Fikret Orman "F.Bahçe rakibimiz değil'
Videoyu Daralt

Fikret Orman "F.Bahçe rakibimiz değil'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Orman, şampiyonluk yarışıyla ilgili olarak, "Fenerbahçe'yle ligdeki işimiz bitti. Artık onlar bizim rakibimiz değil. Bizim rakibimiz Başakşehir ve Galatasaray. Yani rakibimiz değil derken, Fenerbahçe'yle ligde daha maçımız yok anlamında söylüyorum. O yüzden polemik yapmanın da anlamı yok diye düşünüyorum. Bazı gazeteciler ne yazık ki bir algı yaratmaya çalışıyor. Türkiye'nin en büyük kulübünün üzerinde gerginlik yaşatmak istiyorlar. Siz saha dışında algı yaratmaya çalışırsınız ama biz saha içerisinde çıkıp topumuzu oynayacağız." dedi.

Fikret Orman, Aykut Kocaman'ın yaptığı 'taç hırsızlığı' yorumunun sorulması üzerine: "Değerli rakibimizin hocası. Kupada bir maçımız daha var. Aykut hocanın babası iyi Beşiktaşlıdır" dedi.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
09 Mart 2018, Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


    BİZE ULAŞIN