Turkiye - Türkiye Kupası | İY | |||||
20:45 | -:- |
Almanya - Bundesliga | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İtalya - Serie A | İY | |||||
21:45 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
07:00 MS |
MS
|
0:1 |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 ER |
ER
|
-:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 |
ABD - NISA | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 |
ABD - US Open Kupası | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
3:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
0:2 | ||||
05:30 MS |
MS
|
0:1 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
3:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:1 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:55 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
04:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
05:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
05:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
03:10 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Copa do Brasil | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
3:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:30 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Copa Verde | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - Paulista, Kadınlar | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
0:2 | ||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
15:15 89' |
89'
|
1:1 | ||||
17:45 | -:- | |||||
20:15 | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
16:00 47' |
47'
|
0:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
16:50 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
17:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:15 ER |
ER
|
-:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
21:00 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
-:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
02:15 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Macaristan - NB I, Kadınlar | İY | |||||
18:30 | -:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
1:0 |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 1. Division | İY | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
21:30 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:15 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
19:30 | -:- |
Slovenya - PrvaLiga | İY | |||||
18:30 ER |
ER
|
-:- |
Tunus - Lig 1 | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Uruguay - Kupa Uruguay | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
-:- |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
16:00 DA |
DA
|
1:1 | ||||
16:00 DA |
DA
|
0:0 | ||||
17:00 3' |
3'
|
0:0 |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |