-Altay (Gölcük)
16.30 Tekirdağspor-Kartalspor (Namık Kemal)
16.30 Sancaktepe Belediyespor-Kozan Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi)
16.30 Beylerbeyi-Kızılcabölükspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
2. Grup
----------
Yarın:
15.30 Batman Petrolspor-Düzcespor (Batman 16 Mayıs)
16.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Kırıkhanspor (Fikret Karabudak)
16.30 Silivrispor-Dersimspor (Silivri)
16.30 Kemerspor 2003-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Dr. Fehmi Öncel)
16.30 Yeşil Bursa-Erbaaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
16.30 Derincespor-Halide Edip Adıvarspor (İzmit İsmetpaşa)
16.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor (Mümin Özkasap)
16.30 Çatalcaspor-Pazarspor (Ziya Altınoğlu)
20.00 Dardanelspor-Tire 1922 (Çanakkale 18 Mart)
3. Grup
----------
Yarın:
15.30 12 Bingölspor-Orduspor (Tunceli Atatürk)
15.30 Düzyurtspor-Payasspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
16.00 Ankara Adliyespor-Darıca Gençlerbirliği (Ankara OSTİM)
16.00 Tarsus İdmanyurdu-Elaziz Belediyespor (Tarsus İlçe)
16.30 Maltepespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
16.30 Muğlaspor-Orhangazispor (Muğla Atatürk)
16.30 Bayrampaşa-Diyarbekirspor (İstanbul Büyükşehir Belediye)
16.30 Bergama Belediyespor-Sakaryaspor (Bergama 14 Eylül)
19.00 Afjet Afyonspor-Sultanbeyli Belediyespor (Afyonkarahisar Yenişehir)