Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 4 3 1 0 7 2 5 10
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Polisportiva Tamai 2
ASD Cartigliano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
ASD Cartigliano 2
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Este 1
ASD Cartigliano 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
ASD Cartigliano 3
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Calcio Montebelluna 1919 1
ASD Cartigliano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
ASD Cartigliano 2
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
2 4 3 0 1 9 4 5 9
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Gsd Ambrosiana 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
ACD Campodarsego Calcio 0
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Gsd Ambrosiana 1
Clodiense S.S.D. 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Luparense FC 2
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Cjarlins Muzane 2
Gsd Ambrosiana 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Gsd Ambrosiana 2
AC Vigasio 0
Maç Detayı
3 4 2 2 0 11 4 7 8
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Clodiense S.S.D. 1
Luparense FC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Belluno 1905 2
Clodiense S.S.D. 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Gsd Ambrosiana 1
Clodiense S.S.D. 3
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Clodiense S.S.D. 0
AC Vigasio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd San Luigi Calcio 1
Clodiense S.S.D. 6
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Clodiense S.S.D. 2
Asd Cjarlins Muzane 0
Maç Detayı
4 4 2 2 0 6 3 3 8
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Delta Calcio Rovigo 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Union Feltre Asd 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
FC Legnago Salus SSD 1
AC Este 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
A.C. Mestre 2
FC Legnago Salus SSD 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
FC Legnago Salus SSD 0
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
5 4 2 0 2 5 5 0 6
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Vigasio 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Luparense FC 4
AC Vigasio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Vigasio 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Clodiense S.S.D. 0
AC Vigasio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Vigasio 2
Calcio Caldiero Terme 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Gsd Ambrosiana 2
AC Vigasio 0
Maç Detayı
6 4 1 3 0 9 7 2 6
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Clodiense S.S.D. 1
Luparense FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Luparense FC 4
AC Vigasio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Cjarlins Muzane 2
Luparense FC 3
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Luparense FC 2
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Polisportiva Tamai 3
Luparense FC 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Luparense FC 1
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
7 4 1 3 0 6 4 2 6
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Cjarlins Muzane 2
ACD Campodarsego Calcio 4
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
ACD Campodarsego Calcio 0
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Polisportiva Tamai 1
ACD Campodarsego Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
ACD Campodarsego Calcio 1
Asd San Luigi Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Este 1
ACD Campodarsego Calcio 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
ACD Campodarsego Calcio 0
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
8 4 1 3 0 6 5 1 6
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd San Luigi Calcio 1
Usd Adriese 1906 6
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 7
Usd Adriese 1906 1
Asd Cjarlins Muzane 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Delta Calcio Rovigo 1
Usd Adriese 1906 3
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Adriese 1906 2
Asd Polisportiva Tamai 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Union Feltre Asd 1
Usd Adriese 1906 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Adriese 1906 1
AC Este 0
Maç Detayı
9 4 2 0 2 3 5 -2 6
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Union Feltre Asd 1
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Calcio Caldiero Terme 1
AC Este 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
A.C. Mestre 0
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Calcio Caldiero Terme 1
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Vigasio 2
Calcio Caldiero Terme 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Calcio Caldiero Terme 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
10 4 2 0 2 5 8 -3 6
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Cjarlins Muzane 2
ACD Campodarsego Calcio 4
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 7
Usd Adriese 1906 1
Asd Cjarlins Muzane 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Cjarlins Muzane 2
Luparense FC 3
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Belluno 1905 0
Asd Cjarlins Muzane 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Cjarlins Muzane 2
Gsd Ambrosiana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Clodiense S.S.D. 2
Asd Cjarlins Muzane 0
Maç Detayı
11 4 1 2 1 5 6 -1 5
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Delta Calcio Rovigo 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Chions 1972 2
AC Delta Calcio Rovigo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Delta Calcio Rovigo 1
Usd Adriese 1906 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
ASD Cartigliano 3
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Delta Calcio Rovigo 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
ACD Campodarsego Calcio 0
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
12 4 1 2 1 4 4 0 5
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Gsd Ambrosiana 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Belluno 1905 2
Clodiense S.S.D. 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd San Luigi Calcio 1
AC Belluno 1905 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Belluno 1905 0
Asd Cjarlins Muzane 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Delta Calcio Rovigo 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
G
19:00 | 11/09/19 | R 3
AC Belluno 1905 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
13 4 1 1 2 2 4 -2 4
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Calcio Montebelluna 1919 0
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Asd Villafranca Veronese 4
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Vigasio 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Asd Villafranca Veronese 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Villafranca Veronese 2
Chions 1972 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Calcio Caldiero Terme 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
14 4 0 4 0 4 4 0 4
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Calcio Montebelluna 1919 0
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
A.C. Mestre 3
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Calcio Montebelluna 1919 0
Chions 1972 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Calcio Caldiero Terme 1
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Calcio Montebelluna 1919 1
ASD Cartigliano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
FC Legnago Salus SSD 0
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
15 4 1 1 2 5 5 0 4
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Este 2
Chions 1972 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Chions 1972 2
AC Delta Calcio Rovigo 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Calcio Montebelluna 1919 0
Chions 1972 2
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 5
Chions 1972 2
Union Feltre Asd 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Villafranca Veronese 2
Chions 1972 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Chions 1972 2
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
16 4 0 3 1 5 6 -1 3
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Union Feltre Asd 1
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Asd Villafranca Veronese 4
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Union Feltre Asd 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 5
Chions 1972 2
Union Feltre Asd 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Union Feltre Asd 1
Usd Adriese 1906 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
ASD Cartigliano 2
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
17 4 0 2 2 6 8 -2 2
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Vigasio 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
A.C. Mestre 3
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
A.C. Mestre 0
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Asd Villafranca Veronese 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
A.C. Mestre 2
FC Legnago Salus SSD 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Chions 1972 2
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
18 4 0 2 2 3 6 -3 2
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Este 2
Chions 1972 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Calcio Caldiero Terme 1
AC Este 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Este 1
ASD Cartigliano 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
FC Legnago Salus SSD 1
AC Este 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Este 1
ACD Campodarsego Calcio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Adriese 1906 1
AC Este 0
Maç Detayı
19 4 0 2 2 5 9 -4 2
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Polisportiva Tamai 2
ASD Cartigliano 2
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Polisportiva Tamai 1
ACD Campodarsego Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Adriese 1906 2
Asd Polisportiva Tamai 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Polisportiva Tamai 3
Luparense FC 3
Maç Detayı
M
19:00 | 11/09/19 | R 3
AC Belluno 1905 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
20 4 0 1 3 6 13 -7 1
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd San Luigi Calcio 1
Usd Adriese 1906 6
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
ASD Cartigliano 2
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd San Luigi Calcio 1
AC Belluno 1905 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
ACD Campodarsego Calcio 1
Asd San Luigi Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd San Luigi Calcio 1
Clodiense S.S.D. 6
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Luparense FC 1
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 2 2 0 0 5 2 3 6
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Gsd Ambrosiana 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Gsd Ambrosiana 1
Clodiense S.S.D. 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Gsd Ambrosiana 2
AC Vigasio 0
Maç Detayı
2 2 2 0 0 3 1 2 6
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
ASD Cartigliano 2
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
ASD Cartigliano 3
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
ASD Cartigliano 2
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
3 2 1 1 0 4 3 1 4
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Delta Calcio Rovigo 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Delta Calcio Rovigo 1
Usd Adriese 1906 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Delta Calcio Rovigo 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
4 2 1 1 0 4 2 2 4
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Luparense FC 4
AC Vigasio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Luparense FC 2
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Luparense FC 1
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
5 2 1 1 0 3 1 2 4
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Clodiense S.S.D. 1
Luparense FC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Clodiense S.S.D. 0
AC Vigasio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Clodiense S.S.D. 2
Asd Cjarlins Muzane 0
Maç Detayı
6 2 1 1 0 3 2 1 4
M
16:00 | 05/10/19 | R 7
Usd Adriese 1906 1
Asd Cjarlins Muzane 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Adriese 1906 2
Asd Polisportiva Tamai 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Adriese 1906 1
AC Este 0
Maç Detayı
7 2 1 1 0 2 1 1 4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Belluno 1905 2
Clodiense S.S.D. 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Belluno 1905 0
Asd Cjarlins Muzane 1
Maç Detayı
G
19:00 | 11/09/19 | R 3
AC Belluno 1905 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
8 2 1 0 1 2 3 -1 3
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Vigasio 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Vigasio 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Vigasio 2
Calcio Caldiero Terme 0
Maç Detayı
9 2 1 0 1 2 3 -1 3
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Calcio Caldiero Terme 1
AC Este 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Calcio Caldiero Terme 1
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Calcio Caldiero Terme 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
10 2 1 0 1 2 3 -1 3
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Asd Villafranca Veronese 4
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Asd Villafranca Veronese 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Villafranca Veronese 2
Chions 1972 0
Maç Detayı
11 2 1 0 1 2 4 -2 3
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Cjarlins Muzane 2
ACD Campodarsego Calcio 4
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Cjarlins Muzane 2
Luparense FC 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Cjarlins Muzane 2
Gsd Ambrosiana 1
Maç Detayı
12 2 0 2 0 2 2 0 2
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
ACD Campodarsego Calcio 0
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
ACD Campodarsego Calcio 1
Asd San Luigi Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
ACD Campodarsego Calcio 0
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
13 2 0 2 0 2 2 0 2
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Calcio Montebelluna 1919 0
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Calcio Montebelluna 1919 0
Chions 1972 2
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Calcio Montebelluna 1919 1
ASD Cartigliano 1
Maç Detayı
14 2 0 2 0 0 0 0 2
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
FC Legnago Salus SSD 1
AC Este 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
FC Legnago Salus SSD 0
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
15 2 0 2 0 2 2 0 2
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Union Feltre Asd 1
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Union Feltre Asd 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Union Feltre Asd 1
Usd Adriese 1906 1
Maç Detayı
16 2 0 1 1 2 3 -1 1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Chions 1972 2
AC Delta Calcio Rovigo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 5
Chions 1972 2
Union Feltre Asd 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Chions 1972 2
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
17 2 0 1 1 4 5 -1 1
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
A.C. Mestre 3
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
A.C. Mestre 0
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
A.C. Mestre 2
FC Legnago Salus SSD 3
Maç Detayı
18 2 0 1 1 3 5 -2 1
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Este 2
Chions 1972 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Este 1
ASD Cartigliano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Este 1
ACD Campodarsego Calcio 3
Maç Detayı
19 2 0 1 1 3 6 -3 1
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Polisportiva Tamai 2
ASD Cartigliano 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Polisportiva Tamai 1
ACD Campodarsego Calcio 2
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Polisportiva Tamai 3
Luparense FC 3
Maç Detayı
20 2 0 0 2 3 9 -6 0
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd San Luigi Calcio 1
Usd Adriese 1906 6
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd San Luigi Calcio 1
AC Belluno 1905 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd San Luigi Calcio 1
Clodiense S.S.D. 6
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 2 2 0 0 6 3 3 6
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Delta Calcio Rovigo 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Union Feltre Asd 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
A.C. Mestre 2
FC Legnago Salus SSD 3
Maç Detayı
2 2 1 1 0 8 3 5 4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Belluno 1905 2
Clodiense S.S.D. 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Gsd Ambrosiana 1
Clodiense S.S.D. 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd San Luigi Calcio 1
Clodiense S.S.D. 6
Maç Detayı
3 2 1 1 0 4 1 3 4
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Polisportiva Tamai 2
ASD Cartigliano 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Este 1
ASD Cartigliano 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Calcio Montebelluna 1919 1
ASD Cartigliano 1
Maç Detayı
4 2 1 1 0 4 2 2 4
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Cjarlins Muzane 2
ACD Campodarsego Calcio 4
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Polisportiva Tamai 1
ACD Campodarsego Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Este 1
ACD Campodarsego Calcio 3
Maç Detayı
5 2 1 0 1 3 2 1 3
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Este 2
Chions 1972 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Calcio Montebelluna 1919 0
Chions 1972 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Villafranca Veronese 2
Chions 1972 0
Maç Detayı
6 2 1 0 1 3 2 1 3
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Luparense FC 4
AC Vigasio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Clodiense S.S.D. 0
AC Vigasio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Gsd Ambrosiana 2
AC Vigasio 0
Maç Detayı
7 2 1 0 1 1 2 -1 3
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Union Feltre Asd 1
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
A.C. Mestre 0
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Vigasio 2
Calcio Caldiero Terme 0
Maç Detayı
8 2 1 0 1 3 4 -1 3
G
16:00 | 05/10/19 | R 7
Usd Adriese 1906 1
Asd Cjarlins Muzane 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Belluno 1905 0
Asd Cjarlins Muzane 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Clodiense S.S.D. 2
Asd Cjarlins Muzane 0
Maç Detayı
9 2 1 0 1 4 2 2 3
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
ACD Campodarsego Calcio 0
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Luparense FC 2
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Cjarlins Muzane 2
Gsd Ambrosiana 1
Maç Detayı
10 2 0 2 0 2 2 0 2
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
A.C. Mestre 3
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Calcio Caldiero Terme 1
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
FC Legnago Salus SSD 0
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
11 2 0 2 0 5 5 0 2
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Clodiense S.S.D. 1
Luparense FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Cjarlins Muzane 2
Luparense FC 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Polisportiva Tamai 3
Luparense FC 3
Maç Detayı
12 2 0 2 0 3 3 0 2
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd San Luigi Calcio 1
Usd Adriese 1906 6
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Delta Calcio Rovigo 1
Usd Adriese 1906 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Union Feltre Asd 1
Usd Adriese 1906 1
Maç Detayı
13 2 0 1 1 0 1 -1 1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Calcio Caldiero Terme 1
AC Este 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
FC Legnago Salus SSD 1
AC Este 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Adriese 1906 1
AC Este 0
Maç Detayı
14 2 0 1 1 2 3 -1 1
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Gsd Ambrosiana 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd San Luigi Calcio 1
AC Belluno 1905 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Delta Calcio Rovigo 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
15 2 0 1 1 3 4 -1 1
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Asd Villafranca Veronese 4
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 5
Chions 1972 2
Union Feltre Asd 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
ASD Cartigliano 2
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
15 2 0 1 1 3 4 -1 1
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
ASD Cartigliano 2
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
ACD Campodarsego Calcio 1
Asd San Luigi Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Luparense FC 1
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
17 2 0 1 1 2 3 -1 1
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Vigasio 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Asd Villafranca Veronese 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Chions 1972 2
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
18 2 0 1 1 0 1 -1 1
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Calcio Montebelluna 1919 0
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Vigasio 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Calcio Caldiero Terme 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
19 2 0 1 1 1 3 -2 1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Chions 1972 2
AC Delta Calcio Rovigo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
ASD Cartigliano 3
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
ACD Campodarsego Calcio 0
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
20 2 0 1 1 2 3 -1 1
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Adriese 1906 2
Asd Polisportiva Tamai 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/09/19 | R 3
AC Belluno 1905 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 4 3 1 0 7 2 5 10 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 1 0 4 1 3 4
2 4 3 0 1 9 4 5 9 2 2 0 0 5 2 3 6 2 1 0 1 4 2 2 3
3 4 2 2 0 11 4 7 8 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 8 3 5 4
4 4 2 2 0 6 3 3 8 2 0 2 0 0 0 0 2 2 2 0 0 6 3 3 6
5 4 2 0 2 5 5 0 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 3 2 1 3
6 4 1 3 0 9 7 2 6 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 2 0 5 5 0 2
7 4 1 3 0 6 4 2 6 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 4 2 2 4
8 4 1 3 0 6 5 1 6 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 2 0 3 3 0 2
9 4 2 0 2 3 5 -2 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 4 2 0 2 5 8 -3 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
11 4 1 2 1 5 6 -1 5 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 4 1 2 1 4 4 0 5 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 4 1 1 2 2 4 -2 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 4 0 4 0 4 4 0 4 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2
15 4 1 1 2 5 5 0 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 3 2 1 3
16 4 0 3 1 5 6 -1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 3 4 -1 1
17 4 0 2 2 6 8 -2 2 2 0 1 1 4 5 -1 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
18 4 0 2 2 3 6 -3 2 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
19 4 0 2 2 5 9 -4 2 2 0 1 1 3 6 -3 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
20 4 0 1 3 6 13 -7 1 2 0 0 2 3 9 -6 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 7 2 5 4
10
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Polisportiva Tamai 2
ASD Cartigliano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
ASD Cartigliano 2
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Este 1
ASD Cartigliano 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
ASD Cartigliano 3
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Calcio Montebelluna 1919 1
ASD Cartigliano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
ASD Cartigliano 2
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
2 9 4 5 4
9
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Gsd Ambrosiana 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
ACD Campodarsego Calcio 0
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Gsd Ambrosiana 1
Clodiense S.S.D. 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Luparense FC 2
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Cjarlins Muzane 2
Gsd Ambrosiana 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Gsd Ambrosiana 2
AC Vigasio 0
Maç Detayı
3 11 4 7 4
8
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Clodiense S.S.D. 1
Luparense FC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Belluno 1905 2
Clodiense S.S.D. 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Gsd Ambrosiana 1
Clodiense S.S.D. 3
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Clodiense S.S.D. 0
AC Vigasio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd San Luigi Calcio 1
Clodiense S.S.D. 6
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Clodiense S.S.D. 2
Asd Cjarlins Muzane 0
Maç Detayı
4 6 3 3 4
8
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Delta Calcio Rovigo 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Union Feltre Asd 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
FC Legnago Salus SSD 1
AC Este 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
A.C. Mestre 2
FC Legnago Salus SSD 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
FC Legnago Salus SSD 0
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
5 5 5 0 4
6
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Vigasio 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Luparense FC 4
AC Vigasio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Vigasio 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Clodiense S.S.D. 0
AC Vigasio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Vigasio 2
Calcio Caldiero Terme 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Gsd Ambrosiana 2
AC Vigasio 0
Maç Detayı
6 9 7 2 4
6
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Clodiense S.S.D. 1
Luparense FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Luparense FC 4
AC Vigasio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Cjarlins Muzane 2
Luparense FC 3
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Luparense FC 2
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Polisportiva Tamai 3
Luparense FC 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Luparense FC 1
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
7 6 4 2 4
6
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Cjarlins Muzane 2
ACD Campodarsego Calcio 4
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
ACD Campodarsego Calcio 0
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Polisportiva Tamai 1
ACD Campodarsego Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
ACD Campodarsego Calcio 1
Asd San Luigi Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Este 1
ACD Campodarsego Calcio 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
ACD Campodarsego Calcio 0
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
8 6 5 1 4
6
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd San Luigi Calcio 1
Usd Adriese 1906 6
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 7
Usd Adriese 1906 1
Asd Cjarlins Muzane 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Delta Calcio Rovigo 1
Usd Adriese 1906 3
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Adriese 1906 2
Asd Polisportiva Tamai 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Union Feltre Asd 1
Usd Adriese 1906 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Adriese 1906 1
AC Este 0
Maç Detayı
9 3 5 -2 4
6
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Union Feltre Asd 1
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Calcio Caldiero Terme 1
AC Este 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
A.C. Mestre 0
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Calcio Caldiero Terme 1
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Vigasio 2
Calcio Caldiero Terme 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Calcio Caldiero Terme 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
10 5 8 -3 4
6
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Cjarlins Muzane 2
ACD Campodarsego Calcio 4
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 7
Usd Adriese 1906 1
Asd Cjarlins Muzane 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Cjarlins Muzane 2
Luparense FC 3
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Belluno 1905 0
Asd Cjarlins Muzane 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Cjarlins Muzane 2
Gsd Ambrosiana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Clodiense S.S.D. 2
Asd Cjarlins Muzane 0
Maç Detayı
11 5 6 -1 4
5
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Delta Calcio Rovigo 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Chions 1972 2
AC Delta Calcio Rovigo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Delta Calcio Rovigo 1
Usd Adriese 1906 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
ASD Cartigliano 3
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Delta Calcio Rovigo 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
ACD Campodarsego Calcio 0
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
12 4 4 0 4
5
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Gsd Ambrosiana 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Belluno 1905 2
Clodiense S.S.D. 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd San Luigi Calcio 1
AC Belluno 1905 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Belluno 1905 0
Asd Cjarlins Muzane 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Delta Calcio Rovigo 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
G
19:00 | 11/09/19 | R 3
AC Belluno 1905 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
13 2 4 -2 4
4
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Calcio Montebelluna 1919 0
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Asd Villafranca Veronese 4
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Vigasio 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Asd Villafranca Veronese 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Villafranca Veronese 2
Chions 1972 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Calcio Caldiero Terme 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
14 4 4 0 4
4
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Calcio Montebelluna 1919 0
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
A.C. Mestre 3
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Calcio Montebelluna 1919 0
Chions 1972 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Calcio Caldiero Terme 1
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Calcio Montebelluna 1919 1
ASD Cartigliano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
FC Legnago Salus SSD 0
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
15 5 5 0 4
4
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Este 2
Chions 1972 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Chions 1972 2
AC Delta Calcio Rovigo 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Calcio Montebelluna 1919 0
Chions 1972 2
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 5
Chions 1972 2
Union Feltre Asd 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Villafranca Veronese 2
Chions 1972 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Chions 1972 2
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
16 5 6 -1 4
3
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Union Feltre Asd 1
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Asd Villafranca Veronese 4
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Union Feltre Asd 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 5
Chions 1972 2
Union Feltre Asd 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Union Feltre Asd 1
Usd Adriese 1906 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
ASD Cartigliano 2
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
17 6 8 -2 4
2
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Vigasio 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
A.C. Mestre 3
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
A.C. Mestre 0
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Asd Villafranca Veronese 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
A.C. Mestre 2
FC Legnago Salus SSD 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Chions 1972 2
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
18 3 6 -3 4
2
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Este 2
Chions 1972 1
Maç Detayı
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Calcio Caldiero Terme 1
AC Este 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Este 1
ASD Cartigliano 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
FC Legnago Salus SSD 1
AC Este 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Este 1
ACD Campodarsego Calcio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Adriese 1906 1
AC Este 0
Maç Detayı
19 5 9 -4 4
2
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Polisportiva Tamai 2
ASD Cartigliano 2
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Polisportiva Tamai 1
ACD Campodarsego Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Adriese 1906 2
Asd Polisportiva Tamai 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Polisportiva Tamai 3
Luparense FC 3
Maç Detayı
M
19:00 | 11/09/19 | R 3
AC Belluno 1905 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
20 6 13 -7 4
1
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd San Luigi Calcio 1
Usd Adriese 1906 6
Maç Detayı
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
ASD Cartigliano 2
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd San Luigi Calcio 1
AC Belluno 1905 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
ACD Campodarsego Calcio 1
Asd San Luigi Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd San Luigi Calcio 1
Clodiense S.S.D. 6
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Luparense FC 1
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 5 2 3 2
6
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Gsd Ambrosiana 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Gsd Ambrosiana 1
Clodiense S.S.D. 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Gsd Ambrosiana 2
AC Vigasio 0
Maç Detayı
2 3 1 2 2
6
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
ASD Cartigliano 2
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
ASD Cartigliano 3
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
ASD Cartigliano 2
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
3 4 3 1 2
4
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Delta Calcio Rovigo 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Delta Calcio Rovigo 1
Usd Adriese 1906 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Delta Calcio Rovigo 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
4 4 2 2 2
4
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Luparense FC 4
AC Vigasio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Luparense FC 2
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Luparense FC 1
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
5 3 1 2 2
4
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Clodiense S.S.D. 1
Luparense FC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Clodiense S.S.D. 0
AC Vigasio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Clodiense S.S.D. 2
Asd Cjarlins Muzane 0
Maç Detayı
6 3 2 1 2
4
M
16:00 | 05/10/19 | R 7
Usd Adriese 1906 1
Asd Cjarlins Muzane 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Adriese 1906 2
Asd Polisportiva Tamai 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Adriese 1906 1
AC Este 0
Maç Detayı
7 2 1 1 2
4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Belluno 1905 2
Clodiense S.S.D. 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Belluno 1905 0
Asd Cjarlins Muzane 1
Maç Detayı
G
19:00 | 11/09/19 | R 3
AC Belluno 1905 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
8 2 3 -1 2
3
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Vigasio 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Vigasio 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Vigasio 2
Calcio Caldiero Terme 0
Maç Detayı
9 2 3 -1 2
3
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Calcio Caldiero Terme 1
AC Este 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Calcio Caldiero Terme 1
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Calcio Caldiero Terme 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
10 2 3 -1 2
3
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Asd Villafranca Veronese 4
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Asd Villafranca Veronese 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Villafranca Veronese 2
Chions 1972 0
Maç Detayı
11 2 4 -2 2
3
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Cjarlins Muzane 2
ACD Campodarsego Calcio 4
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Cjarlins Muzane 2
Luparense FC 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Cjarlins Muzane 2
Gsd Ambrosiana 1
Maç Detayı
12 2 2 0 2
2
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
ACD Campodarsego Calcio 0
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
ACD Campodarsego Calcio 1
Asd San Luigi Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
ACD Campodarsego Calcio 0
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
13 2 2 0 2
2
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Calcio Montebelluna 1919 0
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Calcio Montebelluna 1919 0
Chions 1972 2
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Calcio Montebelluna 1919 1
ASD Cartigliano 1
Maç Detayı
14 0 0 0 2
2
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
FC Legnago Salus SSD 1
AC Este 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
FC Legnago Salus SSD 0
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
15 2 2 0 2
2
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Union Feltre Asd 1
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Union Feltre Asd 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Union Feltre Asd 1
Usd Adriese 1906 1
Maç Detayı
16 2 3 -1 2
1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Chions 1972 2
AC Delta Calcio Rovigo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 5
Chions 1972 2
Union Feltre Asd 3
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Chions 1972 2
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
17 4 5 -1 2
1
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
A.C. Mestre 3
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
A.C. Mestre 0
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
A.C. Mestre 2
FC Legnago Salus SSD 3
Maç Detayı
18 3 5 -2 2
1
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Este 2
Chions 1972 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Este 1
ASD Cartigliano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Este 1
ACD Campodarsego Calcio 3
Maç Detayı
19 3 6 -3 2
1
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Polisportiva Tamai 2
ASD Cartigliano 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Polisportiva Tamai 1
ACD Campodarsego Calcio 2
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Polisportiva Tamai 3
Luparense FC 3
Maç Detayı
20 3 9 -6 2
0
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd San Luigi Calcio 1
Usd Adriese 1906 6
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd San Luigi Calcio 1
AC Belluno 1905 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd San Luigi Calcio 1
Clodiense S.S.D. 6
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 6 3 3 2
6
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Delta Calcio Rovigo 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Union Feltre Asd 2
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
A.C. Mestre 2
FC Legnago Salus SSD 3
Maç Detayı
2 8 3 5 2
4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Belluno 1905 2
Clodiense S.S.D. 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Gsd Ambrosiana 1
Clodiense S.S.D. 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd San Luigi Calcio 1
Clodiense S.S.D. 6
Maç Detayı
3 4 1 3 2
4
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Polisportiva Tamai 2
ASD Cartigliano 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Este 1
ASD Cartigliano 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Calcio Montebelluna 1919 1
ASD Cartigliano 1
Maç Detayı
4 4 2 2 2
4
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd Cjarlins Muzane 2
ACD Campodarsego Calcio 4
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Polisportiva Tamai 1
ACD Campodarsego Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Este 1
ACD Campodarsego Calcio 3
Maç Detayı
5 3 2 1 2
3
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Este 2
Chions 1972 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Calcio Montebelluna 1919 0
Chions 1972 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Villafranca Veronese 2
Chions 1972 0
Maç Detayı
6 3 2 1 2
3
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Luparense FC 4
AC Vigasio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Clodiense S.S.D. 0
AC Vigasio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Gsd Ambrosiana 2
AC Vigasio 0
Maç Detayı
7 1 2 -1 2
3
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Union Feltre Asd 1
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
A.C. Mestre 0
Calcio Caldiero Terme 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Vigasio 2
Calcio Caldiero Terme 0
Maç Detayı
8 3 4 -1 2
3
G
16:00 | 05/10/19 | R 7
Usd Adriese 1906 1
Asd Cjarlins Muzane 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Belluno 1905 0
Asd Cjarlins Muzane 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Clodiense S.S.D. 2
Asd Cjarlins Muzane 0
Maç Detayı
9 4 2 2 2
3
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
ACD Campodarsego Calcio 0
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Luparense FC 2
Gsd Ambrosiana 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Cjarlins Muzane 2
Gsd Ambrosiana 1
Maç Detayı
10 2 2 0 2
2
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
A.C. Mestre 3
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Calcio Caldiero Terme 1
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
FC Legnago Salus SSD 0
Calcio Montebelluna 1919 0
Maç Detayı
11 5 5 0 2
2
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Clodiense S.S.D. 1
Luparense FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Cjarlins Muzane 2
Luparense FC 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Polisportiva Tamai 3
Luparense FC 3
Maç Detayı
12 3 3 0 2
2
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Asd San Luigi Calcio 1
Usd Adriese 1906 6
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Delta Calcio Rovigo 1
Usd Adriese 1906 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Union Feltre Asd 1
Usd Adriese 1906 1
Maç Detayı
13 0 1 -1 2
1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Calcio Caldiero Terme 1
AC Este 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
FC Legnago Salus SSD 1
AC Este 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Adriese 1906 1
AC Este 0
Maç Detayı
14 2 3 -1 2
1
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Gsd Ambrosiana 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd San Luigi Calcio 1
AC Belluno 1905 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Delta Calcio Rovigo 2
AC Belluno 1905 1
Maç Detayı
15 3 4 -1 2
1
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Asd Villafranca Veronese 4
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 5
Chions 1972 2
Union Feltre Asd 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
ASD Cartigliano 2
Union Feltre Asd 1
Maç Detayı
15 3 4 -1 2
1
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
ASD Cartigliano 2
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
ACD Campodarsego Calcio 1
Asd San Luigi Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Luparense FC 1
Asd San Luigi Calcio 1
Maç Detayı
17 2 3 -1 2
1
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
AC Vigasio 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Asd Villafranca Veronese 1
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Chions 1972 2
A.C. Mestre 2
Maç Detayı
18 0 1 -1 2
1
B
16:00 | 13/10/19 | R 8
Calcio Montebelluna 1919 0
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Vigasio 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Calcio Caldiero Terme 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
19 1 3 -2 2
1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Chions 1972 2
AC Delta Calcio Rovigo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
ASD Cartigliano 3
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
ACD Campodarsego Calcio 0
AC Delta Calcio Rovigo 0
Maç Detayı
20 2 3 -1 2
1
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Adriese 1906 2
Asd Polisportiva Tamai 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/09/19 | R 3
AC Belluno 1905 2
Asd Polisportiva Tamai 1
Maç Detayı
MES ACB DCR ACE VIG CAM ASD ASD ASD ASD ASD CAL CAL CHI CLO FCL GSD LUP UFA ADR
A.C. Mestre 22/12 08/03 20/10 16/02 26/04 05/01 10/11 30/10 29/03 26/01 0:1 3:0 15/01 24/11 2:3 09/04 08/12 01/03 2:2
AC Belluno 1905 03/05 19/01 0:0 20/10 03/11 17/11 0:1 2:1 02/02 19/04 05/04 15/12 01/12 2:2 22/03 16/02 01/03 12/01 04/03
AC Delta Calcio Rovigo 03/11 2:1 22/03 09/04 15/01 26/01 22/12 24/11 08/12 23/02 27/10 04/03 09/02 2:2 2:0 26/04 05/01 17/11 1:3
AC Este 23/02 05/01 10/11 29/03 1:3 1:0 08/12 09/04 24/11 27/10 09/02 03/11 2:1 26/04 26/01 22/12 2:2 04/03 15/01
AC Vigasio 1:2 23/02 01/12 17/11 04/03 05/04 05/01 19/04 26/04 1:0 2:0 27/10 0:3 26/01 22/12 15/01 09/02 03/11 22/03
ACD Campodarsego Calcio 15/12 08/03 0:0 19/01 30/10 22/03 16/02 02/02 1:0 03/05 19/04 12/01 05/04 01/03 01/12 0:0 20/10 2:2 17/11
ASD Cartigliano 1:0 29/03 3:0 02/02 24/11 10/11 01/03 16/02 2:1 12/01 15/12 19/01 03/05 08/03 19/04 20/10 30/10 2:1 09/04
Asd Cjarlins Muzane 22/03 26/01 03/05 19/04 0:3 2:4 27/10 15/12 12/01 17/11 04/03 01/12 03/11 15/01 23/02 2:1 2:3 05/04 09/02
Asd Polisportiva Tamai 04/03 15/01 05/04 01/12 08/12 1:2 2:2 26/04 22/12 03/11 23/02 17/11 27/10 05/01 09/02 0:3 3:3 22/03 26/01
Asd San Luigi Calcio 17/11 1:3 19/04 05/04 15/12 26/01 09/02 2:3 03/05 04/03 03/11 22/03 23/02 1:6 27/10 05/01 15/01 01/12 1:6
Asd Villafranca Veronese 1:2 08/12 20/10 01/03 02/02 22/12 0:3 29/03 08/03 30/10 15/01 16/02 2:0 09/04 05/01 10/11 24/11 4:1 26/04
Calcio Caldiero Terme 02/02 24/11 01/03 1:1 19/01 08/12 26/04 30/10 20/10 08/03 1:0 1:0 05/01 10/11 1:3 29/03 09/04 16/02 22/12
Calcio Montebelluna 1919 09/02 26/04 30/10 08/03 01/03 1:1 1:1 09/04 29/03 10/11 0:0 26/01 0:2 08/12 15/01 24/11 22/12 20/10 05/01
Chions 1972 2:2 09/04 2:2 16/02 12/01 24/11 22/12 08/03 01/03 20/10 19/01 0:1 02/02 29/03 26/04 30/10 10/11 2:3 08/12
Clodiense S.S.D. 05/04 09/02 12/01 15/12 0:0 27/10 03/11 2:0 1:1 19/01 01/12 22/03 19/04 17/11 04/03 02/02 1:1 03/05 23/02
FC Legnago Salus SSD 19/01 10/11 16/02 1:1 03/05 09/04 08/12 20/10 2:1 01/03 0:0 12/01 0:0 15/12 30/10 08/03 29/03 02/02 24/11
Gsd Ambrosiana 01/12 2:1 15/12 03/05 2:0 09/02 23/02 19/01 12/01 3:2 22/03 17/11 05/04 04/03 1:3 03/11 26/01 19/04 27/10
Luparense FC 19/04 27/10 3:1 12/01 4:1 23/02 04/03 02/02 19/01 1:1 05/04 01/12 03/05 22/03 16/02 17/11 2:0 15/12 03/11
Union Feltre Asd 27/10 1:1 29/03 30/10 08/03 05/01 15/01 24/11 10/11 09/04 09/02 1:1 23/02 26/01 22/12 2:0 08/12 26/04 1:1
Usd Adriese 1906 12/01 30/10 02/02 1:0 10/11 29/03 01/12 1:2 2:0 16/02 15/12 03/05 2:2 19/04 20/10 05/04 01/03 08/03 19/01
Takım Ev Sahibi Deplasman
22/12/19 -:-
03/05/20 -:-
08/03/20 -:-
03/11/19 -:-
20/10/19 -:-
23/02/20 -:-
16/02/20 -:-
13/10/19 1:2
26/04/20 -:-
15/12/19 -:-
05/01/20 -:-
01/09/19 1:0
10/11/19 -:-
22/03/20 -:-
30/10/19 -:-
04/03/20 -:-
29/03/20 -:-
17/11/19 -:-
26/01/20 -:-