www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İspanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Tercera Federacion, Grup 8
Tercera Federacion, Grup 1
Tercera Federacion, Grup 10
Tercera Federacion, Grup 11
Tercera Federacion, Grup 12
Tercera Federacion, Grup 13
Tercera Federacion, Grup 14
Tercera Federacion, Grup 15
Tercera Federacion, Grup 16
Tercera Federacion, Grup 17
Tercera Federacion, Grup 18
Tercera Federacion, Grup 2
Tercera Federacion, Grup 3
Tercera Federacion, Grup 4
Tercera Federacion, Grup 5
Tercera Federacion, Grup 6
Tercera Federacion, Grup 7
Tercera Federacion, Grup 9
Tercera Federacion, Playofflar
Sezon
Tercera Division, Group 8, 2018
Tercera Federacion, Grup 8 23/24
Tercera RFEF 22/23, Group 8
Tercera RFEF 21/22, Group 8
Tercera Division 20/21, Group 8
Tercera Division, Group 8 19/20
Tercera Division, Group 8, 2017
Maçlar
18.11.2018 | Zamora - CD Bupolsa
25.08.2018 | CF Briviesca Norpetrol - Gimnastica Segoviana
25.08.2018 | Atletico Astorga - CD Numancia B
25.08.2018 | Atletico Astorga - SD Almazan
25.08.2018 | Zamora - Real Burgos
26.08.2018 | Jupiter Leones - Zamora
26.08.2018 | Real Avila CF - Burgos Promesas
26.08.2018 | La Baneza CF - Atletico Tordesillas
26.08.2018 | CD Cebrerena - CD Virgen Del Camino
26.08.2018 | CD La Granja - UD Santa Marta
26.08.2018 | SC Uxama - CD Numancia B
26.08.2018 | Arandina CF - Atletico Bembibre
26.08.2018 | CD Cristo Atletico - CD Bupolsa
01.09.2018 | CD Numancia B - Jupiter Leones
01.09.2018 | Atletico Bembibre - CD Cristo Atletico
01.09.2018 | Burgos Promesas - CD La Granja
02.09.2018 | Atletico Tordesillas - CD Cebrerena
02.09.2018 | CD Bupolsa - CF Briviesca Norpetrol
02.09.2018 | CD Virgen Del Camino - SC Uxama
02.09.2018 | Gimnastica Segoviana - La Baneza CF
02.09.2018 | SD Almazan - Arandina CF
02.09.2018 | UD Santa Marta - Atletico Astorga
02.09.2018 | Zamora - Real Avila CF
08.09.2018 | CF Briviesca Norpetrol - Atletico Bembibre
08.09.2018 | Jupiter Leones - CD Virgen Del Camino
08.09.2018 | CD La Granja - Zamora
08.09.2018 | Atletico Astorga - Burgos Promesas
09.09.2018 | Arandina CF - CD Cristo Atletico
09.09.2018 | Real Avila CF - CD Numancia B
09.09.2018 | La Baneza CF - CD Bupolsa
09.09.2018 | CD Cebrerena - Gimnastica Segoviana
09.09.2018 | SC Uxama - Atletico Tordesillas
09.09.2018 | SD Almazan - UD Santa Marta
15.09.2018 | CD Virgen Del Camino - Real Avila CF
15.09.2018 | CD Numancia B - CD La Granja
15.09.2018 | Atletico Tordesillas - Jupiter Leones
16.09.2018 | CD Cristo Atletico - CF Briviesca Norpetrol
16.09.2018 | CD Bupolsa - CD Cebrerena
16.09.2018 | Gimnastica Segoviana - SC Uxama
16.09.2018 | Burgos Promesas - SD Almazan
16.09.2018 | UD Santa Marta - Arandina CF
16.09.2018 | Zamora - Atletico Astorga
16.09.2018 | Atletico Bembibre - La Baneza CF
22.09.2018 | Jupiter Leones - Gimnastica Segoviana
22.09.2018 | UD Santa Marta - Burgos Promesas
22.09.2018 | SC Uxama - CD Bupolsa
22.09.2018 | CD La Granja - CD Virgen Del Camino
22.09.2018 | Atletico Astorga - CD Numancia B
23.09.2018 | Real Avila CF - Atletico Tordesillas
23.09.2018 | CD Cebrerena - Atletico Bembibre
23.09.2018 | Arandina CF - CF Briviesca Norpetrol
23.09.2018 | La Baneza CF - CD Cristo Atletico
23.09.2018 | SD Almazan - Zamora
29.09.2018 | CD Virgen Del Camino - Atletico Astorga
29.09.2018 | Gimnastica Segoviana - Real Avila CF
29.09.2018 | Atletico Tordesillas - CD La Granja
29.09.2018 | Burgos Promesas - Arandina CF
29.09.2018 | Zamora - UD Santa Marta
29.09.2018 | Atletico Bembibre - SC Uxama
29.09.2018 | CD Cristo Atletico - CD Cebrerena
30.09.2018 | CD Numancia B - SD Almazan
30.09.2018 | CD Bupolsa - Jupiter Leones
30.09.2018 | CF Briviesca Norpetrol - La Baneza CF
13.10.2018 | UD Santa Marta - CD Numancia B
13.10.2018 | CD La Granja - Gimnastica Segoviana
13.10.2018 | Atletico Astorga - Atletico Tordesillas
13.10.2018 | Burgos Promesas - Zamora
13.10.2018 | SC Uxama - CD Cristo Atletico
14.10.2018 | Jupiter Leones - Atletico Bembibre
14.10.2018 | Real Avila CF - CD Bupolsa
14.10.2018 | CD Cebrerena - CF Briviesca Norpetrol
14.10.2018 | Arandina CF - La Baneza CF
14.10.2018 | SD Almazan - CD Virgen Del Camino
20.10.2018 | CD Numancia B - Burgos Promesas
20.10.2018 | Atletico Bembibre - Real Avila CF
20.10.2018 | CD Virgen Del Camino - UD Santa Marta
21.10.2018 | CD Bupolsa - CD La Granja
21.10.2018 | CF Briviesca Norpetrol - SC Uxama
21.10.2018 | Gimnastica Segoviana - Atletico Astorga
21.10.2018 | La Baneza CF - CD Cebrerena
21.10.2018 | CD Cristo Atletico - Jupiter Leones
21.10.2018 | Atletico Tordesillas - SD Almazan
21.10.2018 | Zamora - Arandina CF
27.10.2018 | UD Santa Marta - Atletico Tordesillas
27.10.2018 | Atletico Astorga - CD Bupolsa
27.10.2018 | Burgos Promesas - CD Virgen Del Camino
27.10.2018 | SC Uxama - La Baneza CF
27.10.2018 | SD Almazan - Gimnastica Segoviana
27.10.2018 | CD La Granja - Atletico Bembibre
27.10.2018 | Zamora - CD Numancia B
28.10.2018 | Jupiter Leones - CF Briviesca Norpetrol
28.10.2018 | Arandina CF - CD Cebrerena
28.10.2018 | Real Avila CF - CD Cristo Atletico
01.11.2018 | CD Virgen Del Camino - Zamora
01.11.2018 | CD Numancia B - Arandina CF
01.11.2018 | CD Bupolsa - SD Almazan
01.11.2018 | CD Cebrerena - SC Uxama
01.11.2018 | CF Briviesca Norpetrol - Real Avila CF
01.11.2018 | La Baneza CF - Jupiter Leones
01.11.2018 | Atletico Tordesillas - Burgos Promesas
01.11.2018 | Atletico Bembibre - Atletico Astorga
01.11.2018 | CD Cristo Atletico - CD La Granja
01.11.2018 | Gimnastica Segoviana - UD Santa Marta
04.11.2018 | CD Numancia B - CD Virgen Del Camino
04.11.2018 | Burgos Promesas - Gimnastica Segoviana
04.11.2018 | Atletico Astorga - CD Cristo Atletico
04.11.2018 | UD Santa Marta - CD Bupolsa
04.11.2018 | SD Almazan - Atletico Bembibre
04.11.2018 | Jupiter Leones - CD Cebrerena
04.11.2018 | Arandina CF - SC Uxama
04.11.2018 | Real Avila CF - La Baneza CF
04.11.2018 | CD La Granja - CF Briviesca Norpetrol
04.11.2018 | Zamora - Atletico Tordesillas
10.11.2018 | CD Virgen Del Camino - Arandina CF
10.11.2018 | CF Briviesca Norpetrol - Atletico Astorga
11.11.2018 | CD Cebrerena - Real Avila CF
11.11.2018 | SC Uxama - Jupiter Leones
11.11.2018 | La Baneza CF - CD La Granja
11.11.2018 | CD Bupolsa - Burgos Promesas
11.11.2018 | Atletico Bembibre - UD Santa Marta
11.11.2018 | Atletico Tordesillas - CD Numancia B
11.11.2018 | Gimnastica Segoviana - Zamora
11.11.2018 | CD Cristo Atletico - SD Almazan
17.11.2018 | CD Virgen Del Camino - Atletico Tordesillas
17.11.2018 | CD Numancia B - Gimnastica Segoviana
17.11.2018 | Burgos Promesas - Atletico Bembibre
17.11.2018 | UD Santa Marta - CD Cristo Atletico
17.11.2018 | CD La Granja - CD Cebrerena
17.11.2018 | Atletico Astorga - La Baneza CF
18.11.2018 | SD Almazan - CF Briviesca Norpetrol
18.11.2018 | Arandina CF - Jupiter Leones
18.11.2018 | Real Avila CF - SC Uxama
24.11.2018 | SC Uxama - CD La Granja
24.11.2018 | CF Briviesca Norpetrol - UD Santa Marta
24.11.2018 | Atletico Bembibre - Zamora
24.11.2018 | Jupiter Leones - Real Avila CF
25.11.2018 | CD Cebrerena - Atletico Astorga
25.11.2018 | CD Bupolsa - CD Numancia B
25.11.2018 | La Baneza CF - SD Almazan
25.11.2018 | Atletico Tordesillas - Arandina CF
25.11.2018 | Gimnastica Segoviana - CD Virgen Del Camino
25.11.2018 | CD Cristo Atletico - Burgos Promesas
01.12.2018 | CD Virgen Del Camino - CD Bupolsa
01.12.2018 | CD Numancia B - Atletico Bembibre
01.12.2018 | Burgos Promesas - CF Briviesca Norpetrol
01.12.2018 | Atletico Astorga - SC Uxama
01.12.2018 | UD Santa Marta - La Baneza CF
01.12.2018 | SD Almazan - CD Cebrerena
01.12.2018 | CD La Granja - Jupiter Leones
01.12.2018 | Arandina CF - Real Avila CF
02.12.2018 | Atletico Tordesillas - Gimnastica Segoviana
02.12.2018 | Zamora - CD Cristo Atletico
06.12.2018 | CD Bupolsa - Atletico Tordesillas
06.12.2018 | CF Briviesca Norpetrol - Zamora
06.12.2018 | Jupiter Leones - Atletico Astorga
06.12.2018 | La Baneza CF - Burgos Promesas
06.12.2018 | CD Cebrerena - UD Santa Marta
06.12.2018 | SC Uxama - SD Almazan
06.12.2018 | Atletico Bembibre - CD Virgen Del Camino
06.12.2018 | Real Avila CF - CD La Granja
06.12.2018 | CD Cristo Atletico - CD Numancia B
09.12.2018 | CD Virgen Del Camino - CD Cristo Atletico
09.12.2018 | CD Numancia B - CF Briviesca Norpetrol
09.12.2018 | Atletico Tordesillas - Atletico Bembibre
09.12.2018 | Burgos Promesas - CD Cebrerena
09.12.2018 | Atletico Astorga - Real Avila CF
09.12.2018 | UD Santa Marta - SC Uxama
09.12.2018 | SD Almazan - Jupiter Leones
09.12.2018 | Gimnastica Segoviana - CD Bupolsa
09.12.2018 | Arandina CF - CD La Granja
09.12.2018 | Zamora - La Baneza CF
13.12.2018 | Gimnastica Segoviana - Arandina CF
15.12.2018 | CF Briviesca Norpetrol - CD Virgen Del Camino
15.12.2018 | SC Uxama - Burgos Promesas
15.12.2018 | CD La Granja - Atletico Astorga
15.12.2018 | Jupiter Leones - UD Santa Marta
16.12.2018 | La Baneza CF - CD Numancia B
16.12.2018 | CD Cebrerena - Zamora
16.12.2018 | Atletico Bembibre - Gimnastica Segoviana
16.12.2018 | Arandina CF - CD Bupolsa
16.12.2018 | Real Avila CF - SD Almazan
16.12.2018 | CD Cristo Atletico - Atletico Tordesillas
22.12.2018 | CD Virgen Del Camino - La Baneza CF
22.12.2018 | CD Numancia B - CD Cebrerena
22.12.2018 | CD Bupolsa - Atletico Bembibre
22.12.2018 | Atletico Tordesillas - CF Briviesca Norpetrol
22.12.2018 | Burgos Promesas - Jupiter Leones
22.12.2018 | Atletico Astorga - Arandina CF
22.12.2018 | UD Santa Marta - Real Avila CF
22.12.2018 | SD Almazan - CD La Granja
22.12.2018 | Zamora - SC Uxama
23.12.2018 | Gimnastica Segoviana - CD Cristo Atletico
12.01.2019 | CD Virgen Del Camino - CD Cebrerena
12.01.2019 | CD Numancia B - SC Uxama
12.01.2019 | SD Almazan - Atletico Astorga
12.01.2019 | UD Santa Marta - CD La Granja
12.01.2019 | Burgos Promesas - Real Avila CF
13.01.2019 | CD Bupolsa - CD Cristo Atletico
13.01.2019 | Atletico Tordesillas - La Baneza CF
13.01.2019 | Atletico Bembibre - Arandina CF
13.01.2019 | Gimnastica Segoviana - CF Briviesca Norpetrol
13.01.2019 | Zamora - Jupiter Leones
20.01.2019 | Jupiter Leones - CD Numancia B
20.01.2019 | CF Briviesca Norpetrol - CD Bupolsa
20.01.2019 | CD Cebrerena - Atletico Tordesillas
20.01.2019 | SC Uxama - CD Virgen Del Camino
20.01.2019 | Atletico Astorga - UD Santa Marta
20.01.2019 | La Baneza CF - Gimnastica Segoviana
20.01.2019 | CD La Granja - Burgos Promesas
20.01.2019 | Arandina CF - SD Almazan
20.01.2019 | Real Avila CF - Zamora
20.01.2019 | CD Cristo Atletico - Atletico Bembibre
26.01.2019 | CD Numancia B - Real Avila CF
26.01.2019 | CD Virgen Del Camino - Jupiter Leones
26.01.2019 | UD Santa Marta - SD Almazan
27.01.2019 | CD Bupolsa - La Baneza CF
27.01.2019 | Atletico Bembibre - CF Briviesca Norpetrol
27.01.2019 | Atletico Tordesillas - SC Uxama
27.01.2019 | Burgos Promesas - Atletico Astorga
27.01.2019 | Gimnastica Segoviana - CD Cebrerena
27.01.2019 | CD Cristo Atletico - Arandina CF
27.01.2019 | Zamora - CD La Granja
02.02.2019 | CF Briviesca Norpetrol - CD Cristo Atletico
02.02.2019 | Jupiter Leones - Atletico Tordesillas
02.02.2019 | SC Uxama - Gimnastica Segoviana
02.02.2019 | CD La Granja - CD Numancia B
03.02.2019 | UD Santa Marta - Atletico Tordesillas
03.02.2019 | La Baneza CF - Atletico Bembibre
03.02.2019 | CD Cebrerena - CD Bupolsa
03.02.2019 | SD Almazan - Burgos Promesas
03.02.2019 | Arandina CF - UD Santa Marta
03.02.2019 | Real Avila CF - CD Virgen Del Camino
03.02.2019 | Atletico Astorga - Zamora
09.02.2019 | CD Virgen Del Camino - CD La Granja
09.02.2019 | CD Numancia B - Atletico Astorga
09.02.2019 | Burgos Promesas - UD Santa Marta
10.02.2019 | Atletico Tordesillas - CD La Granja
10.02.2019 | CF Briviesca Norpetrol - Atletico Bembibre
10.02.2019 | CD Bupolsa - SC Uxama
10.02.2019 | CF Briviesca Norpetrol - Arandina CF
10.02.2019 | Atletico Bembibre - CD Cebrerena
10.02.2019 | Atletico Tordesillas - Real Avila CF
10.02.2019 | Gimnastica Segoviana - Jupiter Leones
10.02.2019 | CD Cristo Atletico - La Baneza CF
10.02.2019 | Zamora - SD Almazan
16.02.2019 | Jupiter Leones - CD Bupolsa
16.02.2019 | UD Santa Marta - Zamora
16.02.2019 | CD La Granja - Atletico Tordesillas
16.02.2019 | Atletico Astorga - CD Virgen Del Camino
17.02.2019 | CD Cebrerena - CD Cristo Atletico
17.02.2019 | La Baneza CF - CF Briviesca Norpetrol
17.02.2019 | SC Uxama - Atletico Bembibre
17.02.2019 | Arandina CF - Burgos Promesas
17.02.2019 | Real Avila CF - Gimnastica Segoviana
17.02.2019 | SD Almazan - CD Numancia B
20.02.2019 | Jupiter Leones - CD Numancia B
23.02.2019 | CD Virgen Del Camino - SD Almazan
23.02.2019 | CF Briviesca Norpetrol - CD Cebrerena
23.02.2019 | CD Cristo Atletico - SC Uxama
24.02.2019 | Atletico Tordesillas - Atletico Astorga
24.02.2019 | CD Numancia B - UD Santa Marta
24.02.2019 | CD Bupolsa - Real Avila CF
24.02.2019 | Atletico Bembibre - Jupiter Leones
24.02.2019 | Gimnastica Segoviana - CD La Granja
24.02.2019 | La Baneza CF - Arandina CF
24.02.2019 | Zamora - Burgos Promesas
27.02.2019 | CD La Granja - CD Numancia B
02.03.2019 | Jupiter Leones - CD Cristo Atletico
02.03.2019 | Atletico Astorga - Gimnastica Segoviana
02.03.2019 | CD Cebrerena - La Baneza CF
02.03.2019 | Burgos Promesas - CD Numancia B
02.03.2019 | SC Uxama - CF Briviesca Norpetrol
02.03.2019 | SD Almazan - Atletico Tordesillas
02.03.2019 | UD Santa Marta - CD Virgen Del Camino
03.03.2019 | Arandina CF - Zamora
03.03.2019 | Real Avila CF - Atletico Bembibre
03.03.2019 | CD La Granja - CD Bupolsa
09.03.2019 | CD Numancia B - Zamora
09.03.2019 | CD Virgen Del Camino - Burgos Promesas
09.03.2019 | CD Cebrerena - Arandina CF
09.03.2019 | CD Cristo Atletico - Real Avila CF
10.03.2019 | Atletico Tordesillas - UD Santa Marta
10.03.2019 | CD Bupolsa - Atletico Astorga
10.03.2019 | CF Briviesca Norpetrol - Jupiter Leones
10.03.2019 | Gimnastica Segoviana - SD Almazan
10.03.2019 | Atletico Bembibre - CD La Granja
10.03.2019 | La Baneza CF - SC Uxama
16.03.2019 | Atletico Astorga - Atletico Bembibre
16.03.2019 | UD Santa Marta - Gimnastica Segoviana
16.03.2019 | SC Uxama - CD Cebrerena
16.03.2019 | CD La Granja - CD Cristo Atletico
16.03.2019 | Jupiter Leones - La Baneza CF
16.03.2019 | Burgos Promesas - Atletico Tordesillas
16.03.2019 | Arandina CF - CD Numancia B
17.03.2019 | SD Almazan - Gimnastica Segoviana
17.03.2019 | Real Avila CF - CF Briviesca Norpetrol
17.03.2019 | Burgos Promesas - CD Virgen Del Camino
17.03.2019 | SD Almazan - CD Bupolsa
17.03.2019 | Zamora - CD Virgen Del Camino
23.03.2019 | CD Virgen Del Camino - CD Numancia B
23.03.2019 | CF Briviesca Norpetrol - CD La Granja
24.03.2019 | Zamora - UD Santa Marta
24.03.2019 | Real Avila CF - CD Bupolsa
24.03.2019 | CD Bupolsa - UD Santa Marta
24.03.2019 | Gimnastica Segoviana - Burgos Promesas
24.03.2019 | Atletico Bembibre - SD Almazan
24.03.2019 | La Baneza CF - Real Avila CF
24.03.2019 | Atletico Tordesillas - Zamora
24.03.2019 | CD Cebrerena - Jupiter Leones
24.03.2019 | SC Uxama - Arandina CF
24.03.2019 | CD Cristo Atletico - Atletico Astorga
30.03.2019 | Atletico Astorga - CF Briviesca Norpetrol
30.03.2019 | CD La Granja - La Baneza CF
30.03.2019 | UD Santa Marta - Atletico Bembibre
30.03.2019 | Burgos Promesas - CD Bupolsa
31.03.2019 | Arandina CF - CD Cristo Atletico
31.03.2019 | Atletico Bembibre - Real Avila CF
31.03.2019 | CD Numancia B - Atletico Tordesillas
31.03.2019 | Real Avila CF - CD Cebrerena
31.03.2019 | Jupiter Leones - SC Uxama
31.03.2019 | Zamora - Gimnastica Segoviana
31.03.2019 | Arandina CF - CD Virgen Del Camino
31.03.2019 | CD Bupolsa - Jupiter Leones
31.03.2019 | CD La Granja - Zamora
31.03.2019 | SD Almazan - CD Cristo Atletico
06.04.2019 | Atletico Bembibre - Burgos Promesas
06.04.2019 | Atletico Tordesillas - CD Virgen Del Camino
06.04.2019 | Jupiter Leones - Arandina CF
07.04.2019 | CD Cebrerena - CD La Granja
07.04.2019 | CD Bupolsa - Zamora
07.04.2019 | Gimnastica Segoviana - CD Numancia B
07.04.2019 | SC Uxama - Real Avila CF
07.04.2019 | La Baneza CF - Atletico Astorga
07.04.2019 | CF Briviesca Norpetrol - SD Almazan
07.04.2019 | Zamora - Arandina CF
07.04.2019 | Atletico Astorga - Burgos Promesas
07.04.2019 | CD Cristo Atletico - UD Santa Marta
07.04.2019 | Jupiter Leones - Atletico Bembibre
13.04.2019 | CD Virgen Del Camino - Gimnastica Segoviana
13.04.2019 | UD Santa Marta - CF Briviesca Norpetrol
13.04.2019 | SD Almazan - La Baneza CF
13.04.2019 | Zamora - Atletico Bembibre
13.04.2019 | Burgos Promesas - CD Cristo Atletico
13.04.2019 | CD Numancia B - CD Bupolsa
13.04.2019 | CD La Granja - SC Uxama
13.04.2019 | Atletico Astorga - CD Cebrerena
14.04.2019 | Real Avila CF - Jupiter Leones
14.04.2019 | Gimnastica Segoviana - Atletico Astorga
14.04.2019 | Arandina CF - La Baneza CF
14.04.2019 | Arandina CF - Atletico Tordesillas
14.04.2019 | Atletico Bembibre - CD Cristo Atletico
18.04.2019 | CD Bupolsa - CD Virgen Del Camino
18.04.2019 | Atletico Bembibre - CD Numancia B
18.04.2019 | CD Cebrerena - SD Almazan
18.04.2019 | Jupiter Leones - CD La Granja
18.04.2019 | La Baneza CF - UD Santa Marta
18.04.2019 | SC Uxama - Atletico Astorga
18.04.2019 | CF Briviesca Norpetrol - Burgos Promesas
20.04.2019 | CD Cristo Atletico - Zamora
21.04.2019 | Real Avila CF - Arandina CF
21.04.2019 | Gimnastica Segoviana - Atletico Tordesillas
21.04.2019 | UD Santa Marta - Burgos Promesas
21.04.2019 | La Baneza CF - CD Bupolsa
23.04.2019 | CF Briviesca Norpetrol - CD Cristo Atletico
27.04.2019 | CD Virgen Del Camino - Atletico Bembibre
27.04.2019 | UD Santa Marta - CD Cebrerena
27.04.2019 | Burgos Promesas - La Baneza CF
27.04.2019 | CD La Granja - Real Avila CF
27.04.2019 | Zamora - CF Briviesca Norpetrol
27.04.2019 | Atletico Astorga - Jupiter Leones
28.04.2019 | Atletico Astorga - SD Almazan
28.04.2019 | CD Cristo Atletico - CF Briviesca Norpetrol
28.04.2019 | Atletico Tordesillas - CD Bupolsa
28.04.2019 | CD Numancia B - CD Cristo Atletico
28.04.2019 | Arandina CF - Gimnastica Segoviana
28.04.2019 | Atletico Bembibre - La Baneza CF
28.04.2019 | CD Virgen Del Camino - Real Avila CF
28.04.2019 | CD Bupolsa - CD Cebrerena
28.04.2019 | SD Almazan - Zamora
28.04.2019 | SD Almazan - SC Uxama
01.05.2019 | SD Almazan - UD Santa Marta
04.05.2019 | Jupiter Leones - SD Almazan
04.05.2019 | Atletico Bembibre - Atletico Tordesillas
04.05.2019 | CD Cebrerena - Burgos Promesas
04.05.2019 | SC Uxama - UD Santa Marta
04.05.2019 | CF Briviesca Norpetrol - CD Numancia B
04.05.2019 | CD Cristo Atletico - CD Virgen Del Camino
04.05.2019 | CD La Granja - Arandina CF
05.05.2019 | Zamora - CD Numancia B
05.05.2019 | Real Avila CF - Atletico Astorga
05.05.2019 | CD Bupolsa - Gimnastica Segoviana
05.05.2019 | Atletico Astorga - CD Bupolsa
05.05.2019 | UD Santa Marta - Arandina CF
05.05.2019 | La Baneza CF - Zamora
05.05.2019 | CD Cebrerena - Atletico Bembibre
05.05.2019 | Jupiter Leones - CD Virgen Del Camino
11.05.2019 | CD Virgen Del Camino - CF Briviesca Norpetrol
11.05.2019 | Burgos Promesas - SC Uxama
11.05.2019 | Atletico Astorga - CD La Granja
11.05.2019 | UD Santa Marta - Jupiter Leones
11.05.2019 | Atletico Tordesillas - CD Cristo Atletico
11.05.2019 | SD Almazan - Real Avila CF
12.05.2019 | CD Virgen Del Camino - Atletico Astorga
12.05.2019 | CD Bupolsa - Arandina CF
12.05.2019 | Gimnastica Segoviana - Atletico Bembibre
12.05.2019 | CD Numancia B - La Baneza CF
12.05.2019 | Zamora - CD Cebrerena
18.05.2019 | Real Avila CF - UD Santa Marta
19.05.2019 | Jupiter Leones - Burgos Promesas
19.05.2019 | Arandina CF - Atletico Astorga
19.05.2019 | Atletico Bembibre - CD Bupolsa
19.05.2019 | La Baneza CF - CD Virgen Del Camino
19.05.2019 | CD Cristo Atletico - Gimnastica Segoviana
19.05.2019 | CD Cebrerena - CD Numancia B
19.05.2019 | SC Uxama - Zamora
19.05.2019 | CD La Granja - SD Almazan
19.05.2019 | CF Briviesca Norpetrol - Atletico Tordesillas
Göster
Canlı Skor
İspanya Amatör
Tercera Federacion, Grup 8
Tercera Division, Group 8, 2018 Sezonu
Zamora - CD Bupolsa maçı - Saha İçi Diziliş
Tercera Division, Group 8, 2018
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Tercera Federacion, Grup 8 | 13
Zamora
David Movilla
18/11/18 - 14:00
3 : 0
2 : 0 1. Devre
3 : 0 2. Devre
CD Bupolsa
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır