Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 4 4 0 0 7 0 7 12
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD 1913 Seregno Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Virtus Bolzano 0
USD 1913 Seregno Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD 1913 Seregno Calcio 1
Asd Calcio Brusaporto 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
U.S. Dro Calcio 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
G
21:30 | 11/09/19 | R 3
USD 1913 Seregno Calcio 2
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
Asd Nibionnoggiono 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
2 4 3 1 0 8 3 5 10
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Ponte San Pietro-Isola 3
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Folgore Caratese 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD Caravaggio 0
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
US Folgore Caratese 4
US Levico Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Milano City FC 0
US Folgore Caratese 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 2
Usd Castellanzese 1921 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
3 4 3 1 0 7 2 5 10
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Sondrio Calcio 2
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Calcio Brusaporto 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Sondrio Calcio 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
GS Arconatese 1926 1
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Sondrio Calcio 1
AC Virtus Bolzano 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
Villa Dalme Valle Brembana 0
Sondrio Calcio 3
Maç Detayı
4 4 3 0 1 9 5 4 9
G
16:00 | 05/10/19 | R 7
Ssd Pro Sesto 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Ssd Pro Sesto 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Virtus Bolzano 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
21:30 | 11/09/19 | R 3
Ssd Pro Sesto 3
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
U.S. Dro Calcio 2
Ssd Pro Sesto 1
Maç Detayı
5 4 2 2 0 4 1 3 8
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Usd Scanzorosciate Calcio 1
US Levico Terme 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Legnano 1913 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Usd Scanzorosciate Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
AC Virtus Bolzano 0
Usd Scanzorosciate Calcio 2
Maç Detayı
6 4 2 1 1 10 7 3 7
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD 1913 Seregno Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Tritium 3
AC Ponte San Pietro-Isola 3
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Ssd Pro Sesto 1
Tritium 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Tritium 2
USD Caravaggio 4
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
Tritium 2
Milano City FC 0
Maç Detayı
7 4 1 3 0 5 3 2 6
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Sondrio Calcio 2
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Legnano 1913 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Ponte San Pietro-Isola 0
AC Legnano 1913 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Legnano 1913 1
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
USD Caravaggio 0
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 2
AC Legnano 1913 2
US Levico Terme 2
Maç Detayı
8 4 1 3 0 7 6 1 6
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Villa Dalme Valle Brembana 0
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Sondrio Calcio 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Usd Scanzorosciate Calcio 0
Maç Detayı
B
21:00 | 11/09/19 | R 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 2
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 3
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
9 4 2 0 2 4 4 0 6
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
U.S. Dro Calcio 0
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Calcio Brusaporto 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD 1913 Seregno Calcio 1
Asd Calcio Brusaporto 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Calcio Brusaporto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
M
21:30 | 11/09/19 | R 3
Ssd Pro Sesto 3
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
Asd Calcio Brusaporto 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
10 4 1 2 1 5 3 2 5
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
US Inveruno 1945 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Nibionnoggiono 3
U.S. Dro Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Milano City FC 0
Asd Nibionnoggiono 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Nibionnoggiono 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Levico Terme 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
Asd Nibionnoggiono 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
11 4 1 2 1 4 4 0 5
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Ponte San Pietro-Isola 3
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Tritium 3
AC Ponte San Pietro-Isola 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Ponte San Pietro-Isola 0
AC Legnano 1913 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Calcio Brusaporto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
B
21:00 | 11/09/19 | R 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 2
GS Arconatese 1926 2
AC Ponte San Pietro-Isola 2
Maç Detayı
12 4 1 1 2 3 8 -5 4
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Villa Dalme Valle Brembana 0
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
GS Arconatese 1926 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
B
16:30 | 21/09/19 | R 5
Villa Dalme Valle Brembana 1
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Nibionnoggiono 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
U.S. Dro Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
Villa Dalme Valle Brembana 0
Sondrio Calcio 3
Maç Detayı
13 4 1 1 2 7 9 -2 4
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
US Inveruno 1945 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Folgore Caratese 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
US Inveruno 1945 3
US Levico Terme 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Legnano 1913 1
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Inveruno 1945 2
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 2
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 3
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
13 4 1 1 2 7 9 -2 4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD Caravaggio 2
Milano City FC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Usd Castellanzese 1921 0
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD Caravaggio 0
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Tritium 2
USD Caravaggio 4
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
USD Caravaggio 0
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
Asd Calcio Brusaporto 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
15 4 1 1 2 6 10 -4 4
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Usd Scanzorosciate Calcio 1
US Levico Terme 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Levico Terme 0
Milano City FC 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
US Inveruno 1945 3
US Levico Terme 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
US Folgore Caratese 4
US Levico Terme 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Levico Terme 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 2
AC Legnano 1913 2
US Levico Terme 2
Maç Detayı
16 4 1 1 2 4 5 -1 4
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
U.S. Dro Calcio 0
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Nibionnoggiono 3
U.S. Dro Calcio 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/19 | R 5
U.S. Dro Calcio 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
U.S. Dro Calcio 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
U.S. Dro Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
U.S. Dro Calcio 2
Ssd Pro Sesto 1
Maç Detayı
17 4 1 0 3 5 8 -3 3
M
16:00 | 05/10/19 | R 7
Ssd Pro Sesto 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Usd Castellanzese 1921 0
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 4
Usd Castellanzese 1921 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Inveruno 1945 2
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 2
Usd Castellanzese 1921 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
18 4 0 1 3 4 9 -5 1
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
GS Arconatese 1926 2
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
GS Arconatese 1926 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/09/19 | R 5
U.S. Dro Calcio 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
GS Arconatese 1926 1
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
M
21:30 | 11/09/19 | R 3
USD 1913 Seregno Calcio 2
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 2
GS Arconatese 1926 2
AC Ponte San Pietro-Isola 2
Maç Detayı
19 4 0 1 3 1 6 -5 1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD Caravaggio 2
Milano City FC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Levico Terme 0
Milano City FC 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Milano City FC 0
Asd Nibionnoggiono 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 4
Usd Castellanzese 1921 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Milano City FC 0
US Folgore Caratese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
Tritium 2
Milano City FC 0
Maç Detayı
20 4 0 0 4 1 6 -5 0
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
GS Arconatese 1926 2
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Virtus Bolzano 0
USD 1913 Seregno Calcio 0
Maç Detayı
B
16:30 | 21/09/19 | R 5
Villa Dalme Valle Brembana 1
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Virtus Bolzano 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Sondrio Calcio 1
AC Virtus Bolzano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
AC Virtus Bolzano 0
Usd Scanzorosciate Calcio 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 2 2 0 0 6 2 4 6
G
16:00 | 05/10/19 | R 7
Ssd Pro Sesto 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Ssd Pro Sesto 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
21:30 | 11/09/19 | R 3
Ssd Pro Sesto 3
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
2 2 2 0 0 5 0 5 6
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD 1913 Seregno Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD 1913 Seregno Calcio 1
Asd Calcio Brusaporto 0
Maç Detayı
G
21:30 | 11/09/19 | R 3
USD 1913 Seregno Calcio 2
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
3 2 2 0 0 3 0 3 6
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Calcio Brusaporto 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Calcio Brusaporto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
Asd Calcio Brusaporto 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
4 2 1 1 0 2 1 1 4
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Ponte San Pietro-Isola 3
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Ponte San Pietro-Isola 0
AC Legnano 1913 1
Maç Detayı
B
21:00 | 11/09/19 | R 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
5 2 1 1 0 3 2 1 4
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Usd Scanzorosciate Calcio 0
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 2
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 3
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
6 2 1 1 0 5 2 3 4
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Folgore Caratese 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
US Folgore Caratese 4
US Levico Terme 1
Maç Detayı
7 2 1 1 0 2 1 1 4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Sondrio Calcio 2
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Sondrio Calcio 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Sondrio Calcio 1
AC Virtus Bolzano 0
Maç Detayı
7 2 1 1 0 2 1 1 4
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Usd Scanzorosciate Calcio 1
US Levico Terme 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
9 2 1 0 1 3 4 -1 3
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Levico Terme 0
Milano City FC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Levico Terme 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
10 2 1 0 1 2 4 -2 3
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Villa Dalme Valle Brembana 0
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
B
16:30 | 21/09/19 | R 5
Villa Dalme Valle Brembana 1
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
U.S. Dro Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
Villa Dalme Valle Brembana 0
Sondrio Calcio 3
Maç Detayı
11 2 1 0 1 4 5 -1 3
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
US Inveruno 1945 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
US Inveruno 1945 3
US Levico Terme 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Inveruno 1945 2
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
12 2 1 0 1 4 3 1 3
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Usd Castellanzese 1921 0
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 4
Usd Castellanzese 1921 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 2
Usd Castellanzese 1921 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
13 2 1 0 1 4 4 0 3
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Tritium 3
AC Ponte San Pietro-Isola 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Tritium 2
USD Caravaggio 4
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
Tritium 2
Milano City FC 0
Maç Detayı
14 2 1 0 1 2 2 0 3
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
U.S. Dro Calcio 0
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/19 | R 5
U.S. Dro Calcio 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
U.S. Dro Calcio 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
U.S. Dro Calcio 2
Ssd Pro Sesto 1
Maç Detayı
15 2 0 2 0 3 3 0 2
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Legnano 1913 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Legnano 1913 1
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 2
AC Legnano 1913 2
US Levico Terme 2
Maç Detayı
16 2 0 1 1 3 4 -1 1
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
GS Arconatese 1926 2
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
GS Arconatese 1926 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
GS Arconatese 1926 1
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 2
GS Arconatese 1926 2
AC Ponte San Pietro-Isola 2
Maç Detayı
17 2 0 1 1 1 2 -1 1
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Nibionnoggiono 3
U.S. Dro Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Nibionnoggiono 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
Asd Nibionnoggiono 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
18 2 0 1 1 0 1 -1 1
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Milano City FC 0
Asd Nibionnoggiono 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Milano City FC 0
US Folgore Caratese 1
Maç Detayı
19 2 0 1 1 3 5 -2 1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD Caravaggio 2
Milano City FC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD Caravaggio 0
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
USD Caravaggio 0
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
20 2 0 0 2 1 4 -3 0
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Virtus Bolzano 0
USD 1913 Seregno Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Virtus Bolzano 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
AC Virtus Bolzano 0
Usd Scanzorosciate Calcio 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 2 2 0 0 5 1 4 6
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Calcio Brusaporto 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
GS Arconatese 1926 1
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
Villa Dalme Valle Brembana 0
Sondrio Calcio 3
Maç Detayı
2 2 2 0 0 3 1 2 6
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Ponte San Pietro-Isola 3
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD Caravaggio 0
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Milano City FC 0
US Folgore Caratese 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 2
Usd Castellanzese 1921 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
3 2 2 0 0 2 0 2 6
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Virtus Bolzano 0
USD 1913 Seregno Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
U.S. Dro Calcio 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
Asd Nibionnoggiono 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
4 2 1 1 0 6 3 3 4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD 1913 Seregno Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Ssd Pro Sesto 1
Tritium 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
5 2 1 1 0 4 1 3 4
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
US Inveruno 1945 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Milano City FC 0
Asd Nibionnoggiono 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Levico Terme 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
6 2 1 1 0 2 0 2 4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Sondrio Calcio 2
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Ponte San Pietro-Isola 0
AC Legnano 1913 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
USD Caravaggio 0
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
6 2 1 1 0 2 0 2 4
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Legnano 1913 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Usd Scanzorosciate Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
AC Virtus Bolzano 0
Usd Scanzorosciate Calcio 2
Maç Detayı
8 2 1 0 1 4 4 0 3
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Usd Castellanzese 1921 0
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Tritium 2
USD Caravaggio 4
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
Asd Calcio Brusaporto 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
9 2 1 0 1 3 3 0 3
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Virtus Bolzano 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
U.S. Dro Calcio 2
Ssd Pro Sesto 1
Maç Detayı
10 2 0 2 0 4 4 0 2
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Villa Dalme Valle Brembana 0
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Sondrio Calcio 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Maç Detayı
B
21:00 | 11/09/19 | R 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
11 2 0 1 1 3 4 -1 1
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Folgore Caratese 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Legnano 1913 1
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 2
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 3
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
12 2 0 1 1 2 3 -1 1
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Tritium 3
AC Ponte San Pietro-Isola 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Calcio Brusaporto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 2
GS Arconatese 1926 2
AC Ponte San Pietro-Isola 2
Maç Detayı
13 2 0 1 1 3 6 -3 1
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Usd Scanzorosciate Calcio 1
US Levico Terme 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
US Inveruno 1945 3
US Levico Terme 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
US Folgore Caratese 4
US Levico Terme 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 2
AC Legnano 1913 2
US Levico Terme 2
Maç Detayı
14 2 0 1 1 1 4 -3 1
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
GS Arconatese 1926 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Nibionnoggiono 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
15 2 0 1 1 2 3 -1 1
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Nibionnoggiono 3
U.S. Dro Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
U.S. Dro Calcio 1
Maç Detayı
16 2 0 0 2 0 2 -2 0
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
GS Arconatese 1926 2
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
B
16:30 | 21/09/19 | R 5
Villa Dalme Valle Brembana 1
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Sondrio Calcio 1
AC Virtus Bolzano 0
Maç Detayı
17 2 0 0 2 1 4 -3 0
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
U.S. Dro Calcio 0
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD 1913 Seregno Calcio 1
Asd Calcio Brusaporto 0
Maç Detayı
M
21:30 | 11/09/19 | R 3
Ssd Pro Sesto 3
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
18 2 0 0 2 1 5 -4 0
G
17:00 | 19/09/19 | R 5
U.S. Dro Calcio 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
21:30 | 11/09/19 | R 3
USD 1913 Seregno Calcio 2
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
18 2 0 0 2 1 5 -4 0
M
16:00 | 05/10/19 | R 7
Ssd Pro Sesto 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Inveruno 1945 2
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
20 2 0 0 2 1 5 -4 0
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD Caravaggio 2
Milano City FC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Levico Terme 0
Milano City FC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 4
Usd Castellanzese 1921 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
Tritium 2
Milano City FC 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 4 4 0 0 7 0 7 12 2 2 0 0 5 0 5 6 2 2 0 0 2 0 2 6
2 4 3 1 0 8 3 5 10 2 1 1 0 5 2 3 4 2 2 0 0 3 1 2 6
3 4 3 1 0 7 2 5 10 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 5 1 4 6
4 4 3 0 1 9 5 4 9 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 0 1 3 3 0 3
5 4 2 2 0 4 1 3 8 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 0 2 4
6 4 2 1 1 10 7 3 7 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 6 3 3 4
7 4 1 3 0 5 3 2 6 2 0 2 0 3 3 0 2 2 1 1 0 2 0 2 4
8 4 1 3 0 7 6 1 6 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 2 0 4 4 0 2
9 4 2 0 2 4 4 0 6 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 1 4 -3 0
10 4 1 2 1 5 3 2 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 4 1 3 4
11 4 1 2 1 4 4 0 5 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 4 1 1 2 3 8 -5 4 2 1 0 1 2 4 -2 3 2 0 1 1 1 4 -3 1
13 4 1 1 2 7 9 -2 4 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1
13 4 1 1 2 7 9 -2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 1 0 1 4 4 0 3
15 4 1 1 2 6 10 -4 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 0 1 1 3 6 -3 1
16 4 1 1 2 4 5 -1 4 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 2 3 -1 1
17 4 1 0 3 5 8 -3 3 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0
18 4 0 1 3 4 9 -5 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 0 2 1 5 -4 0
19 4 0 1 3 1 6 -5 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 1 5 -4 0
20 4 0 0 4 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 7 0 7 4
12
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD 1913 Seregno Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Virtus Bolzano 0
USD 1913 Seregno Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD 1913 Seregno Calcio 1
Asd Calcio Brusaporto 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
U.S. Dro Calcio 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
G
21:30 | 11/09/19 | R 3
USD 1913 Seregno Calcio 2
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
Asd Nibionnoggiono 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
2 8 3 5 4
10
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Ponte San Pietro-Isola 3
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Folgore Caratese 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD Caravaggio 0
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
US Folgore Caratese 4
US Levico Terme 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Milano City FC 0
US Folgore Caratese 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 2
Usd Castellanzese 1921 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
3 7 2 5 4
10
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Sondrio Calcio 2
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Calcio Brusaporto 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Sondrio Calcio 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
GS Arconatese 1926 1
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Sondrio Calcio 1
AC Virtus Bolzano 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
Villa Dalme Valle Brembana 0
Sondrio Calcio 3
Maç Detayı
4 9 5 4 4
9
G
16:00 | 05/10/19 | R 7
Ssd Pro Sesto 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Ssd Pro Sesto 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Virtus Bolzano 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
21:30 | 11/09/19 | R 3
Ssd Pro Sesto 3
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
U.S. Dro Calcio 2
Ssd Pro Sesto 1
Maç Detayı
5 4 1 3 4
8
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Usd Scanzorosciate Calcio 1
US Levico Terme 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Legnano 1913 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Usd Scanzorosciate Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
AC Virtus Bolzano 0
Usd Scanzorosciate Calcio 2
Maç Detayı
6 10 7 3 4
7
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD 1913 Seregno Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Tritium 3
AC Ponte San Pietro-Isola 3
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Ssd Pro Sesto 1
Tritium 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Tritium 2
USD Caravaggio 4
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
Tritium 2
Milano City FC 0
Maç Detayı
7 5 3 2 4
6
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Sondrio Calcio 2
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Legnano 1913 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Ponte San Pietro-Isola 0
AC Legnano 1913 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Legnano 1913 1
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
USD Caravaggio 0
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 2
AC Legnano 1913 2
US Levico Terme 2
Maç Detayı
8 7 6 1 4
6
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Villa Dalme Valle Brembana 0
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Sondrio Calcio 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Usd Scanzorosciate Calcio 0
Maç Detayı
B
21:00 | 11/09/19 | R 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 2
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 3
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
9 4 4 0 4
6
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
U.S. Dro Calcio 0
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Calcio Brusaporto 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD 1913 Seregno Calcio 1
Asd Calcio Brusaporto 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Calcio Brusaporto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
M
21:30 | 11/09/19 | R 3
Ssd Pro Sesto 3
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
Asd Calcio Brusaporto 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
10 5 3 2 4
5
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
US Inveruno 1945 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Nibionnoggiono 3
U.S. Dro Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Milano City FC 0
Asd Nibionnoggiono 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Nibionnoggiono 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Levico Terme 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
Asd Nibionnoggiono 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
11 4 4 0 4
5
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Ponte San Pietro-Isola 3
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Tritium 3
AC Ponte San Pietro-Isola 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Ponte San Pietro-Isola 0
AC Legnano 1913 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Calcio Brusaporto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
B
21:00 | 11/09/19 | R 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 2
GS Arconatese 1926 2
AC Ponte San Pietro-Isola 2
Maç Detayı
12 3 8 -5 4
4
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Villa Dalme Valle Brembana 0
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
GS Arconatese 1926 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
B
16:30 | 21/09/19 | R 5
Villa Dalme Valle Brembana 1
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Nibionnoggiono 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
U.S. Dro Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
Villa Dalme Valle Brembana 0
Sondrio Calcio 3
Maç Detayı
13 7 9 -2 4
4
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
US Inveruno 1945 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Folgore Caratese 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
US Inveruno 1945 3
US Levico Terme 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Legnano 1913 1
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Inveruno 1945 2
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 2
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 3
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
13 7 9 -2 4
4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD Caravaggio 2
Milano City FC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Usd Castellanzese 1921 0
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD Caravaggio 0
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Tritium 2
USD Caravaggio 4
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
USD Caravaggio 0
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
Asd Calcio Brusaporto 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
15 6 10 -4 4
4
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Usd Scanzorosciate Calcio 1
US Levico Terme 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Levico Terme 0
Milano City FC 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
US Inveruno 1945 3
US Levico Terme 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
US Folgore Caratese 4
US Levico Terme 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Levico Terme 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 2
AC Legnano 1913 2
US Levico Terme 2
Maç Detayı
16 4 5 -1 4
4
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
U.S. Dro Calcio 0
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Nibionnoggiono 3
U.S. Dro Calcio 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/19 | R 5
U.S. Dro Calcio 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
U.S. Dro Calcio 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
U.S. Dro Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
U.S. Dro Calcio 2
Ssd Pro Sesto 1
Maç Detayı
17 5 8 -3 4
3
M
16:00 | 05/10/19 | R 7
Ssd Pro Sesto 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Usd Castellanzese 1921 0
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 4
Usd Castellanzese 1921 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Inveruno 1945 2
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 2
Usd Castellanzese 1921 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
18 4 9 -5 4
1
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
GS Arconatese 1926 2
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
GS Arconatese 1926 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/09/19 | R 5
U.S. Dro Calcio 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
GS Arconatese 1926 1
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
M
21:30 | 11/09/19 | R 3
USD 1913 Seregno Calcio 2
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 2
GS Arconatese 1926 2
AC Ponte San Pietro-Isola 2
Maç Detayı
19 1 6 -5 4
1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD Caravaggio 2
Milano City FC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Levico Terme 0
Milano City FC 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Milano City FC 0
Asd Nibionnoggiono 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 4
Usd Castellanzese 1921 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Milano City FC 0
US Folgore Caratese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
Tritium 2
Milano City FC 0
Maç Detayı
20 1 6 -5 4
0
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
GS Arconatese 1926 2
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Virtus Bolzano 0
USD 1913 Seregno Calcio 0
Maç Detayı
B
16:30 | 21/09/19 | R 5
Villa Dalme Valle Brembana 1
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Virtus Bolzano 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Sondrio Calcio 1
AC Virtus Bolzano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
AC Virtus Bolzano 0
Usd Scanzorosciate Calcio 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 6 2 4 2
6
G
16:00 | 05/10/19 | R 7
Ssd Pro Sesto 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Ssd Pro Sesto 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
21:30 | 11/09/19 | R 3
Ssd Pro Sesto 3
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
2 5 0 5 2
6
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD 1913 Seregno Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD 1913 Seregno Calcio 1
Asd Calcio Brusaporto 0
Maç Detayı
G
21:30 | 11/09/19 | R 3
USD 1913 Seregno Calcio 2
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
3 3 0 3 2
6
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Calcio Brusaporto 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Calcio Brusaporto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
Asd Calcio Brusaporto 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
4 2 1 1 2
4
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Ponte San Pietro-Isola 3
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Ponte San Pietro-Isola 0
AC Legnano 1913 1
Maç Detayı
B
21:00 | 11/09/19 | R 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
5 3 2 1 2
4
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Usd Scanzorosciate Calcio 0
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 2
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 3
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
6 5 2 3 2
4
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Folgore Caratese 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
US Folgore Caratese 4
US Levico Terme 1
Maç Detayı
7 2 1 1 2
4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Sondrio Calcio 2
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Sondrio Calcio 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Sondrio Calcio 1
AC Virtus Bolzano 0
Maç Detayı
7 2 1 1 2
4
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Usd Scanzorosciate Calcio 1
US Levico Terme 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
9 3 4 -1 2
3
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Levico Terme 0
Milano City FC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Levico Terme 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
10 2 4 -2 2
3
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Villa Dalme Valle Brembana 0
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
B
16:30 | 21/09/19 | R 5
Villa Dalme Valle Brembana 1
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
U.S. Dro Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
Villa Dalme Valle Brembana 0
Sondrio Calcio 3
Maç Detayı
11 4 5 -1 2
3
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
US Inveruno 1945 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
US Inveruno 1945 3
US Levico Terme 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Inveruno 1945 2
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
12 4 3 1 2
3
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Usd Castellanzese 1921 0
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 4
Usd Castellanzese 1921 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 2
Usd Castellanzese 1921 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
13 4 4 0 2
3
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Tritium 3
AC Ponte San Pietro-Isola 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Tritium 2
USD Caravaggio 4
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
Tritium 2
Milano City FC 0
Maç Detayı
14 2 2 0 2
3
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
U.S. Dro Calcio 0
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/19 | R 5
U.S. Dro Calcio 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
U.S. Dro Calcio 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
U.S. Dro Calcio 2
Ssd Pro Sesto 1
Maç Detayı
15 3 3 0 2
2
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Legnano 1913 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Legnano 1913 1
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 2
AC Legnano 1913 2
US Levico Terme 2
Maç Detayı
16 3 4 -1 2
1
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
GS Arconatese 1926 2
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
GS Arconatese 1926 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
GS Arconatese 1926 1
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 2
GS Arconatese 1926 2
AC Ponte San Pietro-Isola 2
Maç Detayı
17 1 2 -1 2
1
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Nibionnoggiono 3
U.S. Dro Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Nibionnoggiono 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
Asd Nibionnoggiono 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
18 0 1 -1 2
1
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Milano City FC 0
Asd Nibionnoggiono 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Milano City FC 0
US Folgore Caratese 1
Maç Detayı
19 3 5 -2 2
1
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD Caravaggio 2
Milano City FC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD Caravaggio 0
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
USD Caravaggio 0
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
20 1 4 -3 2
0
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Virtus Bolzano 0
USD 1913 Seregno Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Virtus Bolzano 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
AC Virtus Bolzano 0
Usd Scanzorosciate Calcio 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 5 1 4 2
6
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Calcio Brusaporto 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
GS Arconatese 1926 1
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
Villa Dalme Valle Brembana 0
Sondrio Calcio 3
Maç Detayı
2 3 1 2 2
6
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
AC Ponte San Pietro-Isola 3
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD Caravaggio 0
US Folgore Caratese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
Milano City FC 0
US Folgore Caratese 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 2
Usd Castellanzese 1921 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
3 2 0 2 2
6
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Virtus Bolzano 0
USD 1913 Seregno Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
U.S. Dro Calcio 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 2
Asd Nibionnoggiono 0
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
4 6 3 3 2
4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD 1913 Seregno Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Ssd Pro Sesto 1
Tritium 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/09/19 | R 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Tritium 1
Maç Detayı
5 4 1 3 2
4
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
US Inveruno 1945 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
Milano City FC 0
Asd Nibionnoggiono 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Levico Terme 0
Asd Nibionnoggiono 3
Maç Detayı
6 2 0 2 2
4
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
Sondrio Calcio 2
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/19 | R 5
AC Ponte San Pietro-Isola 0
AC Legnano 1913 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 3
USD Caravaggio 0
AC Legnano 1913 2
Maç Detayı
6 2 0 2 2
4
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
AC Legnano 1913 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Usd Scanzorosciate Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 2
AC Virtus Bolzano 0
Usd Scanzorosciate Calcio 2
Maç Detayı
8 4 4 0 2
3
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Usd Castellanzese 1921 0
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
Tritium 2
USD Caravaggio 4
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
Asd Calcio Brusaporto 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
9 3 3 0 2
3
G
16:00 | 29/09/19 | R 6
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Virtus Bolzano 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 2
U.S. Dro Calcio 2
Ssd Pro Sesto 1
Maç Detayı
10 4 4 0 2
2
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
Villa Dalme Valle Brembana 0
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Sondrio Calcio 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 0
Maç Detayı
B
21:00 | 11/09/19 | R 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 1
Maç Detayı
11 3 4 -1 2
1
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Folgore Caratese 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
AC Legnano 1913 1
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 2
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 3
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
12 2 3 -1 2
1
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
Tritium 3
AC Ponte San Pietro-Isola 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Calcio Brusaporto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 2
GS Arconatese 1926 2
AC Ponte San Pietro-Isola 2
Maç Detayı
13 3 6 -3 2
1
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
Usd Scanzorosciate Calcio 1
US Levico Terme 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/19 | R 5
US Inveruno 1945 3
US Levico Terme 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/19 | R 4
US Folgore Caratese 4
US Levico Terme 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/09/19 | R 2
AC Legnano 1913 2
US Levico Terme 2
Maç Detayı
14 1 4 -3 2
1
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
GS Arconatese 1926 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 4
Asd Nibionnoggiono 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
15 2 3 -1 2
1
M
16:00 | 29/09/19 | R 6
Asd Nibionnoggiono 3
U.S. Dro Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Villa Dalme Valle Brembana 2
U.S. Dro Calcio 1
Maç Detayı
16 0 2 -2 2
0
M
16:00 | 06/10/19 | R 7
GS Arconatese 1926 2
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
B
16:30 | 21/09/19 | R 5
Villa Dalme Valle Brembana 1
AC Virtus Bolzano 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
Sondrio Calcio 1
AC Virtus Bolzano 0
Maç Detayı
17 1 4 -3 2
0
G
16:00 | 06/10/19 | R 7
U.S. Dro Calcio 0
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
USD 1913 Seregno Calcio 1
Asd Calcio Brusaporto 0
Maç Detayı
M
21:30 | 11/09/19 | R 3
Ssd Pro Sesto 3
Asd Calcio Brusaporto 1
Maç Detayı
18 1 5 -4 2
0
G
17:00 | 19/09/19 | R 5
U.S. Dro Calcio 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
21:30 | 11/09/19 | R 3
USD 1913 Seregno Calcio 2
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
18 1 5 -4 2
0
M
16:00 | 05/10/19 | R 7
Ssd Pro Sesto 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/19 | R 5
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 3
US Inveruno 1945 2
Usd Castellanzese 1921 0
Maç Detayı
20 1 5 -4 2
0
B
16:00 | 06/10/19 | R 7
USD Caravaggio 2
Milano City FC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/19 | R 6
US Levico Terme 0
Milano City FC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 4
Usd Castellanzese 1921 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 2
Tritium 2
Milano City FC 0
Maç Detayı
ACL ACP ACV ASD ASD GSA MIL VBE SON SSD TRI DRO USF USI LET SEC CAV USD USD VIL
AC Legnano 1913 26/01 17/11 22/03 08/12 04/03 05/01 01/12 09/02 13/10 05/04 03/11 26/04 1:1 2:2 27/10 15/01 22/12 2:1 23/02
AC Ponte San Pietro-Isola 0:1 1:0 19/01 10/11 12/01 20/10 1:1 05/04 01/12 02/02 15/12 3:0 08/03 01/03 19/04 30/10 16/02 29/03 03/05
AC Virtus Bolzano 29/03 05/01 20/10 01/03 09/02 08/12 08/03 15/01 1:2 30/10 13/10 09/04 22/12 24/11 0:0 26/04 10/11 0:2 26/01
Asd Calcio Brusaporto 10/11 1:0 23/02 08/03 27/10 22/12 30/10 1:0 15/01 29/03 09/02 24/11 26/04 08/12 26/01 2:0 09/04 05/01 13/10
Asd Nibionnoggiono 19/04 22/03 27/10 03/11 13/10 26/01 17/11 22/12 05/04 01/12 3:0 05/01 09/02 15/01 0:1 23/02 26/04 04/03 1:1
GS Arconatese 1926 30/10 2:2 2:1 01/03 16/02 24/11 20/10 1:2 05/01 08/03 26/01 10/11 08/12 09/04 15/01 22/12 29/03 26/04 3:2
Milano City FC 0:0 23/02 19/04 03/05 0:0 05/04 15/12 04/03 03/11 12/01 01/12 0:1 13/10 02/02 17/11 09/02 19/01 27/10 22/03
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo 09/04 15/01 03/11 04/03 29/03 23/02 26/04 26/01 1:2 10/11 27/10 08/12 3:2 22/12 13/10 05/01 24/11 0:0 09/02
Sondrio Calcio 2:2 24/11 1:0 02/02 03/05 19/01 30/10 1:0 08/12 16/02 1:1 20/10 29/03 08/03 15/12 10/11 01/03 09/04 12/01
Ssd Pro Sesto 16/02 09/04 19/01 3:1 24/11 3:1 08/03 02/02 19/04 1:1 12/01 01/03 30/10 20/10 03/05 29/03 1:0 10/11 15/12
Tritium 24/11 3:3 04/03 17/11 09/04 03/11 2:0 22/03 13/10 26/01 23/02 22/12 05/01 26/04 09/02 2:4 08/12 15/01 27/10
U.S. Dro Calcio 08/03 26/04 16/02 0:1 02/02 0:2 09/04 01/03 05/01 2:1 20/10 29/03 24/11 10/11 0:1 08/12 30/10 22/12 15/01
US Folgore Caratese 15/12 09/02 01/12 05/04 1:1 22/03 15/01 19/04 23/02 27/10 03/05 17/11 2:1 4:1 03/11 26/01 12/01 13/10 04/03
US Inveruno 1945 19/01 03/11 03/05 15/12 0:3 19/04 16/02 12/01 17/11 04/03 2:5 05/04 02/02 3:3 22/03 27/10 2:0 23/02 01/12
US Levico Terme 12/01 27/10 05/04 19/04 0:3 01/12 0:0 03/05 03/11 23/02 15/12 22/03 19/01 26/01 04/03 13/10 3:1 09/02 17/11
USD 1913 Seregno Calcio 01/03 08/12 02/02 1:0 12/01 2:0 29/03 16/02 26/04 22/12 1:1 19/01 08/03 10/11 30/10 09/04 20/10 24/11 3:0
USD Caravaggio 0:2 04/03 15/12 12/01 20/10 03/05 2:2 3:3 22/03 17/11 19/01 19/04 0:0 01/03 16/02 01/12 02/02 03/11 05/04
Usd Castellanzese 1921 03/05 13/10 22/03 01/12 15/12 17/11 3:1 05/04 27/10 09/02 19/04 04/03 1:2 15/01 05/01 23/02 0:0 26/01 03/11
Usd Scanzorosciate Calcio 02/02 17/11 12/01 1:0 30/10 15/12 01/03 19/01 01/12 22/03 1:1 03/05 16/02 20/10 1:0 05/04 08/03 1:0 19/04
Villa Dalme Valle Brembana 20/10 22/12 1:1 16/02 19/01 02/02 10/11 0:1 0:3 26/04 01/03 2:1 30/10 09/04 29/03 05/01 24/11 08/03 08/12
Takım Ev Sahibi Deplasman
26/01/20 -:-
22/09/19 0:1
17/11/19 -:-
29/03/20 -:-
22/03/20 -:-
10/11/19 -:-
08/12/19 -:-
19/04/20 -:-
04/03/20 -:-
30/10/19 -:-
05/01/20 -:-
01/09/19 0:0
01/12/19 -:-
09/04/20 -:-
09/02/20 -:-
06/10/19 2:2