Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Almanya Heiko Scholz Albert-Kuntz-Sportpark, Nordhausen
PERFORMANS
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Budissa Bautzen 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 20 18 0 2 52 15 37 54
G
21:00 | 18/02/19 | R 21
Chemnitzer 2
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
Chemnitzer 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
FSV Union Fuerstenwalde 2
Chemnitzer 4
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
Chemnitzer 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
15:30 | 04/11/18 | R 15
Meuselwitz 0
Chemnitzer 5
Maç Detayı
2 20 13 3 4 40 22 18 42
G
15:30 | 17/02/19 | R 21
Berliner AK 07 1
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Berliner AK 07 4
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 17
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
15:30 | 11/11/18 | R 16
Berliner AK 07 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Neugersdorf 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
3 20 11 5 4 39 25 14 38
G
21:00 | 15/02/19 | R 21
Hertha BSC Berlin II 2
Meuselwitz 1
Maç Detayı
B
15:30 | 08/12/18 | R 19
VSG Altglienicke 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
B
21:00 | 23/11/18 | R 17
Hertha BSC Berlin II 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
15:30 | 11/11/18 | R 16
Lokomotiv Leipzig 4
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
15:30 | 04/11/18 | R 15
Hertha BSC Berlin II 3
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
4 20 10 6 4 37 19 18 36
M
21:00 | 18/02/19 | R 21
Chemnitzer 2
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
M
15:30 | 10/02/19 | R 20
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
FC Rot-Weiss Erfurt 7
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
Dynamo 0
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
G
21:00 | 09/11/18 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
B
15:30 | 04/11/18 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
5 19 9 6 4 27 17 10 33
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Budissa Bautzen 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
6 20 8 4 8 33 26 7 28
B
15:30 | 17/02/19 | R 21
Budissa Bautzen 2
Babelsberg 03 2
Maç Detayı
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
Chemnitzer 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
21:00 | 30/11/18 | R 18
Babelsberg 03 3
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Babelsberg 03 5
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
21:00 | 09/11/18 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
Babelsberg 03 1
Dynamo 1
Maç Detayı
7 20 7 6 7 28 22 6 27
G
15:30 | 17/02/19 | R 21
Lokomotiv Leipzig 5
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Lokomotiv Leipzig 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
B
15:30 | 02/12/18 | R 18
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Neugersdorf 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
15:30 | 11/11/18 | R 16
Lokomotiv Leipzig 4
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
8 21 7 5 9 28 28 0 26
B
15:30 | 17/02/19 | R 21
VfB Germania Halberstadt 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/02/19 | R 20
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
VfB Germania Halberstadt 2
Dynamo 0
Maç Detayı
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Babelsberg 03 3
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
15:30 | 25/11/18 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 2
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
9 21 6 6 9 29 40 -11 24
M
15:30 | 17/02/19 | R 21
Lokomotiv Leipzig 5
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/02/19 | R 20
FSV Union Fuerstenwalde 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Berliner AK 07 4
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
FSV Union Fuerstenwalde 2
Chemnitzer 4
Maç Detayı
B
15:30 | 25/11/18 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 2
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
B
15:30 | 10/11/18 | R 16
Auerbach 1906 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
10 19 6 5 8 22 28 -6 23
B
15:30 | 17/02/19 | R 21
VfB Germania Halberstadt 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
Dynamo 0
Auerbach 1906 3
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Babelsberg 03 5
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
B
15:30 | 10/11/18 | R 16
Auerbach 1906 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/18 | R 14
Auerbach 1906 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
11 20 6 5 9 32 39 -7 23
G
15:30 | 16/02/19 | R 21
VSG Altglienicke 3
Neugersdorf 1
Maç Detayı
B
15:30 | 08/12/18 | R 19
VSG Altglienicke 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
FC Rot-Weiss Erfurt 7
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
VSG Altglienicke 5
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
VSG Altglienicke 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
12 19 9 4 6 26 17 9 22
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Lokomotiv Leipzig 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
15:30 | 01/12/18 | R 18
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Chemnitzer 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 4
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
M
19:00 | 26/10/18 | R 14
Auerbach 1906 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
13 21 6 4 11 15 29 -14 22
B
15:30 | 17/02/19 | R 21
Budissa Bautzen 2
Babelsberg 03 2
Maç Detayı
M
15:30 | 10/02/19 | R 20
FSV Union Fuerstenwalde 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 01/12/18 | R 18
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Meuselwitz 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
Budissa Bautzen 1
Neugersdorf 1
Maç Detayı
14 20 6 3 11 15 31 -16 21
M
15:30 | 16/02/19 | R 21
Optik Rathenow 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
15 20 6 2 12 31 41 -10 20
M
21:00 | 15/02/19 | R 21
Hertha BSC Berlin II 2
Meuselwitz 1
Maç Detayı
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
Optik Rathenow 2
Meuselwitz 3
Maç Detayı
B
15:30 | 02/12/18 | R 18
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Meuselwitz 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 11/11/18 | R 16
Berliner AK 07 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
M
15:30 | 04/11/18 | R 15
Meuselwitz 0
Chemnitzer 5
Maç Detayı
16 20 5 5 10 20 37 -17 20
M
15:30 | 17/02/19 | R 21
Berliner AK 07 1
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
VfB Germania Halberstadt 2
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Dynamo 0
Auerbach 1906 3
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/18 | R 17
Dynamo 0
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
VSG Altglienicke 5
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
Babelsberg 03 1
Dynamo 1
Maç Detayı
17 19 5 4 10 20 38 -18 19
M
15:30 | 16/02/19 | R 21
VSG Altglienicke 3
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Neugersdorf 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
Budissa Bautzen 1
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
Neugersdorf 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
Chemnitzer 4
Neugersdorf 0
Maç Detayı
18 19 3 3 13 18 38 -20 12
G
15:30 | 16/02/19 | R 21
Optik Rathenow 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
Optik Rathenow 2
Meuselwitz 3
Maç Detayı
B
21:00 | 23/11/18 | R 17
Hertha BSC Berlin II 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
VSG Altglienicke 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Lokomotiv Leipzig 1
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 9 0 1 23 6 17 27
G
21:00 | 18/02/19 | R 21
Chemnitzer 2
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
Chemnitzer 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
Chemnitzer 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
Chemnitzer 4
Neugersdorf 0
Maç Detayı
G
14:00 | 07/10/18 | R 12
Chemnitzer 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
G
17:00 | 29/09/18 | R 10
Chemnitzer 3
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
2 11 8 1 2 25 11 14 25
G
21:00 | 15/02/19 | R 21
Hertha BSC Berlin II 2
Meuselwitz 1
Maç Detayı
G
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
B
21:00 | 23/11/18 | R 17
Hertha BSC Berlin II 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
G
15:30 | 04/11/18 | R 15
Hertha BSC Berlin II 3
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/18 | R 13
Hertha BSC Berlin II 1
Chemnitzer 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/10/18 | R 11
Hertha BSC Berlin II 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
3 10 6 3 1 19 9 10 21
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 21/10/18 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Berliner AK 07 5
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
B
14:30 | 23/09/18 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
4 10 6 2 2 24 11 13 20
M
15:30 | 10/02/19 | R 20
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
FC Rot-Weiss Erfurt 7
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
G
21:00 | 09/11/18 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
14:00 | 07/10/18 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Meuselwitz 1
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/18 | R 10
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
5 10 6 2 2 17 6 11 20
G
15:30 | 01/12/18 | R 18
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 4
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
M
20:00 | 19/10/18 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 0
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
G
19:00 | 02/10/18 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:30 | 22/09/18 | R 9
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
6 10 6 2 2 17 13 4 20
G
15:30 | 17/02/19 | R 21
Berliner AK 07 1
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Berliner AK 07 4
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
G
15:30 | 11/11/18 | R 16
Berliner AK 07 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
Berliner AK 07 0
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
G
14:30 | 07/10/18 | R 12
Berliner AK 07 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/18 | R 10
Berliner AK 07 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
7 10 6 1 3 20 12 8 19
G
21:00 | 30/11/18 | R 18
Babelsberg 03 3
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Babelsberg 03 5
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
Babelsberg 03 1
Dynamo 1
Maç Detayı
G
20:00 | 26/10/18 | R 14
Babelsberg 03 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/18 | R 12
Babelsberg 03 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
20:00 | 28/09/18 | R 10
Babelsberg 03 1
Meuselwitz 4
Maç Detayı
8 10 5 3 2 12 7 5 18
B
15:30 | 17/02/19 | R 21
Budissa Bautzen 2
Babelsberg 03 2
Maç Detayı
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
Budissa Bautzen 1
Neugersdorf 1
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 14
Budissa Bautzen 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/18 | R 12
Budissa Bautzen 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
M
14:30 | 23/09/18 | R 9
Budissa Bautzen 0
Chemnitzer 1
Maç Detayı
9 10 4 4 2 17 7 10 16
G
15:30 | 17/02/19 | R 21
Lokomotiv Leipzig 5
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Lokomotiv Leipzig 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
15:30 | 11/11/18 | R 16
Lokomotiv Leipzig 4
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 14
Lokomotiv Leipzig 1
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
B
14:30 | 03/10/18 | R 11
Lokomotiv Leipzig 1
Berliner AK 07 1
Maç Detayı
M
15:05 | 22/09/18 | R 9
Lokomotiv Leipzig 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
10 10 4 3 3 16 11 5 15
B
15:30 | 17/02/19 | R 21
VfB Germania Halberstadt 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
VfB Germania Halberstadt 2
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
VfB Germania Halberstadt 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
B
14:30 | 07/10/18 | R 12
VfB Germania Halberstadt 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
14:30 | 30/09/18 | R 10
VfB Germania Halberstadt 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
11 11 4 3 4 18 15 3 15
G
15:30 | 16/02/19 | R 21
VSG Altglienicke 3
Neugersdorf 1
Maç Detayı
B
15:30 | 08/12/18 | R 19
VSG Altglienicke 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
VSG Altglienicke 5
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
VSG Altglienicke 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
VSG Altglienicke 4
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
VSG Altglienicke 0
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
12 10 4 2 4 18 17 1 14
B
15:30 | 02/12/18 | R 18
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Meuselwitz 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 04/11/18 | R 15
Meuselwitz 0
Chemnitzer 5
Maç Detayı
M
14:30 | 21/10/18 | R 13
Meuselwitz 2
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
Meuselwitz 4
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 23/09/18 | R 9
Meuselwitz 1
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
13 11 4 2 5 14 18 -4 14
G
15:30 | 10/02/19 | R 20
FSV Union Fuerstenwalde 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
FSV Union Fuerstenwalde 2
Chemnitzer 4
Maç Detayı
B
15:30 | 25/11/18 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 2
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
B
15:30 | 04/11/18 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
14:30 | 07/10/18 | R 12
FSV Union Fuerstenwalde 3
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
14 10 4 1 5 9 17 -8 13
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/18 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Dynamo 6
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
Bischofswerdaer FV 1908 1
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/18 | R 10
Bischofswerdaer FV 1908 0
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
15 9 3 3 3 10 13 -3 12
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Neugersdorf 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
Neugersdorf 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
B
14:30 | 20/10/18 | R 13
Neugersdorf 0
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
B
14:30 | 03/10/18 | R 11
Neugersdorf 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
B
14:30 | 22/09/18 | R 9
Neugersdorf 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
G
15:00 | 08/09/18 | R 7
Neugersdorf 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
16 8 3 2 3 10 12 -2 11
B
15:30 | 10/11/18 | R 16
Auerbach 1906 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/18 | R 14
Auerbach 1906 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/18 | R 12
Auerbach 1906 0
Neugersdorf 2
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/18 | R 10
Auerbach 1906 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/18 | R 8
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
M
14:30 | 02/09/18 | R 6
Auerbach 1906 2
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
17 10 3 1 6 16 20 -4 10
G
15:30 | 16/02/19 | R 21
Optik Rathenow 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
Optik Rathenow 2
Meuselwitz 3
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/18 | R 13
Optik Rathenow 4
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
Optik Rathenow 0
Chemnitzer 4
Maç Detayı
M
20:00 | 21/09/18 | R 9
Optik Rathenow 1
Auerbach 1906 2
Maç Detayı
18 9 2 3 4 5 17 -12 9
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Dynamo 0
Auerbach 1906 3
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/18 | R 17
Dynamo 0
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
B
14:30 | 27/10/18 | R 14
Dynamo 0
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
B
14:30 | 06/10/18 | R 12
Dynamo 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/18 | R 10
Dynamo 2
Neugersdorf 1
Maç Detayı
B
14:30 | 16/09/18 | R 8
Dynamo 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 9 0 1 29 9 20 27
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
FSV Union Fuerstenwalde 2
Chemnitzer 4
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
G
15:30 | 04/11/18 | R 15
Meuselwitz 0
Chemnitzer 5
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/18 | R 13
Hertha BSC Berlin II 1
Chemnitzer 3
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
Optik Rathenow 0
Chemnitzer 4
Maç Detayı
G
14:30 | 23/09/18 | R 9
Budissa Bautzen 0
Chemnitzer 1
Maç Detayı
2 10 7 1 2 23 9 14 22
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 17
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Neugersdorf 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Berliner AK 07 5
Maç Detayı
B
14:30 | 03/10/18 | R 11
Lokomotiv Leipzig 1
Berliner AK 07 1
Maç Detayı
G
14:30 | 22/09/18 | R 9
VSG Altglienicke 0
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
3 10 4 4 2 13 8 5 16
M
21:00 | 18/02/19 | R 21
Chemnitzer 2
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
Dynamo 0
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
B
15:30 | 04/11/18 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
G
20:00 | 19/10/18 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 0
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
B
14:30 | 03/10/18 | R 11
Neugersdorf 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
B
14:30 | 23/09/18 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
4 9 3 4 2 14 14 0 13
B
15:30 | 08/12/18 | R 19
VSG Altglienicke 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
M
15:30 | 11/11/18 | R 16
Lokomotiv Leipzig 4
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
Berliner AK 07 0
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
B
14:30 | 07/10/18 | R 12
VfB Germania Halberstadt 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/18 | R 10
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
G
14:30 | 16/09/18 | R 8
Babelsberg 03 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
5 9 3 3 3 8 8 0 12
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Budissa Bautzen 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
M
14:00 | 07/10/18 | R 12
Chemnitzer 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/18 | R 10
Auerbach 1906 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
B
14:30 | 16/09/18 | R 8
Dynamo 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
6 11 3 3 5 12 16 -4 12
B
15:30 | 17/02/19 | R 21
VfB Germania Halberstadt 1
Auerbach 1906 1
Maç Detayı
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
Dynamo 0
Auerbach 1906 3
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Babelsberg 03 5
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
Meuselwitz 2
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
M
14:00 | 03/10/18 | R 11
Hertha BSC Berlin II 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
7 9 3 2 4 9 11 -2 11
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Lokomotiv Leipzig 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Chemnitzer 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
M
19:00 | 26/10/18 | R 14
Auerbach 1906 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
B
14:30 | 06/10/18 | R 12
Dynamo 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/18 | R 10
FSV Union Fuerstenwalde 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
19:00 | 12/09/18 | R 7
Meuselwitz 0
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
8 10 3 2 5 11 15 -4 11
B
15:30 | 02/12/18 | R 18
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Neugersdorf 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 21/10/18 | R 13
VSG Altglienicke 4
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/18 | R 12
Budissa Bautzen 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
M
17:00 | 29/09/18 | R 10
Chemnitzer 3
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
9 11 3 2 6 15 20 -5 11
M
15:30 | 17/02/19 | R 21
Berliner AK 07 1
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
VfB Germania Halberstadt 2
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
VSG Altglienicke 5
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
Babelsberg 03 1
Dynamo 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/18 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Dynamo 6
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
Meuselwitz 4
Dynamo 1
Maç Detayı
10 11 3 2 6 12 17 -5 11
G
15:30 | 10/02/19 | R 20
FC Rot-Weiss Erfurt 0
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Babelsberg 03 3
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
15:30 | 25/11/18 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 2
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 4
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
B
14:30 | 20/10/18 | R 13
Neugersdorf 0
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
11 10 2 4 4 15 22 -7 10
M
15:30 | 17/02/19 | R 21
Lokomotiv Leipzig 5
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Berliner AK 07 4
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
B
15:30 | 10/11/18 | R 16
Auerbach 1906 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
B
14:30 | 27/10/18 | R 14
Dynamo 0
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
Bischofswerdaer FV 1908 1
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
14:30 | 23/09/18 | R 9
Meuselwitz 1
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
12 10 2 3 5 13 14 -1 9
B
15:30 | 17/02/19 | R 21
Budissa Bautzen 2
Babelsberg 03 2
Maç Detayı
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
Chemnitzer 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
21:00 | 09/11/18 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
M
14:30 | 21/10/18 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
19:00 | 02/10/18 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
B
14:30 | 22/09/18 | R 9
Neugersdorf 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
13 10 2 2 6 6 14 -8 8
M
15:30 | 16/02/19 | R 21
Optik Rathenow 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/18 | R 12
Babelsberg 03 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
14:30 | 22/09/18 | R 9
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
14 9 2 2 5 14 24 -10 8
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
FC Rot-Weiss Erfurt 7
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
M
20:00 | 26/10/18 | R 14
Babelsberg 03 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
M
14:30 | 07/10/18 | R 12
FSV Union Fuerstenwalde 3
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/18 | R 10
Bischofswerdaer FV 1908 0
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
B
14:30 | 16/09/18 | R 8
FC Viktoria 1889 Berlin 3
VSG Altglienicke 3
Maç Detayı
15 10 2 1 7 10 25 -15 7
M
15:30 | 16/02/19 | R 21
VSG Altglienicke 3
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
Budissa Bautzen 1
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
Chemnitzer 4
Neugersdorf 0
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/18 | R 12
Auerbach 1906 0
Neugersdorf 2
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/18 | R 10
Dynamo 2
Neugersdorf 1
Maç Detayı
16 10 2 0 8 13 24 -11 6
M
21:00 | 15/02/19 | R 21
Hertha BSC Berlin II 2
Meuselwitz 1
Maç Detayı
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
Optik Rathenow 2
Meuselwitz 3
Maç Detayı
M
15:30 | 11/11/18 | R 16
Berliner AK 07 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
VfB Germania Halberstadt 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
M
14:00 | 07/10/18 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Meuselwitz 1
Maç Detayı
G
20:00 | 28/09/18 | R 10
Babelsberg 03 1
Meuselwitz 4
Maç Detayı
17 11 1 1 9 3 22 -19 4
M
15:30 | 10/02/19 | R 20
FSV Union Fuerstenwalde 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 01/12/18 | R 18
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Meuselwitz 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 04/11/18 | R 15
Hertha BSC Berlin II 3
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/18 | R 13
Optik Rathenow 4
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
VSG Altglienicke 0
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
18 9 0 2 7 2 18 -16 2
B
21:00 | 23/11/18 | R 17
Hertha BSC Berlin II 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
VSG Altglienicke 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Lokomotiv Leipzig 1
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 07/10/18 | R 12
Berliner AK 07 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 30/09/18 | R 10
VfB Germania Halberstadt 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 16/09/18 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 5
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 30 18/01/84 19 19 0 0 - - -
D 2 11/01/86 6 5 0 0 1 - -
D 3 21/02/95 19 19 2 0 1 - -
D 4 29/01/86 5 2 0 0 1 - -
D 5 04/06/90 12 10 0 0 4 - -
D 17 21/07/97 3 3 0 0 - 1 -
D 23 04/06/97 11 7 1 0 1 - -
D 26 29/04/91 15 15 0 0 2 - -
D 31 23/03/89 17 16 0 0 3 - -
D 32 23/01/94 17 17 1 0 4 - -
O 0 05/05/99 3 1 0 0 - - -
O 6 30/04/86 16 16 2 0 7 - 1
O 7 14/07/88 6 4 1 0 2 - 1
O 14 05/07/96 1 1 0 0 - - -
O 39 16/11/97 11 8 0 0 1 - -
O 61 06/07/94 4 0 0 0 1 - -
F 8 13/06/89 3 1 0 0 - - -
F 9 25/04/89 10 4 1 0 2 - -
F 11 29/03/94 6 5 4 0 1 - 1
F 13 01/06/91 14 5 0 0 2 - -
F 18 29/08/89 17 11 5 0 1 - -
F 24 19/01/89 16 10 3 0 1 - -
F 27 28/02/90 18 17 5 0 1 - -
F 44 07/02/97 17 13 1 0 2 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 18 5 0,28
F 17 5 0,29
F 6 4 0,67
F 16 3 0,19
D 19 2 0,11
O 16 2 0,13
D 17 1 0,06
D 11 1 0,09
O 6 1 0,17
F 10 1 0,1
F 17 1 0,06
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
D 5 1 - -
D 6 1 - -
D 15 2 - -
D 17 4 - -
D 17 3 - -
D 12 4 - -
D 19 1 - -
D 3 - 1 -
D 11 1 - -
O 16 7 - 1
O 6 2 - 1
O 4 1 - -
O 11 1 - -
F 18 1 - -
F 16 1 - -
F 17 1 - -
F 10 2 - -
F 6 1 - 1
F 14 2 - -
F 17 2 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır