Erman Toroğlu sordu Yusuf Namoğlu cevapladı! İşte istifanın perde arkası - Son dakika Süper Lig videoları - Fotomaç
Videoyu Daralt

Erman Toroğlu sordu Yusuf Namoğlu cevapladı! İşte istifanın perde arkası

A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında MHK eski başkanı Yusuf Namoğlu kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Namoğlu, Erman Toroğlu'nun "Neden istifa ettin?" sorusuna, "Bunun bir kaç nedeni var ama nedenlerin içinde bizi çalışamaz noktaya geldiğimiz bir konu vardı o konuları aşamıyorduk. En son gelen gerek başkanlıktan gerek kurullardan gerekse bir alttaki genel sekreter ve elemanlarından öyle bir noktaya geldi ki mesela başkanla benim konuşmalarımda yani en azından televizyonu var gazetesi var baktım oralardan da hücum başladı. O zaman dedim başkan sen bize şey mi ediyorsun yoksa biz beraber mi çalışıyoruz. Öbür tarafa gidiyorsun oradan da üzerimize geliyorlar. Benim doğru dürüst görev yapmamam için ortamlar oluşturuldu. Bende konuyu arkadaşlarıma açtım ve ayrılma taraftarı olduğumu söyledim. Sonra istifalarımızı topladık ve verdik." ifadelerini kullandı.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
10 Temmuz 2020 , Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu

haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    SON DAKİKA