Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Almanya Erik Schmidt Holzwaren-Simundt-Kampfbahn, Bischofswerda
PERFORMANS
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 17 0 2 50 15 35 51
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
Chemnitzer 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
FSV Union Fuerstenwalde 2
Chemnitzer 4
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
Chemnitzer 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
15:30 | 04/11/18 | R 15
Meuselwitz 0
Chemnitzer 5
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
Chemnitzer 4
Neugersdorf 0
Maç Detayı
2 19 12 3 4 39 22 17 39
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Berliner AK 07 4
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 17
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
15:30 | 11/11/18 | R 16
Berliner AK 07 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Neugersdorf 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
Berliner AK 07 0
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
3 18 10 6 2 37 15 22 36
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
FC Rot-Weiss Erfurt 7
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
Dynamo 0
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
G
21:00 | 09/11/18 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
B
15:30 | 04/11/18 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
20:00 | 19/10/18 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 0
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
4 19 10 5 4 37 24 13 35
B
15:30 | 08/12/18 | R 19
VSG Altglienicke 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
B
21:00 | 23/11/18 | R 17
Hertha BSC Berlin II 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
15:30 | 11/11/18 | R 16
Lokomotiv Leipzig 4
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
15:30 | 04/11/18 | R 15
Hertha BSC Berlin II 3
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
Berliner AK 07 0
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
5 19 9 6 4 27 17 10 33
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Budissa Bautzen 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
6 19 9 4 6 26 17 9 31
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Lokomotiv Leipzig 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
15:30 | 01/12/18 | R 18
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Chemnitzer 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 4
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
M
19:00 | 26/10/18 | R 14
Auerbach 1906 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
7 19 8 3 8 31 24 7 27
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
Chemnitzer 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
21:00 | 30/11/18 | R 18
Babelsberg 03 3
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Babelsberg 03 5
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
21:00 | 09/11/18 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
Babelsberg 03 1
Dynamo 1
Maç Detayı
G
20:00 | 26/10/18 | R 14
Babelsberg 03 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
8 19 6 6 7 23 22 1 24
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Lokomotiv Leipzig 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
B
15:30 | 02/12/18 | R 18
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Neugersdorf 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
15:30 | 11/11/18 | R 16
Lokomotiv Leipzig 4
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 14
Lokomotiv Leipzig 1
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
9 19 6 4 9 25 27 -2 22
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
VfB Germania Halberstadt 2
Dynamo 0
Maç Detayı
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Babelsberg 03 3
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
15:30 | 25/11/18 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 2
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 4
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
VfB Germania Halberstadt 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
10 18 6 4 8 21 27 -6 22
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
Dynamo 0
Auerbach 1906 3
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Babelsberg 03 5
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
B
15:30 | 10/11/18 | R 16
Auerbach 1906 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/18 | R 14
Auerbach 1906 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
Meuselwitz 2
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
11 19 5 6 8 28 35 -7 21
