Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR
Türkiye Recep Bayik Seyrantepe Spor Kompleksi, Diyarbakir
PERFORMANS
G
17:00 | 14/10/20 | R 5
Amed Sportif Faaliyetler 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
M
14:00 | 10/10/20 | R 4
Utas Usakspor A.s 3
Amed Sportif Faaliyetler 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/20 | R 3
Amed Sportif Faaliyetler 2
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
M
15:00 | 25/09/20 | R 2
Hekimoglu Trabzon 4
Amed Sportif Faaliyetler 1
Maç Detayı
M
19:00 | 20/09/20 | R 1
Amed Sportif Faaliyetler 0
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 5 0 0 22 3 19 15
G
15:00 | 14/10/20 | R 5
Niğde Anadolu FK 0
Manisa Futbol Kulubu 4
Maç Detayı
G
15:30 | 10/10/20 | R 4
Manisa Futbol Kulubu 5
İnegölspor 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/20 | R 3
Afjet Afyonspor 0
Manisa Futbol Kulubu 4
Maç Detayı
G
16:00 | 26/09/20 | R 2
Manisa Futbol Kulubu 6
Kocaelispor 1
Maç Detayı
G
15:30 | 20/09/20 | R 1
Yeni Çorumspor AŞ 1
Manisa Futbol Kulubu 3
Maç Detayı
2 5 3 2 0 11 1 10 11
G
15:30 | 14/10/20 | R 5
Sancaktepe FK 1
Zonguldak Kömürspor 0
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/20 | R 4
Hacettepe SK 0
Sancaktepe FK 1
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
Sancaktepe FK 1
Utas Usakspor A.s 1
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/20 | R 2
Şanlıurfaspor 0
Sancaktepe FK 8
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/20 | R 1
Sancaktepe FK 0
Hekimoglu Trabzon 0
Maç Detayı
3 5 3 1 1 13 5 8 10
B
15:00 | 14/10/20 | R 5
Ankara Demirspor 2
Gümüşhanespor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/20 | R 4
Zonguldak Kömürspor 0
Ankara Demirspor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/20 | R 3
Ankara Demirspor 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 26/09/20 | R 2
Utas Usakspor A.s 3
Ankara Demirspor 1
Maç Detayı
G
15:30 | 20/09/20 | R 1
Ankara Demirspor 7
Şanlıurfaspor 0
Maç Detayı
4 5 3 1 1 11 5 6 10
M
17:00 | 14/10/20 | R 5
Kahramanmaraşspor AŞ 2
Utas Usakspor A.s 1
Maç Detayı
G
14:00 | 10/10/20 | R 4
Utas Usakspor A.s 3
Amed Sportif Faaliyetler 0
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
Sancaktepe FK 1
Utas Usakspor A.s 1
Maç Detayı
G
16:00 | 26/09/20 | R 2
Utas Usakspor A.s 3
Ankara Demirspor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/09/20 | R 1
Ergene Velimese Spor 1
Utas Usakspor A.s 3
Maç Detayı
5 4 3 1 0 8 3 5 10
G
14:30 | 14/10/20 | R 5
Anagold 24 Erzincanspor 4
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Hekimoglu Trabzon 1
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/20 | R 2
Anagold 24 Erzincanspor 2
Kahramanmaraşspor AŞ 1
Maç Detayı
G
19:00 | 20/09/20 | R 1
Amed Sportif Faaliyetler 0
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
6 5 2 3 0 6 2 4 9
G
15:30 | 14/10/20 | R 5
Ergene Velimese Spor 0
Sarıyer 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/10/20 | R 4
Sarıyer 3
Niğde Anadolu FK 0
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
İnegölspor 1
Sarıyer 1
Maç Detayı
B
16:00 | 26/09/20 | R 2
Sarıyer 1
Afjet Afyonspor 1
Maç Detayı
B
19:00 | 20/09/20 | R 1
Kocaelispor 0
Sarıyer 0
Maç Detayı
7 4 2 1 1 5 6 -1 7
G
19:00 | 14/10/20 | R 5
Afjet Afyonspor 0
Kocaelispor 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/20 | R 3
Kocaelispor 3
Yeni Çorumspor AŞ 0
Maç Detayı
M
16:00 | 26/09/20 | R 2
Manisa Futbol Kulubu 6
Kocaelispor 1
Maç Detayı
B
19:00 | 20/09/20 | R 1
Kocaelispor 0
Sarıyer 0
Maç Detayı
8 4 1 3 0 5 2 3 6
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Hekimoglu Trabzon 1
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
B
19:00 | 04/10/20 | R 3
Kahramanmaraşspor AŞ 0
Hekimoglu Trabzon 0
Maç Detayı
G
15:00 | 25/09/20 | R 2
Hekimoglu Trabzon 4
Amed Sportif Faaliyetler 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/20 | R 1
Sancaktepe FK 0
Hekimoglu Trabzon 0
Maç Detayı
9 5 2 0 3 4 9 -5 6
G
17:00 | 14/10/20 | R 5
Amed Sportif Faaliyetler 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
M
14:00 | 10/10/20 | R 4
Utas Usakspor A.s 3
Amed Sportif Faaliyetler 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/20 | R 3
Amed Sportif Faaliyetler 2
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
M
15:00 | 25/09/20 | R 2
Hekimoglu Trabzon 4
Amed Sportif Faaliyetler 1
Maç Detayı
M
19:00 | 20/09/20 | R 1
Amed Sportif Faaliyetler 0
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
10 4 1 2 1 4 4 0 5
G
17:00 | 14/10/20 | R 5
Kahramanmaraşspor AŞ 2
Utas Usakspor A.s 1
Maç Detayı
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Şanlıurfaspor 1
Kahramanmaraşspor AŞ 1
Maç Detayı
B
19:00 | 04/10/20 | R 3
Kahramanmaraşspor AŞ 0
Hekimoglu Trabzon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/20 | R 2
Anagold 24 Erzincanspor 2
Kahramanmaraşspor AŞ 1
Maç Detayı
11 5 1 2 2 6 7 -1 5
B
15:00 | 14/10/20 | R 5
Ankara Demirspor 2
Gümüşhanespor 2
Maç Detayı
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Gümüşhanespor 3
Ergene Velimese Spor 3
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/20 | R 3
Niğde Anadolu FK 1
Gümüşhanespor 0
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/20 | R 2
Gümüşhanespor 1
İnegölspor 0
Maç Detayı
M
19:00 | 20/09/20 | R 1
Afjet Afyonspor 1
Gümüşhanespor 0
Maç Detayı
12 5 1 2 2 3 5 -2 5
M
15:30 | 14/10/20 | R 5
Sancaktepe FK 1
Zonguldak Kömürspor 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/20 | R 4
Zonguldak Kömürspor 0
Ankara Demirspor 2
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
Ergene Velimese Spor 1
Zonguldak Kömürspor 1
Maç Detayı
G
15:30 | 26/09/20 | R 2
Zonguldak Kömürspor 2
Niğde Anadolu FK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/20 | R 1
İnegölspor 0
Zonguldak Kömürspor 0
Maç Detayı
13 5 1 2 2 3 7 -4 5
M
19:00 | 14/10/20 | R 5
Afjet Afyonspor 0
Kocaelispor 1
Maç Detayı
B
15:00 | 10/10/20 | R 4
Yeni Çorumspor AŞ 1
Afjet Afyonspor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/20 | R 3
Afjet Afyonspor 0
Manisa Futbol Kulubu 4
Maç Detayı
B
16:00 | 26/09/20 | R 2
Sarıyer 1
Afjet Afyonspor 1
Maç Detayı
G
19:00 | 20/09/20 | R 1
Afjet Afyonspor 1
Gümüşhanespor 0
Maç Detayı
14 5 1 1 3 3 5 -2 4
M
17:00 | 14/10/20 | R 5
Amed Sportif Faaliyetler 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/20 | R 4
Hacettepe SK 0
Sancaktepe FK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/20 | R 3
Ankara Demirspor 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
G
15:30 | 26/09/20 | R 2
Hacettepe SK 2
Ergene Velimese Spor 1
Maç Detayı
B
15:30 | 20/09/20 | R 1
Niğde Anadolu FK 1
Hacettepe SK 1
Maç Detayı
15 4 1 1 2 5 9 -4 4
G
15:30 | 14/10/20 | R 5
İnegölspor 2
Yeni Çorumspor AŞ 3
Maç Detayı
B
15:00 | 10/10/20 | R 4
Yeni Çorumspor AŞ 1
Afjet Afyonspor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/20 | R 3
Kocaelispor 3
Yeni Çorumspor AŞ 0
Maç Detayı
M
15:30 | 20/09/20 | R 1
Yeni Çorumspor AŞ 1
Manisa Futbol Kulubu 3
Maç Detayı
16 5 1 1 3 3 10 -7 4
M
15:00 | 14/10/20 | R 5
Niğde Anadolu FK 0
Manisa Futbol Kulubu 4
Maç Detayı
M
15:30 | 10/10/20 | R 4
Sarıyer 3
Niğde Anadolu FK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/20 | R 3
Niğde Anadolu FK 1
Gümüşhanespor 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/09/20 | R 2
Zonguldak Kömürspor 2
Niğde Anadolu FK 1
Maç Detayı
B
15:30 | 20/09/20 | R 1
Niğde Anadolu FK 1
Hacettepe SK 1
Maç Detayı
17 5 0 2 3 6 10 -4 2
M
15:30 | 14/10/20 | R 5
Ergene Velimese Spor 0
Sarıyer 1
Maç Detayı
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Gümüşhanespor 3
Ergene Velimese Spor 3
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
Ergene Velimese Spor 1
Zonguldak Kömürspor 1
Maç Detayı
M
15:30 | 26/09/20 | R 2
Hacettepe SK 2
Ergene Velimese Spor 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/09/20 | R 1
Ergene Velimese Spor 1
Utas Usakspor A.s 3
Maç Detayı
18 5 0 2 3 4 10 -6 2
M
15:30 | 14/10/20 | R 5
İnegölspor 2
Yeni Çorumspor AŞ 3
Maç Detayı
M
15:30 | 10/10/20 | R 4
Manisa Futbol Kulubu 5
İnegölspor 1
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
İnegölspor 1
Sarıyer 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/20 | R 2
Gümüşhanespor 1
İnegölspor 0
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/20 | R 1
İnegölspor 0
Zonguldak Kömürspor 0
Maç Detayı
19 5 0 1 4 3 22 -19 1
M
14:30 | 14/10/20 | R 5
Anagold 24 Erzincanspor 4
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Şanlıurfaspor 1
Kahramanmaraşspor AŞ 1
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/20 | R 3
Amed Sportif Faaliyetler 2
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/20 | R 2
Şanlıurfaspor 0
Sancaktepe FK 8
Maç Detayı
M
15:30 | 20/09/20 | R 1
Ankara Demirspor 7
Şanlıurfaspor 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 2 1 0 10 2 8 7
B
15:00 | 14/10/20 | R 5
Ankara Demirspor 2
Gümüşhanespor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/20 | R 3
Ankara Demirspor 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
G
15:30 | 20/09/20 | R 1
Ankara Demirspor 7
Şanlıurfaspor 0
Maç Detayı
2 2 2 0 0 11 2 9 6
G
15:30 | 10/10/20 | R 4
Manisa Futbol Kulubu 5
İnegölspor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 26/09/20 | R 2
Manisa Futbol Kulubu 6
Kocaelispor 1
Maç Detayı
3 2 2 0 0 6 1 5 6
G
14:00 | 10/10/20 | R 4
Utas Usakspor A.s 3
Amed Sportif Faaliyetler 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/09/20 | R 2
Utas Usakspor A.s 3
Ankara Demirspor 1
Maç Detayı
4 2 2 0 0 6 2 4 6
G
14:30 | 14/10/20 | R 5
Anagold 24 Erzincanspor 4
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/20 | R 2
Anagold 24 Erzincanspor 2
Kahramanmaraşspor AŞ 1
Maç Detayı
5 3 2 0 1 3 2 1 6
G
17:00 | 14/10/20 | R 5
Amed Sportif Faaliyetler 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/20 | R 3
Amed Sportif Faaliyetler 2
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 20/09/20 | R 1
Amed Sportif Faaliyetler 0
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
6 3 1 2 0 2 1 1 5
G
15:30 | 14/10/20 | R 5
Sancaktepe FK 1
Zonguldak Kömürspor 0
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
Sancaktepe FK 1
Utas Usakspor A.s 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/20 | R 1
Sancaktepe FK 0
Hekimoglu Trabzon 0
Maç Detayı
7 2 1 1 0 5 2 3 4
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Hekimoglu Trabzon 1
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
G
15:00 | 25/09/20 | R 2
Hekimoglu Trabzon 4
Amed Sportif Faaliyetler 1
Maç Detayı
8 2 1 1 0 4 1 3 4
G
15:30 | 10/10/20 | R 4
Sarıyer 3
Niğde Anadolu FK 0
Maç Detayı
B
16:00 | 26/09/20 | R 2
Sarıyer 1
Afjet Afyonspor 1
Maç Detayı
9 2 1 1 0 3 0 3 4
G
19:00 | 04/10/20 | R 3
Kocaelispor 3
Yeni Çorumspor AŞ 0
Maç Detayı
B
19:00 | 20/09/20 | R 1
Kocaelispor 0
Sarıyer 0
Maç Detayı
10 2 1 1 0 4 3 1 4
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Gümüşhanespor 3
Ergene Velimese Spor 3
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/20 | R 2
Gümüşhanespor 1
İnegölspor 0
Maç Detayı
11 2 1 1 0 2 1 1 4
G
17:00 | 14/10/20 | R 5
Kahramanmaraşspor AŞ 2
Utas Usakspor A.s 1
Maç Detayı
B
19:00 | 04/10/20 | R 3
Kahramanmaraşspor AŞ 0
Hekimoglu Trabzon 0
Maç Detayı
12 3 1 1 1 2 5 -3 4
M
15:00 | 14/10/20 | R 5
Niğde Anadolu FK 0
Manisa Futbol Kulubu 4
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/20 | R 3
Niğde Anadolu FK 1
Gümüşhanespor 0
Maç Detayı
B
15:30 | 20/09/20 | R 1
Niğde Anadolu FK 1
Hacettepe SK 1
Maç Detayı
13 2 1 0 1 2 2 0 3
M
15:00 | 10/10/20 | R 4
Hacettepe SK 0
Sancaktepe FK 1
Maç Detayı
G
15:30 | 26/09/20 | R 2
Hacettepe SK 2
Ergene Velimese Spor 1
Maç Detayı
14 2 1 0 1 2 3 -1 3
M
15:00 | 10/10/20 | R 4
Zonguldak Kömürspor 0
Ankara Demirspor 2
Maç Detayı
G
15:30 | 26/09/20 | R 2
Zonguldak Kömürspor 2
Niğde Anadolu FK 1
Maç Detayı
15 3 1 0 2 1 5 -4 3
M
19:00 | 14/10/20 | R 5
Afjet Afyonspor 0
Kocaelispor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/20 | R 3
Afjet Afyonspor 0
Manisa Futbol Kulubu 4
Maç Detayı
G
19:00 | 20/09/20 | R 1
Afjet Afyonspor 1
Gümüşhanespor 0
Maç Detayı
16 3 0 2 1 3 4 -1 2
M
15:30 | 14/10/20 | R 5
İnegölspor 2
Yeni Çorumspor AŞ 3
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
İnegölspor 1
Sarıyer 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/20 | R 1
İnegölspor 0
Zonguldak Kömürspor 0
Maç Detayı
17 2 0 1 1 2 4 -2 1
B
15:00 | 10/10/20 | R 4
Yeni Çorumspor AŞ 1
Afjet Afyonspor 1
Maç Detayı
M
15:30 | 20/09/20 | R 1
Yeni Çorumspor AŞ 1
Manisa Futbol Kulubu 3
Maç Detayı
18 3 0 1 2 2 5 -3 1
M
15:30 | 14/10/20 | R 5
Ergene Velimese Spor 0
Sarıyer 1
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
Ergene Velimese Spor 1
Zonguldak Kömürspor 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/09/20 | R 1
Ergene Velimese Spor 1
Utas Usakspor A.s 3
Maç Detayı
19 2 0 1 1 1 9 -8 1
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Şanlıurfaspor 1
Kahramanmaraşspor AŞ 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/20 | R 2
Şanlıurfaspor 0
Sancaktepe FK 8
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 11 1 10 9
G
15:00 | 14/10/20 | R 5
Niğde Anadolu FK 0
Manisa Futbol Kulubu 4
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/20 | R 3
Afjet Afyonspor 0
Manisa Futbol Kulubu 4
Maç Detayı
G
15:30 | 20/09/20 | R 1
Yeni Çorumspor AŞ 1
Manisa Futbol Kulubu 3
Maç Detayı
2 2 2 0 0 9 0 9 6
G
15:00 | 10/10/20 | R 4
Hacettepe SK 0
Sancaktepe FK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/20 | R 2
Şanlıurfaspor 0
Sancaktepe FK 8
Maç Detayı
3 3 1 2 0 2 1 1 5
G
15:30 | 14/10/20 | R 5
Ergene Velimese Spor 0
Sarıyer 1
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
İnegölspor 1
Sarıyer 1
Maç Detayı
B
19:00 | 20/09/20 | R 1
Kocaelispor 0
Sarıyer 0
Maç Detayı
4 3 1 1 1 5 4 1 4
M
17:00 | 14/10/20 | R 5
Kahramanmaraşspor AŞ 2
Utas Usakspor A.s 1
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
Sancaktepe FK 1
Utas Usakspor A.s 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/09/20 | R 1
Ergene Velimese Spor 1
Utas Usakspor A.s 3
Maç Detayı
5 2 1 1 0 2 1 1 4
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Hekimoglu Trabzon 1
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
G
19:00 | 20/09/20 | R 1
Amed Sportif Faaliyetler 0
Anagold 24 Erzincanspor 1
Maç Detayı
6 2 1 0 1 3 3 0 3
G
15:00 | 10/10/20 | R 4
Zonguldak Kömürspor 0
Ankara Demirspor 2
Maç Detayı
M
16:00 | 26/09/20 | R 2
Utas Usakspor A.s 3
Ankara Demirspor 1
Maç Detayı
7 2 1 0 1 3 5 -2 3
G
15:30 | 14/10/20 | R 5
İnegölspor 2
Yeni Çorumspor AŞ 3
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/20 | R 3
Kocaelispor 3
Yeni Çorumspor AŞ 0
Maç Detayı
8 2 1 0 1 2 6 -4 3
G
19:00 | 14/10/20 | R 5
Afjet Afyonspor 0
Kocaelispor 1
Maç Detayı
M
16:00 | 26/09/20 | R 2
Manisa Futbol Kulubu 6
Kocaelispor 1
Maç Detayı
9 2 0 2 0 2 2 0 2
B
15:00 | 10/10/20 | R 4
Yeni Çorumspor AŞ 1
Afjet Afyonspor 1
Maç Detayı
B
16:00 | 26/09/20 | R 2
Sarıyer 1
Afjet Afyonspor 1
Maç Detayı
10 2 0 2 0 0 0 0 2
B
19:00 | 04/10/20 | R 3
Kahramanmaraşspor AŞ 0
Hekimoglu Trabzon 0
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/20 | R 1
Sancaktepe FK 0
Hekimoglu Trabzon 0
Maç Detayı
11 3 0 2 1 1 2 -1 2
M
15:30 | 14/10/20 | R 5
Sancaktepe FK 1
Zonguldak Kömürspor 0
Maç Detayı
B
15:30 | 04/10/20 | R 3
Ergene Velimese Spor 1
Zonguldak Kömürspor 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/20 | R 1
İnegölspor 0
Zonguldak Kömürspor 0
Maç Detayı
12 2 0 1 1 4 5 -1 1
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Gümüşhanespor 3
Ergene Velimese Spor 3
Maç Detayı
M
15:30 | 26/09/20 | R 2
Hacettepe SK 2
Ergene Velimese Spor 1
Maç Detayı
13 2 0 1 1 2 3 -1 1
B
14:30 | 10/10/20 | R 4
Şanlıurfaspor 1
Kahramanmaraşspor AŞ 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/20 | R 2
Anagold 24 Erzincanspor 2
Kahramanmaraşspor AŞ 1
Maç Detayı
14 3 0 1 2 2 4 -2 1
B
15:00 | 14/10/20 | R 5
Ankara Demirspor 2
Gümüşhanespor 2
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/20 | R 3
Niğde Anadolu FK 1
Gümüşhanespor 0
Maç Detayı
M
19:00 | 20/09/20 | R 1
Afjet Afyonspor 1
Gümüşhanespor 0
Maç Detayı
15 3 0 1 2 1 3 -2 1
M
17:00 | 14/10/20 | R 5
Amed Sportif Faaliyetler 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/20 | R 3
Ankara Demirspor 1
Hacettepe SK 0
Maç Detayı
B
15:30 | 20/09/20 | R 1
Niğde Anadolu FK 1
Hacettepe SK 1
Maç Detayı
16 2 0 0 2 1 5 -4 0
M
15:30 | 10/10/20 | R 4
Sarıyer 3
Niğde Anadolu FK 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/09/20 | R 2
Zonguldak Kömürspor 2
Niğde Anadolu FK 1
Maç Detayı
17 2 0 0 2 1 6 -5 0
M
15:30 | 10/10/20 | R 4
Manisa Futbol Kulubu 5
İnegölspor 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/20 | R 2
Gümüşhanespor 1
İnegölspor 0
Maç Detayı
18 2 0 0 2 1 7 -6 0
M
14:00 | 10/10/20 | R 4
Utas Usakspor A.s 3
Amed Sportif Faaliyetler 0
Maç Detayı
M
15:00 | 25/09/20 | R 2
Hekimoglu Trabzon 4
Amed Sportif Faaliyetler 1
Maç Detayı
19 3 0 0 3 2 13 -11 0
M
14:30 | 14/10/20 | R 5
Anagold 24 Erzincanspor 4
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/20 | R 3
Amed Sportif Faaliyetler 2
Şanlıurfaspor 1
Maç Detayı
M
15:30 | 20/09/20 | R 1
Ankara Demirspor 7
Şanlıurfaspor 0
Maç Detayı