Turkiye - Türkiye Kupası | İY | |||||
20:30 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 83' |
83'
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 90' |
90'
|
1:2 | ||||
03:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
03:30 90' |
90'
|
0:1 | ||||
03:30 90' |
90'
|
2:1 | ||||
05:00 85' |
85'
|
1:0 |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
22:00 | -:- |
Fransa - Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
16:00 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
18:55 | -:- | |||||
19:40 | -:- | |||||
20:50 | -:- |
ABD - US Open Kupası | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Hessenliga | İY | |||||
20:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Angola - Girabola | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arnavutluk - Kategoria e Pare | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Arnavutluk - Kategoria Superiore | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
20:30 | -:- |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
01:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası | İY | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Roraimense | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Cebelitarık - Ulusal Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
17:30 | -:- |
Çekya - Divize F | İY | |||||
11:15 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
11:30 | -:- | |||||
11:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
15:30 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 | -:- |
Estonya - Kupa | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
02:00 | -:- |
Faroe Adaları - Logmanssteypid | İY | |||||
20:00 | -:- |
Fas - Fas Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- |
Fildişi Sahili - Lig 1 | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:05 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:10 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Hong Kong, Çin - Division 1 | İY | |||||
15:30 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
16:45 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Yükselme Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
04:00 | -:- |
Karadağ - 2. CFL | İY | |||||
20:00 | -:- |
Karadağ - Cup Crne Gore | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Katar - Amir Kupası | İY | |||||
17:15 | -:- |
Kazakistan - Kazakistan Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
23:00 ER |
ER
|
-:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
04:00 90' |
90'
|
0:2 | ||||
05:00 81' |
81'
|
1:0 | ||||
19:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- |
Lihtenştayn - Liechtensteiner Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- |
Litvanya - LFF Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- |
Lüksemburg - Promotion d'Honneur | İY | |||||
21:00 | -:- |
Malta - FA Trophy | İY | |||||
20:00 | -:- |
Mısır - 2. Division A | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - NM Kupası, Bayanlar | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - NM Kupası, Erkekler | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:05 | -:- |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
16:45 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Şili - Primera Division, Women | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Sırbistan - Prva Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Slovakya - 1. Lig Kadınlar | İY | |||||
12:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Tayland - FA Kupası | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Tunus - Tunus Kupası | İY | |||||
16:30 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası | İY | |||||
16:25 | -:- | |||||
16:25 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:50 | -:- | |||||
20:50 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 FIFA Youth Kupası, Kadınlar | İY | |||||
14:45 | -:- | |||||
14:45 | -:- | |||||
15:35 | -:- | |||||
15:35 | -:- | |||||
18:05 | -:- | |||||
18:05 | -:- | |||||
18:55 | -:- | |||||
18:55 | -:- |
Vietnam - V-Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:15 | -:- |
Yunanistan - Super League | İY | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:00 ER |
ER
|
-:- |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |