Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 4 2 0 16 4 12 14
G
14:00 | 24/10/20 | R 6
TUS Dassendorf 1948 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
19:00 | 17/10/20 | R 5
FC Suderelbe 1949 1
TUS Dassendorf 1948 7
Maç Detayı
B
14:00 | 10/10/20 | R 4
TUS Dassendorf 1948 1
Buchholz 08 1
Maç Detayı
B
20:00 | 02/10/20 | R 3
Bramfelder SV 1
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/20 | R 2
VfL Lohbrugge 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
14:00 | 19/09/20 | R 1
TUS Dassendorf 1948 2
Union Tornesch 1
Maç Detayı
2 6 4 0 2 15 10 5 12
G
17:00 | 25/10/20 | R 6
Union Tornesch 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
G
20:30 | 16/10/20 | R 5
SC Victoria Hamburg 1895 2
HEBC 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/10/20 | R 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
G
20:30 | 02/10/20 | R 3
SC Victoria Hamburg 1895 8
Meiendorfer 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/20 | R 2
Niendorfer TSV 1919 0
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
M
20:30 | 18/09/20 | R 1
SC Victoria Hamburg 1895 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
3 6 4 0 2 13 8 5 12
M
21:00 | 23/10/20 | R 6
Hamburger SV III 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
20:45 | 20/10/20 | R 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
20:30 | 16/10/20 | R 5
Hamm United FC 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/10/20 | R 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
G
20:30 | 02/10/20 | R 3
TUS Osdorf 1907 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
19:00 | 19/09/20 | R 1
FC Suderelbe 1949 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
4 6 4 0 2 15 13 2 12
M
14:00 | 24/10/20 | R 6
TUS Dassendorf 1948 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
M
20:45 | 20/10/20 | R 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
20:15 | 16/10/20 | R 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
VfL Lohbrugge 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/10/20 | R 4
Union Tornesch 2
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
Maç Detayı
G
20:15 | 02/10/20 | R 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
HEBC 1
Maç Detayı
G
20:15 | 18/09/20 | R 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 5
Meiendorfer 2
Maç Detayı
5 6 3 2 1 15 6 9 11
G
16:00 | 25/10/20 | R 6
Buchholz 08 6
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
M
18:00 | 17/10/20 | R 5
Bramfelder SV 3
Buchholz 08 2
Maç Detayı
B
14:00 | 10/10/20 | R 4
TUS Dassendorf 1948 1
Buchholz 08 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/20 | R 3
Buchholz 08 1
VfL Lohbrugge 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/09/20 | R 2
Union Tornesch 1
Buchholz 08 5
Maç Detayı
B
15:00 | 20/09/20 | R 1
Buchholz 08 0
HEBC 0
Maç Detayı
6 5 3 1 1 14 4 10 10
B
16:00 | 25/10/20 | R 6
Niendorfer TSV 1919 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
11:45 | 18/10/20 | R 5
Uhlenhorster Paloma 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/10/20 | R 4
SV Rugenbergen 1925 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
20:30 | 06/10/20 | R 3
Uhlenhorster Paloma 6
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
20:30 | 25/09/20 | R 2
Uhlenhorster Paloma 3
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
7 6 3 1 2 13 10 3 10
M
12:45 | 25/10/20 | R 6
HEBC 3
Hamm United FC 1
Maç Detayı
M
20:30 | 16/10/20 | R 5
Hamm United FC 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/20 | R 4
Meiendorfer 2
Hamm United FC 4
Maç Detayı
G
20:30 | 02/10/20 | R 3
Hamm United FC 4
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
B
16:30 | 26/09/20 | R 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Hamm United FC 2
Maç Detayı
G
20:30 | 18/09/20 | R 1
Hamm United FC 2
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
8 6 2 2 2 10 7 3 8
G
12:45 | 25/10/20 | R 6
HEBC 3
Hamm United FC 1
Maç Detayı
M
20:30 | 16/10/20 | R 5
SC Victoria Hamburg 1895 2
HEBC 0
Maç Detayı
G
11:45 | 11/10/20 | R 4
HEBC 5
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
M
20:15 | 02/10/20 | R 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
HEBC 1
Maç Detayı
B
11:45 | 27/09/20 | R 2
HEBC 1
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
B
15:00 | 20/09/20 | R 1
Buchholz 08 0
HEBC 0
Maç Detayı
9 5 2 2 1 10 13 -3 8
G
16:30 | 24/10/20 | R 6
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TSV Sasel 1925 4
Maç Detayı
G
16:00 | 18/10/20 | R 5
TSV Sasel 1925 4
SV Rugenbergen 1925 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/10/20 | R 4
TSV Sasel 1925 1
Bramfelder SV 1
Maç Detayı
M
20:30 | 06/10/20 | R 3
Uhlenhorster Paloma 6
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
B
21:00 | 18/09/20 | R 1
Hamburger SV III 1
TSV Sasel 1925 1
Maç Detayı
10 5 2 1 2 13 11 2 7
M
16:30 | 24/10/20 | R 6
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TSV Sasel 1925 4
Maç Detayı
M
11:45 | 18/10/20 | R 5
Uhlenhorster Paloma 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
21:00 | 02/10/20 | R 3
Hamburger SV III 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Maç Detayı
B
16:30 | 26/09/20 | R 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Hamm United FC 2
Maç Detayı
G
20:30 | 18/09/20 | R 1
SC Victoria Hamburg 1895 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
11 5 2 1 2 13 12 1 7
B
16:00 | 25/10/20 | R 6
SV Rugenbergen 1925 2
Bramfelder SV 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/10/20 | R 5
TSV Sasel 1925 4
SV Rugenbergen 1925 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/10/20 | R 4
SV Rugenbergen 1925 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/20 | R 2
SV Rugenbergen 1925 7
Hamburger SV III 3
Maç Detayı
M
20:30 | 18/09/20 | R 1
Hamm United FC 2
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
12 5 2 1 2 8 8 0 7
B
16:00 | 25/10/20 | R 6
Niendorfer TSV 1919 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/10/20 | R 4
Niendorfer TSV 1919 4
Hamburger SV III 1
Maç Detayı
M
20:30 | 02/10/20 | R 3
Hamm United FC 4
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
20:30 | 29/09/20 | R 1
TUS Osdorf 1907 0
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/20 | R 2
Niendorfer TSV 1919 0
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
13 6 1 4 1 8 10 -2 7
B
16:00 | 25/10/20 | R 6
SV Rugenbergen 1925 2
Bramfelder SV 2
Maç Detayı
G
18:00 | 17/10/20 | R 5
Bramfelder SV 3
Buchholz 08 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/10/20 | R 4
TSV Sasel 1925 1
Bramfelder SV 1
Maç Detayı
B
20:00 | 02/10/20 | R 3
Bramfelder SV 1
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
M
20:30 | 25/09/20 | R 2
Uhlenhorster Paloma 3
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
B
20:00 | 18/09/20 | R 1
Bramfelder SV 1
VfL Lohbrugge 1
Maç Detayı
14 6 2 1 3 16 20 -4 7
G
21:00 | 23/10/20 | R 6
Hamburger SV III 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
21:00 | 16/10/20 | R 5
Hamburger SV III 6
Meiendorfer 3
Maç Detayı
M
15:00 | 11/10/20 | R 4
Niendorfer TSV 1919 4
Hamburger SV III 1
Maç Detayı
M
21:00 | 02/10/20 | R 3
Hamburger SV III 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/20 | R 2
SV Rugenbergen 1925 7
Hamburger SV III 3
Maç Detayı
B
21:00 | 18/09/20 | R 1
Hamburger SV III 1
TSV Sasel 1925 1
Maç Detayı
15 6 2 1 3 11 19 -8 7
M
16:00 | 25/10/20 | R 6
Buchholz 08 6
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
M
19:00 | 17/10/20 | R 5
FC Suderelbe 1949 1
TUS Dassendorf 1948 7
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/20 | R 4
VfL Lohbrugge 1
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
G
19:00 | 03/10/20 | R 3
FC Suderelbe 1949 5
Union Tornesch 2
Maç Detayı
B
11:45 | 27/09/20 | R 2
HEBC 1
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
G
19:00 | 19/09/20 | R 1
FC Suderelbe 1949 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
16 5 1 1 3 5 7 -2 4
M
20:15 | 16/10/20 | R 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
VfL Lohbrugge 3
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/20 | R 4
VfL Lohbrugge 1
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/20 | R 3
Buchholz 08 1
VfL Lohbrugge 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/20 | R 2
VfL Lohbrugge 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
B
20:00 | 18/09/20 | R 1
Bramfelder SV 1
VfL Lohbrugge 1
Maç Detayı
17 5 1 0 4 8 13 -5 3
G
20:30 | 16/10/20 | R 5
TUS Osdorf 1907 4
Union Tornesch 1
Maç Detayı
M
11:45 | 11/10/20 | R 4
HEBC 5
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
M
20:30 | 02/10/20 | R 3
TUS Osdorf 1907 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
20:30 | 29/09/20 | R 1
TUS Osdorf 1907 0
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/20 | R 2
Meiendorfer 2
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
18 5 1 0 4 10 24 -14 3
M
21:00 | 16/10/20 | R 5
Hamburger SV III 6
Meiendorfer 3
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/20 | R 4
Meiendorfer 2
Hamm United FC 4
Maç Detayı
M
20:30 | 02/10/20 | R 3
SC Victoria Hamburg 1895 8
Meiendorfer 1
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/20 | R 2
Meiendorfer 2
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
M
20:15 | 18/09/20 | R 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 5
Meiendorfer 2
Maç Detayı
19 6 0 0 6 9 23 -14 0
M
17:00 | 25/10/20 | R 6
Union Tornesch 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
M
20:30 | 16/10/20 | R 5
TUS Osdorf 1907 4
Union Tornesch 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/10/20 | R 4
Union Tornesch 2
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
Maç Detayı
M
19:00 | 03/10/20 | R 3
FC Suderelbe 1949 5
Union Tornesch 2
Maç Detayı
M
16:00 | 27/09/20 | R 2
Union Tornesch 1
Buchholz 08 5
Maç Detayı
M
14:00 | 19/09/20 | R 1
TUS Dassendorf 1948 2
Union Tornesch 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 12 1 11 9
G
11:45 | 18/10/20 | R 5
Uhlenhorster Paloma 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
20:30 | 06/10/20 | R 3
Uhlenhorster Paloma 6
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
20:30 | 25/09/20 | R 2
Uhlenhorster Paloma 3
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
2 3 3 0 0 11 6 5 9
G
20:15 | 16/10/20 | R 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
VfL Lohbrugge 3
Maç Detayı
G
20:15 | 02/10/20 | R 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
HEBC 1
Maç Detayı
G
20:15 | 18/09/20 | R 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 5
Meiendorfer 2
Maç Detayı
3 3 2 1 0 9 3 6 7
G
12:45 | 25/10/20 | R 6
HEBC 3
Hamm United FC 1
Maç Detayı
G
11:45 | 11/10/20 | R 4
HEBC 5
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
B
11:45 | 27/09/20 | R 2
HEBC 1
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
4 3 2 1 0 7 1 6 7
G
16:00 | 25/10/20 | R 6
Buchholz 08 6
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/20 | R 3
Buchholz 08 1
VfL Lohbrugge 0
Maç Detayı
B
15:00 | 20/09/20 | R 1
Buchholz 08 0
HEBC 0
Maç Detayı
5 3 2 1 0 11 6 5 7
B
16:00 | 25/10/20 | R 6
SV Rugenbergen 1925 2
Bramfelder SV 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/10/20 | R 4
SV Rugenbergen 1925 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/20 | R 2
SV Rugenbergen 1925 7
Hamburger SV III 3
Maç Detayı
6 3 2 1 0 7 2 5 7
G
14:00 | 24/10/20 | R 6
TUS Dassendorf 1948 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
B
14:00 | 10/10/20 | R 4
TUS Dassendorf 1948 1
Buchholz 08 1
Maç Detayı
G
14:00 | 19/09/20 | R 1
TUS Dassendorf 1948 2
Union Tornesch 1
Maç Detayı
7 4 2 1 1 12 9 3 7
G
21:00 | 23/10/20 | R 6
Hamburger SV III 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
21:00 | 16/10/20 | R 5
Hamburger SV III 6
Meiendorfer 3
Maç Detayı
M
21:00 | 02/10/20 | R 3
Hamburger SV III 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Maç Detayı
B
21:00 | 18/09/20 | R 1
Hamburger SV III 1
TSV Sasel 1925 1
Maç Detayı
8 3 2 0 1 10 4 6 6
G
20:30 | 16/10/20 | R 5
SC Victoria Hamburg 1895 2
HEBC 0
Maç Detayı
G
20:30 | 02/10/20 | R 3
SC Victoria Hamburg 1895 8
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
20:30 | 18/09/20 | R 1
SC Victoria Hamburg 1895 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
9 2 2 0 0 5 0 5 6
G
20:45 | 20/10/20 | R 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/10/20 | R 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
10 3 2 0 1 6 3 3 6
M
20:30 | 16/10/20 | R 5
Hamm United FC 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
20:30 | 02/10/20 | R 3
Hamm United FC 4
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
20:30 | 18/09/20 | R 1
Hamm United FC 2
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
11 3 2 0 1 9 11 -2 6
M
19:00 | 17/10/20 | R 5
FC Suderelbe 1949 1
TUS Dassendorf 1948 7
Maç Detayı
G
19:00 | 03/10/20 | R 3
FC Suderelbe 1949 5
Union Tornesch 2
Maç Detayı
G
19:00 | 19/09/20 | R 1
FC Suderelbe 1949 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
12 3 1 2 0 5 4 1 5
G
18:00 | 17/10/20 | R 5
Bramfelder SV 3
Buchholz 08 2
Maç Detayı
B
20:00 | 02/10/20 | R 3
Bramfelder SV 1
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
B
20:00 | 18/09/20 | R 1
Bramfelder SV 1
VfL Lohbrugge 1
Maç Detayı
13 2 1 1 0 5 3 2 4
G
16:00 | 18/10/20 | R 5
TSV Sasel 1925 4
SV Rugenbergen 1925 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/10/20 | R 4
TSV Sasel 1925 1
Bramfelder SV 1
Maç Detayı
14 3 1 1 1 5 4 1 4
B
16:00 | 25/10/20 | R 6
Niendorfer TSV 1919 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/10/20 | R 4
Niendorfer TSV 1919 4
Hamburger SV III 1
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/20 | R 2
Niendorfer TSV 1919 0
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
15 3 1 0 2 6 6 0 3
G
20:30 | 16/10/20 | R 5
TUS Osdorf 1907 4
Union Tornesch 1
Maç Detayı
M
20:30 | 02/10/20 | R 3
TUS Osdorf 1907 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
20:30 | 29/09/20 | R 1
TUS Osdorf 1907 0
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
16 2 1 0 1 1 1 0 3
G
15:00 | 10/10/20 | R 4
VfL Lohbrugge 1
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/20 | R 2
VfL Lohbrugge 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
17 2 1 0 1 4 5 -1 3
M
15:00 | 10/10/20 | R 4
Meiendorfer 2
Hamm United FC 4
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/20 | R 2
Meiendorfer 2
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
18 2 0 1 1 5 6 -1 1
M
16:30 | 24/10/20 | R 6
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TSV Sasel 1925 4
Maç Detayı
B
16:30 | 26/09/20 | R 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Hamm United FC 2
Maç Detayı
19 3 0 0 3 5 12 -7 0
M
17:00 | 25/10/20 | R 6
Union Tornesch 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/10/20 | R 4
Union Tornesch 2
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
Maç Detayı
M
16:00 | 27/09/20 | R 2
Union Tornesch 1
Buchholz 08 5
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 2 1 0 9 2 7 7
G
19:00 | 17/10/20 | R 5
FC Suderelbe 1949 1
TUS Dassendorf 1948 7
Maç Detayı
B
20:00 | 02/10/20 | R 3
Bramfelder SV 1
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/20 | R 2
VfL Lohbrugge 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
2 3 2 0 1 8 5 3 6
M
11:45 | 18/10/20 | R 5
Uhlenhorster Paloma 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
21:00 | 02/10/20 | R 3
Hamburger SV III 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Maç Detayı
G
20:30 | 18/09/20 | R 1
SC Victoria Hamburg 1895 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
3 4 2 0 2 8 8 0 6
M
21:00 | 23/10/20 | R 6
Hamburger SV III 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
20:30 | 16/10/20 | R 5
Hamm United FC 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
20:30 | 02/10/20 | R 3
TUS Osdorf 1907 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
M
19:00 | 19/09/20 | R 1
FC Suderelbe 1949 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
4 3 2 0 1 5 6 -1 6
G
17:00 | 25/10/20 | R 6
Union Tornesch 2
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
M
15:00 | 11/10/20 | R 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/20 | R 2
Niendorfer TSV 1919 0
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
5 3 1 1 1 8 5 3 4
M
18:00 | 17/10/20 | R 5
Bramfelder SV 3
Buchholz 08 2
Maç Detayı
B
14:00 | 10/10/20 | R 4
TUS Dassendorf 1948 1
Buchholz 08 1
Maç Detayı
G
16:00 | 27/09/20 | R 2
Union Tornesch 1
Buchholz 08 5
Maç Detayı
6 3 1 1 1 7 7 0 4
M
12:45 | 25/10/20 | R 6
HEBC 3
Hamm United FC 1
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/20 | R 4
Meiendorfer 2
Hamm United FC 4
Maç Detayı
B
16:30 | 26/09/20 | R 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Hamm United FC 2
Maç Detayı
7 3 1 1 1 5 10 -5 4
G
16:30 | 24/10/20 | R 6
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
TSV Sasel 1925 4
Maç Detayı
M
20:30 | 06/10/20 | R 3
Uhlenhorster Paloma 6
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
B
21:00 | 18/09/20 | R 1
Hamburger SV III 1
TSV Sasel 1925 1
Maç Detayı
8 2 1 0 1 3 4 -1 3
M
20:30 | 02/10/20 | R 3
Hamm United FC 4
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
20:30 | 29/09/20 | R 1
TUS Osdorf 1907 0
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
9 3 1 0 2 4 7 -3 3
M
14:00 | 24/10/20 | R 6
TUS Dassendorf 1948 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
M
20:45 | 20/10/20 | R 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/10/20 | R 4
Union Tornesch 2
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
Maç Detayı
10 3 0 2 1 3 6 -3 2
B
16:00 | 25/10/20 | R 6
SV Rugenbergen 1925 2
Bramfelder SV 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/10/20 | R 4
TSV Sasel 1925 1
Bramfelder SV 1
Maç Detayı
M
20:30 | 25/09/20 | R 2
Uhlenhorster Paloma 3
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
11 2 0 1 1 2 3 -1 1
B
16:00 | 25/10/20 | R 6
Niendorfer TSV 1919 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/10/20 | R 4
SV Rugenbergen 1925 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
12 3 0 1 2 4 6 -2 1
M
20:15 | 16/10/20 | R 5
Wandsbeker TSV Concordia 1881 4
VfL Lohbrugge 3
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/20 | R 3
Buchholz 08 1
VfL Lohbrugge 0
Maç Detayı
B
20:00 | 18/09/20 | R 1
Bramfelder SV 1
VfL Lohbrugge 1
Maç Detayı
13 3 0 1 2 1 4 -3 1
M
20:30 | 16/10/20 | R 5
SC Victoria Hamburg 1895 2
HEBC 0
Maç Detayı
M
20:15 | 02/10/20 | R 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
HEBC 1
Maç Detayı
B
15:00 | 20/09/20 | R 1
Buchholz 08 0
HEBC 0
Maç Detayı
14 3 0 1 2 2 8 -6 1
M
16:00 | 25/10/20 | R 6
Buchholz 08 6
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/20 | R 4
VfL Lohbrugge 1
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
B
11:45 | 27/09/20 | R 2
HEBC 1
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
15 2 0 0 2 2 6 -4 0
M
16:00 | 18/10/20 | R 5
TSV Sasel 1925 4
SV Rugenbergen 1925 2
Maç Detayı
M
20:30 | 18/09/20 | R 1
Hamm United FC 2
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
16 2 0 0 2 2 7 -5 0
M
11:45 | 11/10/20 | R 4
HEBC 5
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/20 | R 2
Meiendorfer 2
TUS Osdorf 1907 1
Maç Detayı
17 2 0 0 2 4 11 -7 0
M
15:00 | 11/10/20 | R 4
Niendorfer TSV 1919 4
Hamburger SV III 1
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/20 | R 2
SV Rugenbergen 1925 7
Hamburger SV III 3
Maç Detayı
17 3 0 0 3 4 11 -7 0
M
20:30 | 16/10/20 | R 5
TUS Osdorf 1907 4
Union Tornesch 1
Maç Detayı
M
19:00 | 03/10/20 | R 3
FC Suderelbe 1949 5
Union Tornesch 2
Maç Detayı
M
14:00 | 19/09/20 | R 1
TUS Dassendorf 1948 2
Union Tornesch 1
Maç Detayı
19 3 0 0 3 6 19 -13 0
M
21:00 | 16/10/20 | R 5
Hamburger SV III 6
Meiendorfer 3
Maç Detayı
M
20:30 | 02/10/20 | R 3
SC Victoria Hamburg 1895 8
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
20:15 | 18/09/20 | R 1
Wandsbeker TSV Concordia 1881 5
Meiendorfer 2
Maç Detayı
Maç Kazananı
%56,6 EV SAHİBİ
%24,53 DEPLASMAN
%18,87 BERABERLİK
Maç Başına Gol
2,55 EV SAHİBİ
1,64 DEPLASMAN
4,19 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,67 16
2 2,67 16
3 2,5 15
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,67 4
2 0,8 4
3 1 6