Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 33 25 3 5 72 22 50 78
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
12:30 | 12/05/19 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 1
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/19 | R 31
Altonaer FC Von 1893 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 30
Buchholz 08 0
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/19 | R 34
Meiendorfer 0
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/19 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
2 33 23 4 6 77 33 44 73
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
15:30 | 12/05/19 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 2
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/19 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
FC Teutonia Ottensen 1905 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/04/19 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 7
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
Maç Detayı
M
15:30 | 22/04/19 | R 34
FC Teutonia Ottensen 1905 0
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
G
15:00 | 13/04/19 | R 29
Meiendorfer 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
3 33 22 2 9 91 30 61 68
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
11:45 | 12/05/19 | R 32
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/19 | R 22
Buchholz 08 2
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
G
14:00 | 04/05/19 | R 31
TUS Dassendorf 1948 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
M
20:00 | 30/04/19 | R 34
TUS Dassendorf 1948 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
G
15:00 | 27/04/19 | R 30
Meiendorfer 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
4 33 22 2 9 94 46 48 68
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
15:30 | 12/05/19 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 2
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
G
20:30 | 03/05/19 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 7
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 30
SV Rugenbergen 1925 0
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
17:30 | 22/04/19 | R 34
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
G
20:30 | 12/04/19 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 1
Maç Detayı
5 33 19 4 10 76 38 38 61
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Niendorfer TSV 1919 5
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 32
Meiendorfer 0
Niendorfer TSV 1919 7
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/19 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
FC Teutonia Ottensen 1905 1
Maç Detayı
G
20:00 | 30/04/19 | R 34
TUS Dassendorf 1948 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
G
12:30 | 28/04/19 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 0
Niendorfer TSV 1919 5
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/19 | R 29
Niendorfer TSV 1919 5
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
6 33 18 5 10 88 50 38 59
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/19 | R 32
TSV Sasel 1925 8
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 31
VfL Pinneberg 1
TSV Sasel 1925 11
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 30
TSV Sasel 1925 0
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/19 | R 34
TSV Sasel 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
15:00 | 14/04/19 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
7 33 17 8 8 87 57 30 59
B
20:00 | 17/05/19 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
M
14:00 | 04/05/19 | R 31
TUS Dassendorf 1948 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
G
20:30 | 26/04/19 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/19 | R 34
TSV Sasel 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
20:30 | 12/04/19 | R 29
TUS Osdorf 1907 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
8 33 14 7 12 72 61 11 49
G
15:00 | 12/05/19 | R 32
Buchholz 08 9
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/19 | R 22
Buchholz 08 2
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
G
21:00 | 03/05/19 | R 31
FC Suderelbe 1949 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 30
Buchholz 08 0
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 22/04/19 | R 34
Buchholz 08 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
20:30 | 12/04/19 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 1
Maç Detayı
9 33 14 5 14 63 68 -5 47
M
16:00 | 12/05/19 | R 32
TSV Sasel 1925 8
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
M
20:30 | 03/05/19 | R 31
TUS Osdorf 1907 0
Wedeler TSV 1863 3
Maç Detayı
M
20:00 | 26/04/19 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/19 | R 34
SV Rugenbergen 1925 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
G
20:30 | 12/04/19 | R 29
TUS Osdorf 1907 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
M
20:00 | 05/04/19 | R 28
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
10 33 13 7 13 65 66 -1 46
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
FC Suderelbe 1949 3
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/19 | R 32
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
21:00 | 03/05/19 | R 31
FC Suderelbe 1949 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 30
TSV Sasel 1925 0
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
G
15:30 | 22/04/19 | R 34
FC Teutonia Ottensen 1905 0
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
G
21:00 | 12/04/19 | R 29
FC Suderelbe 1949 3
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
11 33 12 8 13 61 58 3 44
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
G
20:00 | 03/05/19 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
G
20:00 | 26/04/19 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
B
12:15 | 22/04/19 | R 34
Wedeler TSV 1863 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 29
VfL Pinneberg 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
12 33 11 4 18 53 67 -14 37
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
VfL Pinneberg 0
SV Rugenbergen 1925 10
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/19 | R 32
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/19 | R 31
Altonaer FC Von 1893 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 30
SV Rugenbergen 1925 0
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/19 | R 34
SV Rugenbergen 1925 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
B
19:30 | 16/04/19 | R 21
SV Rugenbergen 1925 2
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
13 33 9 9 15 44 65 -21 36
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 32
Meiendorfer 0
Niendorfer TSV 1919 7
Maç Detayı
M
11:45 | 05/05/19 | R 31
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
15:00 | 27/04/19 | R 30
Meiendorfer 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/19 | R 34
Meiendorfer 0
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
M
15:00 | 13/04/19 | R 29
Meiendorfer 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
14 33 10 4 19 54 76 -22 34
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
M
12:15 | 12/05/19 | R 32
Wedeler TSV 1863 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
20:00 | 03/05/19 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
M
20:30 | 26/04/19 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/04/19 | R 34
Buchholz 08 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
14:00 | 13/04/19 | R 29
TUS Dassendorf 1948 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
15 33 8 8 17 50 67 -17 32
B
20:00 | 17/05/19 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
12:15 | 12/05/19 | R 32
Wedeler TSV 1863 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
G
20:30 | 03/05/19 | R 31
TUS Osdorf 1907 0
Wedeler TSV 1863 3
Maç Detayı
G
12:15 | 28/04/19 | R 30
Wedeler TSV 1863 7
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
B
12:15 | 22/04/19 | R 34
Wedeler TSV 1863 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
B
19:30 | 16/04/19 | R 21
SV Rugenbergen 1925 2
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
16 33 9 2 22 54 94 -40 29
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Niendorfer TSV 1919 5
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 1
Maç Detayı
M
11:45 | 12/05/19 | R 32
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
G
11:45 | 05/05/19 | R 31
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/04/19 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 7
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
Maç Detayı
M
17:30 | 22/04/19 | R 34
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
M
11:45 | 14/04/19 | R 29
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
17 33 7 4 22 55 90 -35 25
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
FC Suderelbe 1949 3
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
12:30 | 12/05/19 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 1
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
M
20:30 | 03/05/19 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 7
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
12:30 | 28/04/19 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 0
Niendorfer TSV 1919 5
Maç Detayı
G
12:30 | 22/04/19 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 10
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
G
11:45 | 14/04/19 | R 29
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
18 33 1 0 32 21 189 -168 3
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
VfL Pinneberg 0
SV Rugenbergen 1925 10
Maç Detayı
M
15:00 | 12/05/19 | R 32
Buchholz 08 9
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 31
VfL Pinneberg 1
TSV Sasel 1925 11
Maç Detayı
M
12:15 | 28/04/19 | R 30
Wedeler TSV 1863 7
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
12:30 | 22/04/19 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 10
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 29
VfL Pinneberg 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 16 13 1 2 34 7 27 40
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/19 | R 31
Altonaer FC Von 1893 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/19 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
2 16 12 1 3 58 17 41 37
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
20:30 | 03/05/19 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 7
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
20:30 | 12/04/19 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 1
Maç Detayı
3 17 11 3 3 46 16 30 36
G
15:30 | 12/05/19 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 2
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/04/19 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 7
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
Maç Detayı
M
15:30 | 22/04/19 | R 34
FC Teutonia Ottensen 1905 0
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
4 16 10 2 4 38 17 21 32
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Niendorfer TSV 1919 5
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/19 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
FC Teutonia Ottensen 1905 1
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/19 | R 29
Niendorfer TSV 1919 5
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
5 17 10 1 6 42 13 29 31
G
14:00 | 04/05/19 | R 31
TUS Dassendorf 1948 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
M
20:00 | 30/04/19 | R 34
TUS Dassendorf 1948 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
6 17 10 1 6 48 25 23 31
G
16:00 | 12/05/19 | R 32
TSV Sasel 1925 8
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 30
TSV Sasel 1925 0
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/19 | R 34
TSV Sasel 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
7 16 8 5 3 43 22 21 29
B
20:00 | 17/05/19 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
20:30 | 26/04/19 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
8 17 9 1 7 34 27 7 28
G
16:00 | 12/05/19 | R 32
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 30
SV Rugenbergen 1925 0
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/19 | R 34
SV Rugenbergen 1925 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
B
19:30 | 16/04/19 | R 21
SV Rugenbergen 1925 2
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
9 16 8 3 5 39 25 14 27
M
20:30 | 03/05/19 | R 31
TUS Osdorf 1907 0
Wedeler TSV 1863 3
Maç Detayı
G
20:30 | 12/04/19 | R 29
TUS Osdorf 1907 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
10 16 7 4 5 34 23 11 25
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
G
20:00 | 26/04/19 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
11 17 7 4 6 42 34 8 25
G
15:00 | 12/05/19 | R 32
Buchholz 08 9
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/19 | R 22
Buchholz 08 2
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 30
Buchholz 08 0
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 22/04/19 | R 34
Buchholz 08 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
12 16 7 2 7 32 29 3 23
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
M
20:00 | 03/05/19 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
13 17 7 1 9 36 41 -5 22
M
11:45 | 12/05/19 | R 32
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
G
11:45 | 05/05/19 | R 31
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
17:30 | 22/04/19 | R 34
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
M
11:45 | 14/04/19 | R 29
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
14 16 6 3 7 33 37 -4 21
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
FC Suderelbe 1949 3
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
21:00 | 03/05/19 | R 31
FC Suderelbe 1949 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
G
21:00 | 12/04/19 | R 29
FC Suderelbe 1949 3
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
15 17 5 5 7 31 29 2 20
G
12:15 | 12/05/19 | R 32
Wedeler TSV 1863 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
G
12:15 | 28/04/19 | R 30
Wedeler TSV 1863 7
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
B
12:15 | 22/04/19 | R 34
Wedeler TSV 1863 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
16 17 5 3 9 23 36 -13 18
M
15:00 | 11/05/19 | R 32
Meiendorfer 0
Niendorfer TSV 1919 7
Maç Detayı
M
15:00 | 27/04/19 | R 30
Meiendorfer 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/19 | R 34
Meiendorfer 0
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
M
15:00 | 13/04/19 | R 29
Meiendorfer 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
17 17 4 3 10 37 43 -6 15
M
12:30 | 12/05/19 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 1
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
M
12:30 | 28/04/19 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 0
Niendorfer TSV 1919 5
Maç Detayı
G
12:30 | 22/04/19 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 10
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
18 16 1 0 15 15 71 -56 3
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
VfL Pinneberg 0
SV Rugenbergen 1925 10
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 31
VfL Pinneberg 1
TSV Sasel 1925 11
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 29
VfL Pinneberg 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 12 2 3 38 15 23 38
G
12:30 | 12/05/19 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 1
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 30
Buchholz 08 0
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/19 | R 34
Meiendorfer 0
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
2 16 12 1 3 49 17 32 37
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
11:45 | 12/05/19 | R 32
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/19 | R 22
Buchholz 08 2
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/04/19 | R 30
Meiendorfer 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
3 16 12 1 3 31 17 14 37
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/19 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
FC Teutonia Ottensen 1905 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/04/19 | R 29
Meiendorfer 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
4 17 10 1 6 36 29 7 31
M
15:30 | 12/05/19 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 2
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 30
SV Rugenbergen 1925 0
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
17:30 | 22/04/19 | R 34
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
5 17 9 3 5 44 35 9 30
G
16:00 | 11/05/19 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
M
14:00 | 04/05/19 | R 31
TUS Dassendorf 1948 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/19 | R 34
TSV Sasel 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
20:30 | 12/04/19 | R 29
TUS Osdorf 1907 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
6 17 9 2 6 38 21 17 29
G
15:00 | 11/05/19 | R 32
Meiendorfer 0
Niendorfer TSV 1919 7
Maç Detayı
G
20:00 | 30/04/19 | R 34
TUS Dassendorf 1948 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
G
12:30 | 28/04/19 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 0
Niendorfer TSV 1919 5
Maç Detayı
7 16 8 4 4 40 25 15 28
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 31
VfL Pinneberg 1
TSV Sasel 1925 11
Maç Detayı
M
15:00 | 14/04/19 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
8 17 7 4 6 32 29 3 25
M
16:00 | 12/05/19 | R 32
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 30
TSV Sasel 1925 0
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
G
15:30 | 22/04/19 | R 34
FC Teutonia Ottensen 1905 0
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
9 16 7 3 6 30 27 3 24
G
21:00 | 03/05/19 | R 31
FC Suderelbe 1949 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
20:30 | 12/04/19 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 1
Maç Detayı
10 17 6 2 9 24 43 -19 20
M
16:00 | 12/05/19 | R 32
TSV Sasel 1925 8
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
M
20:00 | 26/04/19 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/19 | R 34
SV Rugenbergen 1925 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
M
20:00 | 05/04/19 | R 28
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
11 17 5 4 8 27 35 -8 19
G
20:00 | 03/05/19 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
B
12:15 | 22/04/19 | R 34
Wedeler TSV 1863 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 29
VfL Pinneberg 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
12 16 4 6 6 21 29 -8 18
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
11:45 | 05/05/19 | R 31
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
13 16 3 3 10 19 38 -19 12
B
20:00 | 17/05/19 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
20:30 | 03/05/19 | R 31
TUS Osdorf 1907 0
Wedeler TSV 1863 3
Maç Detayı
B
19:30 | 16/04/19 | R 21
SV Rugenbergen 1925 2
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
14 17 3 2 12 22 47 -25 11
M
12:15 | 12/05/19 | R 32
Wedeler TSV 1863 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
20:30 | 26/04/19 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/04/19 | R 34
Buchholz 08 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
14:00 | 13/04/19 | R 29
TUS Dassendorf 1948 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
15 16 3 1 12 18 47 -29 10
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
FC Suderelbe 1949 3
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
20:30 | 03/05/19 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 7
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
11:45 | 14/04/19 | R 29
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
16 16 2 3 11 19 40 -21 9
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
VfL Pinneberg 0
SV Rugenbergen 1925 10
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/19 | R 31
Altonaer FC Von 1893 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
17 16 2 1 13 18 53 -35 7
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Niendorfer TSV 1919 5
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/04/19 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 7
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
Maç Detayı
18 17 0 0 17 6 118 -112 0
M
15:00 | 12/05/19 | R 32
Buchholz 08 9
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
12:15 | 28/04/19 | R 30
Wedeler TSV 1863 7
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
12:30 | 22/04/19 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 10
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 33 25 3 5 72 22 50 78 16 13 1 2 34 7 27 40 17 12 2 3 38 15 23 38
2 33 23 4 6 77 33 44 73 17 11 3 3 46 16 30 36 16 12 1 3 31 17 14 37
3 33 22 2 9 91 30 61 68 17 10 1 6 42 13 29 31 16 12 1 3 49 17 32 37
4 33 22 2 9 94 46 48 68 16 12 1 3 58 17 41 37 17 10 1 6 36 29 7 31
5 33 19 4 10 76 38 38 61 16 10 2 4 38 17 21 32 17 9 2 6 38 21 17 29
6 33 18 5 10 88 50 38 59 17 10 1 6 48 25 23 31 16 8 4 4 40 25 15 28
7 33 17 8 8 87 57 30 59 16 8 5 3 43 22 21 29 17 9 3 5 44 35 9 30
8 33 14 7 12 72 61 11 49 17 7 4 6 42 34 8 25 16 7 3 6 30 27 3 24
9 33 14 5 14 63 68 -5 47 16 8 3 5 39 25 14 27 17 6 2 9 24 43 -19 20
10 33 13 7 13 65 66 -1 46 16 6 3 7 33 37 -4 21 17 7 4 6 32 29 3 25
11 33 12 8 13 61 58 3 44 16 7 4 5 34 23 11 25 17 5 4 8 27 35 -8 19
12 33 11 4 18 53 67 -14 37 17 9 1 7 34 27 7 28 16 2 3 11 19 40 -21 9
13 33 9 9 15 44 65 -21 36 17 5 3 9 23 36 -13 18 16 4 6 6 21 29 -8 18
14 33 10 4 19 54 76 -22 34 16 7 2 7 32 29 3 23 17 3 2 12 22 47 -25 11
15 33 8 8 17 50 67 -17 32 17 5 5 7 31 29 2 20 16 3 3 10 19 38 -19 12
16 33 9 2 22 54 94 -40 29 17 7 1 9 36 41 -5 22 16 2 1 13 18 53 -35 7
17 33 7 4 22 55 90 -35 25 17 4 3 10 37 43 -6 15 16 3 1 12 18 47 -29 10
18 33 1 0 32 21 189 -168 3 16 1 0 15 15 71 -56 3 17 0 0 17 6 118 -112 0
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 72 22 50 33
78
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
12:30 | 12/05/19 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 1
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/19 | R 31
Altonaer FC Von 1893 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 30
Buchholz 08 0
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/19 | R 34
Meiendorfer 0
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/19 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
2 77 33 44 33
73
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
15:30 | 12/05/19 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 2
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/19 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
FC Teutonia Ottensen 1905 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/04/19 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 7
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
Maç Detayı
M
15:30 | 22/04/19 | R 34
FC Teutonia Ottensen 1905 0
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
G
15:00 | 13/04/19 | R 29
Meiendorfer 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
3 91 30 61 33
68
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
11:45 | 12/05/19 | R 32
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/19 | R 22
Buchholz 08 2
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
G
14:00 | 04/05/19 | R 31
TUS Dassendorf 1948 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
M
20:00 | 30/04/19 | R 34
TUS Dassendorf 1948 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
G
15:00 | 27/04/19 | R 30
Meiendorfer 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
4 94 46 48 33
68
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
15:30 | 12/05/19 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 2
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
G
20:30 | 03/05/19 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 7
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 30
SV Rugenbergen 1925 0
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
17:30 | 22/04/19 | R 34
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
G
20:30 | 12/04/19 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 1
Maç Detayı
5 76 38 38 33
61
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Niendorfer TSV 1919 5
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 32
Meiendorfer 0
Niendorfer TSV 1919 7
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/19 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
FC Teutonia Ottensen 1905 1
Maç Detayı
G
20:00 | 30/04/19 | R 34
TUS Dassendorf 1948 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
G
12:30 | 28/04/19 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 0
Niendorfer TSV 1919 5
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/19 | R 29
Niendorfer TSV 1919 5
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
6 88 50 38 33
59
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/19 | R 32
TSV Sasel 1925 8
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 31
VfL Pinneberg 1
TSV Sasel 1925 11
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 30
TSV Sasel 1925 0
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/19 | R 34
TSV Sasel 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
15:00 | 14/04/19 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
7 87 57 30 33
59
B
20:00 | 17/05/19 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
M
14:00 | 04/05/19 | R 31
TUS Dassendorf 1948 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
G
20:30 | 26/04/19 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/19 | R 34
TSV Sasel 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
20:30 | 12/04/19 | R 29
TUS Osdorf 1907 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
8 72 61 11 33
49
G
15:00 | 12/05/19 | R 32
Buchholz 08 9
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/19 | R 22
Buchholz 08 2
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
G
21:00 | 03/05/19 | R 31
FC Suderelbe 1949 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 30
Buchholz 08 0
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 22/04/19 | R 34
Buchholz 08 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
20:30 | 12/04/19 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 1
Maç Detayı
9 63 68 -5 33
47
M
16:00 | 12/05/19 | R 32
TSV Sasel 1925 8
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
M
20:30 | 03/05/19 | R 31
TUS Osdorf 1907 0
Wedeler TSV 1863 3
Maç Detayı
M
20:00 | 26/04/19 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/19 | R 34
SV Rugenbergen 1925 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
G
20:30 | 12/04/19 | R 29
TUS Osdorf 1907 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
M
20:00 | 05/04/19 | R 28
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
10 65 66 -1 33
46
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
FC Suderelbe 1949 3
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/19 | R 32
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
21:00 | 03/05/19 | R 31
FC Suderelbe 1949 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 30
TSV Sasel 1925 0
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
G
15:30 | 22/04/19 | R 34
FC Teutonia Ottensen 1905 0
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
G
21:00 | 12/04/19 | R 29
FC Suderelbe 1949 3
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
11 61 58 3 33
44
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
G
20:00 | 03/05/19 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
G
20:00 | 26/04/19 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
B
12:15 | 22/04/19 | R 34
Wedeler TSV 1863 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 29
VfL Pinneberg 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
12 53 67 -14 33
37
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
VfL Pinneberg 0
SV Rugenbergen 1925 10
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/19 | R 32
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/19 | R 31
Altonaer FC Von 1893 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 30
SV Rugenbergen 1925 0
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/19 | R 34
SV Rugenbergen 1925 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
B
19:30 | 16/04/19 | R 21
SV Rugenbergen 1925 2
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
13 44 65 -21 33
36
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 32
Meiendorfer 0
Niendorfer TSV 1919 7
Maç Detayı
M
11:45 | 05/05/19 | R 31
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
15:00 | 27/04/19 | R 30
Meiendorfer 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/19 | R 34
Meiendorfer 0
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
M
15:00 | 13/04/19 | R 29
Meiendorfer 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
14 54 76 -22 33
34
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
M
12:15 | 12/05/19 | R 32
Wedeler TSV 1863 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
20:00 | 03/05/19 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
M
20:30 | 26/04/19 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/04/19 | R 34
Buchholz 08 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
14:00 | 13/04/19 | R 29
TUS Dassendorf 1948 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
15 50 67 -17 33
32
B
20:00 | 17/05/19 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
12:15 | 12/05/19 | R 32
Wedeler TSV 1863 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
G
20:30 | 03/05/19 | R 31
TUS Osdorf 1907 0
Wedeler TSV 1863 3
Maç Detayı
G
12:15 | 28/04/19 | R 30
Wedeler TSV 1863 7
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
B
12:15 | 22/04/19 | R 34
Wedeler TSV 1863 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
B
19:30 | 16/04/19 | R 21
SV Rugenbergen 1925 2
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
16 54 94 -40 33
29
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Niendorfer TSV 1919 5
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 1
Maç Detayı
M
11:45 | 12/05/19 | R 32
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
G
11:45 | 05/05/19 | R 31
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/04/19 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 7
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
Maç Detayı
M
17:30 | 22/04/19 | R 34
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
M
11:45 | 14/04/19 | R 29
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
17 55 90 -35 33
25
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
FC Suderelbe 1949 3
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
12:30 | 12/05/19 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 1
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
M
20:30 | 03/05/19 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 7
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
12:30 | 28/04/19 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 0
Niendorfer TSV 1919 5
Maç Detayı
G
12:30 | 22/04/19 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 10
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
G
11:45 | 14/04/19 | R 29
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
18 21 189 -168 33
3
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
VfL Pinneberg 0
SV Rugenbergen 1925 10
Maç Detayı
M
15:00 | 12/05/19 | R 32
Buchholz 08 9
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 31
VfL Pinneberg 1
TSV Sasel 1925 11
Maç Detayı
M
12:15 | 28/04/19 | R 30
Wedeler TSV 1863 7
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
12:30 | 22/04/19 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 10
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 29
VfL Pinneberg 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 34 7 27 16
40
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/19 | R 31
Altonaer FC Von 1893 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/19 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
2 58 17 41 16
37
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
20:30 | 03/05/19 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 7
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
20:30 | 12/04/19 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 1
Maç Detayı
3 46 16 30 17
36
G
15:30 | 12/05/19 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 2
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/04/19 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 7
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
Maç Detayı
M
15:30 | 22/04/19 | R 34
FC Teutonia Ottensen 1905 0
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
4 38 17 21 16
32
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Niendorfer TSV 1919 5
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/19 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
FC Teutonia Ottensen 1905 1
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/19 | R 29
Niendorfer TSV 1919 5
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
5 42 13 29 17
31
G
14:00 | 04/05/19 | R 31
TUS Dassendorf 1948 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
M
20:00 | 30/04/19 | R 34
TUS Dassendorf 1948 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
6 48 25 23 17
31
G
16:00 | 12/05/19 | R 32
TSV Sasel 1925 8
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 30
TSV Sasel 1925 0
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/19 | R 34
TSV Sasel 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
7 43 22 21 16
29
B
20:00 | 17/05/19 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
20:30 | 26/04/19 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
8 34 27 7 17
28
G
16:00 | 12/05/19 | R 32
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 30
SV Rugenbergen 1925 0
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/19 | R 34
SV Rugenbergen 1925 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
B
19:30 | 16/04/19 | R 21
SV Rugenbergen 1925 2
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
9 39 25 14 16
27
M
20:30 | 03/05/19 | R 31
TUS Osdorf 1907 0
Wedeler TSV 1863 3
Maç Detayı
G
20:30 | 12/04/19 | R 29
TUS Osdorf 1907 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
10 34 23 11 16
25
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
G
20:00 | 26/04/19 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
11 42 34 8 17
25
G
15:00 | 12/05/19 | R 32
Buchholz 08 9
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/19 | R 22
Buchholz 08 2
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 30
Buchholz 08 0
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 22/04/19 | R 34
Buchholz 08 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
12 32 29 3 16
23
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
M
20:00 | 03/05/19 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
13 36 41 -5 17
22
M
11:45 | 12/05/19 | R 32
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
G
11:45 | 05/05/19 | R 31
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
17:30 | 22/04/19 | R 34
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
M
11:45 | 14/04/19 | R 29
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
14 33 37 -4 16
21
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
FC Suderelbe 1949 3
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
21:00 | 03/05/19 | R 31
FC Suderelbe 1949 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
G
21:00 | 12/04/19 | R 29
FC Suderelbe 1949 3
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
15 31 29 2 17
20
G
12:15 | 12/05/19 | R 32
Wedeler TSV 1863 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
G
12:15 | 28/04/19 | R 30
Wedeler TSV 1863 7
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
B
12:15 | 22/04/19 | R 34
Wedeler TSV 1863 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
16 23 36 -13 17
18
M
15:00 | 11/05/19 | R 32
Meiendorfer 0
Niendorfer TSV 1919 7
Maç Detayı
M
15:00 | 27/04/19 | R 30
Meiendorfer 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/19 | R 34
Meiendorfer 0
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
M
15:00 | 13/04/19 | R 29
Meiendorfer 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
17 37 43 -6 17
15
M
12:30 | 12/05/19 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 1
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
M
12:30 | 28/04/19 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 0
Niendorfer TSV 1919 5
Maç Detayı
G
12:30 | 22/04/19 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 10
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
18 15 71 -56 16
3
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
VfL Pinneberg 0
SV Rugenbergen 1925 10
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 31
VfL Pinneberg 1
TSV Sasel 1925 11
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 29
VfL Pinneberg 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 38 15 23 17
38
G
12:30 | 12/05/19 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 1
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 30
Buchholz 08 0
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/19 | R 34
Meiendorfer 0
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
2 49 17 32 16
37
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
11:45 | 12/05/19 | R 32
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/19 | R 22
Buchholz 08 2
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/04/19 | R 30
Meiendorfer 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
3 31 17 14 16
37
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/19 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
FC Teutonia Ottensen 1905 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/04/19 | R 29
Meiendorfer 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
4 36 29 7 17
31
M
15:30 | 12/05/19 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 2
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 30
SV Rugenbergen 1925 0
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
17:30 | 22/04/19 | R 34
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
5 44 35 9 17
30
G
16:00 | 11/05/19 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
M
14:00 | 04/05/19 | R 31
TUS Dassendorf 1948 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/19 | R 34
TSV Sasel 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
20:30 | 12/04/19 | R 29
TUS Osdorf 1907 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
6 38 21 17 17
29
G
15:00 | 11/05/19 | R 32
Meiendorfer 0
Niendorfer TSV 1919 7
Maç Detayı
G
20:00 | 30/04/19 | R 34
TUS Dassendorf 1948 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
G
12:30 | 28/04/19 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 0
Niendorfer TSV 1919 5
Maç Detayı
7 40 25 15 16
28
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 31
VfL Pinneberg 1
TSV Sasel 1925 11
Maç Detayı
M
15:00 | 14/04/19 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
8 32 29 3 17
25
M
16:00 | 12/05/19 | R 32
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 30
TSV Sasel 1925 0
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
G
15:30 | 22/04/19 | R 34
FC Teutonia Ottensen 1905 0
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
9 30 27 3 16
24
G
21:00 | 03/05/19 | R 31
FC Suderelbe 1949 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
20:30 | 12/04/19 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 1
Maç Detayı
10 24 43 -19 17
20
M
16:00 | 12/05/19 | R 32
TSV Sasel 1925 8
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
M
20:00 | 26/04/19 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/19 | R 34
SV Rugenbergen 1925 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
M
20:00 | 05/04/19 | R 28
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
TUS Osdorf 1907 0
Maç Detayı
11 27 35 -8 17
19
G
20:00 | 03/05/19 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
B
12:15 | 22/04/19 | R 34
Wedeler TSV 1863 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 29
VfL Pinneberg 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
12 21 29 -8 16
18
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
11:45 | 05/05/19 | R 31
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
13 19 38 -19 16
12
B
20:00 | 17/05/19 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
20:30 | 03/05/19 | R 31
TUS Osdorf 1907 0
Wedeler TSV 1863 3
Maç Detayı
B
19:30 | 16/04/19 | R 21
SV Rugenbergen 1925 2
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
14 22 47 -25 17
11
M
12:15 | 12/05/19 | R 32
Wedeler TSV 1863 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
20:30 | 26/04/19 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/04/19 | R 34
Buchholz 08 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
14:00 | 13/04/19 | R 29
TUS Dassendorf 1948 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
15 18 47 -29 16
10
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
FC Suderelbe 1949 3
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
20:30 | 03/05/19 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 7
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
11:45 | 14/04/19 | R 29
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 2
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
16 19 40 -21 16
9
G
20:00 | 17/05/19 | R 33
VfL Pinneberg 0
SV Rugenbergen 1925 10
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/19 | R 31
Altonaer FC Von 1893 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
17 18 53 -35 16
7
M
20:00 | 17/05/19 | R 33
Niendorfer TSV 1919 5
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/04/19 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 7
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0
Maç Detayı
18 6 118 -112 17
0
M
15:00 | 12/05/19 | R 32
Buchholz 08 9
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
12:15 | 28/04/19 | R 30
Wedeler TSV 1863 7
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
12:30 | 22/04/19 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 10
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
ALT BUC SUD TEO HEI BU MEI NIE COH VIH CUN RUG SAS DAS OSD PIN WAC WED
Altonaer FC Von 1893 2:3 5:1 0:2 1:0 2:1 1:0 0:1 1:0 4:0 0:0 1:0 2:0 2:1 2:0 3:0 3:0 5:0
Buchholz 08 0:2 1:0 2:2 1:3 3:4 17/03 0:3 4:3 1:2 5:1 2:2 1:4 2:2 3:2 9:0 3:2 3:0
FC Suderelbe 1949 1:2 1:2 0:1 3:3 4:3 0:0 30/10 3:4 0:3 2:4 2:1 1:4 4:3 1:3 5:1 2:1 3:2
FC Teutonia Ottensen 1905 0:2 1:1 0:2 7:0 1:2 4:1 1:0 4:0 2:1 1:1 5:4 4:0 3:1 1:1 6:0 3:0 3:0
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 0:3 2:0 5:2 4:3 4:4 4:1 1:0 2:4 2:3 1:3 1:2 2:1 0:3 2:3 4:1 0:4 2:4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1:1 2:5 2:2 2:1 1:3 3:0 1:1 1:0 2:1 3:0 1:1 2:2 0:4 4:1 14:0 4:0 1:1
Meiendorfer 0:4 0:2 1:2 1:2 2:0 3:2 0:7 0:2 1:2 2:1 2:1 2:2 0:3 2:2 4:0 2:3 1:1
Niendorfer TSV 1919 3:0 4:1 1:2 0:1 5:1 1:1 1:1 2:1 3:2 5:2 5:0 2:1 0:2 1:2 3:1 5:0 2:0
SC Condor Hamburg 1956 1:2 4:3 2:2 0:2 3:0 2:3 2:5 0:5 2:3 2:2 0:4 1:2 0:6 1:2 10:0 6:1 1:1
SC Victoria Hamburg 1895 2:0 3:1 3:0 3:1 7:2 1:3 6:0 2:0 7:0 1:2 3:0 3:3 2:4 3:0 14:0 1:0 3:1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1:2 1:1 4:1 0:2 2:1 3:4 0:0 0:5 1:1 4:1 5:1 0:2 0:1 3:1 7:0 1:1 2:0
SV Rugenbergen 1925 2:1 0:1 2:0 2:3 2:0 2:4 6:0 2:4 1:0 0:4 3:2 0:2 0:2 4:0 3:1 3:1 2:2
TSV Sasel 1925 1:1 2:1 0:3 1:2 2:0 1:3 0:2 4:0 8:0 2:4 3:1 2:1 0:3 8:2 6:0 4:1 4:1
TUS Dassendorf 1948 1:4 2:0 0:1 0:1 8:0 1:0 0:0 1:3 7:1 0:1 1:0 4:0 1:2 3:0 8:0 1:0 4:0
TUS Osdorf 1907 1:3 5:1 2:2 1:2 2:1 4:2 3:1 1:2 4:2 1:0 2:0 3:0 2:2 0:2 10:0 3:3 0:3
VfL Pinneberg 0:6 0:3 03/03 0:3 4:2 2:6 0:4 0:2 1:4 2:3 1:3 0:10 1:11 1:6 1:4 1:3 1:3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1:3 1:4 1:1 0:2 5:2 1:1 2:3 2:1 2:0 0:3 1:3 3:1 2:0 2:4 4:0 5:0 2:1
Wedeler TSV 1863 0:2 2:2 0:3 1:3 3:1 0:1 1:1 2:0 2:0 3:3 2:2 1:1 1:2 1:3 0:1 7:2 5:2
Takım Ev Sahibi Deplasman
21/10/18 2:3
28/04/19 0:2
26/08/18 5:1
16/02/19 1:2
17/05/19 0:2
11/11/18 0:2
25/11/18 1:0
27/07/18 0:3
23/09/18 2:1
17/03/19 1:1
18/11/18 1:0
21/04/19 0:4
05/08/18 0:1
02/12/18 3:0
04/11/18 1:0
12/05/19 1:2
31/10/18 4:0
10/08/18 2:0
24/03/19 0:0
29/09/18 1:2
05/05/19 1:0
28/10/18 2:1
14/04/19 2:0
14/10/18 1:1
29/08/18 2:1
10/02/19 1:4
09/09/18 2:0
01/03/19 1:3
24/02/19 3:0
02/09/18 0:6
09/03/19 3:0
14/09/18 1:3
07/10/18 5:0
07/04/19 0:2
28/04/19 0:2
21/10/18 2:3
28/10/18 1:0
03/05/19 1:2
16/09/18 2:2
10/03/19 1:1
30/09/18 1:3
24/03/19 2:0
29/07/18 3:4
25/11/18 2:5
17/03/19 -:-
22/09/18 0:2
07/04/19 0:3
07/10/18 4:1
03/03/19 4:3
08/09/18 4:3
14/10/18 1:2
12/04/19 3:1
02/12/18 5:1
04/08/18 1:1
02/09/18 2:2
24/02/19 0:1
19/08/18 1:4
10/02/19 2:1
07/05/19 2:2
25/08/18 2:0
11/11/18 3:2
17/05/19 5:1
12/05/19 9:0
04/11/18 0:3
22/04/19 3:2
16/11/18 1:4
12/08/18 3:0
31/10/18 2:2
16/02/19 1:2
26/08/18 5:1
03/05/19 1:2
28/10/18 1:0
16/11/18 0:1
22/04/19 0:2
04/08/18 3:3
02/12/18 5:2
22/03/19 4:3
28/09/18 2:2
23/11/18 0:0
28/07/18 1:2
30/10/18 -:-
30/10/18 1:2
17/05/19 3:4
11/11/18 2:2
17/08/18 0:3
08/02/19 3:0
05/10/18 2:4
05/04/19 4:1
02/11/18 2:1
12/05/19 2:0
19/10/18 1:4
28/04/19 0:3
31/08/18 4:3
24/02/19 0:1