Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 46 25 14 7 73 35 38 89
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Leyton Orient 0
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 40
Leyton Orient 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
2 46 25 11 10 73 43 30 86
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dagenham & Redbridge FC 1
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
3 46 25 10 11 77 45 32 85
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Hartlepool United FC 3
Salford City FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
G
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
4 46 25 9 12 58 39 19 84
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Wrexham 2
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
5 46 22 15 9 72 41 31 81
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
AFC Fylde 0
Halifax Town 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
6 46 21 11 14 78 57 21 74
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Wrexham 2
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
7 46 22 8 16 62 63 -1 74
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Boreham Wood FC 3
Eastleigh 3
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
8 46 18 13 15 64 50 14 67
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Bromley 5
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Ebbsfleet United FC 4
Wrexham 2
Maç Detayı
9 46 19 9 18 52 48 4 66
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Gateshead 0
Barrow AFC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 40
Gateshead 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
10 46 17 14 15 55 60 -5 65
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dover Athletic FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
11 46 17 13 16 52 51 1 64
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Gateshead 0
Barrow AFC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
12 46 16 12 18 68 69 -1 60
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Bromley 5
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 39
Bromley 2
Leyton Orient 1
Maç Detayı
13 46 16 12 18 45 50 -5 60
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Havant & Waterlooville FC 0
Barnet FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
14 46 16 12 18 58 64 -6 60
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dover Athletic FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Solihull Moors FC 2
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
15 46 14 17 15 55 53 2 59
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidenhead United FC 2
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Chesterfield FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
16 46 13 20 13 44 43 1 59
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
AFC Fylde 0
Halifax Town 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
17 46 15 14 17 56 62 -6 59
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Hartlepool United FC 3
Salford City FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Eastleigh 3
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
18 46 15 11 20 50 56 -6 56
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dagenham & Redbridge FC 1
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
B
21:45 | 02/04/19 | R 39
AFC Fylde 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
19 46 16 6 24 45 70 -25 54
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidenhead United FC 2
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
20 46 12 16 18 53 65 -12 52
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Boreham Wood FC 3
Eastleigh 3
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
21 46 11 11 24 38 67 -29 44
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidstone United FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
B
15:35 | 30/03/19 | R 41
Aldershot Town FC 0
AFC Fylde 0
Maç Detayı
22 46 11 8 27 48 78 -30 41
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Leyton Orient 0
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Braintree Town FC 2
AFC Fylde 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Braintree Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
23 46 9 13 24 62 84 -22 40
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Havant & Waterlooville FC 0
Barnet FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
24 46 9 7 30 37 82 -45 34
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidstone United FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidstone United FC 0
Salford City FC 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 23 17 3 3 36 13 23 54
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Wrexham 2
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
2 23 15 4 4 45 21 24 49
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
AFC Fylde 0
Halifax Town 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
3 23 14 6 3 39 15 24 48
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Leyton Orient 0
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 40
Leyton Orient 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
4 23 14 5 4 43 21 22 47
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
5 23 12 8 3 38 17 21 44
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
6 23 11 6 6 41 27 14 39
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
7 23 11 5 7 40 30 10 38
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Bromley 5
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 39
Bromley 2
Leyton Orient 1
Maç Detayı
8 23 11 5 7 28 25 3 38
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
9 23 9 9 5 30 28 2 36
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
10 23 8 11 4 23 13 10 35
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
11 23 9 7 7 25 20 5 34
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Gateshead 0
Barrow AFC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 40
Gateshead 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
12 23 10 3 10 32 23 9 33
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Ebbsfleet United FC 4
Wrexham 2
Maç Detayı
13 23 9 6 8 31 30 1 33
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Hartlepool United FC 3
Salford City FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
14 23 9 6 8 29 28 1 33
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
15 23 8 8 7 28 25 3 32
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Chesterfield FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
16 23 8 8 7 31 29 2 32
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dagenham & Redbridge FC 1
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
17 23 9 5 9 31 30 1 32
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dover Athletic FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
18 23 9 4 10 27 34 -7 31
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidenhead United FC 2
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
19 23 7 8 8 24 26 -2 29
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
20 23 7 7 9 26 34 -8 28
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Boreham Wood FC 3
Eastleigh 3
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
21 23 7 6 10 37 32 5 27
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Havant & Waterlooville FC 0
Barnet FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
22 23 7 6 10 19 26 -7 27
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
B
15:35 | 30/03/19 | R 41
Aldershot Town FC 0
AFC Fylde 0
Maç Detayı
23 23 6 3 14 25 44 -19 21
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Braintree Town FC 2
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Braintree Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
24 23 3 4 16 17 39 -22 13
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidstone United FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidstone United FC 0
Salford City FC 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 23 13 3 7 35 26 9 42
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dagenham & Redbridge FC 1
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
2 23 11 8 4 34 20 14 41
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
3 23 11 5 7 34 24 10 38
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Hartlepool United FC 3
Salford City FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
4 23 11 3 9 34 38 -4 36
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Boreham Wood FC 3
Eastleigh 3
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
5 23 10 5 8 37 30 7 35
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Wrexham 2
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
6 23 8 10 5 32 27 5 34
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Bromley 5
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
7 23 7 11 5 27 20 7 32
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
8 23 10 2 11 27 28 -1 32
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
9 23 8 7 8 23 23 0 31
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Gateshead 0
Barrow AFC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
10 23 9 4 10 21 24 -3 31
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Havant & Waterlooville FC 0
Barnet FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
11 23 8 6 9 22 26 -4 30
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
12 23 8 5 10 25 32 -7 29
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dover Athletic FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
13 23 7 7 9 27 34 -7 28
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Solihull Moors FC 2
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
14 23 6 9 8 27 28 -1 27
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidenhead United FC 2
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
15 23 6 8 9 25 32 -7 26
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Eastleigh 3
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
16 23 5 9 9 27 31 -4 24
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
17 23 7 3 13 19 27 -8 24
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
21:45 | 02/04/19 | R 39
AFC Fylde 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
18 23 5 9 9 21 30 -9 24
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
AFC Fylde 0
Halifax Town 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
19 23 7 2 14 18 36 -18 23
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
20 23 5 7 11 28 39 -11 22
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
21 23 6 3 14 20 43 -23 21
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
22 23 5 5 13 23 34 -11 20
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Leyton Orient 0
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
23 23 4 5 14 19 41 -22 17
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidstone United FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
24 23 2 7 14 25 52 -27 13
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 46 25 14 7 73 35 38 89 23 14 6 3 39 15 24 48 23 11 8 4 34 20 14 41
2 46 25 11 10 73 43 30 86 23 12 8 3 38 17 21 44 23 13 3 7 35 26 9 42
3 46 25 10 11 77 45 32 85 23 14 5 4 43 21 22 47 23 11 5 7 34 24 10 38
4 46 25 9 12 58 39 19 84 23 17 3 3 36 13 23 54 23 8 6 9 22 26 -4 30
5 46 22 15 9 72 41 31 81 23 15 4 4 45 21 24 49 23 7 11 5 27 20 7 32
6 46 21 11 14 78 57 21 74 23 11 6 6 41 27 14 39 23 10 5 8 37 30 7 35
7 46 22 8 16 62 63 -1 74 23 11 5 7 28 25 3 38 23 11 3 9 34 38 -4 36
8 46 18 13 15 64 50 14 67 23 10 3 10 32 23 9 33 23 8 10 5 32 27 5 34
9 46 19 9 18 52 48 4 66 23 9 7 7 25 20 5 34 23 10 2 11 27 28 -1 32
10 46 17 14 15 55 60 -5 65 23 9 9 5 30 28 2 36 23 8 5 10 25 32 -7 29
11 46 17 13 16 52 51 1 64 23 9 6 8 29 28 1 33 23 8 7 8 23 23 0 31
12 46 16 12 18 68 69 -1 60 23 11 5 7 40 30 10 38 23 5 7 11 28 39 -11 22
13 46 16 12 18 45 50 -5 60 23 7 8 8 24 26 -2 29 23 9 4 10 21 24 -3 31
14 46 16 12 18 58 64 -6 60 23 9 5 9 31 30 1 32 23 7 7 9 27 34 -7 28
15 46 14 17 15 55 53 2 59 23 8 8 7 28 25 3 32 23 6 9 8 27 28 -1 27
16 46 13 20 13 44 43 1 59 23 8 11 4 23 13 10 35 23 5 9 9 21 30 -9 24
17 46 15 14 17 56 62 -6 59 23 9 6 8 31 30 1 33 23 6 8 9 25 32 -7 26
18 46 15 11 20 50 56 -6 56 23 8 8 7 31 29 2 32 23 7 3 13 19 27 -8 24
19 46 16 6 24 45 70 -25 54 23 9 4 10 27 34 -7 31 23 7 2 14 18 36 -18 23
20 46 12 16 18 53 65 -12 52 23 7 7 9 26 34 -8 28 23 5 9 9 27 31 -4 24
21 46 11 11 24 38 67 -29 44 23 7 6 10 19 26 -7 27 23 4 5 14 19 41 -22 17
22 46 11 8 27 48 78 -30 41 23 6 3 14 25 44 -19 21 23 5 5 13 23 34 -11 20
23 46 9 13 24 62 84 -22 40 23 7 6 10 37 32 5 27 23 2 7 14 25 52 -27 13
24 46 9 7 30 37 82 -45 34 23 3 4 16 17 39 -22 13 23 6 3 14 20 43 -23 21
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 73 35 38 46
89
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Leyton Orient 0
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 40
Leyton Orient 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
2 73 43 30 46
86
M
14:30 | 04/05/19 | R semifinal
Solihull Moors FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dagenham & Redbridge FC 1
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
3 77 45 32 46
85
G
17:00 | 11/05/19 | R final
Salford City FC 3
AFC Fylde 0
Maç Detayı
G
17:30 | 05/05/19 | R semifinal
Salford City FC (4) 1
Eastleigh (3) 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Hartlepool United FC 3
Salford City FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
G
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
4 58 39 19 46
84
M
21:00 | 02/05/19 | R 1
Wrexham 0
Eastleigh 1
Maç Detayı
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Wrexham 2
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
5 72 41 31 46
81
M
17:00 | 11/05/19 | R final
Salford City FC 3
AFC Fylde 0
Maç Detayı
G
14:30 | 04/05/19 | R semifinal
Solihull Moors FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
21:00 | 01/05/19 | R 1
AFC Fylde 3
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
AFC Fylde 0
Halifax Town 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
6 78 57 21 46
74
M
21:00 | 01/05/19 | R 1
AFC Fylde 3
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Wrexham 2
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
7 62 63 -1 46
74
M
17:30 | 05/05/19 | R semifinal
Salford City FC (4) 1
Eastleigh (3) 1
Maç Detayı
G
21:00 | 02/05/19 | R 1
Wrexham 0
Eastleigh 1
Maç Detayı
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Boreham Wood FC 3
Eastleigh 3
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
8 64 50 14 46
67
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Bromley 5
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Ebbsfleet United FC 4
Wrexham 2
Maç Detayı
9 52 48 4 46
66
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Gateshead 0
Barrow AFC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 40
Gateshead 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
10 55 60 -5 46
65
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dover Athletic FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
11 52 51 1 46
64
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Gateshead 0
Barrow AFC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
12 68 69 -1 46
60
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Bromley 5
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 39
Bromley 2
Leyton Orient 1
Maç Detayı
13 45 50 -5 46
60
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Havant & Waterlooville FC 0
Barnet FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
14 58 64 -6 46
60
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dover Athletic FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Solihull Moors FC 2
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
15 55 53 2 46
59
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidenhead United FC 2
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Chesterfield FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
16 44 43 1 46
59
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
AFC Fylde 0
Halifax Town 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
17 56 62 -6 46
59
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Hartlepool United FC 3
Salford City FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Eastleigh 3
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
18 50 56 -6 46
56
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dagenham & Redbridge FC 1
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
B
21:45 | 02/04/19 | R 39
AFC Fylde 1
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
19 45 70 -25 46
54
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidenhead United FC 2
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
20 53 65 -12 46
52
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Boreham Wood FC 3
Eastleigh 3
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
21 38 67 -29 46
44
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidstone United FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
B
15:35 | 30/03/19 | R 41
Aldershot Town FC 0
AFC Fylde 0
Maç Detayı
22 48 78 -30 46
41
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Leyton Orient 0
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Braintree Town FC 2
AFC Fylde 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Braintree Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
23 62 84 -22 46
40
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Havant & Waterlooville FC 0
Barnet FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
24 37 82 -45 46
34
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidstone United FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidstone United FC 0
Salford City FC 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 36 13 23 23
54
M
21:00 | 02/05/19 | R 1
Wrexham 0
Eastleigh 1
Maç Detayı
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Wrexham 2
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Wrexham 3
Braintree Town FC 1
Maç Detayı
2 45 21 24 23
49
G
21:00 | 01/05/19 | R 1
AFC Fylde 3
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
AFC Fylde 0
Halifax Town 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
3 39 15 24 23
48
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Leyton Orient 0
Braintree Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 40
Leyton Orient 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Leyton Orient 2
Halifax Town 2
Maç Detayı
4 43 21 22 23
47
G
17:00 | 11/05/19 | R final
Salford City FC 3
AFC Fylde 0
Maç Detayı
G
17:30 | 05/05/19 | R semifinal
Salford City FC (4) 1
Eastleigh (3) 1
Maç Detayı
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
14:35 | 13/04/19 | R 43
Salford City FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
5 38 17 21 23
44
M
14:30 | 04/05/19 | R semifinal
Solihull Moors FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Solihull Moors FC 3
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
6 41 27 14 23
39
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Harrogate Town FC 0
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
7 40 30 10 23
38
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Bromley 5
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Bromley 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 02/04/19 | R 39
Bromley 2
Leyton Orient 1
Maç Detayı
8 28 25 3 23
38
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Eastleigh 2
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
9 30 28 2 23
36
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Sutton United FC 2
Maidstone United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Sutton United FC 2
Havant & Waterlooville FC 2
Maç Detayı
10 23 13 10 23
35
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Halifax Town 2
Bromley 2
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Halifax Town 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
11 25 20 5 23
34
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Gateshead 0
Barrow AFC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 40
Gateshead 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
12 32 23 9 23
33
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Ebbsfleet United FC 0
Dagenham & Redbridge FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Ebbsfleet United FC 4
Wrexham 2
Maç Detayı
13 31 30 1 23
33
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Hartlepool United FC 3
Salford City FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Hartlepool United FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
14 29 28 1 23
33
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Barrow AFC 1
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
15 28 25 3 23
32
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Chesterfield FC 3
Boreham Wood FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Chesterfield FC 4
Maidstone United FC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Chesterfield FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
16 31 29 2 23
32
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dagenham & Redbridge FC 1
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
17 31 30 1 23
32
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dover Athletic FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dover Athletic FC 1
Aldershot Town FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
18 27 34 -7 23
31
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidenhead United FC 2
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
19 24 26 -2 23
29
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barnet FC 1
Bromley 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
20 26 34 -8 23
28
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Boreham Wood FC 3
Eastleigh 3
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
21 37 32 5 23
27
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Havant & Waterlooville FC 0
Barnet FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
22 19 26 -7 23
27
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Aldershot Town FC 2
Havant & Waterlooville FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
B
15:35 | 30/03/19 | R 41
Aldershot Town FC 0
AFC Fylde 0
Maç Detayı
23 25 44 -19 23
21
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Braintree Town FC 2
Dagenham & Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Braintree Town FC 2
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/03/19 | R 41
Braintree Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
24 17 39 -22 23
13
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidstone United FC 0
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidstone United FC 0
Braintree Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidstone United FC 0
Salford City FC 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 35 26 9 23
42
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dagenham & Redbridge FC 1
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Bromley 0
Solihull Moors FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Hartlepool United FC 0
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
2 34 20 14 23
41
B
17:00 | 22/04/19 | R 45
Solihull Moors FC 0
Leyton Orient 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Sutton United FC 1
Leyton Orient 2
Maç Detayı
3 34 24 10 23
38
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Hartlepool United FC 3
Salford City FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/04/19 | R 44
Boreham Wood FC 2
Salford City FC 3
Maç Detayı
4 34 38 -4 23
36
M
17:30 | 05/05/19 | R semifinal
Salford City FC (4) 1
Eastleigh (3) 1
Maç Detayı
G
21:00 | 02/05/19 | R 1
Wrexham 0
Eastleigh 1
Maç Detayı
B
14:30 | 27/04/19 | R 46
Boreham Wood FC 3
Eastleigh 3
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Dagenham & Redbridge FC 2
Eastleigh 0
Maç Detayı
5 37 30 7 23
35
M
21:00 | 01/05/19 | R 1
AFC Fylde 3
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Wrexham 2
Harrogate Town FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Leyton Orient 2
Harrogate Town FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Havant & Waterlooville FC 1
Harrogate Town FC 2
Maç Detayı
6 32 27 5 23
34
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Bromley 5
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Havant & Waterlooville FC 3
Ebbsfleet United FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Gateshead 1
Ebbsfleet United FC 1
Maç Detayı
7 27 20 7 23
32
M
17:00 | 11/05/19 | R final
Salford City FC 3
AFC Fylde 0
Maç Detayı
G
14:30 | 04/05/19 | R semifinal
Solihull Moors FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Salford City FC 0
AFC Fylde 1
Maç Detayı
8 27 28 -1 23
32
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Harrogate Town FC 2
Gateshead 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 43
Eastleigh 1
Gateshead 0
Maç Detayı
9 23 23 0 23
31
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Gateshead 0
Barrow AFC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 19/04/19 | R 44
Maidenhead United FC 1
Barrow AFC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dagenham & Redbridge FC 0
Barrow AFC 0
Maç Detayı
10 21 24 -3 23
31
G
14:30 | 27/04/19 | R 46
Havant & Waterlooville FC 0
Barnet FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
AFC Fylde 1
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 09/04/19 | R 35
Maidstone United FC 2
Barnet FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Maidenhead United FC 0
Barnet FC 1
Maç Detayı
11 22 26 -4 23
30
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Halifax Town 2
Wrexham 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barnet FC 1
Wrexham 2
Maç Detayı
12 25 32 -7 23
29
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Dover Athletic FC 3
Sutton United FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Wrexham 1
Sutton United FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/19 | R 42
Boreham Wood FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
13 27 34 -7 23
28
G
17:00 | 22/04/19 | R 45
Ebbsfleet United FC 0
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 43
Barrow AFC 2
Dover Athletic FC 3
Maç Detayı
B
18:00 | 30/03/19 | R 41
Solihull Moors FC 2
Dover Athletic FC 2
Maç Detayı
14 27 28 -1 23
27
M
14:30 | 27/04/19 | R 46
Maidenhead United FC 2
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/04/19 | R 44
Gateshead 1
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/04/19 | R 42
Dover Athletic FC 0
Chesterfield FC 0
Maç Detayı
15 25 32 -7 23
26
M
17:00 | 22/04/19 | R 45
Barrow AFC 1
Hartlepool United FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 13/04/19 | R 43
Aldershot Town FC 1
Hartlepool United FC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/03/19 | R 41
Eastleigh 3
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
16 27 31 -4 23