Flaş sözler! "Galatasaray bir şekilde Diagne'den kurtulacak" - Son dakika Galatasaray videoları - Fotomaç
Videoyu Daralt

Flaş sözler! "Galatasaray bir şekilde Diagne'den kurtulacak"

A Spor yorumcusu ve Sabah Gazetesi Muhabiri Mehmet Özcan, Galatasaray'ın gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Özcan, "Galatasaray'da ben Diagne'nin ömrünü çok uzun görmüyorum. Yani Galatasaray bir şekilde Diagne'den kurtulacak." ifadelerini kullandı.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
06 Haziran 2020 , Cumartesi
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu

haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    SON DAKİKA