Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 7 1 1 19 4 15 22
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Volgar Astrakhan 2
FC Anzhi Makhachkala 0
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/19 | R 8
Krasnodar-3 0
FC Volgar Astrakhan 2
Maç Detayı
G
16:30 | 01/09/19 | R 7
FC Volgar Astrakhan 2
Chernomorets Novorossijsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Alania Vladikavkaz 3
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Volgar Astrakhan 6
Spartak Nalchik 0
Maç Detayı
G
16:30 | 09/08/19 | R 4
Legion-Dynamo 0
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
2 9 6 2 1 15 9 6 20
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
Druzhba Maikop 2
Ska Rostov 3
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 8
FK Biolog Novokubansk 1
Druzhba Maikop 1
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 7
Druzhba Maikop 2
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Anzhi Makhachkala 2
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
G
16:30 | 16/08/19 | R 5
FC Spartak Vladikavkaz 0
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
G
18:00 | 09/08/19 | R 4
Druzhba Maikop 2
FC Inter Cherkessk 1
Maç Detayı
3 9 5 2 2 17 9 8 17
M
16:00 | 14/09/19 | R 9
Dinamo Stavropol 1
FC Alania Vladikavkaz 3
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Spartak Nalchik 1
Dinamo Stavropol 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
Dinamo Stavropol 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
Ska Rostov 1
Dinamo Stavropol 3
Maç Detayı
G
17:00 | 16/08/19 | R 5
Dinamo Stavropol 3
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
Urozhay Krasnodar 1
Dinamo Stavropol 2
Maç Detayı
4 9 5 1 3 17 10 7 16
G
16:00 | 14/09/19 | R 9
Dinamo Stavropol 1
FC Alania Vladikavkaz 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 8
FC Alania Vladikavkaz 4
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Alania Vladikavkaz 3
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 5
Krasnodar-3 1
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/19 | R 4
FC Alania Vladikavkaz 1
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
5 9 4 3 2 17 9 8 15
B
15:30 | 14/09/19 | R 9
SC Makhachkala 2
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
G
17:30 | 08/09/19 | R 8
Chernomorets Novorossijsk 3
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
Maç Detayı
M
16:30 | 01/09/19 | R 7
FC Volgar Astrakhan 2
Chernomorets Novorossijsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 25/08/19 | R 6
Chernomorets Novorossijsk 6
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
Chernomorets Novorossijsk 2
FC Anzhi Makhachkala 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/19 | R 4
FC Alania Vladikavkaz 1
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
6 9 3 3 3 10 12 -2 12
B
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Inter Cherkessk 2
Spartak Nalchik 2
Maç Detayı
G
15:30 | 07/09/19 | R 8
Legion-Dynamo 0
FC Inter Cherkessk 2
Maç Detayı
G
19:00 | 01/09/19 | R 7
FC Inter Cherkessk 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 6
FK Biolog Novokubansk 2
FC Inter Cherkessk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/08/19 | R 5
FC Inter Cherkessk 2
Urozhay Krasnodar 2
Maç Detayı
M
18:00 | 09/08/19 | R 4
Druzhba Maikop 2
FC Inter Cherkessk 1
Maç Detayı
7 9 3 3 3 7 9 -2 12
B
15:30 | 14/09/19 | R 9
SC Makhachkala 2
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 8
FC Alania Vladikavkaz 4
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
SC Makhachkala 1
Spartak Nalchik 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 6
Legion-Dynamo 1
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:30 | 16/08/19 | R 5
SC Makhachkala 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
B
17:00 | 09/08/19 | R 4
FK Biolog Novokubansk 0
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
8 9 3 2 4 10 8 2 11
G
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
17:30 | 08/09/19 | R 8
Chernomorets Novorossijsk 3
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
G
17:00 | 24/08/19 | R 6
Spartak Nalchik 0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 4
Legion-Dynamo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/08/19 | R 4
Ska Rostov 2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Maç Detayı
9 9 2 5 2 6 7 -1 11
M
17:00 | 14/09/19 | R 9
Urozhay Krasnodar 1
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 8
FK Biolog Novokubansk 1
Druzhba Maikop 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/08/19 | R 7
FC Spartak Vladikavkaz 0
FK Biolog Novokubansk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 6
FK Biolog Novokubansk 2
FC Inter Cherkessk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Dinamo Stavropol 3
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 09/08/19 | R 4
FK Biolog Novokubansk 0
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
10 9 2 5 2 12 17 -5 11
B
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Inter Cherkessk 2
Spartak Nalchik 2
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Spartak Nalchik 1
Dinamo Stavropol 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
SC Makhachkala 1
Spartak Nalchik 1
Maç Detayı
M
17:00 | 24/08/19 | R 6
Spartak Nalchik 0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 3
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Volgar Astrakhan 6
Spartak Nalchik 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/19 | R 4
Spartak Nalchik 2
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
11 9 3 1 5 10 13 -3 10
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
Druzhba Maikop 2
Ska Rostov 3
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Ska Rostov 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
M
19:00 | 01/09/19 | R 7
FC Inter Cherkessk 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
Ska Rostov 1
Dinamo Stavropol 3
Maç Detayı
M
16:30 | 16/08/19 | R 5
SC Makhachkala 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/08/19 | R 4
Ska Rostov 2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Maç Detayı
12 9 2 3 4 10 17 -7 9
M
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/19 | R 8
Krasnodar-3 0
FC Volgar Astrakhan 2
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/19 | R 7
Krasnodar-3 2
FC Anzhi Makhachkala 2
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 6
Chernomorets Novorossijsk 6
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 5
Krasnodar-3 1
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/19 | R 4
Spartak Nalchik 2
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
13 9 2 3 4 6 16 -10 9
B
15:00 | 14/09/19 | R 9
FC Spartak Vladikavkaz 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
M
15:30 | 07/09/19 | R 8
Legion-Dynamo 0
FC Inter Cherkessk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
Dinamo Stavropol 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 6
Legion-Dynamo 1
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 4
Legion-Dynamo 0
Maç Detayı
M
16:30 | 09/08/19 | R 4
Legion-Dynamo 0
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
14 9 1 5 3 16 15 1 8
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Volgar Astrakhan 2
FC Anzhi Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 8
FC Anzhi Makhachkala 6
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/19 | R 7
Krasnodar-3 2
FC Anzhi Makhachkala 2
Maç Detayı
B
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Anzhi Makhachkala 2
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
Chernomorets Novorossijsk 2
FC Anzhi Makhachkala 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/08/19 | R 4
FC Anzhi Makhachkala 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
15 9 1 3 5 8 18 -10 6
G
17:00 | 14/09/19 | R 9
Urozhay Krasnodar 1
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 8
FC Anzhi Makhachkala 6
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 7
Druzhba Maikop 2
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
Urozhay Krasnodar 1
FC Spartak Vladikavkaz 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/08/19 | R 5
FC Inter Cherkessk 2
Urozhay Krasnodar 2
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
Urozhay Krasnodar 1
Dinamo Stavropol 2
Maç Detayı
16 9 0 4 5 6 13 -7 4
B
15:00 | 14/09/19 | R 9
FC Spartak Vladikavkaz 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Ska Rostov 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/08/19 | R 7
FC Spartak Vladikavkaz 0
FK Biolog Novokubansk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
Urozhay Krasnodar 1
FC Spartak Vladikavkaz 1
Maç Detayı
M
16:30 | 16/08/19 | R 5
FC Spartak Vladikavkaz 0
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
B
16:30 | 10/08/19 | R 4
FC Anzhi Makhachkala 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 5 0 0 13 0 13 15
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Volgar Astrakhan 2
FC Anzhi Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:30 | 01/09/19 | R 7
FC Volgar Astrakhan 2
Chernomorets Novorossijsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Volgar Astrakhan 6
Spartak Nalchik 0
Maç Detayı
2 5 3 2 0 7 3 4 11
B
15:30 | 14/09/19 | R 9
SC Makhachkala 2
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
SC Makhachkala 1
Spartak Nalchik 1
Maç Detayı
G
16:30 | 16/08/19 | R 5
SC Makhachkala 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
3 5 3 1 1 12 3 9 10
G
17:30 | 08/09/19 | R 8
Chernomorets Novorossijsk 3
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 25/08/19 | R 6
Chernomorets Novorossijsk 6
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
Chernomorets Novorossijsk 2
FC Anzhi Makhachkala 1
Maç Detayı
4 5 3 0 2 10 4 6 9
G
16:00 | 07/09/19 | R 8
FC Alania Vladikavkaz 4
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Alania Vladikavkaz 3
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/19 | R 4
FC Alania Vladikavkaz 1
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
5 4 3 0 1 7 5 2 9
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
Druzhba Maikop 2
Ska Rostov 3
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 7
Druzhba Maikop 2
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
G
18:00 | 09/08/19 | R 4
Druzhba Maikop 2
FC Inter Cherkessk 1
Maç Detayı
6 4 2 2 0 6 4 2 8
B
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Inter Cherkessk 2
Spartak Nalchik 2
Maç Detayı
G
19:00 | 01/09/19 | R 7
FC Inter Cherkessk 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/08/19 | R 5
FC Inter Cherkessk 2
Urozhay Krasnodar 2
Maç Detayı
7 5 2 2 1 8 7 1 8
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Spartak Nalchik 1
Dinamo Stavropol 1
Maç Detayı
M
17:00 | 24/08/19 | R 6
Spartak Nalchik 0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/19 | R 4
Spartak Nalchik 2
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
8 5 2 1 2 9 6 3 7
M
16:00 | 14/09/19 | R 9
Dinamo Stavropol 1
FC Alania Vladikavkaz 3
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
Dinamo Stavropol 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/08/19 | R 5
Dinamo Stavropol 3
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
9 5 2 1 2 5 2 3 7
G
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 4
Legion-Dynamo 0
Maç Detayı
10 5 1 3 1 8 7 1 6
M
17:00 | 08/09/19 | R 8
Krasnodar-3 0
FC Volgar Astrakhan 2
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/19 | R 7
Krasnodar-3 2
FC Anzhi Makhachkala 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 5
Krasnodar-3 1
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
11 4 1 3 0 11 6 5 6
G
16:00 | 08/09/19 | R 8
FC Anzhi Makhachkala 6
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Anzhi Makhachkala 2
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
B
16:30 | 10/08/19 | R 4
FC Anzhi Makhachkala 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
12 4 1 3 0 4 2 2 6
B
16:00 | 08/09/19 | R 8
FK Biolog Novokubansk 1
Druzhba Maikop 1
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 6
FK Biolog Novokubansk 2
FC Inter Cherkessk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 09/08/19 | R 4
FK Biolog Novokubansk 0
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
13 4 1 2 1 4 4 0 5
G
17:00 | 14/09/19 | R 9
Urozhay Krasnodar 1
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
Urozhay Krasnodar 1
FC Spartak Vladikavkaz 1
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
Urozhay Krasnodar 1
Dinamo Stavropol 2
Maç Detayı
14 4 1 1 2 6 8 -2 4
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Ska Rostov 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
Ska Rostov 1
Dinamo Stavropol 3
Maç Detayı
G
18:00 | 09/08/19 | R 4
Ska Rostov 2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Maç Detayı
15 4 1 1 2 2 6 -4 4
M
15:30 | 07/09/19 | R 8
Legion-Dynamo 0
FC Inter Cherkessk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 6
Legion-Dynamo 1
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
M
16:30 | 09/08/19 | R 4
Legion-Dynamo 0
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
16 4 0 1 3 1 6 -5 1
B
15:00 | 14/09/19 | R 9
FC Spartak Vladikavkaz 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/08/19 | R 7
FC Spartak Vladikavkaz 0
FK Biolog Novokubansk 1
Maç Detayı
M
16:30 | 16/08/19 | R 5
FC Spartak Vladikavkaz 0
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 3 2 0 8 4 4 11
B
16:00 | 08/09/19 | R 8
FK Biolog Novokubansk 1
Druzhba Maikop 1
Maç Detayı
B
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Anzhi Makhachkala 2
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
G
16:30 | 16/08/19 | R 5
FC Spartak Vladikavkaz 0
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
2 4 3 1 0 8 3 5 10
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Spartak Nalchik 1
Dinamo Stavropol 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
Ska Rostov 1
Dinamo Stavropol 3
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
Urozhay Krasnodar 1
Dinamo Stavropol 2
Maç Detayı
3 4 2 1 1 7 6 1 7
G
16:00 | 14/09/19 | R 9
Dinamo Stavropol 1
FC Alania Vladikavkaz 3
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 5
Krasnodar-3 1
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
4 4 2 1 1 6 4 2 7
G
17:00 | 08/09/19 | R 8
Krasnodar-3 0
FC Volgar Astrakhan 2
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Alania Vladikavkaz 3
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
G
16:30 | 09/08/19 | R 4
Legion-Dynamo 0
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
5 5 2 0 3 4 5 -1 6
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
Druzhba Maikop 2
Ska Rostov 3
Maç Detayı
M
19:00 | 01/09/19 | R 7
FC Inter Cherkessk 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
M
16:30 | 16/08/19 | R 5
SC Makhachkala 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
6 4 1 2 1 5 6 -1 5
B
15:30 | 14/09/19 | R 9
SC Makhachkala 2
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
M
16:30 | 01/09/19 | R 7
FC Volgar Astrakhan 2
Chernomorets Novorossijsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/19 | R 4
FC Alania Vladikavkaz 1
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
7 5 1 2 2 2 5 -3 5
M
17:00 | 14/09/19 | R 9
Urozhay Krasnodar 1
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/08/19 | R 7
FC Spartak Vladikavkaz 0
FK Biolog Novokubansk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Dinamo Stavropol 3
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
8 5 1 2 2 4 10 -6 5
B
15:00 | 14/09/19 | R 9
FC Spartak Vladikavkaz 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
Dinamo Stavropol 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 4
Legion-Dynamo 0
Maç Detayı
9 4 1 1 2 5 6 -1 4
M
17:30 | 08/09/19 | R 8
Chernomorets Novorossijsk 3
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/08/19 | R 6
Spartak Nalchik 0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 3
Maç Detayı
M
18:00 | 09/08/19 | R 4
Ska Rostov 2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Maç Detayı
10 5 1 1 3 4 8 -4 4
G
15:30 | 07/09/19 | R 8
Legion-Dynamo 0
FC Inter Cherkessk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 6
FK Biolog Novokubansk 2
FC Inter Cherkessk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/08/19 | R 4
Druzhba Maikop 2
FC Inter Cherkessk 1
Maç Detayı
11 4 1 0 3 2 10 -8 3
M
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 6
Chernomorets Novorossijsk 6
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/19 | R 4
Spartak Nalchik 2
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
12 5 0 3 2 5 7 -2 3
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Ska Rostov 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
Urozhay Krasnodar 1
FC Spartak Vladikavkaz 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/08/19 | R 4
FC Anzhi Makhachkala 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
13 4 0 3 1 4 10 -6 3
B
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Inter Cherkessk 2
Spartak Nalchik 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
SC Makhachkala 1
Spartak Nalchik 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Volgar Astrakhan 6
Spartak Nalchik 0
Maç Detayı
14 5 0 2 3 5 9 -4 2
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Volgar Astrakhan 2
FC Anzhi Makhachkala 0
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/19 | R 7
Krasnodar-3 2
FC Anzhi Makhachkala 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
Chernomorets Novorossijsk 2
FC Anzhi Makhachkala 1
Maç Detayı
15 4 0 1 3 0 6 -6 1
M
16:00 | 07/09/19 | R 8
FC Alania Vladikavkaz 4
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 6
Legion-Dynamo 1
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
B
17:00 | 09/08/19 | R 4
FK Biolog Novokubansk 0
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
16 5 0 1 4 4 14 -10 1
M
16:00 | 08/09/19 | R 8
FC Anzhi Makhachkala 6
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 7
Druzhba Maikop 2
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/08/19 | R 5
FC Inter Cherkessk 2
Urozhay Krasnodar 2
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 9 7 1 1 19 4 15 22 5 5 0 0 13 0 13 15 4 2 1 1 6 4 2 7
2 9 6 2 1 15 9 6 20 4 3 0 1 7 5 2 9 5 3 2 0 8 4 4 11
3 9 5 2 2 17 9 8 17 5 2 1 2 9 6 3 7 4 3 1 0 8 3 5 10
4 9 5 1 3 17 10 7 16 5 3 0 2 10 4 6 9 4 2 1 1 7 6 1 7
5 9 4 3 2 17 9 8 15 5 3 1 1 12 3 9 10 4 1 2 1 5 6 -1 5
6 9 3 3 3 10 12 -2 12 4 2 2 0 6 4 2 8 5 1 1 3 4 8 -4 4
7 9 3 3 3 7 9 -2 12 5 3 2 0 7 3 4 11 4 0 1 3 0 6 -6 1
8 9 3 2 4 10 8 2 11 5 2 1 2 5 2 3 7 4 1 1 2 5 6 -1 4
9 9 2 5 2 6 7 -1 11 4 1 3 0 4 2 2 6 5 1 2 2 2 5 -3 5
10 9 2 5 2 12 17 -5 11 5 2 2 1 8 7 1 8 4 0 3 1 4 10 -6 3
11 9 3 1 5 10 13 -3 10 4 1 1 2 6 8 -2 4 5 2 0 3 4 5 -1 6
12 9 2 3 4 10 17 -7 9 5 1 3 1 8 7 1 6 4 1 0 3 2 10 -8 3
13 9 2 3 4 6 16 -10 9 4 1 1 2 2 6 -4 4 5 1 2 2 4 10 -6 5
14 9 1 5 3 16 15 1 8 4 1 3 0 11 6 5 6 5 0 2 3 5 9 -4 2
15 9 1 3 5 8 18 -10 6 4 1 2 1 4 4 0 5 5 0 1 4 4 14 -10 1
16 9 0 4 5 6 13 -7 4 4 0 1 3 1 6 -5 1 5 0 3 2 5 7 -2 3
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 19 4 15 9
22
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Volgar Astrakhan 2
FC Anzhi Makhachkala 0
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/19 | R 8
Krasnodar-3 0
FC Volgar Astrakhan 2
Maç Detayı
G
16:30 | 01/09/19 | R 7
FC Volgar Astrakhan 2
Chernomorets Novorossijsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Alania Vladikavkaz 3
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Volgar Astrakhan 6
Spartak Nalchik 0
Maç Detayı
G
16:30 | 09/08/19 | R 4
Legion-Dynamo 0
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
2 15 9 6 9
20
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
Druzhba Maikop 2
Ska Rostov 3
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 8
FK Biolog Novokubansk 1
Druzhba Maikop 1
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 7
Druzhba Maikop 2
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Anzhi Makhachkala 2
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
G
16:30 | 16/08/19 | R 5
FC Spartak Vladikavkaz 0
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
G
18:00 | 09/08/19 | R 4
Druzhba Maikop 2
FC Inter Cherkessk 1
Maç Detayı
3 17 9 8 9
17
M
16:00 | 14/09/19 | R 9
Dinamo Stavropol 1
FC Alania Vladikavkaz 3
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Spartak Nalchik 1
Dinamo Stavropol 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
Dinamo Stavropol 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
Ska Rostov 1
Dinamo Stavropol 3
Maç Detayı
G
17:00 | 16/08/19 | R 5
Dinamo Stavropol 3
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
Urozhay Krasnodar 1
Dinamo Stavropol 2
Maç Detayı
4 17 10 7 9
16
G
16:00 | 14/09/19 | R 9
Dinamo Stavropol 1
FC Alania Vladikavkaz 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 8
FC Alania Vladikavkaz 4
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Alania Vladikavkaz 3
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 5
Krasnodar-3 1
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/19 | R 4
FC Alania Vladikavkaz 1
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
5 17 9 8 9
15
B
15:30 | 14/09/19 | R 9
SC Makhachkala 2
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
G
17:30 | 08/09/19 | R 8
Chernomorets Novorossijsk 3
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
Maç Detayı
M
16:30 | 01/09/19 | R 7
FC Volgar Astrakhan 2
Chernomorets Novorossijsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 25/08/19 | R 6
Chernomorets Novorossijsk 6
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
Chernomorets Novorossijsk 2
FC Anzhi Makhachkala 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/19 | R 4
FC Alania Vladikavkaz 1
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
6 10 12 -2 9
12
B
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Inter Cherkessk 2
Spartak Nalchik 2
Maç Detayı
G
15:30 | 07/09/19 | R 8
Legion-Dynamo 0
FC Inter Cherkessk 2
Maç Detayı
G
19:00 | 01/09/19 | R 7
FC Inter Cherkessk 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 6
FK Biolog Novokubansk 2
FC Inter Cherkessk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/08/19 | R 5
FC Inter Cherkessk 2
Urozhay Krasnodar 2
Maç Detayı
M
18:00 | 09/08/19 | R 4
Druzhba Maikop 2
FC Inter Cherkessk 1
Maç Detayı
7 7 9 -2 9
12
B
15:30 | 14/09/19 | R 9
SC Makhachkala 2
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 8
FC Alania Vladikavkaz 4
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
SC Makhachkala 1
Spartak Nalchik 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 6
Legion-Dynamo 1
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:30 | 16/08/19 | R 5
SC Makhachkala 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
B
17:00 | 09/08/19 | R 4
FK Biolog Novokubansk 0
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
8 10 8 2 9
11
G
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
17:30 | 08/09/19 | R 8
Chernomorets Novorossijsk 3
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
G
17:00 | 24/08/19 | R 6
Spartak Nalchik 0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 4
Legion-Dynamo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/08/19 | R 4
Ska Rostov 2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Maç Detayı
9 6 7 -1 9
11
M
17:00 | 14/09/19 | R 9
Urozhay Krasnodar 1
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 8
FK Biolog Novokubansk 1
Druzhba Maikop 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/08/19 | R 7
FC Spartak Vladikavkaz 0
FK Biolog Novokubansk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 6
FK Biolog Novokubansk 2
FC Inter Cherkessk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Dinamo Stavropol 3
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 09/08/19 | R 4
FK Biolog Novokubansk 0
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
10 12 17 -5 9
11
B
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Inter Cherkessk 2
Spartak Nalchik 2
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Spartak Nalchik 1
Dinamo Stavropol 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
SC Makhachkala 1
Spartak Nalchik 1
Maç Detayı
M
17:00 | 24/08/19 | R 6
Spartak Nalchik 0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 3
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Volgar Astrakhan 6
Spartak Nalchik 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/19 | R 4
Spartak Nalchik 2
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
11 10 13 -3 9
10
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
Druzhba Maikop 2
Ska Rostov 3
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Ska Rostov 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
M
19:00 | 01/09/19 | R 7
FC Inter Cherkessk 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
Ska Rostov 1
Dinamo Stavropol 3
Maç Detayı
M
16:30 | 16/08/19 | R 5
SC Makhachkala 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/08/19 | R 4
Ska Rostov 2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Maç Detayı
12 10 17 -7 9
9
M
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/19 | R 8
Krasnodar-3 0
FC Volgar Astrakhan 2
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/19 | R 7
Krasnodar-3 2
FC Anzhi Makhachkala 2
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 6
Chernomorets Novorossijsk 6
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 5
Krasnodar-3 1
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/19 | R 4
Spartak Nalchik 2
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
13 6 16 -10 9
9
B
15:00 | 14/09/19 | R 9
FC Spartak Vladikavkaz 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
M
15:30 | 07/09/19 | R 8
Legion-Dynamo 0
FC Inter Cherkessk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
Dinamo Stavropol 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 6
Legion-Dynamo 1
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 4
Legion-Dynamo 0
Maç Detayı
M
16:30 | 09/08/19 | R 4
Legion-Dynamo 0
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
14 16 15 1 9
8
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Volgar Astrakhan 2
FC Anzhi Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 8
FC Anzhi Makhachkala 6
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/19 | R 7
Krasnodar-3 2
FC Anzhi Makhachkala 2
Maç Detayı
B
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Anzhi Makhachkala 2
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
Chernomorets Novorossijsk 2
FC Anzhi Makhachkala 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/08/19 | R 4
FC Anzhi Makhachkala 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
15 8 18 -10 9
6
G
17:00 | 14/09/19 | R 9
Urozhay Krasnodar 1
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 8
FC Anzhi Makhachkala 6
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 7
Druzhba Maikop 2
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
Urozhay Krasnodar 1
FC Spartak Vladikavkaz 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/08/19 | R 5
FC Inter Cherkessk 2
Urozhay Krasnodar 2
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
Urozhay Krasnodar 1
Dinamo Stavropol 2
Maç Detayı
16 6 13 -7 9
4
B
15:00 | 14/09/19 | R 9
FC Spartak Vladikavkaz 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Ska Rostov 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/08/19 | R 7
FC Spartak Vladikavkaz 0
FK Biolog Novokubansk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
Urozhay Krasnodar 1
FC Spartak Vladikavkaz 1
Maç Detayı
M
16:30 | 16/08/19 | R 5
FC Spartak Vladikavkaz 0
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
B
16:30 | 10/08/19 | R 4
FC Anzhi Makhachkala 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 13 0 13 5
15
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Volgar Astrakhan 2
FC Anzhi Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:30 | 01/09/19 | R 7
FC Volgar Astrakhan 2
Chernomorets Novorossijsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Volgar Astrakhan 6
Spartak Nalchik 0
Maç Detayı
2 7 3 4 5
11
B
15:30 | 14/09/19 | R 9
SC Makhachkala 2
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
SC Makhachkala 1
Spartak Nalchik 1
Maç Detayı
G
16:30 | 16/08/19 | R 5
SC Makhachkala 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
3 12 3 9 5
10
G
17:30 | 08/09/19 | R 8
Chernomorets Novorossijsk 3
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 25/08/19 | R 6
Chernomorets Novorossijsk 6
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
Chernomorets Novorossijsk 2
FC Anzhi Makhachkala 1
Maç Detayı
4 10 4 6 5
9
G
16:00 | 07/09/19 | R 8
FC Alania Vladikavkaz 4
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Alania Vladikavkaz 3
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/19 | R 4
FC Alania Vladikavkaz 1
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
5 7 5 2 4
9
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
Druzhba Maikop 2
Ska Rostov 3
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 7
Druzhba Maikop 2
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
G
18:00 | 09/08/19 | R 4
Druzhba Maikop 2
FC Inter Cherkessk 1
Maç Detayı
6 6 4 2 4
8
B
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Inter Cherkessk 2
Spartak Nalchik 2
Maç Detayı
G
19:00 | 01/09/19 | R 7
FC Inter Cherkessk 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/08/19 | R 5
FC Inter Cherkessk 2
Urozhay Krasnodar 2
Maç Detayı
7 8 7 1 5
8
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Spartak Nalchik 1
Dinamo Stavropol 1
Maç Detayı
M
17:00 | 24/08/19 | R 6
Spartak Nalchik 0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/19 | R 4
Spartak Nalchik 2
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
8 9 6 3 5
7
M
16:00 | 14/09/19 | R 9
Dinamo Stavropol 1
FC Alania Vladikavkaz 3
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
Dinamo Stavropol 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/08/19 | R 5
Dinamo Stavropol 3
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
9 5 2 3 5
7
G
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 4
Legion-Dynamo 0
Maç Detayı
10 8 7 1 5
6
M
17:00 | 08/09/19 | R 8
Krasnodar-3 0
FC Volgar Astrakhan 2
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/19 | R 7
Krasnodar-3 2
FC Anzhi Makhachkala 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 5
Krasnodar-3 1
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
11 11 6 5 4
6
G
16:00 | 08/09/19 | R 8
FC Anzhi Makhachkala 6
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Anzhi Makhachkala 2
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
B
16:30 | 10/08/19 | R 4
FC Anzhi Makhachkala 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
12 4 2 2 4
6
B
16:00 | 08/09/19 | R 8
FK Biolog Novokubansk 1
Druzhba Maikop 1
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 6
FK Biolog Novokubansk 2
FC Inter Cherkessk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 09/08/19 | R 4
FK Biolog Novokubansk 0
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
13 4 4 0 4
5
G
17:00 | 14/09/19 | R 9
Urozhay Krasnodar 1
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
Urozhay Krasnodar 1
FC Spartak Vladikavkaz 1
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
Urozhay Krasnodar 1
Dinamo Stavropol 2
Maç Detayı
14 6 8 -2 4
4
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Ska Rostov 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
Ska Rostov 1
Dinamo Stavropol 3
Maç Detayı
G
18:00 | 09/08/19 | R 4
Ska Rostov 2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Maç Detayı
15 2 6 -4 4
4
M
15:30 | 07/09/19 | R 8
Legion-Dynamo 0
FC Inter Cherkessk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 6
Legion-Dynamo 1
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
M
16:30 | 09/08/19 | R 4
Legion-Dynamo 0
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
16 1 6 -5 4
1
B
15:00 | 14/09/19 | R 9
FC Spartak Vladikavkaz 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/08/19 | R 7
FC Spartak Vladikavkaz 0
FK Biolog Novokubansk 1
Maç Detayı
M
16:30 | 16/08/19 | R 5
FC Spartak Vladikavkaz 0
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 8 4 4 5
11
B
16:00 | 08/09/19 | R 8
FK Biolog Novokubansk 1
Druzhba Maikop 1
Maç Detayı
B
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Anzhi Makhachkala 2
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
G
16:30 | 16/08/19 | R 5
FC Spartak Vladikavkaz 0
Druzhba Maikop 2
Maç Detayı
2 8 3 5 4
10
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Spartak Nalchik 1
Dinamo Stavropol 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
Ska Rostov 1
Dinamo Stavropol 3
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
Urozhay Krasnodar 1
Dinamo Stavropol 2
Maç Detayı
3 7 6 1 4
7
G
16:00 | 14/09/19 | R 9
Dinamo Stavropol 1
FC Alania Vladikavkaz 3
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/08/19 | R 5
Krasnodar-3 1
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
4 6 4 2 4
7
G
17:00 | 08/09/19 | R 8
Krasnodar-3 0
FC Volgar Astrakhan 2
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 6
FC Alania Vladikavkaz 3
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
G
16:30 | 09/08/19 | R 4
Legion-Dynamo 0
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
5 4 5 -1 5
6
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
Druzhba Maikop 2
Ska Rostov 3
Maç Detayı
M
19:00 | 01/09/19 | R 7
FC Inter Cherkessk 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
M
16:30 | 16/08/19 | R 5
SC Makhachkala 1
Ska Rostov 0
Maç Detayı
6 5 6 -1 4
5
B
15:30 | 14/09/19 | R 9
SC Makhachkala 2
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
M
16:30 | 01/09/19 | R 7
FC Volgar Astrakhan 2
Chernomorets Novorossijsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/19 | R 4
FC Alania Vladikavkaz 1
Chernomorets Novorossijsk 2
Maç Detayı
7 2 5 -3 5
5
M
17:00 | 14/09/19 | R 9
Urozhay Krasnodar 1
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/08/19 | R 7
FC Spartak Vladikavkaz 0
FK Biolog Novokubansk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Dinamo Stavropol 3
FK Biolog Novokubansk 0
Maç Detayı
8 4 10 -6 5
5
B
15:00 | 14/09/19 | R 9
FC Spartak Vladikavkaz 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
Dinamo Stavropol 1
Legion-Dynamo 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 4
Legion-Dynamo 0
Maç Detayı
9 5 6 -1 4
4
M
17:30 | 08/09/19 | R 8
Chernomorets Novorossijsk 3
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/08/19 | R 6
Spartak Nalchik 0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 3
Maç Detayı
M
18:00 | 09/08/19 | R 4
Ska Rostov 2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Maç Detayı
10 4 8 -4 5
4
G
15:30 | 07/09/19 | R 8
Legion-Dynamo 0
FC Inter Cherkessk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 6
FK Biolog Novokubansk 2
FC Inter Cherkessk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/08/19 | R 4
Druzhba Maikop 2
FC Inter Cherkessk 1
Maç Detayı
11 2 10 -8 4
3
M
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 1
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 6
Chernomorets Novorossijsk 6
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/19 | R 4
Spartak Nalchik 2
Krasnodar-3 0
Maç Detayı
12 5 7 -2 5
3
B
17:00 | 08/09/19 | R 8
Ska Rostov 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
Urozhay Krasnodar 1
FC Spartak Vladikavkaz 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/08/19 | R 4
FC Anzhi Makhachkala 2
FC Spartak Vladikavkaz 2
Maç Detayı
13 4 10 -6 4
3
B
16:00 | 14/09/19 | R 9
FC Inter Cherkessk 2
Spartak Nalchik 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/09/19 | R 7
SC Makhachkala 1
Spartak Nalchik 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FC Volgar Astrakhan 6
Spartak Nalchik 0
Maç Detayı
14 5 9 -4 5
2
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Volgar Astrakhan 2
FC Anzhi Makhachkala 0
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/19 | R 7
Krasnodar-3 2
FC Anzhi Makhachkala 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
Chernomorets Novorossijsk 2
FC Anzhi Makhachkala 1
Maç Detayı
15 0 6 -6 4
1
M
16:00 | 07/09/19 | R 8
FC Alania Vladikavkaz 4
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 6
Legion-Dynamo 1
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
B
17:00 | 09/08/19 | R 4
FK Biolog Novokubansk 0
SC Makhachkala 0
Maç Detayı
16 4 14 -10 5
1
M
16:00 | 08/09/19 | R 8
FC Anzhi Makhachkala 6
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 7
Druzhba Maikop 2
Urozhay Krasnodar 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/08/19 | R 5
FC Inter Cherkessk 2
Urozhay Krasnodar 2
Maç Detayı
CHE STA DRU FCA ANM FCI KMV SPV VAS BIO KRA LDM SCM ROS NAL URO
Chernomorets Novorossijsk 21/09 10/05 17/11 2:1 26/04 3:0 05/10 28/03 24/05 6:0 03/11 11/04 0:1 1:1 19/10
Dinamo Stavropol 18/04 1:2 1:3 24/05 3:0 12/10 03/11 04/05 3:0 28/09 1:1 17/05 21/03 04/04 17/11
Druzhba Maikop 12/10 10/11 04/05 21/03 2:1 -- 14/03 27/10 04/04 17/05 18/04 1:0 2:3 28/09 2:1
FC Alania Vladikavkaz 1:2 11/04 05/10 2:1 21/09 28/03 26/04 3:0 19/10 14/03 0:1 4:0 24/05 03/11 10/05
FC Anzhi Makhachkala 14/03 27/10 2:2 10/11 1:1 26/04 2:2 11/04 21/09 28/03 19/10 10/05 05/10 -- 6:1
FC Inter Cherkessk 28/09 -- 17/11 18/04 03/11 17/05 1:0 12/10 21/03 04/05 04/04 27/10 1:0 2:2 2:2
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 04/04 10/05 0:1 0:1 28/09 19/10 24/05 18/04 0:0 1:0 4:0 05/10 17/11 21/03 03/11
FC Spartak Vladikavkaz 04/05 0:2 0:2 28/09 17/11 10/11 27/10 17/05 0:1 12/10 1:1 -- 04/04 18/04 21/03
FC Volgar Astrakhan 2:0 05/10 24/05 21/03 2:0 10/05 21/09 19/10 03/11 04/04 17/11 26/04 1:0 6:0 2:0
FK Biolog Novokubansk 27/10 14/03 1:1 17/05 18/04 2:0 10/11 28/03 1:1 -- 04/05 0:0 28/09 12/10 11/04
Krasnodar-3 21/03 26/04 19/10 1:1 2:2 05/10 11/04 10/05 0:2 1:1 4:1 21/09 03/11 17/11 24/05
Legion-Dynamo 1:1 28/03 21/09 -- 17/05 0:2 14/03 11/04 0:3 05/10 10/11 1:0 10/05 27/10 26/04
SC Makhachkala 2:2 19/10 03/11 04/04 12/10 24/05 04/05 1:0 28/09 17/11 18/04 21/03 1:0 1:1 2:0
Ska Rostov -- 1:3 11/04 27/10 04/05 28/03 2:1 2:2 10/11 26/04 1:2 12/10 14/03 17/05 21/09
Spartak Nalchik 10/11 1:1 26/04 4:2 1:1 11/04 0:3 21/09 14/03 10/05 2:0 24/05 28/03 19/10 05/10
Urozhay Krasnodar 17/05 1:2 28/03 12/10 04/04 14/03 1:1 1:1 -- 1:0 27/10 28/09 10/11 18/04 04/05
Takım Ev Sahibi Deplasman
21/09/19 -:-
18/04/20 -:-
10/05/20 -:-
12/10/19 -:-
17/11/19 -:-
09/08/19 1:2
16/08/19 2:1
14/03/20 -:-
26/04/20 -:-
28/09/19 -:-
08/09/19 3:0
04/04/20 -:-
05/10/19 -:-
04/05/20 -:-
28/03/20 -:-
01/09/19 2:0
24/05/20 -:-
27/10/19 -:-
25/08/19 6:0
21/03/20 -:-
03/11/19 -:-
24/07/19 1:1
11/04/20 -:-
14/09/19 2:2
16/07/19 0:1
--
01/08/19 1:1
10/11/19 -:-
19/10/19 -:-
17/05/20 -:-
18/04/20 -:-
21/09/19 -:-
01/08/19 1:2
10/11/19 -:-
14/09/19 1:3
11/04/20 -:-
24/05/20 -:-
27/10/19 -:-
16/07/19 3:0
--
12/10/19 -:-
10/05/20 -:-
03/11/19 -:-
24/07/19 0:2
04/05/20 -:-
05/10/19 -:-
16/08/19 3:0
14/03/20 -:-
28/09/19 -:-
26/04/20 -:-
01/09/19 1:1
28/03/20 -:-
17/05/20 -:-
19/10/19 -:-
21/03/20 -:-
23/08/19 1:3
04/04/20 -:-
08/09/19 1:1
17/11/19 -:-
09/08/19 1:2
12/10/19 -:-
10/05/20 -:-
10/11/19 -:-
01/08/19 1:2
04/05/20 -:-
05/10/19 -:-
21/03/20 -:-
25/08/19 2:2
09/08/19 2:1
17/11/19 -:-
--
16/07/19 0:1
14/03/20 -:-
16/08/19 0:2
27/10/19 -:-
24/05/20 -:-
04/04/20 -:-
08/09/19 1:1
17/05/20 -:-
19/10/19 -:-
18/04/20 -:-
21/09/19 -:-
24/07/19 1:0
03/11/19 -:-
14/09/19 2:3
11/04/20 -:-
28/09/19 -:-
26/04/20 -:-
01/09/19 2:1
28/03/20 -:-
09/08/19 1:2
17/11/19 -:-
11/04/20 -:-
14/09/19 1:3
05/10/19 -:-
04/05/20 -:-
01/08/19 2:1
10/11/19 -:-
21/09/19 -:-
18/04/20 -:-
28/03/20 -:-
01/09/19 0:1
26/04/20 -:-
28/09/19 -:-
25/08/19 3:0
21/03/20 -:-
19/10/19 -:-
17/05/20 -:-
14/03/20 -:-
16/08/19 1:1
16/07/19 0:1
--
07/09/19 4:0
04/04/20 -:-
24/05/20 -:-
27/10/19 -:-
03/11/19 -:-
24/07/19 4:2
10/05/20 -:-
12/10/19 -:-
14/03/20 -:-
16/08/19 2:1
27/10/19 -:-
24/05/20 -:-
25/08/19 2:2
21/03/20 -:-
10/11/19 -:-
01/08/19 2:1
25/07/19 1:1
03/11/19 -:-
26/04/20 -:-
28/09/19 -:-
10/08/19 2:2
17/11/19 -:-
11/04/20 -:-
14/09/19 2:0
21/09/19 -:-
18/04/20 -:-
28/03/20 -:-
01/09/19 2:2
19/10/19 -:-
17/05/20 -:-
10/05/20 -:-
12/10/19 -:-
05/10/19 -:-
04/05/20 -:-
--
16/07/19 1:1
08/09/19 6:1
04/04/20 -:-
28/09/19 -:-
26/04/20 -:-
--
16/07/19 3:0
17/11/19 -:-
09/08/19 2:1
18/04/20 -:-
21/09/19 -:-
03/11/19 -:-
25/07/19 1:1
17/05/20 -:-
19/10/19 -:-
01/08/19 1:0
10/11/19 -:-
12/10/19 -:-
10/05/20 -:-
21/03/20 -:-
25/08/19 2:0
04/05/20 -:-
05/10/19 -:-
04/04/20 -:-
07/09/19 0:2
27/10/19 -:-
24/05/20 -:-
01/09/19 1:0
28/03/20 -:-
14/09/19 2:2
11/04/20 -:-
16/08/19 2:2
14/03/20 -:-
04/04/20 -:-
08/09/19 3:0
10/05/20 -:-
12/10/19 -:-
16/07/19 0:1
--
01/09/19 0:1
28/03/20 -:-
28/09/19 -:-
26/04/20 -:-
19/10/19 -:-
17/05/20 -:-
24/05/20 -:-
27/10/19 -:-
18/04/20 -:-
21/09/19 -:-
01/08/19 0:0
10/11/19 -:-
14/09/19 1:0
11/04/20 -:-
16/08/19 4:0
14/03/20 -:-
05/10/19 -:-
04/05/20 -:-
17/11/19 -:-
09/08/19 2:1
21/03/20 -:-
24/08/19 0:3
03/11/19 -:-
24/07/19 1:1
04/05/20 -:-
05/10/19 -:-
24/07/19 0:2
03/11/19 -:-
16/08/19 0:2
14/03/20 -:-
28/09/19 -:-
26/04/20 -:-