Kaptan çıldırdı! Taraftar sahaya girince...
Videoyu Daralt

Kaptan çıldırdı! Taraftar sahaya girince...

Premier Lig'de West Ham-Burnley arasında oynanan karşılaşmada mağlup durumdaki West Ham taraftarlarından sahaya girenlerle futbolcular arasında kavga çıktı.

Londra'da dün akşam görmeye alışık olmadığımız olaylar yaşandı.

Lige Slaven Bilic'le başlayıp kötü sonuçlar sonucu göreve getirelen David Moyes'la da umduğunu bulamayan West Ham United takımı, Burnley maçında son 5 maçındaki 4. mağlubiyetini alırken, önce maçı izleyen yönetimin etrafında toplanıp onları protesto eden taraftarlar, yenilen goller sonrasında kontrolünü kaybederek sahaya girdi.

Takım kaptanı Mark Noble ile saha içinde kavgaya girişen taraftar saha ekipleri tarafından zorlukla uzaklaştırıldı. Yayıncı kuruluş görüntüleri yayınlamamayı tercih ederken, biz sizler için trübünden çekilen görüntüleri derledik.

Fotomac.com.tr Dış Haberler / Özel

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
11 Mart 2018, Pazar
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


    BİZE ULAŞIN