www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Brezilya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Brezilya Serie C
Alagoano
Alagoano, Serie B U23
Amapaense
Amazonense
Baiano, 1 Divisao
Baiano, Serie B
Brasileiro Seri A2, Kadınlar
Brasileiro Serie D
Brasilero Seri B
Brasilero Serie A
Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
Campeonato Acreano
Campeonato Capixaba
Campeonato Tocantinense
Candango, Serie A
Carioca
Carioca, Kadınlar
Carioca, Serie A2
Carioca, Serie B1
Catarinense
Catarinense, Serie B
Cearense
Cearense, Serie B
Cearense, Serie C
Cearense, Women
Copa Alagoas
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Copa Santa Catarina
Copa Verde
Gaucho
Gaucho, Kadınlar
Gaucho, Serie A2
Gaucho, Serie B
Goiano, 1. Lig
Goiano, 2. Divisao
Goiano, Kadınlar
Kupa FGF
Kupa Paulista
Kupa Rio
Maranhense
Mato-Grossense
Mineiro
Mineiro, Kadınlar
Mineiro, Modulo II
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense, 2. Divisao
Paranaense, Women
Paulista Serie A1
Paulista, Kadınlar
Paulista, Serie A2
Paulista, Serie A4
Paulista,Serie A3
Pernambucano
Pernambucano, Serie A2
Piauiense
Potiguar
Potiguar, 2. Aşama
Potiguar, Büyük Final
Recopa Catarinense
Recopa Gaucha
Recopa Mineira
Rondoniense Şampiyonası
Roraimense
Sergipano
Sul-Mato-Grossense
Supercopa do Brasil, Kadınlar
Süperkupa Brezilya
Taca Fares Lopes
U20 Brezilya Kupası
U20 Brezilya Şampiyonası
U20 Carioca, Serie A
U20 Cearense
U20 Copa Internacional Ipiranga
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
U20 Gaucho, Serie A1
U20 Paulista
U23 Brasileiro
Sezon
Brasilero Serie C 2013
Brezilya Serie C 2024
Brezilya Serie C 2023
Brezilya Serie C 2022
Brezilya Serie C 2021
Brezilya Serie C 2020
Brezilya Serie C 2019
Brezilya Serie C 2018
Brezilya Serie C 2017
Brezilya Serie C 2016
Brasileiro Serie C 2015
Brasilero Serie C 2014
Maçlar
02.11.2013 | Vila Nova GO - Sampaio Correa FC MA
01.06.2013 | Madureira RJ - Guarani FC SP
01.06.2013 | Baraunas RN - Fortaleza CE
01.06.2013 | CRA Catalano GO - Betim MG
02.06.2013 | Mogi Mirim SP - Duque De Caxias RJ
02.06.2013 | Vila Nova GO - Gremio Barueri SP
03.06.2013 | Aguia De Maraba PA - CR Brasil AL
03.06.2013 | Santa Cruz FC PE - Luverdense EC MT
03.06.2013 | Sampaio Correa FC MA - Brasiliense DF
05.06.2013 | SER Caxias do Sul - Macae Esporte RJ
05.06.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Treze FC PB
08.06.2013 | Fortaleza CE - Aguia De Maraba PA
08.06.2013 | Betim MG - SER Caxias do Sul
08.06.2013 | Luverdense EC MT - Cuiaba Esporte Clube MT
08.06.2013 | Brasiliense DF - Baraunas RN
09.06.2013 | Treze FC PB - Sampaio Correa FC MA
09.06.2013 | Duque De Caxias RJ - Vila Nova GO
09.06.2013 | Gremio Barueri SP - CRA Catalano GO
10.06.2013 | Guarani FC SP - Mogi Mirim SP
10.06.2013 | CR Brasil AL - Santa Cruz FC PE
13.06.2013 | Macae Esporte RJ - Madureira RJ
14.06.2013 | Rio Branco FC AC - Fortaleza CE
03.07.2013 | Luverdense EC MT - Rio Branco FC AC
06.07.2013 | Fortaleza CE - CR Brasil AL
06.07.2013 | CRA Catalano GO - Madureira RJ
06.07.2013 | Macae Esporte RJ - Duque De Caxias RJ
06.07.2013 | SER Caxias do Sul - Guarani FC SP
07.07.2013 | Mogi Mirim SP - Vila Nova GO
07.07.2013 | Gremio Barueri SP - Betim MG
07.07.2013 | Rio Branco FC AC - Baraunas RN
07.07.2013 | Aguia De Maraba PA - Sampaio Correa FC MA
07.07.2013 | Brasiliense DF - Luverdense EC MT
08.07.2013 | Santa Cruz FC PE - Cuiaba Esporte Clube MT
11.07.2013 | Baraunas RN - Treze FC PB
11.07.2013 | Rio Branco FC AC - Aguia De Maraba PA
13.07.2013 | Madureira RJ - Duque De Caxias RJ
13.07.2013 | Santa Cruz FC PE - Fortaleza CE
14.07.2013 | Vila Nova GO - CRA Catalano GO
14.07.2013 | Guarani FC SP - Gremio Barueri SP
14.07.2013 | Sampaio Correa FC MA - Baraunas RN
14.07.2013 | Betim MG - Macae Esporte RJ
14.07.2013 | SER Caxias do Sul - Mogi Mirim SP
14.07.2013 | Luverdense EC MT - Treze FC PB
14.07.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Aguia De Maraba PA
15.07.2013 | CR Brasil AL - Brasiliense DF
18.07.2013 | Brasiliense DF - Rio Branco FC AC
20.07.2013 | Madureira RJ - Vila Nova GO
20.07.2013 | CRA Catalano GO - SER Caxias do Sul
20.07.2013 | Macae Esporte RJ - Guarani FC SP
20.07.2013 | Duque De Caxias RJ - Betim MG
21.07.2013 | Mogi Mirim SP - Gremio Barueri SP
21.07.2013 | Brasiliense DF - Fortaleza CE
21.07.2013 | Baraunas RN - Cuiaba Esporte Clube MT
21.07.2013 | Aguia De Maraba PA - Santa Cruz FC PE
22.07.2013 | Treze FC PB - CR Brasil AL
22.07.2013 | Rio Branco FC AC - Sampaio Correa FC MA
25.07.2013 | Sampaio Correa FC MA - Luverdense EC MT
25.07.2013 | Rio Branco FC AC - CR Brasil AL
27.07.2013 | Fortaleza CE - Treze FC PB
28.07.2013 | Mogi Mirim SP - CRA Catalano GO
28.07.2013 | Gremio Barueri SP - Macae Esporte RJ
28.07.2013 | Guarani FC SP - Duque De Caxias RJ
28.07.2013 | CR Brasil AL - Luverdense EC MT
28.07.2013 | Aguia De Maraba PA - Brasiliense DF
28.07.2013 | Vila Nova GO - Betim MG
28.07.2013 | SER Caxias do Sul - Madureira RJ
28.07.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Sampaio Correa FC MA
29.07.2013 | Santa Cruz FC PE - Baraunas RN
31.07.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - CR Brasil AL
01.08.2013 | Santa Cruz FC PE - Rio Branco FC AC
03.08.2013 | Madureira RJ - Mogi Mirim SP
03.08.2013 | Sampaio Correa FC MA - Santa Cruz FC PE
03.08.2013 | Duque De Caxias RJ - Gremio Barueri SP
03.08.2013 | Luverdense EC MT - Fortaleza CE
04.08.2013 | Betim MG - Guarani FC SP
04.08.2013 | Vila Nova GO - SER Caxias do Sul
04.08.2013 | CRA Catalano GO - Macae Esporte RJ
04.08.2013 | Baraunas RN - Aguia De Maraba PA
05.08.2013 | Treze FC PB - Brasiliense DF
05.08.2013 | Rio Branco FC AC - Cuiaba Esporte Clube MT
08.08.2013 | Brasiliense DF - Santa Cruz FC PE
08.08.2013 | Macae Esporte RJ - Mogi Mirim SP
08.08.2013 | Fortaleza CE - Cuiaba Esporte Clube MT
08.08.2013 | CR Brasil AL - Sampaio Correa FC MA
08.08.2013 | Treze FC PB - Aguia De Maraba PA
08.08.2013 | Betim MG - Madureira RJ
08.08.2013 | Gremio Barueri SP - SER Caxias do Sul
08.08.2013 | Duque De Caxias RJ - CRA Catalano GO
08.08.2013 | Luverdense EC MT - Baraunas RN
09.08.2013 | Guarani FC SP - Vila Nova GO
10.08.2013 | Madureira RJ - Gremio Barueri SP
10.08.2013 | SER Caxias do Sul - Duque De Caxias RJ
11.08.2013 | Mogi Mirim SP - Betim MG
11.08.2013 | Santa Cruz FC PE - Treze FC PB
11.08.2013 | Vila Nova GO - Macae Esporte RJ
11.08.2013 | Aguia De Maraba PA - Luverdense EC MT
11.08.2013 | CRA Catalano GO - Guarani FC SP
11.08.2013 | Baraunas RN - CR Brasil AL
11.08.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Brasiliense DF
12.08.2013 | Sampaio Correa FC MA - Fortaleza CE
15.08.2013 | Treze FC PB - Rio Branco FC AC
17.08.2013 | Macae Esporte RJ - SER Caxias do Sul
17.08.2013 | Duque De Caxias RJ - Mogi Mirim SP
18.08.2013 | Guarani FC SP - Madureira RJ
18.08.2013 | Fortaleza CE - Baraunas RN
18.08.2013 | CR Brasil AL - Aguia De Maraba PA
18.08.2013 | Treze FC PB - Cuiaba Esporte Clube MT
18.08.2013 | Betim MG - CRA Catalano GO
18.08.2013 | Gremio Barueri SP - Vila Nova GO
18.08.2013 | Luverdense EC MT - Santa Cruz FC PE
19.08.2013 | Brasiliense DF - Sampaio Correa FC MA
22.08.2013 | Fortaleza CE - Rio Branco FC AC
24.08.2013 | Madureira RJ - Macae Esporte RJ
24.08.2013 | Santa Cruz FC PE - CR Brasil AL
24.08.2013 | CRA Catalano GO - Gremio Barueri SP
25.08.2013 | SER Caxias do Sul - Betim MG
25.08.2013 | Mogi Mirim SP - Guarani FC SP
25.08.2013 | Vila Nova GO - Duque De Caxias RJ
25.08.2013 | Aguia De Maraba PA - Fortaleza CE
25.08.2013 | Baraunas RN - Brasiliense DF
25.08.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Luverdense EC MT
26.08.2013 | Sampaio Correa FC MA - Treze FC PB
29.08.2013 | Rio Branco FC AC - Treze FC PB
31.08.2013 | Madureira RJ - CRA Catalano GO
31.08.2013 | Betim MG - Gremio Barueri SP
31.08.2013 | Duque De Caxias RJ - Macae Esporte RJ
01.09.2013 | Guarani FC SP - SER Caxias do Sul
01.09.2013 | Vila Nova GO - Mogi Mirim SP
01.09.2013 | Sampaio Correa FC MA - Aguia De Maraba PA
01.09.2013 | Luverdense EC MT - Brasiliense DF
01.09.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Santa Cruz FC PE
01.09.2013 | Baraunas RN - Rio Branco FC AC
02.09.2013 | CR Brasil AL - Fortaleza CE
05.09.2013 | Treze FC PB - Baraunas RN
05.09.2013 | Aguia De Maraba PA - Rio Branco FC AC
08.09.2013 | Mogi Mirim SP - SER Caxias do Sul
08.09.2013 | Gremio Barueri SP - Guarani FC SP
08.09.2013 | Brasiliense DF - CR Brasil AL
08.09.2013 | Macae Esporte RJ - Betim MG
08.09.2013 | Duque De Caxias RJ - Madureira RJ
08.09.2013 | Baraunas RN - Sampaio Correa FC MA
08.09.2013 | Aguia De Maraba PA - Cuiaba Esporte Clube MT
08.09.2013 | Treze FC PB - Luverdense EC MT
08.09.2013 | CRA Catalano GO - Vila Nova GO
09.09.2013 | Fortaleza CE - Santa Cruz FC PE
12.09.2013 | Rio Branco FC AC - Brasiliense DF
14.09.2013 | SER Caxias do Sul - CRA Catalano GO
14.09.2013 | Betim MG - Duque De Caxias RJ
14.09.2013 | Guarani FC SP - Macae Esporte RJ
14.09.2013 | Gremio Barueri SP - Mogi Mirim SP
15.09.2013 | Vila Nova GO - Madureira RJ
15.09.2013 | Fortaleza CE - Brasiliense DF
15.09.2013 | CR Brasil AL - Treze FC PB
15.09.2013 | Santa Cruz FC PE - Aguia De Maraba PA
15.09.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Baraunas RN
16.09.2013 | Luverdense EC MT - Sampaio Correa FC MA
19.09.2013 | Rio Branco FC AC - Luverdense EC MT
21.09.2013 | Madureira RJ - SER Caxias do Sul
21.09.2013 | CRA Catalano GO - Mogi Mirim SP
21.09.2013 | Macae Esporte RJ - Gremio Barueri SP
22.09.2013 | Duque De Caxias RJ - Guarani FC SP
22.09.2013 | Brasiliense DF - Aguia De Maraba PA
22.09.2013 | Baraunas RN - Santa Cruz FC PE
22.09.2013 | CR Brasil AL - Rio Branco FC AC
22.09.2013 | Sampaio Correa FC MA - Cuiaba Esporte Clube MT
23.09.2013 | Treze FC PB - Fortaleza CE
26.09.2013 | Betim MG - Vila Nova GO
26.09.2013 | Luverdense EC MT - CR Brasil AL
26.09.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Rio Branco FC AC
28.09.2013 | Fortaleza CE - Luverdense EC MT
28.09.2013 | Gremio Barueri SP - Duque De Caxias RJ
28.09.2013 | Macae Esporte RJ - CRA Catalano GO
29.09.2013 | Mogi Mirim SP - Madureira RJ
29.09.2013 | Brasiliense DF - Treze FC PB
29.09.2013 | SER Caxias do Sul - Vila Nova GO
29.09.2013 | CR Brasil AL - Cuiaba Esporte Clube MT
29.09.2013 | Aguia De Maraba PA - Baraunas RN
29.09.2013 | Guarani FC SP - Betim MG
30.09.2013 | Santa Cruz FC PE - Sampaio Correa FC MA
03.10.2013 | Betim MG - Duque De Caxias RJ
04.10.2013 | Rio Branco FC AC - Santa Cruz FC PE
05.10.2013 | Madureira RJ - Betim MG
05.10.2013 | CRA Catalano GO - Duque De Caxias RJ
05.10.2013 | Vila Nova GO - Guarani FC SP
06.10.2013 | Mogi Mirim SP - Macae Esporte RJ
06.10.2013 | SER Caxias do Sul - Gremio Barueri SP
06.10.2013 | Baraunas RN - Luverdense EC MT
06.10.2013 | Aguia De Maraba PA - Treze FC PB
06.10.2013 | Sampaio Correa FC MA - CR Brasil AL
07.10.2013 | Santa Cruz FC PE - Brasiliense DF
07.10.2013 | Cuiaba Esporte Clube MT - Fortaleza CE
10.10.2013 | Sampaio Correa FC MA - Rio Branco FC AC
13.10.2013 | Betim MG - Mogi Mirim SP
13.10.2013 | Guarani FC SP - CRA Catalano GO
13.10.2013 | Gremio Barueri SP - Madureira RJ
13.10.2013 | Macae Esporte RJ - Vila Nova GO
13.10.2013 | Duque De Caxias RJ - SER Caxias do Sul
13.10.2013 | Fortaleza CE - Sampaio Correa FC MA
13.10.2013 | CR Brasil AL - Baraunas RN
13.10.2013 | Luverdense EC MT - Aguia De Maraba PA
13.10.2013 | Treze FC PB - Santa Cruz FC PE
13.10.2013 | Brasiliense DF - Cuiaba Esporte Clube MT
19.10.2013 | SER Caxias do Sul - Luverdense EC MT
20.10.2013 | Sampaio Correa FC MA - Macae Esporte RJ
21.10.2013 | Treze FC PB - Vila Nova GO
22.10.2013 | Mogi Mirim SP - Santa Cruz FC PE
27.10.2013 | Macae Esporte RJ - Sampaio Correa FC MA
27.10.2013 | Betim MG - Santa Cruz FC PE
27.10.2013 | Luverdense EC MT - SER Caxias do Sul
27.10.2013 | Vila Nova GO - Treze FC PB
Göster
Canlı Skor
Brezilya
Brezilya Serie C
Brasilero Serie C 2013 Sezonu
Vila Nova GO - Sampaio Correa MA maçı - Saha İçi Diziliş
Brasilero Serie C 2013
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Brezilya Serie C | Yarı Final
Vila Nova GO
Hemerson Jose Maria
02/11/13 - 23:00
0 : 0
0 : 0 1. Devre
0 : 0 2. Devre
Sampaio Correa MA
Marcinho Guerreiro
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır