Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Çekya Ales Krecek Mestsky Stadion, Usti nad Labem
PERFORMANS
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Dukla Prag 3
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
B
19:00 | 13/09/19 | R 8
FK Usti Nad Labem 2
FK Baník Sokolov 2
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 7
FK Varnsdorf 0
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 9 0 3 26 13 13 27
G
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Baník Sokolov 2
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Dukla Prag 3
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
M
11:15 | 14/09/19 | R 8
FK Pardubice 3
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Dukla Prag 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
2 11 8 2 1 19 6 13 26
M
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Pardubice 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
G
17:30 | 21/09/19 | R 9
FK Varnsdorf 1
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 14/09/19 | R 8
FK Pardubice 3
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
Vitkovice 1
FK Pardubice 3
Maç Detayı
G
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Pardubice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
3 11 7 2 2 22 14 8 23
G
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
B
11:15 | 29/09/19 | R 10
FC Viktoria Zizkov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 20/09/19 | R 9
FC Vysocina Jihlava 3
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
19:00 | 13/09/19 | R 8
FC Vysocina Jihlava 4
MFK Chrudim 2
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Hradec Kralove 4
FC Vysocina Jihlava 2
Maç Detayı
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Vysocina Jihlava 3
SK Lisen 2
Maç Detayı
4 12 6 4 2 24 14 10 22
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
G
19:30 | 28/09/19 | R 10
FC ZBROJOVKA Brno 2
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
M
19:00 | 20/09/19 | R 9
FC Vysocina Jihlava 3
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
14:00 | 14/09/19 | R 8
FC ZBROJOVKA Brno 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
B
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Fotbal Trinec 1
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
5 11 6 3 2 23 11 12 21
G
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
M
19:30 | 28/09/19 | R 10
FC ZBROJOVKA Brno 2
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
G
18:00 | 21/09/19 | R 9
FC Hradec Kralove 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 8
FC Viktoria Zizkov 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Hradec Kralove 4
FC Vysocina Jihlava 2
Maç Detayı
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hradec Kralove 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
6 11 5 4 2 20 15 5 19
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
G
17:30 | 29/09/19 | R 10
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
G
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Fotbal Trinec 4
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
G
11:15 | 14/09/19 | R 8
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
B
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Fotbal Trinec 1
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
1.SK Prostejov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
6 12 5 4 3 20 15 5 19
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Dukla Prag 3
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
B
19:00 | 13/09/19 | R 8
FK Usti Nad Labem 2
FK Baník Sokolov 2
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 7
FK Varnsdorf 0
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
8 11 5 2 4 19 15 4 17
G
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
B
11:15 | 29/09/19 | R 10
FC Viktoria Zizkov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Fotbal Trinec 4
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 8
FC Viktoria Zizkov 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 7
SK Lisen 3
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
G
11:15 | 25/08/19 | R 6
FC Viktoria Zizkov 3
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
9 11 3 4 4 19 20 -1 13
M
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Pardubice 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
G
17:30 | 21/09/19 | R 9
SK Lisen 3
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
14:00 | 14/09/19 | R 8
FC ZBROJOVKA Brno 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 7
SK Lisen 3
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Vysocina Jihlava 3
SK Lisen 2
Maç Detayı
10 12 3 3 6 14 25 -11 12
M
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
B
17:30 | 28/09/19 | R 10
1.SK Prostejov 1
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 21/09/19 | R 9
MFK Chrudim 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
19:00 | 13/09/19 | R 8
FC Vysocina Jihlava 4
MFK Chrudim 2
Maç Detayı
G
11:15 | 31/08/19 | R 7
MFK Chrudim 3
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
11 11 2 5 4 11 16 -5 11
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
B
17:30 | 28/09/19 | R 10
1.SK Prostejov 1
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
17:30 | 21/09/19 | R 9
SK Lisen 3
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
18:00 | 14/09/19 | R 8
1.SK Prostejov 3
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
B
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Baník Sokolov 1
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
1.SK Prostejov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
12 11 3 1 7 15 18 -3 10
M
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
M
18:00 | 21/09/19 | R 9
FC Hradec Kralove 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
M
11:15 | 14/09/19 | R 8
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 31/08/19 | R 7
MFK Chrudim 3
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
13 12 2 3 7 16 35 -19 9
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
M
17:30 | 21/09/19 | R 9
FK Varnsdorf 1
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
18:00 | 14/09/19 | R 8
1.SK Prostejov 3
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 7
FK Varnsdorf 0
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
14 11 2 2 7 9 18 -9 8
M
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
17:30 | 29/09/19 | R 10
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
B
11:15 | 21/09/19 | R 9
MFK Chrudim 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
18:00 | 15/09/19 | R 8
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Dukla Prag 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 6
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
15 12 2 2 8 15 23 -8 8
M
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
G
18:00 | 20/09/19 | R 9
Vitkovice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
18:00 | 15/09/19 | R 8
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
Vitkovice 1
FK Pardubice 3
Maç Detayı
16 11 1 3 7 10 24 -14 6
M
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Baník Sokolov 2
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
M
18:00 | 20/09/19 | R 9
Vitkovice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
B
19:00 | 13/09/19 | R 8
FK Usti Nad Labem 2
FK Baník Sokolov 2
Maç Detayı
B
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Baník Sokolov 1
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Pardubice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 6 0 0 17 7 10 18
G
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
G
19:00 | 20/09/19 | R 9
FC Vysocina Jihlava 3
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
19:00 | 13/09/19 | R 8
FC Vysocina Jihlava 4
MFK Chrudim 2
Maç Detayı
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Vysocina Jihlava 3
SK Lisen 2
Maç Detayı
2 5 5 0 0 12 2 10 15
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Pardubice 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
G
11:15 | 14/09/19 | R 8
FK Pardubice 3
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Pardubice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
3 6 5 0 1 16 4 12 15
G
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
G
18:00 | 21/09/19 | R 9
FC Hradec Kralove 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Hradec Kralove 4
FC Vysocina Jihlava 2
Maç Detayı
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hradec Kralove 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
4 6 5 0 1 14 6 8 15
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Dukla Prag 3
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
G
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Dukla Prag 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
5 6 4 2 0 12 5 7 14
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
19:30 | 28/09/19 | R 10
FC ZBROJOVKA Brno 2
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
G
14:00 | 14/09/19 | R 8
FC ZBROJOVKA Brno 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
6 6 4 1 1 10 4 6 13
G
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
B
11:15 | 29/09/19 | R 10
FC Viktoria Zizkov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
11:15 | 15/09/19 | R 8
FC Viktoria Zizkov 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
11:15 | 25/08/19 | R 6
FC Viktoria Zizkov 3
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
7 5 3 0 2 11 8 3 9
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
M
11:15 | 14/09/19 | R 8
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
8 6 2 3 1 8 5 3 9
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
B
19:00 | 13/09/19 | R 8
FK Usti Nad Labem 2
FK Baník Sokolov 2
Maç Detayı
9 6 2 3 1 7 6 1 9
B
17:30 | 28/09/19 | R 10
1.SK Prostejov 1
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
G
18:00 | 14/09/19 | R 8
1.SK Prostejov 3
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
1.SK Prostejov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
10 6 2 2 2 10 12 -2 8
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
17:30 | 21/09/19 | R 9
FK Varnsdorf 1
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
18:00 | 01/09/19 | R 7
FK Varnsdorf 0
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
11 5 2 2 1 9 7 2 8
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Fotbal Trinec 4
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
B
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Fotbal Trinec 1
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
12 6 1 4 1 12 11 1 7
M
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
G
17:30 | 21/09/19 | R 9
SK Lisen 3
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 7
SK Lisen 3
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
13 6 2 1 3 11 11 0 7
M
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
18:00 | 20/09/19 | R 9
Vitkovice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
Vitkovice 1
FK Pardubice 3
Maç Detayı
14 6 2 1 3 7 13 -6 7
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
B
11:15 | 21/09/19 | R 9
MFK Chrudim 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
11:15 | 31/08/19 | R 7
MFK Chrudim 3
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
15 5 1 2 2 5 7 -2 5
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Baník Sokolov 2
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
B
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Baník Sokolov 1
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
16 5 1 1 3 5 8 -3 4
M
17:30 | 29/09/19 | R 10
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
G
18:00 | 15/09/19 | R 8
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 6
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 4 0 2 12 7 5 12
G
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Baník Sokolov 2
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
M
11:15 | 14/09/19 | R 8
FK Pardubice 3
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
2 6 3 2 1 11 8 3 11
G
17:30 | 29/09/19 | R 10
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
G
11:15 | 14/09/19 | R 8
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
1.SK Prostejov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
3 6 3 2 1 7 4 3 11
M
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
G
17:30 | 21/09/19 | R 9
FK Varnsdorf 1
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
Vitkovice 1
FK Pardubice 3
Maç Detayı
4 6 3 1 2 12 10 2 10
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
M
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Dukla Prag 3
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
G
18:00 | 01/09/19 | R 7
FK Varnsdorf 0
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
5 6 2 2 2 12 9 3 8
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
M
19:00 | 20/09/19 | R 9
FC Vysocina Jihlava 3
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Fotbal Trinec 1
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
6 5 1 3 1 7 7 0 6
M
19:30 | 28/09/19 | R 10
FC ZBROJOVKA Brno 2
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
G
11:15 | 15/09/19 | R 8
FC Viktoria Zizkov 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
7 5 2 0 3 7 9 -2 6
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Pardubice 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
M
14:00 | 14/09/19 | R 8
FC ZBROJOVKA Brno 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Vysocina Jihlava 3
SK Lisen 2
Maç Detayı
8 5 1 2 2 5 7 -2 5
B
11:15 | 29/09/19 | R 10
FC Viktoria Zizkov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Hradec Kralove 4
FC Vysocina Jihlava 2
Maç Detayı
9 6 1 2 3 7 12 -5 5
M
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
B
17:30 | 28/09/19 | R 10
1.SK Prostejov 1
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
M
19:00 | 13/09/19 | R 8
FC Vysocina Jihlava 4
MFK Chrudim 2
Maç Detayı
10 5 1 1 3 9 11 -2 4
M
11:15 | 21/09/19 | R 9
FK Fotbal Trinec 4
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 7
SK Lisen 3
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
11 6 1 1 4 4 10 -6 4
M
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 21/09/19 | R 9
MFK Chrudim 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Dukla Prag 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
12 5 0 2 3 4 10 -6 2
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
17:30 | 21/09/19 | R 9
SK Lisen 3
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
B
11:15 | 31/08/19 | R 7
FK Baník Sokolov 1
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
13 6 0 1 5 4 12 -8 1
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 15/09/19 | R 8
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
Vitkovice 1
Maç Detayı
14 6 0 1 5 4 10 -6 1
M
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
M
18:00 | 21/09/19 | R 9
FC Hradec Kralove 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
M
11:15 | 31/08/19 | R 7
MFK Chrudim 3
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
15 6 0 1 5 6 23 -17 1
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
M
18:00 | 14/09/19 | R 8
1.SK Prostejov 3
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
16 6 0 1 5 5 17 -12 1
M
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 20/09/19 | R 9
Vitkovice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
B
19:00 | 13/09/19 | R 8
FK Usti Nad Labem 2
FK Baník Sokolov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Pardubice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 20 18/08/94 11 11 0 0 1 - -
D 3 04/02/87 10 10 0 0 1 - -
D 4 12/02/97 9 9 0 0 2 - -
D 6 08/06/93 11 10 1 0 3 - -
D 14 13/06/97 8 7 0 0 1 1 -
D 16 16/03/94 8 8 1 0 1 - -
D 17 28/02/01 6 4 0 0 - - -
D 18 20/08/97 3 1 0 0 - - -
O 2 13/10/97 10 8 1 0 1 - -
O 7 11/03/95 10 8 0 0 - - -
O 9 16/01/98 8 4 3 0 - - -
O 10 22/04/90 10 10 2 0 4 - -
O 12 20/08/93 10 6 1 0 2 - -
O 15 08/04/93 6 5 1 0 1 - -
O 19 09/02/00 11 5 0 0 - - -
O 22 24/02/00 2 1 0 0 - - -
F 11 06/10/98 9 5 4 0 - - -
F 13 15/04/01 1 0 0 0 - - -
F 21 20/12/97 11 9 6 0 2 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 11 6 0,55
F 9 4 0,44
O 8 3 0,38
O 10 2 0,2
D 11 1 0,09
D 8 1 0,13
O 10 1 0,1
O 10 1 0,1
O 6 1 0,17
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
K 11 1 - -
D 10 1 - -
D 11 3 - -
D 9 2 - -
D 8 1 - -
D 8 1 1 -
O 10 1 - -
O 10 4 - -
O 10 2 - -
O 6 1 - -
F 11 2 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır