www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Japonya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
J.Ligi
Emperor Kupası
J. Lig Kupası
J.Lig 2
J.Lig 3
J-Ligi Yeni Yıl Kupası
Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
Süper Kupa
WE Ligi, Kadınlar
Sezon
J-Lig 2004
J.Ligi 2024
J.Ligi 2023
J.Ligi 2022
J.Ligi 2021
J.Ligi 2020
J.Ligi 2019
J.Ligi 2018
J.Ligi 2017
J.Ligi 2016
J.Ligi 2015
J.Ligi 2014
J.Ligi 2013
J.Ligi 2012
J.Ligi 2011
J.Ligi 2010
J-Lig 2009
J-Lig 2008
J-Lig 2007
J-Lig 2006
J-Lig 2005
Maçlar
03.04.2004 | FC Tokyo - Tokyo Verdy
13.03.2004 | Yokohama Marinos - Urawa Red Diamonds
13.03.2004 | Kashima Antlers - Gamba Osaka
13.03.2004 | Kashiwa Reysol - Oita Trinata
13.03.2004 | FC Tokyo - Niigata Albirex
13.03.2004 | Cerezo Osaka - Nagoya Grampus Eight
13.03.2004 | Vissel Kobe - JEF United Ichihara Chiba
13.03.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse
13.03.2004 | Jubilo Iwata - Tokyo Verdy
20.03.2004 | Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
20.03.2004 | Nagoya Grampus Eight - Jubilo Iwata
20.03.2004 | Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima
20.03.2004 | Niigata Albirex - Vissel Kobe
20.03.2004 | Oita Trinata - FC Tokyo
20.03.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Yokohama Marinos
21.03.2004 | Tokyo Verdy - Kashiwa Reysol
21.03.2004 | Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
03.04.2004 | Sanfrecce Hiroshima - JEF United Ichihara Chiba
03.04.2004 | Yokohama Marinos - Cerezo Osaka
03.04.2004 | Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse
03.04.2004 | Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds
03.04.2004 | Vissel Kobe - Oita Trinata
04.04.2004 | Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight
04.04.2004 | Kashiwa Reysol - Niigata Albirex
10.04.2004 | Cerezo Osaka - Jubilo Iwata
10.04.2004 | Tokyo Verdy - Gamba Osaka
10.04.2004 | Niigata Albirex - Yokohama Marinos
10.04.2004 | Oita Trinata - Sanfrecce Hiroshima
10.04.2004 | Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe
10.04.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Kashima Antlers
11.04.2004 | Nagoya Grampus Eight - Kashiwa Reysol
11.04.2004 | Shimizu S-Pulse - FC Tokyo
14.04.2004 | Vissel Kobe - Tokyo Verdy
14.04.2004 | FC Tokyo - Cerezo Osaka
14.04.2004 | Gamba Osaka - JEF United Ichihara Chiba
14.04.2004 | Kashima Antlers - Niigata Albirex
14.04.2004 | Kashiwa Reysol - Jubilo Iwata
14.04.2004 | Oita Trinata - Yokohama Marinos
14.04.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus Eight
14.04.2004 | Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
17.04.2004 | Vissel Kobe - Kashiwa Reysol
17.04.2004 | Cerezo Osaka - Kashima Antlers
17.04.2004 | Tokyo Verdy - Sanfrecce Hiroshima
17.04.2004 | Jubilo Iwata - FC Tokyo
17.04.2004 | Yokohama Marinos - Gamba Osaka
17.04.2004 | Nagoya Grampus Eight - Shimizu S-Pulse
18.04.2004 | Urawa Red Diamonds - Oita Trinata
18.04.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Niigata Albirex
02.05.2004 | Gamba Osaka - Nagoya Grampus Eight
02.05.2004 | Niigata Albirex - Tokyo Verdy
02.05.2004 | Shimizu S-Pulse - Jubilo Iwata
02.05.2004 | Oita Trinata - Cerezo Osaka
02.05.2004 | Kashima Antlers - Vissel Kobe
02.05.2004 | FC Tokyo - Yokohama Marinos
02.05.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Kashiwa Reysol
02.05.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds
05.05.2004 | Vissel Kobe - FC Tokyo
05.05.2004 | Kashiwa Reysol - Gamba Osaka
05.05.2004 | Jubilo Iwata - Oita Trinata
05.05.2004 | Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
05.05.2004 | Tokyo Verdy - JEF United Ichihara Chiba
05.05.2004 | Nagoya Grampus Eight - Niigata Albirex
05.05.2004 | Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima
09.05.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Nagoya Grampus Eight
09.05.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe
09.05.2004 | Niigata Albirex - Urawa Red Diamonds
09.05.2004 | Gamba Osaka - Jubilo Iwata
09.05.2004 | Kashima Antlers - Oita Trinata
09.05.2004 | Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka
09.05.2004 | Yokohama Marinos - Tokyo Verdy
09.05.2004 | FC Tokyo - Kashiwa Reysol
12.05.2004 | Yokohama Marinos - Shimizu S-Pulse
15.05.2004 | Jubilo Iwata - Yokohama Marinos
15.05.2004 | Oita Trinata - Gamba Osaka
15.05.2004 | Cerezo Osaka - Niigata Albirex
15.05.2004 | Nagoya Grampus Eight - Tokyo Verdy
15.05.2004 | Urawa Red Diamonds - JEF United Ichihara Chiba
15.05.2004 | Kashiwa Reysol - Kashima Antlers
16.05.2004 | FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima
16.05.2004 | Vissel Kobe - Shimizu S-Pulse
22.05.2004 | Kashima Antlers - FC Tokyo
22.05.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Cerezo Osaka
22.05.2004 | Shimizu S-Pulse - Oita Trinata
22.05.2004 | Gamba Osaka - Vissel Kobe
22.05.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol
22.05.2004 | Tokyo Verdy - Urawa Red Diamonds
23.05.2004 | Niigata Albirex - Jubilo Iwata
23.05.2004 | Yokohama Marinos - Nagoya Grampus Eight
12.06.2004 | FC Tokyo - Gamba Osaka
12.06.2004 | Jubilo Iwata - JEF United Ichihara Chiba
12.06.2004 | Nagoya Grampus Eight - Urawa Red Diamonds
12.06.2004 | Vissel Kobe - Yokohama Marinos
12.06.2004 | Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse
12.06.2004 | Oita Trinata - Niigata Albirex
13.06.2004 | Cerezo Osaka - Tokyo Verdy
13.06.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
16.06.2004 | Cerezo Osaka - Gamba Osaka
16.06.2004 | Tokyo Verdy - Kashima Antlers
16.06.2004 | Jubilo Iwata - Vissel Kobe
16.06.2004 | Nagoya Grampus Eight - Oita Trinata
16.06.2004 | Niigata Albirex - Shimizu S-Pulse
16.06.2004 | Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol
16.06.2004 | Yokohama Marinos - Sanfrecce Hiroshima
16.06.2004 | JEF United Ichihara Chiba - FC Tokyo
19.06.2004 | Kashima Antlers - Jubilo Iwata
19.06.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Niigata Albirex
19.06.2004 | Shimizu S-Pulse - Tokyo Verdy
19.06.2004 | Vissel Kobe - Cerezo Osaka
19.06.2004 | FC Tokyo - Nagoya Grampus Eight
19.06.2004 | Kashiwa Reysol - Yokohama Marinos
20.06.2004 | Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds
20.06.2004 | Oita Trinata - JEF United Ichihara Chiba
26.06.2004 | Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol
26.06.2004 | Tokyo Verdy - Oita Trinata
26.06.2004 | Jubilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima
26.06.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Shimizu S-Pulse
26.06.2004 | Nagoya Grampus Eight - Vissel Kobe
26.06.2004 | Niigata Albirex - Gamba Osaka
26.06.2004 | Urawa Red Diamonds - FC Tokyo
26.06.2004 | Yokohama Marinos - Kashima Antlers
14.08.2004 | Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
14.08.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Sanfrecce Hiroshima
14.08.2004 | Tokyo Verdy - Niigata Albirex
14.08.2004 | Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka
14.08.2004 | Cerezo Osaka - FC Tokyo
14.08.2004 | Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds
14.08.2004 | Oita Trinata - Jubilo Iwata
15.08.2004 | Shimizu S-Pulse - Yokohama Marinos
21.08.2004 | Urawa Red Diamonds - Tokyo Verdy
21.08.2004 | FC Tokyo - Shimizu S-Pulse
21.08.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka
21.08.2004 | Kashiwa Reysol - Vissel Kobe
21.08.2004 | Yokohama Marinos - Oita Trinata
21.08.2004 | Niigata Albirex - JEF United Ichihara Chiba
21.08.2004 | Jubilo Iwata - Nagoya Grampus Eight
21.08.2004 | Gamba Osaka - Kashima Antlers
29.08.2004 | Urawa Red Diamonds - Jubilo Iwata
29.08.2004 | Vissel Kobe - Niigata Albirex
29.08.2004 | Kashima Antlers - JEF United Ichihara Chiba
29.08.2004 | Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
29.08.2004 | Tokyo Verdy - FC Tokyo
29.08.2004 | Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka
29.08.2004 | Nagoya Grampus Eight - Yokohama Marinos
29.08.2004 | Cerezo Osaka - Oita Trinata
11.09.2004 | Kashima Antlers - Cerezo Osaka
11.09.2004 | Yokohama Marinos - Jubilo Iwata
11.09.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Tokyo Verdy
11.09.2004 | FC Tokyo - Vissel Kobe
11.09.2004 | Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima
11.09.2004 | Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
12.09.2004 | Niigata Albirex - Nagoya Grampus Eight
12.09.2004 | Oita Trinata - Urawa Red Diamonds
18.09.2004 | Jubilo Iwata - Kashima Antlers
18.09.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Yokohama Marinos
18.09.2004 | Oita Trinata - Shimizu S-Pulse
18.09.2004 | Vissel Kobe - Gamba Osaka
18.09.2004 | Urawa Red Diamonds - Niigata Albirex
18.09.2004 | Tokyo Verdy - Nagoya Grampus Eight
19.09.2004 | Kashiwa Reysol - FC Tokyo
19.09.2004 | Cerezo Osaka - JEF United Ichihara Chiba
23.09.2004 | Yokohama Marinos - Vissel Kobe
23.09.2004 | Niigata Albirex - Sanfrecce Hiroshima
23.09.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Oita Trinata
23.09.2004 | Nagoya Grampus Eight - Cerezo Osaka
23.09.2004 | Gamba Osaka - Tokyo Verdy
23.09.2004 | Kashima Antlers - Shimizu S-Pulse
23.09.2004 | FC Tokyo - Urawa Red Diamonds
23.09.2004 | Jubilo Iwata - Kashiwa Reysol
26.09.2004 | Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
26.09.2004 | Vissel Kobe - Jubilo Iwata
26.09.2004 | FC Tokyo - Kashima Antlers
26.09.2004 | Shimizu S-Pulse - Niigata Albirex
26.09.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Tokyo Verdy
26.09.2004 | Oita Trinata - Nagoya Grampus Eight
26.09.2004 | Kashiwa Reysol - JEF United Ichihara Chiba
26.09.2004 | Cerezo Osaka - Yokohama Marinos
02.10.2004 | Gamba Osaka - Cerezo Osaka
02.10.2004 | Tokyo Verdy - Vissel Kobe
02.10.2004 | Niigata Albirex - Oita Trinata
02.10.2004 | Nagoya Grampus Eight - FC Tokyo
02.10.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Urawa Red Diamonds
02.10.2004 | Jubilo Iwata - Shimizu S-Pulse
03.10.2004 | Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
03.10.2004 | Yokohama Marinos - Kashiwa Reysol
17.10.2004 | Shimizu S-Pulse - JEF United Ichihara Chiba
17.10.2004 | Cerezo Osaka - Vissel Kobe
17.10.2004 | Urawa Red Diamonds - Yokohama Marinos
17.10.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
17.10.2004 | Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Eight
17.10.2004 | FC Tokyo - Jubilo Iwata
17.10.2004 | Niigata Albirex - Kashima Antlers
17.10.2004 | Oita Trinata - Tokyo Verdy
23.10.2004 | Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka
23.10.2004 | Nagoya Grampus Eight - JEF United Ichihara Chiba
23.10.2004 | Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
23.10.2004 | Tokyo Verdy - Shimizu S-Pulse
23.10.2004 | Yokohama Marinos - FC Tokyo
23.10.2004 | Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima
24.10.2004 | Gamba Osaka - Oita Trinata
24.10.2004 | Jubilo Iwata - Niigata Albirex
30.10.2004 | Kashima Antlers - Yokohama Marinos
30.10.2004 | Niigata Albirex - Kashiwa Reysol
30.10.2004 | Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight
30.10.2004 | Oita Trinata - Vissel Kobe
30.10.2004 | Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds
30.10.2004 | Tokyo Verdy - Jubilo Iwata
31.10.2004 | Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo
31.10.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Gamba Osaka
06.11.2004 | Urawa Red Diamonds - Shimizu S-Pulse
06.11.2004 | Kashiwa Reysol - Tokyo Verdy
06.11.2004 | FC Tokyo - Oita Trinata
06.11.2004 | Yokohama Marinos - JEF United Ichihara Chiba
06.11.2004 | Nagoya Grampus Eight - Sanfrecce Hiroshima
06.11.2004 | Gamba Osaka - Niigata Albirex
07.11.2004 | Jubilo Iwata - Cerezo Osaka
07.11.2004 | Vissel Kobe - Kashima Antlers
10.11.2004 | Niigata Albirex - Kashiwa Reysol
10.11.2004 | Oita Trinata - Nagoya Grampus Eight
20.11.2004 | Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus Eight
20.11.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Vissel Kobe
20.11.2004 | Tokyo Verdy - Cerezo Osaka
20.11.2004 | Niigata Albirex - FC Tokyo
20.11.2004 | Gamba Osaka - Yokohama Marinos
20.11.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Jubilo Iwata
20.11.2004 | Oita Trinata - Kashima Antlers
20.11.2004 | Shimizu S-Pulse - Kashiwa Reysol
23.11.2004 | Kashima Antlers - Tokyo Verdy
23.11.2004 | Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds
23.11.2004 | FC Tokyo - JEF United Ichihara Chiba
23.11.2004 | Yokohama Marinos - Niigata Albirex
23.11.2004 | Jubilo Iwata - Gamba Osaka
23.11.2004 | Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse
23.11.2004 | Vissel Kobe - Nagoya Grampus Eight
23.11.2004 | Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinata
28.11.2004 | Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima
28.11.2004 | JEF United Ichihara Chiba - Jubilo Iwata
28.11.2004 | Tokyo Verdy - Yokohama Marinos
28.11.2004 | Niigata Albirex - Cerezo Osaka
28.11.2004 | Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe
28.11.2004 | Nagoya Grampus Eight - Kashima Antlers
28.11.2004 | Gamba Osaka - FC Tokyo
28.11.2004 | Oita Trinata - Kashiwa Reysol
Göster
Canlı Skor
Japonya
J.Ligi
J-Lig 2004 Sezonu
Tokyo - Tokyo Verdy maçı
J-Lig 2004
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
J.Ligi | 3
Tokyo
Kenta Hasegawa
03/04/04 - 09:00
3 : 2
0 : 1 1. Devre
3 : 1 2. Devre
Tokyo Verdy
Miguel Angel Lotina
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır