Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
İngiltere Darren Currie The Hive Stadium, Londra
PERFORMANS
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 32
Eastleigh 0
Barnet FC 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 45 25 13 7 73 35 38 88
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 40
Leyton Orient 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
M
21:45 | 02/04/19 | R 39
Bromley 2
Leyton Orient 1
Maç Detayı
2 45 25 10 10 75 42 33 85
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
G
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidstone United FC 0
Salford City FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Salford City FC 2
Bromley 1
Maç Detayı
G
22:45 | 27/03/19 | R 38
Harrogate Town FC 0
Salford City FC 1
Maç Detayı
3 45 25 10 10 72 42 30 85
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Solihull Moors FC 2
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
B
22:45 | 26/03/19 | R 35
Boreham Wood FC 2
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
4 45 22 15 8 72 39 33 81
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Braintree Town FC 2
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 40
Gateshead 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
AFC Fylde 4
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
21:45 | 02/04/19 | R 39
AFC Fylde 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
5 45 24 9 12 56 38 18 81
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Ebbsfleet United FC 4
Wrexham 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/03/19 | R 40
Hartlepool United FC 1
Wrexham 0
Maç Detayı
6 45 21 11 13 77 55 22 74
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Harrogate Town FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
22:45 | 27/03/19 | R 38
Harrogate Town FC 0
Salford City FC 1
Maç Detayı
7 45 22 7 16 59 60 -1 73
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 40
Leyton Orient 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
AFC Fylde 4
Eastleigh 2
Maç Detayı
M
21:45 | 02/04/19 | R 32
Eastleigh 0
Barnet FC 3
Maç Detayı
8 45 18 13 14 63 45 18 67
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Ebbsfleet United FC 4
Wrexham 2
Maç Detayı
B
22:45 | 26/03/19 | R 37
Halifax Town 0
Ebbsfleet United FC 0
Maç Detayı
9 45 19 9 17 52 46 6 66
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 40
Gateshead 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Braintree Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
10 45 17 14 14 55 57 -2 65
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
M
15:30 | 23/03/19 | R 40
Chesterfield FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
11 45 16 13 16 50 51 -1 61
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 23/03/19 | R 40
Barrow AFC 2
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
12 45 14 17 14 55 51 4 59
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Chesterfield FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
15:30 | 23/03/19 | R 40
Chesterfield FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
13 45 15 12 18 63 68 -5 57
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 39
Bromley 2
Leyton Orient 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Salford City FC 2
Bromley 1
Maç Detayı
14 45 15 12 18 43 50 -7 57
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 32
Eastleigh 0
Barnet FC 3
Maç Detayı
15 45 15 12 18 55 64 -9 57
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Solihull Moors FC 2
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
G
22:45 | 26/03/19 | R 40
Dagenham & Redbridge FC 1
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
16 45 12 20 13 42 43 -1 56
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
B
22:45 | 26/03/19 | R 37
Halifax Town 0
Ebbsfleet United FC 0
Maç Detayı
17 45 14 14 17 53 60 -7 56
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Eastleigh 3
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 23/03/19 | R 40
Hartlepool United FC 1
Wrexham 0
Maç Detayı
18 45 15 10 20 49 55 -6 55
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
B
21:45 | 02/04/19 | R 39
AFC Fylde 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Chesterfield FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
19 45 12 15 18 50 62 -12 51
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
B
22:45 | 26/03/19 | R 35
Boreham Wood FC 2
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
20 45 15 6 24 43 70 -27 51
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
G
22:45 | 26/03/19 | R 40
Maidenhead United FC 2
Havant & Waterlooville FC 1
Maç Detayı
21 45 10 11 24 36 67 -31 41
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
B
15:35 | 30/03/19 | R 41
Aldershot Town FC 0
AFC Fylde 0
Maç Detayı
M
22:45 | 26/03/19 | R 29
Barnet FC 2
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
22 45 9 13 23 62 82 -20 40
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
M
22:45 | 26/03/19 | R 40
Maidenhead United FC 2
Havant & Waterlooville FC 1
Maç Detayı
23 45 11 7 27 48 78 -30 40
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Braintree Town FC 2
AFC Fylde 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Braintree Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
18:00 | 23/03/19 | R 40
Braintree Town FC 2
Bromley 4
Maç Detayı
24 45 9 7 29 37 80 -43 34
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidstone United FC 0
Salford City FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Harrogate Town FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 22 16 3 3 34 12 22 51
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Wrexham 1
Maidstone United FC 0
Maç Detayı
M
22:45 | 12/03/19 | R 38
Wrexham 1
Barrow AFC 3
Maç Detayı
G
18:00 | 02/03/19 | R 36
Wrexham 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/02/19 | R 33
Wrexham 1
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
2 22 15 4 3 45 19 26 49
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
AFC Fylde 4
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
21:45 | 02/04/19 | R 39
AFC Fylde 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
G
22:45 | 12/03/19 | R 38
AFC Fylde 4
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 02/03/19 | R 36
AFC Fylde 2
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
G
22:45 | 19/02/19 | R 32
AFC Fylde 6
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
3 22 14 5 3 39 15 24 47
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 40
Leyton Orient 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
G
22:45 | 26/03/19 | R 35
Leyton Orient 2
AFC Fylde 0
Maç Detayı
G
15:35 | 09/03/19 | R 37
Leyton Orient 1
Wrexham 0
Maç Detayı
M
18:00 | 16/02/19 | R 34
Leyton Orient 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
4 23 14 5 4 43 21 22 47
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Salford City FC 2
Bromley 1
Maç Detayı
B
18:00 | 23/03/19 | R 40
Salford City FC 0
Barnet FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Salford City FC 2
Solihull Moors FC 0
Maç Detayı
G
22:45 | 05/03/19 | R 32
Salford City FC 2
Sutton United FC 0
Maç Detayı
5 23 12 8 3 38 17 21 44
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Solihull Moors FC 2
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Solihull Moors FC 2
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
G
22:45 | 12/03/19 | R 38
Solihull Moors FC 1
Gateshead 0
Maç Detayı
G
20:20 | 02/03/19 | R 36
Solihull Moors FC 5
Maidstone United FC 0
Maç Detayı
6 23 11 6 6 41 27 14 39
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Harrogate Town FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
22:45 | 27/03/19 | R 38
Harrogate Town FC 0
Salford City FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Harrogate Town FC 1
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
G
22:45 | 05/03/19 | R 32
Harrogate Town FC 1
Bromley 0
Maç Detayı
7 23 11 5 7 28 25 3 38
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
M
21:45 | 02/04/19 | R 32
Eastleigh 0
Barnet FC 3
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Eastleigh 3
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Eastleigh 0
Barrow AFC 1
Maç Detayı
G
22:45 | 12/03/19 | R 38
Eastleigh 2
Maidstone United FC 0
Maç Detayı
8 23 9 9 5 30 28 2 36
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Sutton United FC 4
Gateshead 2
Maç Detayı
M
22:45 | 12/03/19 | R 38
Sutton United FC 0
Braintree Town FC 3
Maç Detayı
B
18:00 | 02/03/19 | R 36
Sutton United FC 2
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
9 23 8 11 4 23 13 10 35
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
B
22:45 | 26/03/19 | R 37
Halifax Town 0
Ebbsfleet United FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/03/19 | R 40
Halifax Town 2
Solihull Moors FC 0
Maç Detayı
G
22:45 | 05/03/19 | R 22
Halifax Town 3
Barnet FC 0
Maç Detayı
10 22 10 5 7 35 29 6 35
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 39
Bromley 2
Leyton Orient 1
Maç Detayı
B
22:45 | 12/03/19 | R 38
Bromley 3
Chesterfield FC 3
Maç Detayı
M
18:00 | 02/03/19 | R 36
Bromley 0
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 16/02/19 | R 34
Bromley 2
Maidstone United FC 0
Maç Detayı
11 22 9 7 6 25 18 7 34
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 40
Gateshead 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Gateshead 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
B
18:00 | 23/02/19 | R 35
Gateshead 1
Wrexham 1
Maç Detayı
B
18:00 | 09/02/19 | R 33
Gateshead 0
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
12 23 10 3 10 32 23 9 33
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Ebbsfleet United FC 4
Wrexham 2
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Ebbsfleet United FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
G
22:45 | 12/03/19 | R 38
Ebbsfleet United FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 02/03/19 | R 36
Ebbsfleet United FC 0
Salford City FC 1
Maç Detayı
13 23 9 6 8 29 28 1 33
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 23/03/19 | R 40
Barrow AFC 2
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Barrow AFC 2
Aldershot Town FC 1
Maç Detayı
M
22:45 | 05/03/19 | R 32
Barrow AFC 2
Leyton Orient 3
Maç Detayı
14 23 8 8 7 28 25 3 32
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Chesterfield FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
15:30 | 23/03/19 | R 40
Chesterfield FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Chesterfield FC 2
Eastleigh 3
Maç Detayı
M
18:00 | 23/02/19 | R 35
Chesterfield FC 0
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
15 22 8 7 7 30 28 2 31
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
M
22:45 | 26/03/19 | R 40
Dagenham & Redbridge FC 1
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Dagenham & Redbridge FC 3
Bromley 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/02/19 | R 35
Dagenham & Redbridge FC 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 16/02/19 | R 34
Dagenham & Redbridge FC 0
Gateshead 2
Maç Detayı
16 22 8 6 8 28 28 0 30
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/03/19 | R 40
Hartlepool United FC 1
Wrexham 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Hartlepool United FC 3
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/02/19 | R 35
Hartlepool United FC 1
Bromley 2
Maç Detayı
B
18:00 | 09/02/19 | R 33
Hartlepool United FC 1
Leyton Orient 1
Maç Detayı
17 22 8 5 9 28 30 -2 29
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Dover Athletic FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
22:45 | 12/03/19 | R 38
Dover Athletic FC 1
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 02/03/19 | R 36
Dover Athletic FC 3
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/02/19 | R 33
Dover Athletic FC 2
Harrogate Town FC 3
Maç Detayı
18 23 7 8 8 24 26 -2 29
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barnet FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
22:45 | 26/03/19 | R 29
Barnet FC 2
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
G
22:45 | 19/03/19 | R 31
Barnet FC 1
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/03/19 | R 39
Barnet FC 0
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
19 22 8 4 10 25 34 -9 28
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
22:45 | 26/03/19 | R 40
Maidenhead United FC 2
Havant & Waterlooville FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Maidenhead United FC 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
B
22:45 | 05/03/19 | R 32
Maidenhead United FC 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/02/19 | R 35
Maidenhead United FC 1
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
20 22 7 6 9 37 30 7 27
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Havant & Waterlooville FC 1
Chesterfield FC 2
Maç Detayı
G
22:45 | 12/03/19 | R 38
Havant & Waterlooville FC 3
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 02/03/19 | R 36
Havant & Waterlooville FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/02/19 | R 34
Havant & Waterlooville FC 2
Wrexham 3
Maç Detayı
21 23 7 6 10 19 26 -7 27
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
B
15:35 | 30/03/19 | R 41
Aldershot Town FC 0
AFC Fylde 0
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Aldershot Town FC 0
Salford City FC 1
Maç Detayı
M
22:45 | 12/03/19 | R 38
Aldershot Town FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
M
18:00 | 02/03/19 | R 36
Aldershot Town FC 0
Gateshead 2
Maç Detayı
22 22 7 6 9 23 31 -8 27
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
B
22:45 | 26/03/19 | R 35
Boreham Wood FC 2
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/03/19 | R 40
Boreham Wood FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 09/03/19 | R 37
Boreham Wood FC 1
AFC Fylde 1
Maç Detayı
M
22:45 | 19/02/19 | R 32
Boreham Wood FC 0
Wrexham 2
Maç Detayı
23 23 6 3 14 25 44 -19 21
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Braintree Town FC 2
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Braintree Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
18:00 | 23/03/19 | R 40
Braintree Town FC 2
Bromley 4
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Braintree Town FC 0
Harrogate Town FC 4
Maç Detayı
M
22:45 | 05/03/19 | R 32
Braintree Town FC 1
Chesterfield FC 3
Maç Detayı
24 22 3 4 15 17 37 -20 13
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidstone United FC 0
Salford City FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/03/19 | R 40
Maidstone United FC 0
Ebbsfleet United FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Maidstone United FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
M
22:45 | 19/02/19 | R 32
Maidstone United FC 0
Halifax Town 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 23 11 8 4 34 20 14 41
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
M
21:45 | 02/04/19 | R 39
Bromley 2
Leyton Orient 1
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barnet FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
22:45 | 12/03/19 | R 38
Aldershot Town FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
G
22:45 | 05/03/19 | R 32
Barrow AFC 2
Leyton Orient 3
Maç Detayı
2 22 13 2 7 34 25 9 41
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
B
22:45 | 26/03/19 | R 35
Boreham Wood FC 2
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/03/19 | R 40
Halifax Town 2
Solihull Moors FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Salford City FC 2
Solihull Moors FC 0
Maç Detayı
G
22:45 | 12/02/19 | R 32
Aldershot Town FC 0
Solihull Moors FC 3
Maç Detayı
3 22 11 5 6 32 21 11 38
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidstone United FC 0
Salford City FC 2
Maç Detayı
G
22:45 | 27/03/19 | R 38
Harrogate Town FC 0
Salford City FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Aldershot Town FC 0
Salford City FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 02/03/19 | R 36
Ebbsfleet United FC 0
Salford City FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 09/02/19 | R 33
Braintree Town FC 1
Salford City FC 0
Maç Detayı
4 22 10 5 7 36 28 8 35
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 23/03/19 | R 40
Barrow AFC 2
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
M
22:45 | 19/03/19 | R 31
Barnet FC 1
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Braintree Town FC 0
Harrogate Town FC 4
Maç Detayı
G
18:00 | 23/02/19 | R 35
Chesterfield FC 0
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
5 22 11 2 9 31 35 -4 35
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 40
Leyton Orient 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
AFC Fylde 4
Eastleigh 2
Maç Detayı
G
18:00 | 09/03/19 | R 37
Chesterfield FC 2
Eastleigh 3
Maç Detayı
G
18:00 | 23/02/19 | R 35
Salford City FC 0
Eastleigh 2
Maç Detayı
G
18:00 | 09/02/19 | R 33
Aldershot Town FC 1
Eastleigh 3
Maç Detayı
6 22 8 10 4 31 22 9 34
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
B
22:45 | 26/03/19 | R 37
Halifax Town 0
Ebbsfleet United FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/03/19 | R 40
Maidstone United FC 0
Ebbsfleet United FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 23/02/19 | R 35
Barrow AFC 0
Ebbsfleet United FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/02/19 | R 34
Harrogate Town FC 1
Ebbsfleet United FC 2
Maç Detayı
7 23 7 11 5 27 20 7 32
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Braintree Town FC 2
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 40
Gateshead 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
15:35 | 30/03/19 | R 41
Aldershot Town FC 0
AFC Fylde 0
Maç Detayı
M
22:45 | 26/03/19 | R 35
Leyton Orient 2
AFC Fylde 0
Maç Detayı
B
18:00 | 09/03/19 | R 37
Boreham Wood FC 1
AFC Fylde 1
Maç Detayı
8 23 10 2 11 27 28 -1 32
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Braintree Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Sutton United FC 4
Gateshead 2
Maç Detayı
M
22:45 | 12/03/19 | R 38
Solihull Moors FC 1
Gateshead 0
Maç Detayı
G
18:00 | 02/03/19 | R 36
Aldershot Town FC 0
Gateshead 2
Maç Detayı
9 23 8 6 9 22 26 -4 30
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Ebbsfleet United FC 4
Wrexham 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/03/19 | R 40
Hartlepool United FC 1
Wrexham 0
Maç Detayı
M
15:35 | 09/03/19 | R 37
Leyton Orient 1
Wrexham 0
Maç Detayı
B
18:00 | 23/02/19 | R 35
Gateshead 1
Wrexham 1
Maç Detayı
10 22 8 5 9 25 29 -4 29
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
M
15:30 | 23/03/19 | R 40
Chesterfield FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Maidenhead United FC 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
22:45 | 05/03/19 | R 32
Salford City FC 2
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 23/02/19 | R 35
Dagenham & Redbridge FC 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
11 22 7 7 8 21 23 -2 28
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Eastleigh 0
Barrow AFC 1
Maç Detayı
G
22:45 | 12/03/19 | R 38
Wrexham 1
Barrow AFC 3
Maç Detayı
M
18:00 | 02/03/19 | R 36
Barnet FC 3
Barrow AFC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/02/19 | R 34
Sutton United FC 0
Barrow AFC 1
Maç Detayı
12 22 8 4 10 19 24 -5 28
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 32
Eastleigh 0
Barnet FC 3
Maç Detayı
B
18:00 | 23/03/19 | R 40
Salford City FC 0
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Gateshead 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
13 23 7 7 9 27 34 -7 28
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Solihull Moors FC 2
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
G
22:45 | 26/03/19 | R 40
Dagenham & Redbridge FC 1
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Hartlepool United FC 3
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/02/19 | R 35
Maidenhead United FC 1
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
14 22 6 9 7 27 26 1 27
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/03/19 | R 39
Havant & Waterlooville FC 1
Chesterfield FC 2
Maç Detayı
B
22:45 | 12/03/19 | R 38
Bromley 3
Chesterfield FC 3
Maç Detayı
G
22:45 | 05/03/19 | R 32
Braintree Town FC 1
Chesterfield FC 3
Maç Detayı
M
18:00 | 02/03/19 | R 36
Wrexham 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
15 23 6 8 9 25 32 -7 26
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Eastleigh 3
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/03/19 | R 39
Barnet FC 0
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
M
22:45 | 12/03/19 | R 38
AFC Fylde 4
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 02/03/19 | R 36
Sutton United FC 2
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
16 23 5 9 9 27 31 -4 24
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Ebbsfleet United FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
B
22:45 | 12/03/19 | R 38
Dover Athletic FC 1
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 02/03/19 | R 36
Bromley 0
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
17 23 7 3 13 19 27 -8 24
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
21:45 | 02/04/19 | R 39
AFC Fylde 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Chesterfield FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
M
22:45 | 12/03/19 | R 38
Havant & Waterlooville FC 3
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
B
22:45 | 05/03/19 | R 32
Maidenhead United FC 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
18 23 7 2 14 18 36 -18 23
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Harrogate Town FC 1
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
22:45 | 12/03/19 | R 38
Ebbsfleet United FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 02/03/19 | R 36
AFC Fylde 2
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
19 23 5 7 11 28 39 -11 22
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Salford City FC 2
Bromley 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/03/19 | R 40
Braintree Town FC 2
Bromley 4
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Dagenham & Redbridge FC 3
Bromley 0
Maç Detayı
M
22:45 | 05/03/19 | R 32
Harrogate Town FC 1
Bromley 0
Maç Detayı
20 22 4 9 9 19 30 -11 21
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Dover Athletic FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
22:45 | 12/03/19 | R 38
Barnet FC 1
Halifax Town 1
Maç Detayı
G
18:00 | 02/03/19 | R 36
Eastleigh 0
Halifax Town 1
Maç Detayı
G
22:45 | 19/02/19 | R 32
Maidstone United FC 0
Halifax Town 1
Maç Detayı
21 23 6 3 14 20 43 -23 21
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Harrogate Town FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Wrexham 1
Maidstone United FC 0
Maç Detayı
M
22:45 | 12/03/19 | R 38
Eastleigh 2
Maidstone United FC 0
Maç Detayı
M
20:20 | 02/03/19 | R 36
Solihull Moors FC 5
Maidstone United FC 0
Maç Detayı
22 22 5 4 13 23 34 -11 19
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/03/19 | R 39
Solihull Moors FC 2
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
G
22:45 | 12/03/19 | R 38
Sutton United FC 0
Braintree Town FC 3
Maç Detayı
M
18:00 | 02/03/19 | R 36
Dover Athletic FC 3
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 16/02/19 | R 34
Eastleigh 2
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
23 22 3 5 14 17 41 -24 14
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
M
22:45 | 26/03/19 | R 29
Barnet FC 2
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/03/19 | R 40
Boreham Wood FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Barrow AFC 2
Aldershot Town FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/02/19 | R 35
Braintree Town FC 0
Aldershot Town FC 1
Maç Detayı
24 23 2 7 14 25 52 -27 13
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
M
22:45 | 26/03/19 | R 40
Maidenhead United FC 2
Havant & Waterlooville FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 09/03/19 | R 37
Maidstone United FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
B
18:00 | 23/02/19 | R 35
Halifax Town 0
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı