Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 5 0 1 12 5 7 15
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Aldershot Town FC 1
Torquay United 4
Maç Detayı
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Torquay United 2
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Torquay United 2
Chesterfield FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Bromley 1
Torquay United 2
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Eastleigh 2
Torquay United 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Torquay United 1
Stockport County FC 0
Maç Detayı
2 6 4 1 1 12 5 7 13
B
22:45 | 27/10/20 | R 6
Stockport County FC 0
Solihull Moors FC 0
Maç Detayı
G
19:20 | 17/10/20 | R 5
Chesterfield FC 1
Stockport County FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Wealdstone 2
Stockport County FC 5
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Stockport County FC 3
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Stockport County FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Torquay United 1
Stockport County FC 0
Maç Detayı
3 5 4 0 1 8 3 5 12
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Yeovil Town 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Sutton United FC 0
Notts County 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Weymouth FC 0
Sutton United FC 1
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Aldershot Town FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Sutton United FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
4 5 3 2 0 9 3 6 11
B
22:45 | 27/10/20 | R 6
Hartlepool United FC 1
Altringham 1
Maç Detayı
B
21:45 | 13/10/20 | R 4
Hartlepool United FC 0
Bromley 0
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Maidenhead United FC 0
Hartlepool United FC 4
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Chesterfield FC 1
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Hartlepool United FC 2
Aldershot Town FC 1
Maç Detayı
5 5 3 1 1 8 2 6 10
B
22:45 | 27/10/20 | R 6
Stockport County FC 0
Solihull Moors FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Solihull Moors FC 1
Boreham Wood FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Solihull Moors FC 5
Kings Lynn Town 0
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Solihull Moors FC 1
Wrexham 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Woking 2
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
6 6 3 1 2 14 15 -1 10
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Kings Lynn Town 2
Wealdstone 3
Maç Detayı
G
21:45 | 20/10/20 | R 1
Wealdstone 3
Chesterfield FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Wealdstone 4
Wrexham 3
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Wealdstone 2
Stockport County FC 5
Maç Detayı
M
19:20 | 10/10/20 | R 3
Dagenham and Redbridge FC 1
Wealdstone 0
Maç Detayı
B
21:45 | 06/10/20 | R 2
Yeovil Town 2
Wealdstone 2
Maç Detayı
7 6 3 1 2 5 6 -1 10
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Boreham Wood FC 1
Woking 0
Maç Detayı
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Woking 0
Halifax Town 0
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Woking 2
Dagenham and Redbridge FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Chesterfield FC 4
Woking 0
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Weymouth FC 0
Woking 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Woking 2
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
8 5 3 0 2 10 7 3 9
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Notts County 2
Maidenhead United FC 3
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Sutton United FC 0
Notts County 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Notts County 4
Barnet FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 07/10/20 | R 2
Notts County 3
Altringham 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Dover Athletic FC 1
Notts County 0
Maç Detayı
9 6 3 0 3 8 13 -5 9
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Maidenhead United FC 2
Dagenham and Redbridge FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Notts County 2
Maidenhead United FC 3
Maç Detayı
G
21:45 | 12/10/20 | R 4
Wrexham 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Maidenhead United FC 0
Hartlepool United FC 4
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Maidenhead United FC 2
Kings Lynn Town 3
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Sutton United FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
10 5 2 2 1 12 8 4 8
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Dover Athletic FC 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Eastleigh 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 10/10/20 | R 3
Eastleigh 1
Altringham 1
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Eastleigh 2
Torquay United 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Barnet FC 1
Eastleigh 5
Maç Detayı
11 4 2 1 1 8 5 3 7
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Bromley 3
Weymouth FC 2
Maç Detayı
B
21:45 | 13/10/20 | R 4
Hartlepool United FC 0
Bromley 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Bromley 1
Torquay United 2
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Bromley 4
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
12 5 2 1 2 5 3 2 7
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Boreham Wood FC 1
Woking 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Solihull Moors FC 1
Boreham Wood FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Kings Lynn Town 0
Boreham Wood FC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 10/10/20 | R 3
Boreham Wood FC 0
Halifax Town 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Wrexham 2
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
13 6 2 1 3 6 7 -1 7
B
22:00 | 27/10/20 | R 6
Wrexham 0
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Wealdstone 4
Wrexham 3
Maç Detayı
M
21:45 | 12/10/20 | R 4
Wrexham 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Yeovil Town 0
Wrexham 1
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Solihull Moors FC 1
Wrexham 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Wrexham 2
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
14 5 2 1 2 6 10 -4 7
B
22:00 | 27/10/20 | R 6
Wrexham 0
Barnet FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Barnet FC 1
Weymouth FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Notts County 4
Barnet FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Dagenham and Redbridge FC 1
Barnet FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Barnet FC 1
Eastleigh 5
Maç Detayı
15 5 1 3 1 4 3 1 6
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Woking 0
Halifax Town 0
Maç Detayı
B
21:45 | 13/10/20 | R 4
Halifax Town 1
Yeovil Town 1
Maç Detayı
B
17:00 | 10/10/20 | R 3
Boreham Wood FC 0
Halifax Town 0
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Stockport County FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Halifax Town 2
Dagenham and Redbridge FC 0
Maç Detayı
16 6 2 0 4 5 16 -11 6
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Dover Athletic FC 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Torquay United 2
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Dover Athletic FC 0
Aldershot Town FC 5
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Stockport County FC 3
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Bromley 4
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Dover Athletic FC 1
Notts County 0
Maç Detayı
17 5 1 1 3 10 10 0 4
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Aldershot Town FC 1
Torquay United 4
Maç Detayı
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Eastleigh 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Dover Athletic FC 0
Aldershot Town FC 5
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Aldershot Town FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Hartlepool United FC 2
Aldershot Town FC 1
Maç Detayı
18 6 0 4 2 6 8 -2 4
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Yeovil Town 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Dagenham and Redbridge FC 0
Yeovil Town 0
Maç Detayı
B
21:45 | 13/10/20 | R 4
Halifax Town 1
Yeovil Town 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Yeovil Town 0
Wrexham 1
Maç Detayı
B
21:45 | 06/10/20 | R 2
Yeovil Town 2
Wealdstone 2
Maç Detayı
B
19:30 | 03/10/20 | R 1
Kings Lynn Town 2
Yeovil Town 2
Maç Detayı
19 6 1 1 4 4 7 -3 4
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Bromley 3
Weymouth FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Weymouth FC 2
Kings Lynn Town 1
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Barnet FC 1
Weymouth FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Weymouth FC 0
Sutton United FC 1
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Weymouth FC 0
Woking 1
Maç Detayı
B
17:00 | 03/10/20 | R 1
Altringham 0
Weymouth FC 0
Maç Detayı
20 6 1 1 4 3 8 -5 4
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Maidenhead United FC 2
Dagenham and Redbridge FC 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Dagenham and Redbridge FC 0
Yeovil Town 0
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Woking 2
Dagenham and Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
19:20 | 10/10/20 | R 3
Dagenham and Redbridge FC 1
Wealdstone 0
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Dagenham and Redbridge FC 1
Barnet FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Halifax Town 2
Dagenham and Redbridge FC 0
Maç Detayı
21 6 1 1 4 8 17 -9 4
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Kings Lynn Town 2
Wealdstone 3
Maç Detayı
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Weymouth FC 2
Kings Lynn Town 1
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Kings Lynn Town 0
Boreham Wood FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Solihull Moors FC 5
Kings Lynn Town 0
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Maidenhead United FC 2
Kings Lynn Town 3
Maç Detayı
B
19:30 | 03/10/20 | R 1
Kings Lynn Town 2
Yeovil Town 2
Maç Detayı
22 0 0 0 0 0 0 0 0
22 5 1 0 4 9 9 0 3
M
21:45 | 20/10/20 | R 1
Wealdstone 3
Chesterfield FC 2
Maç Detayı
M
19:20 | 17/10/20 | R 5
Chesterfield FC 1
Stockport County FC 2
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Torquay United 2
Chesterfield FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Chesterfield FC 4
Woking 0
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Chesterfield FC 1
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
23 4 0 3 1 3 5 -2 3
B
22:45 | 27/10/20 | R 6
Hartlepool United FC 1
Altringham 1
Maç Detayı
B
17:00 | 10/10/20 | R 3
Eastleigh 1
Altringham 1
Maç Detayı
M
21:45 | 07/10/20 | R 2
Notts County 3
Altringham 1
Maç Detayı
B
17:00 | 03/10/20 | R 1
Altringham 0
Weymouth FC 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 7 0 7 9
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Solihull Moors FC 1
Boreham Wood FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Solihull Moors FC 5
Kings Lynn Town 0
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Solihull Moors FC 1
Wrexham 0
Maç Detayı
2 3 3 0 0 5 1 4 9
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Torquay United 2
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Torquay United 2
Chesterfield FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Torquay United 1
Stockport County FC 0
Maç Detayı
3 3 2 1 0 5 1 4 7
B
22:45 | 27/10/20 | R 6
Stockport County FC 0
Solihull Moors FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Stockport County FC 3
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Stockport County FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
4 3 2 1 0 4 1 3 7
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Woking 0
Halifax Town 0
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Woking 2
Dagenham and Redbridge FC 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Woking 2
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
5 3 2 0 1 9 6 3 6
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Notts County 2
Maidenhead United FC 3
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Notts County 4
Barnet FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 07/10/20 | R 2
Notts County 3
Altringham 1
Maç Detayı
6 3 2 0 1 8 5 3 6
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Bromley 3
Weymouth FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Bromley 1
Torquay United 2
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Bromley 4
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
7 3 2 0 1 9 10 -1 6
G
21:45 | 20/10/20 | R 1
Wealdstone 3
Chesterfield FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Wealdstone 4
Wrexham 3
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Wealdstone 2
Stockport County FC 5
Maç Detayı
8 3 2 0 1 4 7 -3 6
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Dover Athletic FC 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Dover Athletic FC 0
Aldershot Town FC 5
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Dover Athletic FC 1
Notts County 0
Maç Detayı
9 3 1 2 0 5 4 1 5
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Eastleigh 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 10/10/20 | R 3
Eastleigh 1
Altringham 1
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Eastleigh 2
Torquay United 1
Maç Detayı
10 3 1 2 0 3 2 1 5
B
22:45 | 27/10/20 | R 6
Hartlepool United FC 1
Altringham 1
Maç Detayı
B
21:45 | 13/10/20 | R 4
Hartlepool United FC 0
Bromley 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Hartlepool United FC 2
Aldershot Town FC 1
Maç Detayı
11 2 1 1 0 3 1 2 4
B
21:45 | 13/10/20 | R 4
Halifax Town 1
Yeovil Town 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Halifax Town 2
Dagenham and Redbridge FC 0
Maç Detayı
12 2 1 1 0 1 0 1 4
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Boreham Wood FC 1
Woking 0
Maç Detayı
B
17:00 | 10/10/20 | R 3
Boreham Wood FC 0
Halifax Town 0
Maç Detayı
13 3 1 1 1 2 2 0 4
B
22:00 | 27/10/20 | R 6
Wrexham 0
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 12/10/20 | R 4
Wrexham 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Wrexham 2
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
13 3 1 1 1 2 2 0 4
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Dagenham and Redbridge FC 0
Yeovil Town 0
Maç Detayı
G
19:20 | 10/10/20 | R 3
Dagenham and Redbridge FC 1
Wealdstone 0
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Dagenham and Redbridge FC 1
Barnet FC 2
Maç Detayı
15 3 1 0 2 6 4 2 3
M
19:20 | 17/10/20 | R 5
Chesterfield FC 1
Stockport County FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Chesterfield FC 4
Woking 0
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Chesterfield FC 1
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
16 2 1 0 1 3 1 2 3
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Sutton United FC 0
Notts County 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Sutton United FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
17 3 1 0 2 2 3 -1 3
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Weymouth FC 2
Kings Lynn Town 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Weymouth FC 0
Sutton United FC 1
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Weymouth FC 0
Woking 1
Maç Detayı
18 2 1 0 1 2 5 -3 3
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Barnet FC 1
Weymouth FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Barnet FC 1
Eastleigh 5
Maç Detayı
19 0 0 0 0 0 0 0 0
19 3 1 0 2 4 8 -4 3
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Maidenhead United FC 2
Dagenham and Redbridge FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Maidenhead United FC 0
Hartlepool United FC 4
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Maidenhead United FC 2
Kings Lynn Town 3
Maç Detayı
20 1 0 1 0 0 0 0 1
B
17:00 | 03/10/20 | R 1
Altringham 0
Weymouth FC 0
Maç Detayı
21 3 0 1 2 3 5 -2 1
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Yeovil Town 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Yeovil Town 0
Wrexham 1
Maç Detayı
B
21:45 | 06/10/20 | R 2
Yeovil Town 2
Wealdstone 2
Maç Detayı
22 3 0 1 2 4 8 -4 1
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Kings Lynn Town 2
Wealdstone 3
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Kings Lynn Town 0
Boreham Wood FC 3
Maç Detayı
B
19:30 | 03/10/20 | R 1
Kings Lynn Town 2
Yeovil Town 2
Maç Detayı
23 2 0 0 2 2 6 -4 0
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Aldershot Town FC 1
Torquay United 4
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Aldershot Town FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 5 2 3 9
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Yeovil Town 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Weymouth FC 0
Sutton United FC 1
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Aldershot Town FC 1
Sutton United FC 2
Maç Detayı
2 2 2 0 0 6 1 5 6
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Maidenhead United FC 0
Hartlepool United FC 4
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Chesterfield FC 1
Hartlepool United FC 2
Maç Detayı
3 3 2 0 1 7 4 3 6
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Aldershot Town FC 1
Torquay United 4
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Bromley 1
Torquay United 2
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Eastleigh 2
Torquay United 1
Maç Detayı
3 3 2 0 1 7 4 3 6
G
19:20 | 17/10/20 | R 5
Chesterfield FC 1
Stockport County FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Wealdstone 2
Stockport County FC 5
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Torquay United 1
Stockport County FC 0
Maç Detayı
5 3 2 0 1 4 5 -1 6
G
17:00 | 17/10/20 | R 5
Notts County 2
Maidenhead United FC 3
Maç Detayı
G
21:45 | 12/10/20 | R 4
Wrexham 0
Maidenhead United FC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Sutton United FC 3
Maidenhead United FC 0
Maç Detayı
6 3 1 1 1 8 4 4 4
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Eastleigh 2
Aldershot Town FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Dover Athletic FC 0
Aldershot Town FC 5
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Hartlepool United FC 2
Aldershot Town FC 1
Maç Detayı
7 3 1 1 1 5 5 0 4
G
22:45 | 27/10/20 | R 6
Kings Lynn Town 2
Wealdstone 3
Maç Detayı
M
19:20 | 10/10/20 | R 3
Dagenham and Redbridge FC 1
Wealdstone 0
Maç Detayı
B
21:45 | 06/10/20 | R 2
Yeovil Town 2
Wealdstone 2
Maç Detayı
8 3 1 1 1 4 5 -1 4
B
22:00 | 27/10/20 | R 6
Wrexham 0
Barnet FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Notts County 4
Barnet FC 2
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Dagenham and Redbridge FC 1
Barnet FC 2
Maç Detayı
9 2 1 0 1 7 4 3 3
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Dover Athletic FC 3
Eastleigh 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/10/20 | R 1
Barnet FC 1
Eastleigh 5
Maç Detayı
10 3 1 0 2 4 3 1 3
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Solihull Moors FC 1
Boreham Wood FC 0
Maç Detayı
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Kings Lynn Town 0
Boreham Wood FC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Wrexham 2
Boreham Wood FC 1
Maç Detayı
11 3 0 3 0 3 3 0 3
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Dagenham and Redbridge FC 0
Yeovil Town 0
Maç Detayı
B
21:45 | 13/10/20 | R 4
Halifax Town 1
Yeovil Town 1
Maç Detayı
B
19:30 | 03/10/20 | R 1
Kings Lynn Town 2
Yeovil Town 2
Maç Detayı
12 2 1 0 1 1 1 0 3
G
21:45 | 13/10/20 | R 4
Sutton United FC 0
Notts County 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Dover Athletic FC 1
Notts County 0
Maç Detayı
13 3 1 0 2 4 5 -1 3
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Wealdstone 4
Wrexham 3
Maç Detayı
G
17:00 | 10/10/20 | R 3
Yeovil Town 0
Wrexham 1
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Solihull Moors FC 1
Wrexham 0
Maç Detayı
14 3 1 0 2 1 5 -4 3
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Boreham Wood FC 1
Woking 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Chesterfield FC 4
Woking 0
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Weymouth FC 0
Woking 1
Maç Detayı
14 0 0 0 0 0 0 0 0
15 3 1 0 2 4 9 -5 3
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Weymouth FC 2
Kings Lynn Town 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Solihull Moors FC 5
Kings Lynn Town 0
Maç Detayı
G
21:45 | 06/10/20 | R 2
Maidenhead United FC 2
Kings Lynn Town 3
Maç Detayı
16 3 0 2 1 1 2 -1 2
B
17:00 | 17/10/20 | R 5
Woking 0
Halifax Town 0
Maç Detayı
B
17:00 | 10/10/20 | R 3
Boreham Wood FC 0
Halifax Town 0
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Stockport County FC 2
Halifax Town 1
Maç Detayı
17 3 0 2 1 3 5 -2 2
B
22:45 | 27/10/20 | R 6
Hartlepool United FC 1
Altringham 1
Maç Detayı
B
17:00 | 10/10/20 | R 3
Eastleigh 1
Altringham 1
Maç Detayı
M
21:45 | 07/10/20 | R 2
Notts County 3
Altringham 1
Maç Detayı
18 1 0 1 0 0 0 0 1
B
21:45 | 13/10/20 | R 4
Hartlepool United FC 0
Bromley 0
Maç Detayı
19 2 0 1 1 1 2 -1 1
B
22:45 | 27/10/20 | R 6
Stockport County FC 0
Solihull Moors FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Woking 2
Solihull Moors FC 1
Maç Detayı
20 3 0 1 2 2 4 -2 1
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Bromley 3
Weymouth FC 2
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Barnet FC 1
Weymouth FC 0
Maç Detayı
B
17:00 | 03/10/20 | R 1
Altringham 0
Weymouth FC 0
Maç Detayı
21 2 0 0 2 3 5 -2 0
M
21:45 | 20/10/20 | R 1
Wealdstone 3
Chesterfield FC 2
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Torquay United 2
Chesterfield FC 1
Maç Detayı
22 3 0 0 3 1 6 -5 0
M
22:45 | 27/10/20 | R 6
Maidenhead United FC 2
Dagenham and Redbridge FC 1
Maç Detayı
M
21:45 | 13/10/20 | R 4
Woking 2
Dagenham and Redbridge FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/10/20 | R 1
Halifax Town 2
Dagenham and Redbridge FC 0
Maç Detayı
23 3 0 0 3 1 9 -8 0
M
17:00 | 17/10/20 | R 5
Torquay United 2
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/10/20 | R 3
Stockport County FC 3
Dover Athletic FC 0
Maç Detayı
M
21:45 | 06/10/20 | R 2
Bromley 4
Dover Athletic FC 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%46,77 EV SAHİBİ
%32,26 DEPLASMAN
%20,97 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,5 EV SAHİBİ
1,32 DEPLASMAN
2,82 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,33 14
2 2,4 12
3 2 12
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0 0
2 0,4 2
3 0,6 3