www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Arjantin
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Profesyonel Lig
Arjantin Kupası
Copa de la Liga
Copa de la Liga, Kadınlar
Copa de la Liga, Reserves
Liga Profesional, Reserves
Premier Lig, Kadınlar
Primera B
Primera C
Primera D Metropolitana
Primera Nacional
Supercopa Internacional
Süper Kupa
Torneo Federal A
Trofeo de Campeones de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones, Reserves
Sezon
Primera Division 09/10
Profesyonel Lig 2024
Profesyonel Lig 2023
Profesyonel Lig 2022
Profesyonel Lig 2021
Premier Lig 2021
Premier Lig 19/20
Premier Lig 18/19
Premier Lig 17/18
Premier Lig 16/17
Premier Lig 2016
Premier Lig 2015
Premier Lig 2014
Premier Lig 13/14
Premier Lig 12/13
Primera Division 11/12
Primera Division 10/11
Primera Division 08/09
Primera Division 07/08
Primera Division 06/07
Primera Division 05/06
Primera Division 04/05
Primera Division 03/04
Maçlar
08.05.2010 | Velez Sarsfield - Chacarita Juniors
22.08.2009 | Gymnasia La Plata - Godoy Cruz
22.08.2009 | CA Independiente - Newell´s Old Boys
22.08.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - Atletico Tucuman
22.08.2009 | Chacarita Juniors - CA Tigre
23.08.2009 | Arsenal De Sarandi - Estudiantes de la Plata
23.08.2009 | Rosario Central - Racing Club
23.08.2009 | CA Huracan - Atletico Lanus
23.08.2009 | Boca Juniors - Argentinos Juniors
24.08.2009 | Banfield - CA River Plate (ARJ)
24.08.2009 | Colon De Santa Fe - Velez Sarsfield
29.08.2009 | CA Tigre - Rosario Central
29.08.2009 | Racing Club - Colon De Santa Fe
29.08.2009 | Velez Sarsfield - Arsenal De Sarandi
29.08.2009 | Estudiantes de la Plata - Gymnasia La Plata
30.08.2009 | Argentinos Juniors - Banfield
30.08.2009 | Godoy Cruz - CA San Lorenzo de Almagro
30.08.2009 | CA River Plate (ARJ) - Chacarita Juniors
30.08.2009 | Atletico Tucuman - CA Independiente
31.08.2009 | Atletico Lanus - Boca Juniors
31.08.2009 | Newell´s Old Boys - CA Huracan
02.09.2009 | Arsenal De Sarandi - Racing Club
02.09.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - Estudiantes de la Plata
03.09.2009 | Argentinos Juniors - Atletico Lanus
03.09.2009 | CA Huracan - Atletico Tucuman
04.09.2009 | CA Independiente - Godoy Cruz
04.09.2009 | Boca Juniors - Newell´s Old Boys
04.09.2009 | Banfield - Chacarita Juniors
05.09.2009 | Colon De Santa Fe - CA Tigre
05.09.2009 | Gymnasia La Plata - Velez Sarsfield
09.09.2009 | Rosario Central - CA River Plate (ARJ)
12.09.2009 | Racing Club - Gymnasia La Plata
12.09.2009 | Newell´s Old Boys - Argentinos Juniors
12.09.2009 | Chacarita Juniors - Rosario Central
12.09.2009 | Velez Sarsfield - CA San Lorenzo de Almagro
13.09.2009 | CA Tigre - Arsenal De Sarandi
13.09.2009 | Atletico Tucuman - Boca Juniors
13.09.2009 | Atletico Lanus - Banfield
13.09.2009 | CA River Plate (ARJ) - Colon De Santa Fe
14.09.2009 | Estudiantes de la Plata - CA Independiente
14.09.2009 | Godoy Cruz - CA Huracan
19.09.2009 | CA Huracan - Estudiantes de la Plata
19.09.2009 | Rosario Central - Banfield
19.09.2009 | Colon De Santa Fe - Chacarita Juniors
19.09.2009 | Gymnasia La Plata - CA Tigre
20.09.2009 | Argentinos Juniors - Atletico Tucuman
20.09.2009 | CA Independiente - Velez Sarsfield
20.09.2009 | Atletico Lanus - Newell´s Old Boys
20.09.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - Racing Club
21.09.2009 | Boca Juniors - Godoy Cruz
21.09.2009 | Arsenal De Sarandi - CA River Plate (ARJ)
26.09.2009 | Godoy Cruz - Argentinos Juniors
26.09.2009 | Banfield - Newell´s Old Boys
26.09.2009 | Chacarita Juniors - Arsenal De Sarandi
26.09.2009 | Rosario Central - Colon De Santa Fe
27.09.2009 | Estudiantes de la Plata - Boca Juniors
27.09.2009 | CA Tigre - CA San Lorenzo de Almagro
27.09.2009 | Velez Sarsfield - CA Huracan
27.09.2009 | Racing Club - CA Independiente
28.09.2009 | CA River Plate (ARJ) - Gymnasia La Plata
28.09.2009 | Atletico Tucuman - Atletico Lanus
03.10.2009 | Colon De Santa Fe - Banfield
03.10.2009 | CA Independiente - CA Tigre
03.10.2009 | CA Huracan - Racing Club
03.10.2009 | Argentinos Juniors - Estudiantes de la Plata
04.10.2009 | Arsenal De Sarandi - Rosario Central
04.10.2009 | Newell´s Old Boys - Atletico Tucuman
04.10.2009 | Gymnasia La Plata - Chacarita Juniors
04.10.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - CA River Plate (ARJ)
05.10.2009 | Boca Juniors - Velez Sarsfield
05.10.2009 | Atletico Lanus - Godoy Cruz
07.10.2009 | CA Tigre - CA Huracan
08.10.2009 | Banfield - Atletico Tucuman
08.10.2009 | Godoy Cruz - Newell´s Old Boys
08.10.2009 | Colon De Santa Fe - Arsenal De Sarandi
09.10.2009 | Velez Sarsfield - Argentinos Juniors
09.10.2009 | Racing Club - Boca Juniors
09.10.2009 | Chacarita Juniors - CA San Lorenzo de Almagro
10.10.2009 | Rosario Central - Gymnasia La Plata
10.10.2009 | Estudiantes de la Plata - Atletico Lanus
12.10.2009 | CA River Plate (ARJ) - CA Independiente
17.10.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - Rosario Central
17.10.2009 | Atletico Lanus - Velez Sarsfield
17.10.2009 | Gymnasia La Plata - Colon De Santa Fe
17.10.2009 | Atletico Tucuman - Godoy Cruz
18.10.2009 | Argentinos Juniors - Racing Club
18.10.2009 | Arsenal De Sarandi - Banfield
18.10.2009 | CA Independiente - Chacarita Juniors
18.10.2009 | CA Huracan - CA River Plate (ARJ)
19.10.2009 | Boca Juniors - CA Tigre
19.10.2009 | Newell´s Old Boys - Estudiantes de la Plata
24.10.2009 | Estudiantes de la Plata - Atletico Tucuman
24.10.2009 | Rosario Central - CA Independiente
24.10.2009 | Banfield - Godoy Cruz
24.10.2009 | Chacarita Juniors - CA Huracan
25.10.2009 | Racing Club - Atletico Lanus
25.10.2009 | Velez Sarsfield - Newell´s Old Boys
25.10.2009 | Arsenal De Sarandi - Gymnasia La Plata
25.10.2009 | CA River Plate (ARJ) - Boca Juniors
25.10.2009 | CA Tigre - Argentinos Juniors
26.10.2009 | Colon De Santa Fe - CA San Lorenzo de Almagro
27.10.2009 | Newell´s Old Boys - Racing Club
28.10.2009 | Atletico Tucuman - Velez Sarsfield
28.10.2009 | Godoy Cruz - Estudiantes de la Plata
28.10.2009 | Gymnasia La Plata - Banfield
28.10.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - Arsenal De Sarandi
29.10.2009 | CA Huracan - Rosario Central
29.10.2009 | CA Independiente - Colon De Santa Fe
29.10.2009 | Boca Juniors - Chacarita Juniors
29.10.2009 | Atletico Lanus - CA Tigre
30.10.2009 | Argentinos Juniors - CA River Plate (ARJ)
31.10.2009 | Velez Sarsfield - Godoy Cruz
01.11.2009 | Racing Club - Atletico Tucuman
01.11.2009 | Gymnasia La Plata - CA San Lorenzo de Almagro
01.11.2009 | Chacarita Juniors - Argentinos Juniors
01.11.2009 | CA River Plate (ARJ) - Atletico Lanus
01.11.2009 | Rosario Central - Boca Juniors
02.11.2009 | Arsenal De Sarandi - CA Independiente
03.11.2009 | Banfield - Estudiantes de la Plata
03.11.2009 | CA Tigre - Newell´s Old Boys
04.11.2009 | Colon De Santa Fe - CA Huracan
07.11.2009 | Argentinos Juniors - Rosario Central
07.11.2009 | CA Independiente - Gymnasia La Plata
07.11.2009 | Atletico Lanus - Chacarita Juniors
07.11.2009 | Godoy Cruz - Racing Club
07.11.2009 | Newell´s Old Boys - CA River Plate (ARJ)
08.11.2009 | Atletico Tucuman - CA Tigre
08.11.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - Banfield
08.11.2009 | Estudiantes de la Plata - Velez Sarsfield
09.11.2009 | Boca Juniors - Colon De Santa Fe
09.11.2009 | CA Huracan - Arsenal De Sarandi
12.11.2009 | Rosario Central - Estudiantes de la Plata
14.11.2009 | Chacarita Juniors - Newell´s Old Boys
14.11.2009 | CA Tigre - Godoy Cruz
15.11.2009 | Banfield - Velez Sarsfield
15.11.2009 | Colon De Santa Fe - Argentinos Juniors
15.11.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Independiente
16.11.2009 | CA River Plate (ARJ) - Atletico Tucuman
16.11.2009 | Arsenal De Sarandi - Boca Juniors
16.11.2009 | Racing Club - Estudiantes de la Plata
17.11.2009 | Gymnasia La Plata - CA Huracan
17.11.2009 | Rosario Central - Atletico Lanus
21.11.2009 | Estudiantes de la Plata - CA Tigre
21.11.2009 | Atletico Lanus - Colon De Santa Fe
21.11.2009 | CA Huracan - CA San Lorenzo de Almagro
22.11.2009 | Atletico Tucuman - Chacarita Juniors
22.11.2009 | CA Independiente - Banfield
22.11.2009 | Newell´s Old Boys - Rosario Central
23.11.2009 | Boca Juniors - Gymnasia La Plata
23.11.2009 | Godoy Cruz - CA River Plate (ARJ)
23.11.2009 | Argentinos Juniors - Arsenal De Sarandi
24.11.2009 | Velez Sarsfield - Racing Club
26.11.2009 | Estudiantes de la Plata - Colon De Santa Fe
28.11.2009 | Rosario Central - Atletico Tucuman
28.11.2009 | CA Independiente - CA Huracan
28.11.2009 | Chacarita Juniors - Godoy Cruz
29.11.2009 | CA River Plate (ARJ) - Estudiantes de la Plata
29.11.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - Boca Juniors
30.11.2009 | CA Tigre - Velez Sarsfield
30.11.2009 | Banfield - Racing Club
30.11.2009 | Arsenal De Sarandi - Atletico Lanus
01.12.2009 | Colon De Santa Fe - Newell´s Old Boys
01.12.2009 | Gymnasia La Plata - Argentinos Juniors
03.12.2009 | Estudiantes de la Plata - Chacarita Juniors
04.12.2009 | Godoy Cruz - Rosario Central
05.12.2009 | CA Huracan - Banfield
05.12.2009 | Racing Club - CA Tigre
05.12.2009 | Argentinos Juniors - CA San Lorenzo de Almagro
06.12.2009 | Atletico Tucuman - Colon De Santa Fe
06.12.2009 | Boca Juniors - CA Independiente
06.12.2009 | Velez Sarsfield - CA River Plate (ARJ)
07.12.2009 | Newell´s Old Boys - Arsenal De Sarandi
07.12.2009 | Atletico Lanus - Gymnasia La Plata
08.12.2009 | CA Huracan - Boca Juniors
09.12.2009 | Colon De Santa Fe - Godoy Cruz
09.12.2009 | CA Independiente - Argentinos Juniors
09.12.2009 | CA San Lorenzo de Almagro - Atletico Lanus
10.12.2009 | Gymnasia La Plata - Newell´s Old Boys
10.12.2009 | Banfield - CA Tigre
10.12.2009 | Chacarita Juniors - Velez Sarsfield
11.12.2009 | Arsenal De Sarandi - Atletico Tucuman
11.12.2009 | CA River Plate (ARJ) - Racing Club
13.12.2009 | Argentinos Juniors - CA Huracan
13.12.2009 | Atletico Lanus - CA Independiente
13.12.2009 | Boca Juniors - Banfield
13.12.2009 | Newell´s Old Boys - CA San Lorenzo de Almagro
14.12.2009 | Racing Club - Chacarita Juniors
14.12.2009 | CA Tigre - CA River Plate (ARJ)
14.12.2009 | Velez Sarsfield - Rosario Central
14.12.2009 | Atletico Tucuman - Gymnasia La Plata
15.12.2009 | Godoy Cruz - Arsenal De Sarandi
30.01.2010 | Godoy Cruz - Gymnasia La Plata
30.01.2010 | Estudiantes de la Plata - Arsenal De Sarandi
30.01.2010 | CA Tigre - Chacarita Juniors
30.01.2010 | Velez Sarsfield - Colon De Santa Fe
31.01.2010 | Racing Club - Rosario Central
31.01.2010 | Atletico Tucuman - CA San Lorenzo de Almagro
31.01.2010 | CA River Plate (ARJ) - Banfield
01.02.2010 | Newell´s Old Boys - CA Independiente
01.02.2010 | Atletico Lanus - CA Huracan
01.02.2010 | Argentinos Juniors - Boca Juniors
02.02.2010 | Rosario Central - CA Tigre
03.02.2010 | Arsenal De Sarandi - Velez Sarsfield
03.02.2010 | Colon De Santa Fe - Racing Club
03.02.2010 | Gymnasia La Plata - Estudiantes de la Plata
04.02.2010 | CA Huracan - Newell´s Old Boys
04.02.2010 | Banfield - Argentinos Juniors
04.02.2010 | Boca Juniors - Atletico Lanus
04.02.2010 | Chacarita Juniors - CA River Plate (ARJ)
05.02.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - Godoy Cruz
05.02.2010 | CA Independiente - Atletico Tucuman
06.02.2010 | Atletico Lanus - Argentinos Juniors
07.02.2010 | Newell´s Old Boys - Boca Juniors
07.02.2010 | Velez Sarsfield - Gymnasia La Plata
07.02.2010 | CA Tigre - Colon De Santa Fe
07.02.2010 | Chacarita Juniors - Banfield
07.02.2010 | Estudiantes de la Plata - CA San Lorenzo de Almagro
08.02.2010 | CA River Plate (ARJ) - Rosario Central
08.02.2010 | Racing Club - Arsenal De Sarandi
09.02.2010 | Atletico Tucuman - CA Huracan
09.02.2010 | Godoy Cruz - CA Independiente
13.02.2010 | Rosario Central - Chacarita Juniors
13.02.2010 | Arsenal De Sarandi - CA Tigre
13.02.2010 | Banfield - Atletico Lanus
14.02.2010 | CA Huracan - Godoy Cruz
14.02.2010 | Gymnasia La Plata - Racing Club
14.02.2010 | CA Independiente - Estudiantes de la Plata
14.02.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - Velez Sarsfield
15.02.2010 | Boca Juniors - Atletico Tucuman
15.02.2010 | Colon De Santa Fe - CA River Plate (ARJ)
16.02.2010 | Argentinos Juniors - Newell´s Old Boys
20.02.2010 | Chacarita Juniors - Colon De Santa Fe
20.02.2010 | Velez Sarsfield - CA Independiente
20.02.2010 | CA Tigre - Gymnasia La Plata
21.02.2010 | Newell´s Old Boys - Atletico Lanus
21.02.2010 | Racing Club - CA San Lorenzo de Almagro
21.02.2010 | Banfield - Rosario Central
21.02.2010 | CA River Plate (ARJ) - Arsenal De Sarandi
22.02.2010 | Atletico Tucuman - Argentinos Juniors
22.02.2010 | Godoy Cruz - Boca Juniors
23.02.2010 | Estudiantes de la Plata - CA Huracan
27.02.2010 | Arsenal De Sarandi - Chacarita Juniors
27.02.2010 | Boca Juniors - Estudiantes de la Plata
27.02.2010 | CA Independiente - Racing Club
27.02.2010 | CA Huracan - Velez Sarsfield
28.02.2010 | Colon De Santa Fe - Rosario Central
28.02.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Tigre
28.02.2010 | Atletico Lanus - Atletico Tucuman
01.03.2010 | Newell´s Old Boys - Banfield
01.03.2010 | Argentinos Juniors - Godoy Cruz
01.03.2010 | Gymnasia La Plata - CA River Plate (ARJ)
02.03.2010 | Rosario Central - Arsenal De Sarandi
03.03.2010 | Velez Sarsfield - Boca Juniors
03.03.2010 | Racing Club - CA Huracan
04.03.2010 | Estudiantes de la Plata - Argentinos Juniors
04.03.2010 | Godoy Cruz - Atletico Lanus
04.03.2010 | CA Tigre - CA Independiente
04.03.2010 | Chacarita Juniors - Gymnasia La Plata
05.03.2010 | Atletico Tucuman - Newell´s Old Boys
05.03.2010 | CA River Plate (ARJ) - CA San Lorenzo de Almagro
05.03.2010 | Banfield - Colon De Santa Fe
07.03.2010 | Boca Juniors - Racing Club
07.03.2010 | Atletico Lanus - Estudiantes de la Plata
07.03.2010 | CA Huracan - CA Tigre
07.03.2010 | Newell´s Old Boys - Godoy Cruz
08.03.2010 | CA Independiente - CA River Plate (ARJ)
08.03.2010 | Argentinos Juniors - Velez Sarsfield
08.03.2010 | Atletico Tucuman - Banfield
08.03.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - Chacarita Juniors
09.03.2010 | Gymnasia La Plata - Rosario Central
09.03.2010 | Arsenal De Sarandi - Colon De Santa Fe
13.03.2010 | Velez Sarsfield - Atletico Lanus
13.03.2010 | Godoy Cruz - Atletico Tucuman
13.03.2010 | Chacarita Juniors - CA Independiente
14.03.2010 | Estudiantes de la Plata - Newell´s Old Boys
14.03.2010 | Colon De Santa Fe - Gymnasia La Plata
14.03.2010 | Banfield - Arsenal De Sarandi
14.03.2010 | CA River Plate (ARJ) - CA Huracan
14.03.2010 | Rosario Central - CA San Lorenzo de Almagro
15.03.2010 | CA Tigre - Boca Juniors
15.03.2010 | Racing Club - Argentinos Juniors
19.03.2010 | CA Huracan - Chacarita Juniors
20.03.2010 | Atletico Tucuman - Estudiantes de la Plata
20.03.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - Colon De Santa Fe
20.03.2010 | Atletico Lanus - Racing Club
20.03.2010 | Newell´s Old Boys - Velez Sarsfield
21.03.2010 | Argentinos Juniors - CA Tigre
21.03.2010 | Boca Juniors - CA River Plate (ARJ)
21.03.2010 | CA Independiente - Rosario Central
22.03.2010 | Gymnasia La Plata - Arsenal De Sarandi
22.03.2010 | Godoy Cruz - Banfield
27.03.2010 | Estudiantes de la Plata - Godoy Cruz
27.03.2010 | Rosario Central - CA Huracan
27.03.2010 | Racing Club - Newell´s Old Boys
28.03.2010 | CA Tigre - Atletico Lanus
28.03.2010 | Banfield - Gymnasia La Plata
28.03.2010 | Chacarita Juniors - Boca Juniors
28.03.2010 | Colon De Santa Fe - CA Independiente
29.03.2010 | Velez Sarsfield - Atletico Tucuman
29.03.2010 | Arsenal De Sarandi - CA San Lorenzo de Almagro
30.03.2010 | CA River Plate (ARJ) - Argentinos Juniors
03.04.2010 | CA Huracan - Colon De Santa Fe
03.04.2010 | Atletico Tucuman - Racing Club
03.04.2010 | Argentinos Juniors - Chacarita Juniors
03.04.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - Gymnasia La Plata
04.04.2010 | Newell´s Old Boys - CA Tigre
04.04.2010 | CA Independiente - Arsenal De Sarandi
04.04.2010 | Estudiantes de la Plata - Banfield
04.04.2010 | Boca Juniors - Rosario Central
05.04.2010 | Godoy Cruz - Velez Sarsfield
05.04.2010 | Atletico Lanus - CA River Plate (ARJ)
06.04.2010 | CA Tigre - Atletico Tucuman
07.04.2010 | Arsenal De Sarandi - CA Huracan
07.04.2010 | Chacarita Juniors - Atletico Lanus
07.04.2010 | Gymnasia La Plata - CA Independiente
08.04.2010 | CA River Plate (ARJ) - Newell´s Old Boys
08.04.2010 | Banfield - CA San Lorenzo de Almagro
08.04.2010 | Velez Sarsfield - Estudiantes de la Plata
09.04.2010 | Colon De Santa Fe - Boca Juniors
09.04.2010 | Rosario Central - Argentinos Juniors
09.04.2010 | Racing Club - Godoy Cruz
10.04.2010 | Newell´s Old Boys - Chacarita Juniors
11.04.2010 | CA Huracan - Gymnasia La Plata
11.04.2010 | CA Independiente - CA San Lorenzo de Almagro
11.04.2010 | Atletico Lanus - Rosario Central
12.04.2010 | Velez Sarsfield - Banfield
12.04.2010 | Atletico Tucuman - CA River Plate (ARJ)
12.04.2010 | Godoy Cruz - CA Tigre
12.04.2010 | Estudiantes de la Plata - Racing Club
13.04.2010 | Boca Juniors - Arsenal De Sarandi
13.04.2010 | Argentinos Juniors - Colon De Santa Fe
17.04.2010 | Chacarita Juniors - Atletico Tucuman
17.04.2010 | CA Tigre - Estudiantes de la Plata
18.04.2010 | Banfield - CA Independiente
18.04.2010 | CA River Plate (ARJ) - Godoy Cruz
18.04.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - CA Huracan
18.04.2010 | Gymnasia La Plata - Boca Juniors
18.04.2010 | Rosario Central - Newell´s Old Boys
19.04.2010 | Racing Club - Velez Sarsfield
20.04.2010 | Arsenal De Sarandi - Argentinos Juniors
20.04.2010 | Colon De Santa Fe - Atletico Lanus
24.04.2010 | Velez Sarsfield - CA Tigre
24.04.2010 | Godoy Cruz - Chacarita Juniors
24.04.2010 | Atletico Lanus - Arsenal De Sarandi
24.04.2010 | Newell´s Old Boys - Colon De Santa Fe
25.04.2010 | Estudiantes de la Plata - CA River Plate (ARJ)
25.04.2010 | CA Huracan - CA Independiente
25.04.2010 | Argentinos Juniors - Gymnasia La Plata
25.04.2010 | Racing Club - Banfield
26.04.2010 | Atletico Tucuman - Rosario Central
26.04.2010 | Boca Juniors - CA San Lorenzo de Almagro
30.04.2010 | Arsenal De Sarandi - Newell´s Old Boys
30.04.2010 | Gymnasia La Plata - Atletico Lanus
30.04.2010 | CA Tigre - Racing Club
01.05.2010 | Rosario Central - Godoy Cruz
01.05.2010 | CA River Plate (ARJ) - Velez Sarsfield
02.05.2010 | Banfield - CA Huracan
02.05.2010 | Colon De Santa Fe - Atletico Tucuman
02.05.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - Argentinos Juniors
02.05.2010 | Chacarita Juniors - Estudiantes de la Plata
03.05.2010 | CA Independiente - Boca Juniors
08.05.2010 | Newell´s Old Boys - Gymnasia La Plata
09.05.2010 | Racing Club - CA River Plate (ARJ)
09.05.2010 | Argentinos Juniors - CA Independiente
09.05.2010 | Estudiantes de la Plata - Rosario Central
09.05.2010 | CA Tigre - Banfield
10.05.2010 | Boca Juniors - CA Huracan
10.05.2010 | Atletico Tucuman - Arsenal De Sarandi
11.05.2010 | Atletico Lanus - CA San Lorenzo de Almagro
11.05.2010 | Godoy Cruz - Colon De Santa Fe
14.05.2010 | Arsenal De Sarandi - Godoy Cruz
14.05.2010 | CA San Lorenzo de Almagro - Newell´s Old Boys
15.05.2010 | Banfield - Boca Juniors
15.05.2010 | Chacarita Juniors - Racing Club
15.05.2010 | Gymnasia La Plata - Atletico Tucuman
16.05.2010 | CA River Plate (ARJ) - CA Tigre
16.05.2010 | CA Independiente - Atletico Lanus
16.05.2010 | Rosario Central - Velez Sarsfield
16.05.2010 | CA Huracan - Argentinos Juniors
16.05.2010 | Colon De Santa Fe - Estudiantes de la Plata
19.05.2010 | All Boys - Rosario Central
20.05.2010 | Atletico de Rafaela - Gymnasia La Plata
23.05.2010 | Rosario Central - All Boys
23.05.2010 | Gymnasia La Plata - Atletico de Rafaela
Göster
Canlı Skor
Arjantin
Profesyonel Lig
Primera Division 09/10 Sezonu
Velez Sarsfield - Chacarita Juniors maçı - Saha İçi Diziliş
Primera Division 09/10
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Profesyonel Lig | 18
Velez Sarsfield
Gabriel Heinze
08/05/10 - 21:10
4 : 1
3 : 1 1. Devre
1 : 0 2. Devre
Chacarita Juniors
Jorge Antonio Vivaldo
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır