www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İspanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Tercera Federacion, Grup 12
Tercera Federacion, Grup 1
Tercera Federacion, Grup 10
Tercera Federacion, Grup 11
Tercera Federacion, Grup 13
Tercera Federacion, Grup 14
Tercera Federacion, Grup 15
Tercera Federacion, Grup 16
Tercera Federacion, Grup 17
Tercera Federacion, Grup 18
Tercera Federacion, Grup 2
Tercera Federacion, Grup 3
Tercera Federacion, Grup 4
Tercera Federacion, Grup 5
Tercera Federacion, Grup 6
Tercera Federacion, Grup 7
Tercera Federacion, Grup 8
Tercera Federacion, Grup 9
Tercera Federacion, Playofflar
Sezon
Tercera Division, Group 12, 2018
Tercera Federacion, Grup 12 23/24
Tercera RFEF 21/22, Group 12
Tercera RFEF 21/22, Group 12
Tercera Division 20/21, Group 12
Tercera Division, Group 12 19/20
Tercera Division, Group 12, 2017
Maçlar
09.03.2019 | V. Santa Brigida - CA Tacoronte
25.08.2018 | CF Union Viera - CD Mensajero
25.08.2018 | CD El Cotillo - UD Las Zocas
25.08.2018 | CD Santa Ursula - UD Tamaraceite
25.08.2018 | CF Panaderia Pulido - CD Marino
25.08.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - V. Santa Brigida
25.08.2018 | Atletico Union Guimar - CA Tacoronte
26.08.2018 | Lanzarote - CD Union Sur Yaiza
26.08.2018 | Tenisca - UD San Fernando
26.08.2018 | CD Buzanada - CD Union Puerto Del Rosario
26.08.2018 | UD Las Palmas C - Tenerife B
01.09.2018 | UD Tamaraceite - UD Tenerife Sur Ibarra
01.09.2018 | V. Santa Brigida - CD Buzanada
02.09.2018 | Tenerife B - CD Santa Ursula
02.09.2018 | CD Marino - Atletico Union Guimar
02.09.2018 | CD Mensajero - CD El Cotillo
02.09.2018 | UD Las Zocas - CF Panaderia Pulido
02.09.2018 | CA Tacoronte - UD Las Palmas C
02.09.2018 | CD Union Sur Yaiza - CF Union Viera
02.09.2018 | UD San Fernando - Lanzarote
02.09.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - Tenisca
06.09.2018 | CF Union Viera - UD San Fernando
07.09.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - Tenerife B
08.09.2018 | UD Las Palmas C - CD Santa Ursula
08.09.2018 | CF Panaderia Pulido - CD Mensajero
09.09.2018 | Lanzarote - CD Union Puerto Del Rosario
09.09.2018 | Tenisca - V. Santa Brigida
09.09.2018 | CA Tacoronte - CD Marino
09.09.2018 | Atletico Union Guimar - UD Las Zocas
09.09.2018 | CD El Cotillo - CD Union Sur Yaiza
09.09.2018 | CD Buzanada - UD Tamaraceite
15.09.2018 | UD Tamaraceite - Tenisca
15.09.2018 | CD Santa Ursula - UD Tenerife Sur Ibarra
15.09.2018 | UD Las Zocas - CA Tacoronte
16.09.2018 | V. Santa Brigida - Lanzarote
16.09.2018 | Tenerife B - CD Buzanada
16.09.2018 | CD Mensajero - Atletico Union Guimar
16.09.2018 | CD Union Sur Yaiza - CF Panaderia Pulido
16.09.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - CF Union Viera
16.09.2018 | UD San Fernando - CD El Cotillo
16.09.2018 | CD Marino - UD Las Palmas C
21.09.2018 | CF Panaderia Pulido - UD San Fernando
21.09.2018 | CD Buzanada - CD Santa Ursula
21.09.2018 | CF Union Viera - V. Santa Brigida
22.09.2018 | UD Las Palmas C - UD Tenerife Sur Ibarra
23.09.2018 | Atletico Union Guimar - CD Union Sur Yaiza
23.09.2018 | Lanzarote - UD Tamaraceite
23.09.2018 | Tenisca - Tenerife B
23.09.2018 | CD Marino - UD Las Zocas
23.09.2018 | CA Tacoronte - CD Mensajero
23.09.2018 | CD El Cotillo - CD Union Puerto Del Rosario
28.09.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - CD Buzanada
28.09.2018 | UD Tamaraceite - CF Union Viera
29.09.2018 | V. Santa Brigida - CD El Cotillo
29.09.2018 | CD Santa Ursula - Tenisca
29.09.2018 | CD Mensajero - CD Marino
30.09.2018 | Tenerife B - Lanzarote
30.09.2018 | UD Las Zocas - UD Las Palmas C
30.09.2018 | CD Union Sur Yaiza - CA Tacoronte
30.09.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - CF Panaderia Pulido
30.09.2018 | UD San Fernando - Atletico Union Guimar
05.10.2018 | CF Panaderia Pulido - V. Santa Brigida
06.10.2018 | CD El Cotillo - UD Tamaraceite
06.10.2018 | CF Union Viera - Tenerife B
06.10.2018 | UD Las Palmas C - CD Buzanada
07.10.2018 | Lanzarote - CD Santa Ursula
07.10.2018 | Tenisca - UD Tenerife Sur Ibarra
07.10.2018 | CD Marino - CD Union Sur Yaiza
07.10.2018 | UD Las Zocas - CD Mensajero
07.10.2018 | CA Tacoronte - UD San Fernando
07.10.2018 | Atletico Union Guimar - CD Union Puerto Del Rosario
12.10.2018 | V. Santa Brigida - Atletico Union Guimar
12.10.2018 | CD Santa Ursula - CF Union Viera
12.10.2018 | UD San Fernando - CD Marino
12.10.2018 | UD Tamaraceite - CF Panaderia Pulido
13.10.2018 | Tenerife B - CD El Cotillo
13.10.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - Lanzarote
14.10.2018 | CD Mensajero - UD Las Palmas C
14.10.2018 | CD Union Sur Yaiza - UD Las Zocas
14.10.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - CA Tacoronte
14.10.2018 | CD Buzanada - Tenisca
20.10.2018 | UD Las Palmas C - Tenisca
20.10.2018 | CF Union Viera - UD Tenerife Sur Ibarra
20.10.2018 | CF Panaderia Pulido - Tenerife B
20.10.2018 | Atletico Union Guimar - UD Tamaraceite
21.10.2018 | Lanzarote - CD Buzanada
21.10.2018 | CD Marino - CD Union Puerto Del Rosario
21.10.2018 | CD Mensajero - CD Union Sur Yaiza
21.10.2018 | UD Las Zocas - UD San Fernando
21.10.2018 | CA Tacoronte - V. Santa Brigida
21.10.2018 | CD El Cotillo - CD Santa Ursula
27.10.2018 | UD Tamaraceite - CA Tacoronte
27.10.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - CD El Cotillo
27.10.2018 | CD Santa Ursula - CF Panaderia Pulido
27.10.2018 | V. Santa Brigida - CD Marino
28.10.2018 | Tenisca - Lanzarote
28.10.2018 | Tenerife B - Atletico Union Guimar
28.10.2018 | CD Union Sur Yaiza - UD Las Palmas C
28.10.2018 | UD San Fernando - CD Mensajero
28.10.2018 | CD Buzanada - CF Union Viera
28.10.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - UD Las Zocas
01.11.2018 | CF Union Viera - Tenisca
01.11.2018 | CD Marino - UD Tamaraceite
03.11.2018 | UD Las Palmas C - Lanzarote
03.11.2018 | CF Panaderia Pulido - UD Tenerife Sur Ibarra
03.11.2018 | UD Las Zocas - V. Santa Brigida
03.11.2018 | Atletico Union Guimar - CD Santa Ursula
04.11.2018 | CD Mensajero - CD Union Puerto Del Rosario
04.11.2018 | CA Tacoronte - Tenerife B
04.11.2018 | CD Union Sur Yaiza - UD San Fernando
04.11.2018 | CD El Cotillo - CD Buzanada
10.11.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - Atletico Union Guimar
10.11.2018 | UD San Fernando - UD Las Palmas C
10.11.2018 | UD Tamaraceite - UD Las Zocas
10.11.2018 | CD Santa Ursula - CA Tacoronte
10.11.2018 | CD Buzanada - CF Panaderia Pulido
11.11.2018 | Lanzarote - CF Union Viera
11.11.2018 | V. Santa Brigida - CD Mensajero
11.11.2018 | Tenerife B - CD Marino
11.11.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - CD Union Sur Yaiza
11.11.2018 | Tenisca - CD El Cotillo
17.11.2018 | UD Las Palmas C - CF Union Viera
17.11.2018 | CF Panaderia Pulido - Tenisca
17.11.2018 | UD Las Zocas - Tenerife B
17.11.2018 | Atletico Union Guimar - CD Buzanada
18.11.2018 | CD Marino - CD Santa Ursula
18.11.2018 | CD Mensajero - UD Tamaraceite
18.11.2018 | CA Tacoronte - UD Tenerife Sur Ibarra
18.11.2018 | CD Union Sur Yaiza - V. Santa Brigida
18.11.2018 | UD San Fernando - CD Union Puerto Del Rosario
18.11.2018 | CD El Cotillo - Lanzarote
24.11.2018 | V. Santa Brigida - UD San Fernando
24.11.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - CD Marino
24.11.2018 | CF Union Viera - CD El Cotillo
24.11.2018 | UD Tamaraceite - CD Union Sur Yaiza
24.11.2018 | CD Santa Ursula - UD Las Zocas
24.11.2018 | CD Buzanada - CA Tacoronte
25.11.2018 | Lanzarote - CF Panaderia Pulido
25.11.2018 | Tenisca - Atletico Union Guimar
25.11.2018 | Tenerife B - CD Mensajero
25.11.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - UD Las Palmas C
01.12.2018 | UD San Fernando - UD Tamaraceite
01.12.2018 | CF Panaderia Pulido - CF Union Viera
01.12.2018 | UD Las Palmas C - CD El Cotillo
01.12.2018 | UD Las Zocas - UD Tenerife Sur Ibarra
01.12.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - V. Santa Brigida
02.12.2018 | CD Marino - CD Buzanada
02.12.2018 | CD Mensajero - CD Santa Ursula
02.12.2018 | CA Tacoronte - Tenisca
02.12.2018 | CD Union Sur Yaiza - Tenerife B
02.12.2018 | Atletico Union Guimar - Lanzarote
06.12.2018 | V. Santa Brigida - UD Las Palmas C
06.12.2018 | CD Santa Ursula - CD Union Sur Yaiza
08.12.2018 | CD Buzanada - UD Las Zocas
08.12.2018 | CF Union Viera - Atletico Union Guimar
08.12.2018 | UD Tamaraceite - CD Union Puerto Del Rosario
09.12.2018 | Lanzarote - CA Tacoronte
09.12.2018 | Tenisca - CD Marino
09.12.2018 | Tenerife B - UD San Fernando
09.12.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - CD Mensajero
09.12.2018 | CD El Cotillo - CF Panaderia Pulido
15.12.2018 | V. Santa Brigida - UD Tamaraceite
15.12.2018 | UD Las Palmas C - CF Panaderia Pulido
15.12.2018 | CA Tacoronte - CF Union Viera
16.12.2018 | CD Mensajero - CD Buzanada
16.12.2018 | CD Union Sur Yaiza - UD Tenerife Sur Ibarra
16.12.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - Tenerife B
16.12.2018 | Atletico Union Guimar - CD El Cotillo
16.12.2018 | CD Marino - Lanzarote
16.12.2018 | UD Las Zocas - Tenisca
16.12.2018 | UD San Fernando - CD Santa Ursula
22.12.2018 | UD Las Palmas C - UD Tamaraceite
22.12.2018 | CF Union Viera - CD Marino
22.12.2018 | CD Santa Ursula - CD Union Puerto Del Rosario
22.12.2018 | UD Tenerife Sur Ibarra - UD San Fernando
22.12.2018 | CF Panaderia Pulido - Atletico Union Guimar
23.12.2018 | Lanzarote - UD Las Zocas
23.12.2018 | Tenisca - CD Mensajero
23.12.2018 | Tenerife B - V. Santa Brigida
23.12.2018 | CD El Cotillo - CA Tacoronte
23.12.2018 | CD Buzanada - CD Union Sur Yaiza
29.12.2018 | UD Tamaraceite - Tenerife B
29.12.2018 | CD Union Sur Yaiza - Tenisca
29.12.2018 | CD Mensajero - Lanzarote
29.12.2018 | UD Las Zocas - CF Union Viera
29.12.2018 | UD San Fernando - CD Buzanada
29.12.2018 | Atletico Union Guimar - UD Las Palmas C
29.12.2018 | V. Santa Brigida - CD Santa Ursula
30.12.2018 | CD Marino - CD El Cotillo
30.12.2018 | CA Tacoronte - CF Panaderia Pulido
30.12.2018 | CD Union Puerto Del Rosario - UD Tenerife Sur Ibarra
12.01.2019 | Tenerife B - UD Las Palmas C
12.01.2019 | UD Tamaraceite - CD Santa Ursula
12.01.2019 | CD Mensajero - CF Union Viera
13.01.2019 | V. Santa Brigida - UD Tenerife Sur Ibarra
13.01.2019 | CD Marino - CF Panaderia Pulido
13.01.2019 | UD Las Zocas - CD El Cotillo
13.01.2019 | CA Tacoronte - Atletico Union Guimar
13.01.2019 | CD Union Sur Yaiza - Lanzarote
13.01.2019 | UD San Fernando - Tenisca
13.01.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - CD Buzanada
16.01.2019 | CF Panaderia Pulido - Tenisca
19.01.2019 | CF Union Viera - CD Union Sur Yaiza
19.01.2019 | UD Las Palmas C - CA Tacoronte
19.01.2019 | CD Santa Ursula - Tenerife B
19.01.2019 | CF Panaderia Pulido - UD Las Zocas
19.01.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - UD Tamaraceite
19.01.2019 | Atletico Union Guimar - CD Marino
20.01.2019 | Lanzarote - UD San Fernando
20.01.2019 | Tenisca - CD Union Puerto Del Rosario
20.01.2019 | CD El Cotillo - CD Mensajero
20.01.2019 | CD Buzanada - V. Santa Brigida
26.01.2019 | UD San Fernando - CF Union Viera
26.01.2019 | CD Santa Ursula - UD Las Palmas C
26.01.2019 | UD Las Zocas - Atletico Union Guimar
26.01.2019 | UD Tamaraceite - CD Buzanada
27.01.2019 | V. Santa Brigida - Tenisca
27.01.2019 | Tenerife B - UD Tenerife Sur Ibarra
27.01.2019 | CD Marino - CA Tacoronte
27.01.2019 | CD Mensajero - CF Panaderia Pulido
27.01.2019 | CD Union Sur Yaiza - CD El Cotillo
27.01.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - Lanzarote
02.02.2019 | CD Buzanada - Tenerife B
02.02.2019 | Atletico Union Guimar - CD Mensajero
02.02.2019 | CF Union Viera - CD Union Puerto Del Rosario
02.02.2019 | UD Las Palmas C - CD Marino
02.02.2019 | CF Panaderia Pulido - CD Union Sur Yaiza
02.02.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - CD Santa Ursula
03.02.2019 | Lanzarote - V. Santa Brigida
03.02.2019 | Tenisca - UD Tamaraceite
03.02.2019 | CA Tacoronte - UD Las Zocas
03.02.2019 | CD El Cotillo - UD San Fernando
09.02.2019 | V. Santa Brigida - CF Union Viera
09.02.2019 | UD San Fernando - CF Panaderia Pulido
09.02.2019 | UD Tamaraceite - Lanzarote
09.02.2019 | CD Santa Ursula - CD Buzanada
09.02.2019 | UD Las Zocas - CD Marino
09.02.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - UD Las Palmas C
10.02.2019 | Tenerife B - Tenisca
10.02.2019 | CD Mensajero - CA Tacoronte
10.02.2019 | CD Union Sur Yaiza - Atletico Union Guimar
10.02.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - CD El Cotillo
16.02.2019 | CD Buzanada - UD Tenerife Sur Ibarra
16.02.2019 | CF Union Viera - UD Tamaraceite
16.02.2019 | UD Las Palmas C - UD Las Zocas
16.02.2019 | CF Panaderia Pulido - CD Union Puerto Del Rosario
16.02.2019 | Atletico Union Guimar - UD San Fernando
17.02.2019 | Lanzarote - Tenerife B
17.02.2019 | Tenisca - CD Santa Ursula
17.02.2019 | CD Marino - CD Mensajero
17.02.2019 | CA Tacoronte - CD Union Sur Yaiza
17.02.2019 | CD El Cotillo - V. Santa Brigida
23.02.2019 | V. Santa Brigida - CF Panaderia Pulido
23.02.2019 | UD Tamaraceite - CD El Cotillo
23.02.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - Tenisca
23.02.2019 | CD Santa Ursula - Lanzarote
23.02.2019 | CD Buzanada - UD Las Palmas C
24.02.2019 | Tenerife B - CF Union Viera
24.02.2019 | CD Mensajero - UD Las Zocas
24.02.2019 | CD Union Sur Yaiza - CD Marino
24.02.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - Atletico Union Guimar
24.02.2019 | UD San Fernando - CA Tacoronte
02.03.2019 | CF Panaderia Pulido - UD Tamaraceite
02.03.2019 | CF Union Viera - CD Santa Ursula
02.03.2019 | CA Tacoronte - CD Union Puerto Del Rosario
02.03.2019 | UD Las Palmas C - CD Mensajero
02.03.2019 | Atletico Union Guimar - V. Santa Brigida
03.03.2019 | Lanzarote - UD Tenerife Sur Ibarra
03.03.2019 | Tenisca - CD Buzanada
03.03.2019 | CD Marino - UD San Fernando
03.03.2019 | CD El Cotillo - Tenerife B
03.03.2019 | UD Las Zocas - CD Union Sur Yaiza
09.03.2019 | Tenerife B - CF Panaderia Pulido
09.03.2019 | CD Santa Ursula - CD El Cotillo
09.03.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - CF Union Viera
10.03.2019 | Tenisca - UD Las Palmas C
10.03.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - CD Marino
10.03.2019 | UD San Fernando - UD Las Zocas
10.03.2019 | CD Buzanada - Lanzarote
10.03.2019 | UD Tamaraceite - Atletico Union Guimar
10.03.2019 | CD Union Sur Yaiza - CD Mensajero
16.03.2019 | Lanzarote - Tenisca
16.03.2019 | CF Union Viera - CD Buzanada
16.03.2019 | UD Las Palmas C - CD Union Sur Yaiza
16.03.2019 | CF Panaderia Pulido - CD Santa Ursula
16.03.2019 | Atletico Union Guimar - Tenerife B
17.03.2019 | CD El Cotillo - UD Tenerife Sur Ibarra
17.03.2019 | CD Mensajero - UD San Fernando
17.03.2019 | UD Las Zocas - CD Union Puerto Del Rosario
17.03.2019 | CD Marino - V. Santa Brigida
17.03.2019 | CA Tacoronte - UD Tamaraceite
23.03.2019 | UD Tamaraceite - CD Marino
23.03.2019 | V. Santa Brigida - UD Las Zocas
23.03.2019 | CD Santa Ursula - Atletico Union Guimar
23.03.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - CF Panaderia Pulido
24.03.2019 | Lanzarote - UD Las Palmas C
24.03.2019 | Tenisca - CF Union Viera
24.03.2019 | Tenerife B - CA Tacoronte
24.03.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - CD Mensajero
24.03.2019 | UD San Fernando - CD Union Sur Yaiza
24.03.2019 | CD Buzanada - CD El Cotillo
30.03.2019 | CF Union Viera - Lanzarote
30.03.2019 | UD Las Palmas C - UD San Fernando
30.03.2019 | CF Panaderia Pulido - CD Buzanada
30.03.2019 | Atletico Union Guimar - UD Tenerife Sur Ibarra
31.03.2019 | CD Marino - Tenerife B
31.03.2019 | CD Mensajero - V. Santa Brigida
31.03.2019 | UD Las Zocas - UD Tamaraceite
31.03.2019 | CA Tacoronte - CD Santa Ursula
31.03.2019 | CD Union Sur Yaiza - CD Union Puerto Del Rosario
31.03.2019 | CD El Cotillo - Tenisca
05.04.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - CA Tacoronte
05.04.2019 | CD Buzanada - Atletico Union Guimar
05.04.2019 | CF Union Viera - UD Las Palmas C
06.04.2019 | UD Tamaraceite - CD Mensajero
06.04.2019 | CD Santa Ursula - CD Marino
06.04.2019 | Tenerife B - UD Las Zocas
07.04.2019 | Lanzarote - CD El Cotillo
07.04.2019 | V. Santa Brigida - CD Union Sur Yaiza
07.04.2019 | Tenisca - CF Panaderia Pulido
07.04.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - UD San Fernando
12.04.2019 | UD San Fernando - V. Santa Brigida
13.04.2019 | CD Marino - UD Tenerife Sur Ibarra
13.04.2019 | CD El Cotillo - CF Union Viera
13.04.2019 | UD Las Palmas C - CD Union Puerto Del Rosario
13.04.2019 | CF Panaderia Pulido - Lanzarote
13.04.2019 | UD Las Zocas - CD Santa Ursula
14.04.2019 | CD Mensajero - Tenerife B
14.04.2019 | CD Union Sur Yaiza - UD Tamaraceite
14.04.2019 | CA Tacoronte - CD Buzanada
14.04.2019 | Atletico Union Guimar - Tenisca
17.04.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - UD Las Zocas
18.04.2019 | CF Union Viera - CF Panaderia Pulido
18.04.2019 | Tenisca - CA Tacoronte
18.04.2019 | CD Santa Ursula - CD Mensajero
18.04.2019 | V. Santa Brigida - CD Union Puerto Del Rosario
18.04.2019 | Tenerife B - CD Union Sur Yaiza
18.04.2019 | CD Buzanada - CD Marino
18.04.2019 | UD Tamaraceite - UD San Fernando
19.04.2019 | Lanzarote - Atletico Union Guimar
19.04.2019 | CD El Cotillo - UD Las Palmas C
27.04.2019 | UD Las Palmas C - V. Santa Brigida
27.04.2019 | CD Mensajero - UD Tenerife Sur Ibarra
27.04.2019 | CF Panaderia Pulido - CD El Cotillo
27.04.2019 | UD Las Zocas - CD Buzanada
27.04.2019 | Atletico Union Guimar - CF Union Viera
28.04.2019 | CD Marino - Tenisca
28.04.2019 | CA Tacoronte - Lanzarote
28.04.2019 | CD Union Sur Yaiza - CD Santa Ursula
28.04.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - UD Tamaraceite
28.04.2019 | UD San Fernando - Tenerife B
03.05.2019 | CF Panaderia Pulido - UD Las Palmas C
03.05.2019 | UD Tamaraceite - V. Santa Brigida
04.05.2019 | CF Union Viera - CA Tacoronte
04.05.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - CD Union Sur Yaiza
04.05.2019 | CD Santa Ursula - UD San Fernando
05.05.2019 | Lanzarote - CD Marino
05.05.2019 | Tenisca - UD Las Zocas
05.05.2019 | Tenerife B - CD Union Puerto Del Rosario
05.05.2019 | CD El Cotillo - Atletico Union Guimar
05.05.2019 | CD Buzanada - CD Mensajero
10.05.2019 | UD Tamaraceite - UD Las Palmas C
11.05.2019 | UD Las Zocas - Lanzarote
11.05.2019 | Atletico Union Guimar - CF Panaderia Pulido
12.05.2019 | V. Santa Brigida - Tenerife B
12.05.2019 | CD Marino - CF Union Viera
12.05.2019 | CD Mensajero - Tenisca
12.05.2019 | CA Tacoronte - CD El Cotillo
12.05.2019 | CD Union Sur Yaiza - CD Buzanada
12.05.2019 | CD Union Puerto Del Rosario - CD Santa Ursula
12.05.2019 | UD San Fernando - UD Tenerife Sur Ibarra
18.05.2019 | UD Tenerife Sur Ibarra - CD Union Puerto Del Rosario
18.05.2019 | CD Santa Ursula - V. Santa Brigida
18.05.2019 | UD Las Palmas C - Atletico Union Guimar
19.05.2019 | Lanzarote - CD Mensajero
19.05.2019 | Tenisca - CD Union Sur Yaiza
19.05.2019 | Tenerife B - UD Tamaraceite
19.05.2019 | CF Panaderia Pulido - CA Tacoronte
19.05.2019 | CD Buzanada - UD San Fernando
19.05.2019 | CF Union Viera - UD Las Zocas
19.05.2019 | CD El Cotillo - CD Marino
Göster
Canlı Skor
İspanya Amatör
Tercera Federacion, Grup 12
Tercera Division, Group 12, 2018 Sezonu
V. Santa Brigida - CA Tacoronte maçı
Tercera Division, Group 12, 2018
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Tercera Federacion, Grup 12 | 28
V. Santa Brigida
Israel Quintana
09/03/19 - 19:30
2 : 1
2 : 1 2. Devre
CA Tacoronte
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır