Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 8 4 0 18 6 12 28
B
16:00 | 27/09/20 | R 12
FC Orenburg 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
B
15:30 | 23/09/20 | R 11
FC Krasnodar-2 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
B
16:00 | 19/09/20 | R 10
FC Orenburg 0
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/20 | R 9
Torpedo Moskova 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
G
17:00 | 09/09/20 | R 8
FC Orenburg 3
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
17:00 | 05/09/20 | R 7
FC Fakel Voronezh 0
FC Orenburg 2
Maç Detayı
2 12 8 1 3 16 7 9 25
G
16:00 | 27/09/20 | R 12
FC Nizhny Novgorod 3
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
19:30 | 23/09/20 | R 11
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
16:00 | 19/09/20 | R 10
FC Nizhny Novgorod 3
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/09/20 | R 9
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
19:00 | 09/09/20 | R 8
FC Nizhny Novgorod 1
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/09/20 | R 7
FC Krylia Sovyetov Samara 3
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
3 12 7 3 2 17 14 3 24
G
18:00 | 27/09/20 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 0
FK Veles Moscow 2
Maç Detayı
G
19:00 | 23/09/20 | R 11
FK Veles Moscow 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/09/20 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Veles Moscow 1
Maç Detayı
G
20:00 | 13/09/20 | R 9
FC Baltika Kaliningrad 1
FK Veles Moscow 2
Maç Detayı
B
19:00 | 09/09/20 | R 8
FK Veles Moscow 2
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/09/20 | R 7
FK Akron Tolyatti 0
FK Veles Moscow 1
Maç Detayı
4 12 7 2 3 25 8 17 23
B
18:00 | 27/09/20 | R 12
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/09/20 | R 11
FC Krylia Sovyetov Samara 7
Dinamo Brjansk 0
Maç Detayı
G
17:30 | 19/09/20 | R 10
FC Irtysh Omsk 0
FC Krylia Sovyetov Samara 4
Maç Detayı
G
15:00 | 13/09/20 | R 9
FC Krylia Sovyetov Samara 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/09/20 | R 8
FC Chertanovo Moskova 0
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
G
16:00 | 05/09/20 | R 7
FC Krylia Sovyetov Samara 3
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
5 12 7 2 3 22 12 10 23
G
17:00 | 27/09/20 | R 12
FC Alania Vladikavkaz 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/09/20 | R 11
FC Alania Vladikavkaz 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
B
18:00 | 19/09/20 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
FC Alania Vladikavkaz 0
Maç Detayı
G
00:00 | 13/09/20 | R 9
FC Alania Vladikavkaz 3
Dinamo Brjansk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 09/09/20 | R 8
FC Irtysh Omsk 0
FC Alania Vladikavkaz 2
Maç Detayı
G
13:00 | 05/09/20 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
6 11 7 1 3 17 10 7 22
G
14:00 | 27/09/20 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/09/20 | R 11
FC Alania Vladikavkaz 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/20 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Veles Moscow 1
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/20 | R 9
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/09/20 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/08/20 | R 6
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
7 11 5 4 2 13 4 9 19
B
18:00 | 27/09/20 | R 12
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/09/20 | R 11
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
18:00 | 19/09/20 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
FC Alania Vladikavkaz 0
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/20 | R 9
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
18:00 | 05/09/20 | R 7
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 30/08/20 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
8 12 5 4 3 13 9 4 19
B
16:00 | 27/09/20 | R 12
FC Orenburg 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
M
20:00 | 23/09/20 | R 11
FC Baltika Kaliningrad 0
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
08:00 | 19/09/20 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
20:00 | 13/09/20 | R 9
FC Baltika Kaliningrad 1
FK Veles Moscow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 09/09/20 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
M
18:00 | 05/09/20 | R 7
FC Krasnodar-2 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
9 12 5 3 4 12 15 -3 18
M
18:00 | 27/09/20 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 0
FK Veles Moscow 2
Maç Detayı
G
20:00 | 23/09/20 | R 11
FC Baltika Kaliningrad 0
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
18:00 | 19/09/20 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/09/20 | R 9
FK Akron Tolyatti 0
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
18:00 | 09/09/20 | R 8
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
B
14:00 | 05/09/20 | R 7
FC Shinnik Yaroslavl 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
10 12 5 3 4 17 17 0 18
G
13:00 | 27/09/20 | R 12
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
B
15:30 | 23/09/20 | R 11
FC Krasnodar-2 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
M
18:00 | 19/09/20 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 13/09/20 | R 9
FC Krasnodar-2 4
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
19:00 | 09/09/20 | R 8
FK Veles Moscow 2
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
G
18:00 | 05/09/20 | R 7
FC Krasnodar-2 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
11 11 4 4 3 18 11 7 16
B
15:00 | 27/09/20 | R 12
FC Chertanovo Moskova 0
Torpedo Moskova 0
Maç Detayı
M
19:30 | 23/09/20 | R 11
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/20 | R 9
Torpedo Moskova 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
G
18:00 | 09/09/20 | R 8
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
G
08:00 | 05/09/20 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 2
Torpedo Moskova 4
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/20 | R 6
FK Veles Moscow 0
Torpedo Moskova 5
Maç Detayı
12 12 4 4 4 12 15 -3 16
M
17:00 | 27/09/20 | R 12
FC Alania Vladikavkaz 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/09/20 | R 11
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/20 | R 10
Dinamo Brjansk 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/09/20 | R 9
T.Telecom Ivanovo 2
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
14:30 | 09/09/20 | R 8
FC Tom Tomsk 0
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/09/20 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
13 12 5 1 6 14 16 -2 16
M
14:00 | 27/09/20 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/09/20 | R 11
FK Veles Moscow 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
08:00 | 19/09/20 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/09/20 | R 9
FC Krasnodar-2 4
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
12:00 | 09/09/20 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 2
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
M
08:00 | 05/09/20 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 2
Torpedo Moskova 4
Maç Detayı
14 10 5 0 5 6 13 -7 15
M
17:00 | 27/09/20 | R 12
Dinamo Brjansk 0
FC Volgar Astrakhan 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/09/20 | R 11
FC Krylia Sovyetov Samara 7
Dinamo Brjansk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/09/20 | R 10
Dinamo Brjansk 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
00:00 | 13/09/20 | R 9
FC Alania Vladikavkaz 3
Dinamo Brjansk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/20 | R 6
Dinamo Brjansk 1
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 22/08/20 | R 5
FC Tom Tomsk 0
Dinamo Brjansk 2
Maç Detayı
15 12 4 2 6 13 13 0 14
G
17:00 | 27/09/20 | R 12
Dinamo Brjansk 0
FC Volgar Astrakhan 1
Maç Detayı
B
17:30 | 23/09/20 | R 11
FC Volgar Astrakhan 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/09/20 | R 10
FC Tom Tomsk 1
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
G
17:00 | 13/09/20 | R 9
FC Volgar Astrakhan 1
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/09/20 | R 8
FC Nizhny Novgorod 1
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
B
17:30 | 05/09/20 | R 7
FC Volgar Astrakhan 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
16 10 4 2 4 12 14 -2 14
M
13:00 | 27/09/20 | R 12
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
14:00 | 13/09/20 | R 9
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/09/20 | R 28
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
17:30 | 05/09/20 | R 7
FC Volgar Astrakhan 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 30/08/20 | R 6
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
B
17:00 | 22/08/20 | R 5
T.Telecom Ivanovo 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
17 12 3 2 7 8 12 -4 11
M
14:00 | 27/09/20 | R 12
FC Irtysh Omsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
19:00 | 23/09/20 | R 11
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/20 | R 10
FC Chertanovo Moskova 0
FC Fakel Voronezh 3
Maç Detayı
M
17:00 | 13/09/20 | R 9
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
19:00 | 09/09/20 | R 28
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 05/09/20 | R 7
FC Fakel Voronezh 0
FC Orenburg 2
Maç Detayı
18 11 2 3 6 8 15 -7 9
B
18:30 | 23/09/20 | R 11
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
16:00 | 19/09/20 | R 10
FC Nizhny Novgorod 3
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
14:00 | 13/09/20 | R 9
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/09/20 | R 8
FC Orenburg 3
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
B
14:00 | 05/09/20 | R 7
FC Shinnik Yaroslavl 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
M
08:00 | 30/08/20 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
19 11 2 2 7 4 13 -9 8
M
16:00 | 27/09/20 | R 12
FC Nizhny Novgorod 3
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
B
16:00 | 19/09/20 | R 10
FC Orenburg 0
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/09/20 | R 9
FK Akron Tolyatti 0
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
12:00 | 09/09/20 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 2
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
M
15:00 | 05/09/20 | R 7
FK Akron Tolyatti 0
FK Veles Moscow 1
Maç Detayı
M
20:00 | 30/08/20 | R 6
FC Baltika Kaliningrad 1
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
20 12 2 2 8 6 17 -11 8
B
15:00 | 27/09/20 | R 12
FC Chertanovo Moskova 0
Torpedo Moskova 0
Maç Detayı
B
18:30 | 23/09/20 | R 11
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/09/20 | R 10
FC Chertanovo Moskova 0
FC Fakel Voronezh 3
Maç Detayı
M
17:00 | 13/09/20 | R 9
FC Volgar Astrakhan 1
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/09/20 | R 8
FC Chertanovo Moskova 0
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/09/20 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
21 12 1 2 9 6 23 -17 5
G
14:00 | 27/09/20 | R 12
FC Irtysh Omsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:30 | 23/09/20 | R 11
FC Volgar Astrakhan 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
M
17:30 | 19/09/20 | R 10
FC Irtysh Omsk 0
FC Krylia Sovyetov Samara 4
Maç Detayı
M
17:00 | 13/09/20 | R 9
T.Telecom Ivanovo 2
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
M
12:30 | 09/09/20 | R 8
FC Irtysh Omsk 0
FC Alania Vladikavkaz 2
Maç Detayı
M
18:00 | 05/09/20 | R 7
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
22 11 0 3 8 3 16 -13 3
B
19:00 | 23/09/20 | R 11
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 19/09/20 | R 10
FC Tom Tomsk 1
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
M
15:00 | 13/09/20 | R 9
FC Krylia Sovyetov Samara 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
14:30 | 09/09/20 | R 8
FC Tom Tomsk 0
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
13:00 | 05/09/20 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
B
13:00 | 30/08/20 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 6 1 1 13 3 10 19
G
16:00 | 27/09/20 | R 12
FC Nizhny Novgorod 3
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
16:00 | 19/09/20 | R 10
FC Nizhny Novgorod 3
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/09/20 | R 8
FC Nizhny Novgorod 1
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
2 7 4 3 0 11 4 7 15
B
16:00 | 27/09/20 | R 12
FC Orenburg 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
B
16:00 | 19/09/20 | R 10
FC Orenburg 0
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/09/20 | R 8
FC Orenburg 3
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
3 8 4 3 1 12 3 9 15
B
18:00 | 27/09/20 | R 12
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/09/20 | R 11
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
18:00 | 19/09/20 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
FC Alania Vladikavkaz 0
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/20 | R 9
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
18:00 | 05/09/20 | R 7
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
4 6 4 1 1 14 1 13 13
G
18:00 | 23/09/20 | R 11
FC Krylia Sovyetov Samara 7
Dinamo Brjansk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/09/20 | R 9
FC Krylia Sovyetov Samara 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/09/20 | R 7
FC Krylia Sovyetov Samara 3
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
5 6 4 1 1 8 5 3 13
B
08:00 | 19/09/20 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
12:00 | 09/09/20 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 2
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
M
08:00 | 05/09/20 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 2
Torpedo Moskova 4
Maç Detayı
6 5 3 1 1 11 8 3 10
B
15:30 | 23/09/20 | R 11
FC Krasnodar-2 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 13/09/20 | R 9
FC Krasnodar-2 4
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
18:00 | 05/09/20 | R 7
FC Krasnodar-2 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
7 6 3 1 2 6 6 0 10
G
14:00 | 27/09/20 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/20 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Veles Moscow 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/09/20 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/08/20 | R 6
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
8 4 3 0 1 10 6 4 9
G
17:00 | 27/09/20 | R 12
FC Alania Vladikavkaz 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/09/20 | R 11
FC Alania Vladikavkaz 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
00:00 | 13/09/20 | R 9
FC Alania Vladikavkaz 3
Dinamo Brjansk 0
Maç Detayı
9 4 3 0 1 7 4 3 9
M
13:00 | 27/09/20 | R 12
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
13:00 | 30/08/20 | R 6
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
10 6 2 3 1 6 3 3 9
B
18:30 | 23/09/20 | R 11
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
14:00 | 13/09/20 | R 9
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
14:00 | 05/09/20 | R 7
FC Shinnik Yaroslavl 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
11 5 3 0 2 6 3 3 9
M
20:00 | 23/09/20 | R 11
FC Baltika Kaliningrad 0
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
20:00 | 13/09/20 | R 9
FC Baltika Kaliningrad 1
FK Veles Moscow 2
Maç Detayı
12 5 3 0 2 3 2 1 9
M
17:00 | 27/09/20 | R 12
Dinamo Brjansk 0
FC Volgar Astrakhan 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/09/20 | R 10
Dinamo Brjansk 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/20 | R 6
Dinamo Brjansk 1
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
13 5 2 3 0 6 4 2 9
G
17:00 | 13/09/20 | R 9
T.Telecom Ivanovo 2
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
14 7 3 0 4 7 13 -6 9
M
18:00 | 27/09/20 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 0
FK Veles Moscow 2
Maç Detayı
G
18:00 | 19/09/20 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
18:00 | 09/09/20 | R 8
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
15 5 2 2 1 7 9 -2 8
G
19:00 | 23/09/20 | R 11
FK Veles Moscow 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 09/09/20 | R 8
FK Veles Moscow 2
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
16 5 2 2 1 7 4 3 8
B
17:30 | 23/09/20 | R 11
FC Volgar Astrakhan 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/09/20 | R 9
FC Volgar Astrakhan 1
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
17:30 | 05/09/20 | R 7
FC Volgar Astrakhan 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
17 6 2 1 3 2 4 -2 7
B
19:00 | 23/09/20 | R 11
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/09/20 | R 9
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
19:00 | 09/09/20 | R 28
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 05/09/20 | R 7
FC Fakel Voronezh 0
FC Orenburg 2
Maç Detayı
18 4 2 0 2 3 4 -1 6
M
15:00 | 13/09/20 | R 9
FK Akron Tolyatti 0
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
15:00 | 05/09/20 | R 7
FK Akron Tolyatti 0
FK Veles Moscow 1
Maç Detayı
19 8 1 1 6 3 11 -8 4
B
15:00 | 27/09/20 | R 12
FC Chertanovo Moskova 0
Torpedo Moskova 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/09/20 | R 10
FC Chertanovo Moskova 0
FC Fakel Voronezh 3
Maç Detayı
M
19:00 | 09/09/20 | R 8
FC Chertanovo Moskova 0
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/09/20 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
20 6 1 0 5 3 15 -12 3
G
14:00 | 27/09/20 | R 12
FC Irtysh Omsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
17:30 | 19/09/20 | R 10
FC Irtysh Omsk 0
FC Krylia Sovyetov Samara 4
Maç Detayı
M
12:30 | 09/09/20 | R 8
FC Irtysh Omsk 0
FC Alania Vladikavkaz 2
Maç Detayı
21 4 0 2 2 3 6 -3 2
M
19:30 | 23/09/20 | R 11
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/20 | R 9
Torpedo Moskova 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
22 7 0 2 5 3 11 -8 2
M
13:00 | 19/09/20 | R 10
FC Tom Tomsk 1
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
M
14:30 | 09/09/20 | R 8
FC Tom Tomsk 0
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
13:00 | 05/09/20 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
B
13:00 | 30/08/20 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 7 5 1 1 10 5 5 16
G
18:00 | 27/09/20 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 0
FK Veles Moscow 2
Maç Detayı
M
15:00 | 19/09/20 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Veles Moscow 1
Maç Detayı
G
20:00 | 13/09/20 | R 9
FC Baltika Kaliningrad 1
FK Veles Moscow 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/09/20 | R 7
FK Akron Tolyatti 0
FK Veles Moscow 1
Maç Detayı
2 7 4 2 1 15 5 10 14
B
15:00 | 27/09/20 | R 12
FC Chertanovo Moskova 0
Torpedo Moskova 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/09/20 | R 8
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
G
08:00 | 05/09/20 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 2
Torpedo Moskova 4
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/20 | R 6
FK Veles Moscow 0
Torpedo Moskova 5
Maç Detayı
3 8 4 2 2 12 6 6 14
B
18:00 | 19/09/20 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
FC Alania Vladikavkaz 0
Maç Detayı
G
12:30 | 09/09/20 | R 8
FC Irtysh Omsk 0
FC Alania Vladikavkaz 2
Maç Detayı
G
13:00 | 05/09/20 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Alania Vladikavkaz 1
Maç Detayı
4 5 4 1 0 7 2 5 13
B
15:30 | 23/09/20 | R 11
FC Krasnodar-2 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/20 | R 9
Torpedo Moskova 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
G
17:00 | 05/09/20 | R 7
FC Fakel Voronezh 0
FC Orenburg 2
Maç Detayı
5 5 4 0 1 11 4 7 12
M
19:00 | 23/09/20 | R 11
FC Alania Vladikavkaz 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/20 | R 9
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
6 7 2 4 1 7 6 1 10
B
16:00 | 27/09/20 | R 12
FC Orenburg 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
B
08:00 | 19/09/20 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
16:00 | 09/09/20 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
M
18:00 | 05/09/20 | R 7
FC Krasnodar-2 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
7 6 3 1 2 11 7 4 10
B
18:00 | 27/09/20 | R 12
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
G
17:30 | 19/09/20 | R 10
FC Irtysh Omsk 0
FC Krylia Sovyetov Samara 4
Maç Detayı
G
19:00 | 09/09/20 | R 8
FC Chertanovo Moskova 0
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
8 5 2 3 0 5 2 3 9
G
20:00 | 23/09/20 | R 11
FC Baltika Kaliningrad 0
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/09/20 | R 9
FK Akron Tolyatti 0
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
B
14:00 | 05/09/20 | R 7
FC Shinnik Yaroslavl 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
9 7 2 2 3 6 9 -3 8
G
13:00 | 27/09/20 | R 12
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
18:00 | 19/09/20 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
B
19:00 | 09/09/20 | R 8
FK Veles Moscow 2
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
10 7 2 1 4 6 11 -5 7
M
17:00 | 27/09/20 | R 12
FC Alania Vladikavkaz 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/09/20 | R 11
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/20 | R 10
Dinamo Brjansk 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
14:30 | 09/09/20 | R 8
FC Tom Tomsk 0
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/09/20 | R 7
FC Chertanovo Moskova 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
11 7 2 0 5 6 9 -3 6
G
17:00 | 27/09/20 | R 12
Dinamo Brjansk 0
FC Volgar Astrakhan 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/09/20 | R 10
FC Tom Tomsk 1
FC Volgar Astrakhan 3
Maç Detayı
M
19:00 | 09/09/20 | R 8
FC Nizhny Novgorod 1
FC Volgar Astrakhan 0
Maç Detayı
12 5 2 0 3 3 11 -8 6
M
18:00 | 23/09/20 | R 11
FC Krylia Sovyetov Samara 7
Dinamo Brjansk 0
Maç Detayı
M
00:00 | 13/09/20 | R 9
FC Alania Vladikavkaz 3
Dinamo Brjansk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 22/08/20 | R 5
FC Tom Tomsk 0
Dinamo Brjansk 2
Maç Detayı
13 4 2 0 2 3 4 -1 6
G
19:30 | 23/09/20 | R 11
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/09/20 | R 9
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/09/20 | R 7
FC Krylia Sovyetov Samara 3
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
14 6 1 2 3 5 10 -5 5
M
14:00 | 13/09/20 | R 9
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/09/20 | R 28
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
17:30 | 05/09/20 | R 7
FC Volgar Astrakhan 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 22/08/20 | R 5
T.Telecom Ivanovo 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
Maç Detayı
15 6 1 1 4 6 8 -2 4
M
14:00 | 27/09/20 | R 12
FC Irtysh Omsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/20 | R 10
FC Chertanovo Moskova 0
FC Fakel Voronezh 3
Maç Detayı
16 3 1 1 1 1 1 0 4
B
13:00 | 30/08/20 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
17 4 1 1 2 3 6 -3 4
B
18:30 | 23/09/20 | R 11
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/09/20 | R 9
FC Volgar Astrakhan 1
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
18 6 1 0 5 6 11 -5 3
M
14:00 | 27/09/20 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/09/20 | R 11
FK Veles Moscow 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/09/20 | R 9
FC Krasnodar-2 4
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
19 6 0 2 4 3 8 -5 2
B
17:30 | 23/09/20 | R 11
FC Volgar Astrakhan 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/09/20 | R 9
T.Telecom Ivanovo 2
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 05/09/20 | R 7
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
20 7 0 2 5 1 9 -8 2
M
16:00 | 27/09/20 | R 12
FC Nizhny Novgorod 3
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
B
16:00 | 19/09/20 | R 10
FC Orenburg 0
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
M
12:00 | 09/09/20 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 2
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
M
20:00 | 30/08/20 | R 6
FC Baltika Kaliningrad 1
FK Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
21 4 0 1 3 0 5 -5 1
B
19:00 | 23/09/20 | R 11
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/09/20 | R 9
FC Krylia Sovyetov Samara 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
22 5 0 0 5 2 12 -10 0
M
16:00 | 19/09/20 | R 10
FC Nizhny Novgorod 3
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/09/20 | R 8
FC Orenburg 3
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
M
08:00 | 30/08/20 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%44,88 EV SAHİBİ
%33,86 DEPLASMAN
%21,26 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,19 EV SAHİBİ
1,02 DEPLASMAN
2,2 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,18 24
2 1,73 19
3 1,8 18
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,3 3
2 0,36 4
3 0,64 7