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Berliner AK 07 4
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
FSV Union Fuerstenwalde 2
Chemnitzer 4
Maç Detayı
B
15:30 | 25/11/18 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 2
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
B
15:30 | 10/11/18 | R 16
Auerbach 1906 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
B
15:30 | 04/11/18 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
B
14:30 | 27/10/18 | R 14
Dynamo 0
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
12 19 6 3 10 13 26 -13 21
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 01/12/18 | R 18
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Meuselwitz 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
Budissa Bautzen 1
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
15:30 | 04/11/18 | R 15
Hertha BSC Berlin II 3
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 14
Budissa Bautzen 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
13 19 6 3 10 15 30 -15 21
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
14 19 6 2 11 30 39 -9 20
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
Optik Rathenow 2
Meuselwitz 3
Maç Detayı
B
15:30 | 02/12/18 | R 18
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Meuselwitz 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 11/11/18 | R 16
Berliner AK 07 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
M
15:30 | 04/11/18 | R 15
Meuselwitz 0
Chemnitzer 5
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
VfB Germania Halberstadt 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
15 19 5 5 9 29 38 -9 20
B
15:30 | 08/12/18 | R 19
VSG Altglienicke 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
FC Rot-Weiss Erfurt 7
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
VSG Altglienicke 5
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
VSG Altglienicke 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
20:00 | 26/10/18 | R 14
Babelsberg 03 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
16 19 5 5 9 20 36 -16 20
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
VfB Germania Halberstadt 2
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Dynamo 0
Auerbach 1906 3
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/18 | R 17
Dynamo 0
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
VSG Altglienicke 5
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
Babelsberg 03 1
Dynamo 1
Maç Detayı
B
14:30 | 27/10/18 | R 14
Dynamo 0
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
17 18 5 4 9 19 35 -16 19
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Neugersdorf 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
Budissa Bautzen 1
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
Neugersdorf 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
Chemnitzer 4
Neugersdorf 0
Maç Detayı
B
14:30 | 20/10/18 | R 13
Neugersdorf 0
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
18 18 2 3 13 17 38 -21 9
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
Optik Rathenow 2
Meuselwitz 3
Maç Detayı
B
21:00 | 23/11/18 | R 17
Hertha BSC Berlin II 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
VSG Altglienicke 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Lokomotiv Leipzig 1
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/18 | R 13
Optik Rathenow 4
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 8 0 1 21 6 15 24
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
Chemnitzer 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
Chemnitzer 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
Chemnitzer 4
Neugersdorf 0
Maç Detayı
G
14:00 | 07/10/18 | R 12
Chemnitzer 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
G
17:00 | 29/09/18 | R 10
Chemnitzer 3
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/18 | R 8
Chemnitzer 3
Berliner AK 07 1
Maç Detayı
2 10 7 1 2 23 10 13 22
G
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
B
21:00 | 23/11/18 | R 17
Hertha BSC Berlin II 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
G
15:30 | 04/11/18 | R 15
Hertha BSC Berlin II 3
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/18 | R 13
Hertha BSC Berlin II 1
Chemnitzer 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/10/18 | R 11
Hertha BSC Berlin II 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
14:30 | 23/09/18 | R 9
Hertha BSC Berlin II 3
Dynamo 0
Maç Detayı
3 10 6 3 1 19 9 10 21
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 21/10/18 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Berliner AK 07 5
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
B
14:30 | 23/09/18 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
4 9 6 2 1 24 9 15 20
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
FC Rot-Weiss Erfurt 7
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
G
21:00 | 09/11/18 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
14:00 | 07/10/18 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Meuselwitz 1
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/18 | R 10
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
G
14:30 | 16/09/18 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 5
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
5 10 6 2 2 17 6 11 20
G
15:30 | 01/12/18 | R 18
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 4
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
M
20:00 | 19/10/18 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 0
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
G
19:00 | 02/10/18 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
14:30 | 22/09/18 | R 9
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
6 10 6 1 3 20 12 8 19
G
21:00 | 30/11/18 | R 18
Babelsberg 03 3
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Babelsberg 03 5
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
Babelsberg 03 1
Dynamo 1
Maç Detayı
G
20:00 | 26/10/18 | R 14
Babelsberg 03 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/18 | R 12
Babelsberg 03 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
20:00 | 28/09/18 | R 10
Babelsberg 03 1
Meuselwitz 4
Maç Detayı
7 9 5 2 2 10 5 5 17
G
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
Budissa Bautzen 1
Neugersdorf 1
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 14
Budissa Bautzen 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/18 | R 12
Budissa Bautzen 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
M
14:30 | 23/09/18 | R 9
Budissa Bautzen 0
Chemnitzer 1
Maç Detayı
G
14:30 | 08/09/18 | R 7
Budissa Bautzen 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
8 9 5 2 2 16 13 3 17
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Berliner AK 07 4
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
G
15:30 | 11/11/18 | R 16
Berliner AK 07 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
Berliner AK 07 0
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
G
14:30 | 07/10/18 | R 12
Berliner AK 07 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/18 | R 10
Berliner AK 07 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
G
18:30 | 12/09/18 | R 7
Berliner AK 07 3
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
9 9 4 2 3 15 10 5 14
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
VfB Germania Halberstadt 2
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
VfB Germania Halberstadt 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
B
14:30 | 07/10/18 | R 12
VfB Germania Halberstadt 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
14:30 | 30/09/18 | R 10
VfB Germania Halberstadt 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
G
14:30 | 16/09/18 | R 8
VfB Germania Halberstadt 3
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
10 10 4 2 4 18 17 1 14
B
15:30 | 02/12/18 | R 18
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Meuselwitz 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 04/11/18 | R 15
Meuselwitz 0
Chemnitzer 5
Maç Detayı
M
14:30 | 21/10/18 | R 13
Meuselwitz 2
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
Meuselwitz 4
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 23/09/18 | R 9
Meuselwitz 1
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
11 9 3 4 2 12 7 5 13
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Lokomotiv Leipzig 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
15:30 | 11/11/18 | R 16
Lokomotiv Leipzig 4
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 14
Lokomotiv Leipzig 1
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
B
14:30 | 03/10/18 | R 11
Lokomotiv Leipzig 1
Berliner AK 07 1
Maç Detayı
M
15:05 | 22/09/18 | R 9
Lokomotiv Leipzig 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
20:00 | 12/09/18 | R 7
Lokomotiv Leipzig 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
12 10 4 1 5 9 17 -8 13
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
G
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/18 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Dynamo 6
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
Bischofswerdaer FV 1908 1
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/18 | R 10
Bischofswerdaer FV 1908 0
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
13 10 3 3 4 15 14 1 12
B
15:30 | 08/12/18 | R 19
VSG Altglienicke 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
VSG Altglienicke 5
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
VSG Altglienicke 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
VSG Altglienicke 4
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
VSG Altglienicke 0
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
M
14:30 | 22/09/18 | R 9
VSG Altglienicke 0
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
14 9 3 3 3 10 13 -3 12
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Neugersdorf 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
Neugersdorf 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
B
14:30 | 20/10/18 | R 13
Neugersdorf 0
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
B
14:30 | 03/10/18 | R 11
Neugersdorf 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
B
14:30 | 22/09/18 | R 9
Neugersdorf 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
G
15:00 | 08/09/18 | R 7
Neugersdorf 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
15 8 3 2 3 10 12 -2 11
B
15:30 | 10/11/18 | R 16
Auerbach 1906 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/18 | R 14
Auerbach 1906 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/18 | R 12
Auerbach 1906 0
Neugersdorf 2
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/18 | R 10
Auerbach 1906 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/18 | R 8
Auerbach 1906 1
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
M
14:30 | 02/09/18 | R 6
Auerbach 1906 2
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
16 10 3 2 5 13 18 -5 11
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
FSV Union Fuerstenwalde 2
Chemnitzer 4
Maç Detayı
B
15:30 | 25/11/18 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 2
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
B
15:30 | 04/11/18 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
G
14:30 | 07/10/18 | R 12
FSV Union Fuerstenwalde 3
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/18 | R 10
FSV Union Fuerstenwalde 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
17 9 2 3 4 5 17 -12 9
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
Dynamo 0
Auerbach 1906 3
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/18 | R 17
Dynamo 0
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
B
14:30 | 27/10/18 | R 14
Dynamo 0
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
B
14:30 | 06/10/18 | R 12
Dynamo 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/18 | R 10
Dynamo 2
Neugersdorf 1
Maç Detayı
B
14:30 | 16/09/18 | R 8
Dynamo 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
18 9 2 1 6 15 20 -5 7
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
Optik Rathenow 2
Meuselwitz 3
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/18 | R 13
Optik Rathenow 4
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
Optik Rathenow 0
Chemnitzer 4
Maç Detayı
M
20:00 | 21/09/18 | R 9
Optik Rathenow 1
Auerbach 1906 2
Maç Detayı
M
19:30 | 12/09/18 | R 7
Optik Rathenow 0
Dynamo 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 9 0 1 29 9 20 27
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
FSV Union Fuerstenwalde 2
Chemnitzer 4
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 17
Bischofswerdaer FV 1908 2
Chemnitzer 1
Maç Detayı
G
15:30 | 04/11/18 | R 15
Meuselwitz 0
Chemnitzer 5
Maç Detayı
G
14:30 | 20/10/18 | R 13
Hertha BSC Berlin II 1
Chemnitzer 3
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
Optik Rathenow 0
Chemnitzer 4
Maç Detayı
G
14:30 | 23/09/18 | R 9
Budissa Bautzen 0
Chemnitzer 1
Maç Detayı
2 10 7 1 2 23 9 14 22
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
Bischofswerdaer FV 1908 0
Berliner AK 07 3
Maç Detayı
M
15:30 | 25/11/18 | R 17
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Berliner AK 07 0
Maç Detayı
G
15:30 | 03/11/18 | R 15
Neugersdorf 0
Berliner AK 07 4
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Berliner AK 07 5
Maç Detayı
B
14:30 | 03/10/18 | R 11
Lokomotiv Leipzig 1
Berliner AK 07 1
Maç Detayı
G
14:30 | 22/09/18 | R 9
VSG Altglienicke 0
Berliner AK 07 2
Maç Detayı
3 9 4 4 1 13 6 7 16
G
21:00 | 23/11/18 | R 17
Dynamo 0
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Maç Detayı
B
15:30 | 04/11/18 | R 15
FSV Union Fuerstenwalde 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
G
20:00 | 19/10/18 | R 13
FC Viktoria 1889 Berlin 0
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
B
14:30 | 03/10/18 | R 11
Neugersdorf 2
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Maç Detayı
B
14:30 | 23/09/18 | R 9
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
FC Rot-Weiss Erfurt 0
Maç Detayı
B
20:00 | 12/09/18 | R 7
Lokomotiv Leipzig 1
FC Rot-Weiss Erfurt 1
Maç Detayı
4 9 3 4 2 14 14 0 13
B
15:30 | 08/12/18 | R 19
VSG Altglienicke 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
M
15:30 | 11/11/18 | R 16
Lokomotiv Leipzig 4
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
G
15:30 | 28/10/18 | R 14
Berliner AK 07 0
Hertha BSC Berlin II 2
Maç Detayı
B
14:30 | 07/10/18 | R 12
VfB Germania Halberstadt 1
Hertha BSC Berlin II 1
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/18 | R 10
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Hertha BSC Berlin II 3
Maç Detayı
G
14:30 | 16/09/18 | R 8
Babelsberg 03 1
Hertha BSC Berlin II 4
Maç Detayı
5 9 3 3 3 8 8 0 12
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Optik Rathenow 0
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Budissa Bautzen 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
M
14:00 | 07/10/18 | R 12
Chemnitzer 2
FSV Wacker 90 Nordhausen 0
Maç Detayı
B
14:30 | 29/09/18 | R 10
Auerbach 1906 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
B
14:30 | 16/09/18 | R 8
Dynamo 1
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Maç Detayı
6 9 3 2 4 9 11 -2 11
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Lokomotiv Leipzig 0
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
15:30 | 10/11/18 | R 16
Chemnitzer 0
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
M
19:00 | 26/10/18 | R 14
Auerbach 1906 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
B
14:30 | 06/10/18 | R 12
Dynamo 1
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/18 | R 10
FSV Union Fuerstenwalde 1
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Maç Detayı
G
19:00 | 12/09/18 | R 7
Meuselwitz 0
FC Viktoria 1889 Berlin 2
Maç Detayı
7 10 3 2 5 15 19 -4 11
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
VfB Germania Halberstadt 2
Dynamo 0
Maç Detayı
M
15:30 | 10/11/18 | R 16
VSG Altglienicke 5
Dynamo 0
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
Babelsberg 03 1
Dynamo 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/18 | R 13
Bischofswerdaer FV 1908 0
Dynamo 6
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
Meuselwitz 4
Dynamo 1
Maç Detayı
M
14:30 | 23/09/18 | R 9
Hertha BSC Berlin II 3
Dynamo 0
Maç Detayı
8 10 3 2 5 11 15 -4 11
G
15:30 | 02/12/18 | R 18
Dynamo 0
Auerbach 1906 3
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Babelsberg 03 5
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
Bischofswerdaer FV 1908 1
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/18 | R 13
Meuselwitz 2
Auerbach 1906 4
Maç Detayı
M
14:00 | 03/10/18 | R 11
Hertha BSC Berlin II 2
Auerbach 1906 0
Maç Detayı
G
20:00 | 21/09/18 | R 9
Optik Rathenow 1
Auerbach 1906 2
Maç Detayı
8 10 3 2 5 11 15 -4 11
B
15:30 | 02/12/18 | R 18
Meuselwitz 0
Lokomotiv Leipzig 0
Maç Detayı
G
15:30 | 24/11/18 | R 17
Neugersdorf 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
B
21:00 | 02/11/18 | R 15
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
M
14:30 | 21/10/18 | R 13
VSG Altglienicke 4
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/18 | R 12
Budissa Bautzen 0
Lokomotiv Leipzig 2
Maç Detayı
M
17:00 | 29/09/18 | R 10
Chemnitzer 3
Lokomotiv Leipzig 1
Maç Detayı
10 9 2 4 3 15 17 -2 10
B
15:30 | 09/12/18 | R 19
Berliner AK 07 4
FSV Union Fuerstenwalde 4
Maç Detayı
B
15:30 | 10/11/18 | R 16
Auerbach 1906 2
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
B
14:30 | 27/10/18 | R 14
Dynamo 0
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
Bischofswerdaer FV 1908 1
FSV Union Fuerstenwalde 2
Maç Detayı
G
14:30 | 23/09/18 | R 9
Meuselwitz 1
FSV Union Fuerstenwalde 3
Maç Detayı
M
20:00 | 12/09/18 | R 7
Hertha BSC Berlin II 2
FSV Union Fuerstenwalde 0
Maç Detayı
11 9 2 2 5 11 12 -1 8
M
15:30 | 08/12/18 | R 19
Chemnitzer 2
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
21:00 | 09/11/18 | R 16
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
M
14:30 | 21/10/18 | R 13
FSV Union Fuerstenwalde 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
M
19:00 | 02/10/18 | R 11
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Babelsberg 03 0
Maç Detayı
B
14:30 | 22/09/18 | R 9
Neugersdorf 1
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
M
20:00 | 12/09/18 | R 7
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
Babelsberg 03 1
Maç Detayı
12 10 2 2 6 10 17 -7 8
M
21:00 | 30/11/18 | R 18
Babelsberg 03 3
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
B
15:30 | 25/11/18 | R 17
FSV Union Fuerstenwalde 2
VfB Germania Halberstadt 2
Maç Detayı
M
15:30 | 03/11/18 | R 15
FC Viktoria 1889 Berlin 4
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
B
14:30 | 20/10/18 | R 13
Neugersdorf 0
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
M
14:30 | 03/10/18 | R 11
FSV Wacker 90 Nordhausen 1
VfB Germania Halberstadt 0
Maç Detayı
G
15:05 | 22/09/18 | R 9
Lokomotiv Leipzig 0
VfB Germania Halberstadt 1
Maç Detayı
13 9 2 2 5 6 13 -7 8
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
Budissa Bautzen 2
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
VfB Germania Halberstadt 1
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
FC Rot-Weiss Erfurt 3
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
M
14:30 | 06/10/18 | R 12
Babelsberg 03 1
Bischofswerdaer FV 1908 0
Maç Detayı
G
14:30 | 22/09/18 | R 9
FC Viktoria 1889 Berlin 0
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
M
15:00 | 08/09/18 | R 7
Neugersdorf 2
Bischofswerdaer FV 1908 1
Maç Detayı
14 9 2 2 5 14 24 -10 8
M
15:30 | 02/12/18 | R 18
FC Rot-Weiss Erfurt 7
VSG Altglienicke 1
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/18 | R 17
FSV Wacker 90 Nordhausen 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
M
20:00 | 26/10/18 | R 14
Babelsberg 03 2
VSG Altglienicke 0
Maç Detayı
M
14:30 | 07/10/18 | R 12
FSV Union Fuerstenwalde 3
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
G
14:30 | 29/09/18 | R 10
Bischofswerdaer FV 1908 0
VSG Altglienicke 2
Maç Detayı
B
14:30 | 16/09/18 | R 8
FC Viktoria 1889 Berlin 3
VSG Altglienicke 3
Maç Detayı
15 9 2 1 6 9 22 -13 7
M
21:00 | 07/12/18 | R 19
FSV Wacker 90 Nordhausen 6
Neugersdorf 1
Maç Detayı
B
15:30 | 11/11/18 | R 16
Budissa Bautzen 1
Neugersdorf 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
Chemnitzer 4
Neugersdorf 0
Maç Detayı
G
14:30 | 06/10/18 | R 12
Auerbach 1906 0
Neugersdorf 2
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/18 | R 10
Dynamo 2
Neugersdorf 1
Maç Detayı
G
14:30 | 15/09/18 | R 8
FSV Union Fuerstenwalde 0
Neugersdorf 3
Maç Detayı
16 9 2 0 7 12 22 -10 6
G
15:30 | 08/12/18 | R 19
Optik Rathenow 2
Meuselwitz 3
Maç Detayı
M
15:30 | 11/11/18 | R 16
Berliner AK 07 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
M
15:30 | 28/10/18 | R 14
VfB Germania Halberstadt 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
M
14:00 | 07/10/18 | R 12
FC Rot-Weiss Erfurt 2
Meuselwitz 1
Maç Detayı
G
20:00 | 28/09/18 | R 10
Babelsberg 03 1
Meuselwitz 4
Maç Detayı
M
14:30 | 15/09/18 | R 8
Bischofswerdaer FV 1908 3
Meuselwitz 1
Maç Detayı
17 10 1 1 8 3 21 -18 4
M
15:30 | 01/12/18 | R 18
FC Viktoria 1889 Berlin 1
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 24/11/18 | R 17
Meuselwitz 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
15:30 | 04/11/18 | R 15
Hertha BSC Berlin II 3
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
M
14:30 | 20/10/18 | R 13
Optik Rathenow 4
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
G
14:30 | 03/10/18 | R 11
VSG Altglienicke 0
Budissa Bautzen 1
Maç Detayı
M
14:30 | 29/09/18 | R 10
Berliner AK 07 2
Budissa Bautzen 0
Maç Detayı
18 9 0 2 7 2 18 -16 2
B
21:00 | 23/11/18 | R 17
Hertha BSC Berlin II 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
B
15:30 | 03/11/18 | R 15
VSG Altglienicke 1
Optik Rathenow 1
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 14
Lokomotiv Leipzig 1
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 07/10/18 | R 12
Berliner AK 07 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 30/09/18 | R 10
VfB Germania Halberstadt 2
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
M
14:30 | 16/09/18 | R 8
FC Rot-Weiss Erfurt 5
Optik Rathenow 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 0 10/02/89 12 12 0 0 1 - -
D 0 14/05/89 10 10 0 0 3 - -
D 0 02/02/94 12 12 0 0 4 - -
D 0 13/12/99 3 2 0 0 - - -
D 4 15/04/90 7 7 0 0 1 - -
D 8 16/11/95 10 8 1 0 2 - -
D 16 06/03/96 10 10 1 0 - - -
D 21 11/04/97 11 11 0 0 4 - -
O 0 16/02/89 11 11 0 0 3 1 -
O 0 19/06/97 5 4 0 0 - - -
O 0 17/02/99 1 0 0 0 - - -
O 11 16/01/95 10 6 0 0 2 - -
O 14 07/02/93 6 2 1 0 1 1 -
O 18 04/11/95 11 8 0 0 3 - -
O 37 15/09/94 7 4 1 0 1 - 1
F 0 17/08/93 10 7 2 0 1 1 -
F 0 30/04/96 9 6 1 0 - - -
F 9 20/01/96 12 10 4 0 1 - -
F 15 12/03/92 1 0 0 0 1 - -
F 19 14/10/96 10 2 0 0 1 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 12 4 0,33
F 10 2 0,2
O 6 1 0,17
O 7 1 0,14
F 9 1 0,11
D 10 1 0,1
D 10 1 0,1
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
K 12 1 - -
D 10 3 - -
D 7 1 - -
D 12 4 - -
D 10 2 - -
D 11 4 - -
O 11 3 1 -
O 10 2 - -
O 6 1 1 -
O 7 1 - 1
O 11 3 - -
F 10 1 1 -
F 10 1 - -
F 12 1 - -
F 1 1 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır