Manuel Charr dünya şampiyonu oldu
Videoyu Daralt

Manuel Charr dünya şampiyonu oldu

Kazanırsam kemeri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edeceğim’ diyen Suriye asıllı boksör Manuel Charr, Rus rakibi Ustinov’u yenerek Dünya Şampiyonu oldu. Suriye asıllı Alman boksör Manuel (Mahmut Ömerriat) Charr, Rus rakibi Alexander Ustinov'u 12 raunt sonunda sayıyla yenerek ağır sıklette dünya şampiyonu oldu. 33 yaşındaki boksör karşılaşmadan önce basın danışmanı aracılığı ile yaptığı açıklamada, kazanması halinde kemeri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edeceğini söylemişti. Kendisi de bir mülteci olan ve 20 yıl önce savaşta babasını kaybederek annesi ve kardeşiyle Almanya'ya iltica eden Charr, "Ben mülteci olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum" dediği açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı: "Erdoğan'ın Suriyeli mültecilere ne kadar yardımcı olduğunu da çok iyi biliyorum. Bunun için kendisine minnettarım. Kendisi benim gönlümde dünya şampiyonudur. Bu minnettarlığımın bir karşılığı olarak, dünya şampiyonluğunu kazanınca Türkiye'ye uçarak kendisini ziyaret edip, kemerimi hediye etmek istiyorum."

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
27 Kasım 2017 , Pazartesi
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 2
  • 0


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

    BİZE ULAŞIN