Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 34 32 0 2 100 27 73 96
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
TUS Dassendorf 1948 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
Maç Detayı
M
20:00 | 18/05/18 | R 23
TUS Dassendorf 1948 0
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
G
20:00 | 16/05/18 | R 22
VfL Pinneberg 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
21:00 | 11/05/18 | R 33
FC Suderelbe 1949 1
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/18 | R 27
TUS Dassendorf 1948 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
14:30 | 05/05/18 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
2 34 23 3 8 96 33 63 72
M
20:30 | 15/05/18 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/18 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 7
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/18 | R 32
SC Victoria Hamburg 1895 5
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
20:30 | 27/04/18 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
SV Rugenbergen 1925 4
Maç Detayı
G
20:30 | 20/04/18 | R 30
SC Victoria Hamburg 1895 3
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
20:30 | 13/04/18 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 5
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
3 34 23 3 8 92 51 41 72
G
20:30 | 15/05/18 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/18 | R 33
TUS Osdorf 1907 2
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Maç Detayı
G
11:45 | 06/05/18 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
M
15:00 | 29/04/18 | R 31
Buchholz 08 2
FC Teutonia Ottensen 1905 0
Maç Detayı
G
11:45 | 22/04/18 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/18 | R 29
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
4 34 22 5 7 74 43 31 71
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
Niendorfer TSV 1919 3
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
M
15:00 | 13/05/18 | R 33
Buchholz 08 4
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/18 | R 32
Niendorfer TSV 1919 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
M
15:00 | 22/04/18 | R 30
Niendorfer TSV 1919 0
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
B
15:00 | 15/04/18 | R 29
Niendorfer TSV 1919 3
FC Tuerkiye 3
Maç Detayı
5 34 17 7 10 78 59 19 58
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
SV Rugenbergen 1925 3
Hamburger SV III 2
Maç Detayı
M
20:30 | 11/05/18 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/18 | R 32
SV Rugenbergen 1925 3
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
M
20:00 | 02/05/18 | R 21
VfL Pinneberg 2
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
G
20:30 | 27/04/18 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
SV Rugenbergen 1925 4
Maç Detayı
B
19:30 | 24/04/18 | R 16
SV Rugenbergen 1925 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
6 34 16 7 11 86 64 22 55
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
TSV Sasel 1925 7
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/18 | R 23
FC Tuerkiye 1
TSV Sasel 1925 5
Maç Detayı
M
20:00 | 16/05/18 | R 27
Buchholz 08 1
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
21:00 | 11/05/18 | R 33
Hamburger SV III 2
TSV Sasel 1925 5
Maç Detayı
G
16:00 | 06/05/18 | R 32
TSV Sasel 1925 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
B
12:30 | 29/04/18 | R 31
SC Condor Hamburg 1956 2
TSV Sasel 1925 2
Maç Detayı
7 34 15 5 14 66 50 16 50
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Buchholz 08 1
Maç Detayı
B
15:00 | 20/05/18 | R 23
Buchholz 08 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
G
20:00 | 16/05/18 | R 27
Buchholz 08 1
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/05/18 | R 33
Buchholz 08 4
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/18 | R 17
Buchholz 08 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/18 | R 32
FC Tuerkiye 0
Buchholz 08 4
Maç Detayı
8 34 14 5 15 65 71 -6 47
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
VfL Pinneberg 5
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
16:00 | 19/05/18 | R 23
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/18 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/05/18 | R 32
TSV Sasel 1925 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
15:00 | 29/04/18 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
B
19:30 | 24/04/18 | R 16
SV Rugenbergen 1925 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
9 34 14 4 16 69 70 -1 46
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
TUS Dassendorf 1948 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
Maç Detayı
M
16:00 | 19/05/18 | R 23
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
G
16:00 | 13/05/18 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 6
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/18 | R 32
Niendorfer TSV 1919 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/04/18 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
M
11:45 | 22/04/18 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
10 34 13 6 15 62 72 -10 45
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Buchholz 08 1
Maç Detayı
M
16:00 | 13/05/18 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 6
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/18 | R 17
Buchholz 08 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
14:30 | 05/05/18 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/18 | R 30
FC Tuerkiye 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
11 34 12 5 17 75 85 -10 41
B
20:00 | 25/05/18 | R 34
FC Tuerkiye 5
TUS Osdorf 1907 5
Maç Detayı
G
20:00 | 18/05/18 | R 23
TUS Dassendorf 1948 0
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
M
20:30 | 11/05/18 | R 33
TUS Osdorf 1907 2
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Maç Detayı
G
16:00 | 06/05/18 | R 32
Vodwarst Wacker B. 1
TUS Osdorf 1907 4
Maç Detayı
B
15:00 | 01/05/18 | R 21
Buchholz 08 2
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
G
20:30 | 27/04/18 | R 31
TUS Osdorf 1907 2
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
12 34 12 5 17 48 73 -25 41
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
VfL Pinneberg 5
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
M
20:00 | 16/05/18 | R 22
VfL Pinneberg 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
M
12:30 | 13/05/18 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 7
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/18 | R 32
SC Victoria Hamburg 1895 5
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
20:00 | 02/05/18 | R 21
VfL Pinneberg 2
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
20:30 | 27/04/18 | R 31
TUS Osdorf 1907 2
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
13 34 12 4 18 59 84 -25 40
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
TSV Sasel 1925 7
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
M
21:00 | 11/05/18 | R 33
FC Suderelbe 1949 1
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
21:00 | 04/05/18 | R 32
FC Suderelbe 1949 6
Hamburger SV III 8
Maç Detayı
M
15:00 | 29/04/18 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
B
21:00 | 20/04/18 | R 30
FC Suderelbe 1949 0
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
20:30 | 13/04/18 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 5
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
14 34 10 5 19 62 80 -18 35
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
Vodwarst Wacker B. 6
SC Condor Hamburg 1956 5
Maç Detayı
B
15:00 | 20/05/18 | R 23
Buchholz 08 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
G
12:30 | 13/05/18 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 7
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/18 | R 27
TUS Dassendorf 1948 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/18 | R 32
SV Rugenbergen 1925 3
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
B
12:30 | 29/04/18 | R 31
SC Condor Hamburg 1956 2
TSV Sasel 1925 2
Maç Detayı
15 34 10 5 19 73 97 -24 35
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
Niendorfer TSV 1919 3
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
M
15:00 | 13/05/18 | R 33
Wedeler TSV 1863 4
FC Tuerkiye 5
Maç Detayı
M
11:45 | 06/05/18 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
14:00 | 28/04/18 | R 31
Wedeler TSV 1863 5
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/04/18 | R 30
VfL Pinneberg 3
Wedeler TSV 1863 0
Maç Detayı
M
19:30 | 17/04/18 | R 16
FC Tuerkiye 4
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
16 34 8 4 22 56 96 -40 28
B
20:00 | 25/05/18 | R 34
FC Tuerkiye 5
TUS Osdorf 1907 5
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/18 | R 23
FC Tuerkiye 1
TSV Sasel 1925 5
Maç Detayı
G
15:00 | 13/05/18 | R 33
Wedeler TSV 1863 4
FC Tuerkiye 5
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/18 | R 32
FC Tuerkiye 0
Buchholz 08 4
Maç Detayı
M
16:00 | 29/04/18 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/18 | R 30
FC Tuerkiye 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
17 34 8 3 23 57 96 -39 27
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
SV Rugenbergen 1925 3
Hamburger SV III 2
Maç Detayı
M
21:00 | 11/05/18 | R 33
Hamburger SV III 2
TSV Sasel 1925 5
Maç Detayı
G
21:00 | 04/05/18 | R 32
FC Suderelbe 1949 6
Hamburger SV III 8
Maç Detayı
M
19:45 | 27/04/18 | R 31
TUS Dassendorf 1948 7
Hamburger SV III 2
Maç Detayı
B
21:00 | 20/04/18 | R 30
Hamburger SV III 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
G
12:30 | 15/04/18 | R 29
SC Condor Hamburg 1956 1
Hamburger SV III 3
Maç Detayı
18 34 4 6 24 45 112 -67 18
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
Vodwarst Wacker B. 6
SC Condor Hamburg 1956 5
Maç Detayı
M
20:30 | 11/05/18 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 7
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
M
16:00 | 06/05/18 | R 32
Vodwarst Wacker B. 1
TUS Osdorf 1907 4
Maç Detayı
M
14:00 | 28/04/18 | R 31
Wedeler TSV 1863 5
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
M
20:30 | 24/04/18 | R 23
Vodwarst Wacker B. 3
VfL Pinneberg 4
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/18 | R 30
Vodwarst Wacker B. 0
Buchholz 08 5
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 16 0 1 51 13 38 48
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
TUS Dassendorf 1948 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
Maç Detayı
M
20:00 | 18/05/18 | R 23
TUS Dassendorf 1948 0
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/18 | R 27
TUS Dassendorf 1948 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
2 17 13 1 3 45 19 26 40
G
11:45 | 06/05/18 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
G
11:45 | 22/04/18 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
3 17 13 0 4 53 14 39 39
M
20:30 | 15/05/18 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/18 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 7
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/18 | R 32
SC Victoria Hamburg 1895 5
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
20:30 | 27/04/18 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
SV Rugenbergen 1925 4
Maç Detayı
G
20:30 | 20/04/18 | R 30
SC Victoria Hamburg 1895 3
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
20:30 | 13/04/18 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 5
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
4 17 12 3 2 41 22 19 39
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
Niendorfer TSV 1919 3
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/18 | R 32
Niendorfer TSV 1919 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/04/18 | R 30
Niendorfer TSV 1919 0
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
B
15:00 | 15/04/18 | R 29
Niendorfer TSV 1919 3
FC Tuerkiye 3
Maç Detayı
5 17 10 4 3 44 23 21 34
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
SV Rugenbergen 1925 3
Hamburger SV III 2
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/18 | R 32
SV Rugenbergen 1925 3
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
B
19:30 | 24/04/18 | R 16
SV Rugenbergen 1925 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
6 17 10 2 5 41 24 17 32
M
16:00 | 19/05/18 | R 23
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
G
16:00 | 13/05/18 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 6
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/04/18 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
7 17 9 4 4 52 35 17 31
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
TSV Sasel 1925 7
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
G
16:00 | 06/05/18 | R 32
TSV Sasel 1925 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
8 17 9 3 5 40 30 10 30
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Buchholz 08 1
Maç Detayı
M
14:30 | 05/05/18 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
9 17 9 2 6 25 25 0 29
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
VfL Pinneberg 5
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
M
20:00 | 16/05/18 | R 22
VfL Pinneberg 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
20:00 | 02/05/18 | R 21
VfL Pinneberg 2
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
10 17 9 0 8 32 35 -3 27
G
20:30 | 11/05/18 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
G
15:00 | 29/04/18 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
11 17 7 5 5 34 22 12 26
B
15:00 | 20/05/18 | R 23
Buchholz 08 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
G
20:00 | 16/05/18 | R 27
Buchholz 08 1
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/05/18 | R 33
Buchholz 08 4
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/18 | R 17
Buchholz 08 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
12 17 7 3 7 33 35 -2 24
M
21:00 | 11/05/18 | R 33
FC Suderelbe 1949 1
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
21:00 | 04/05/18 | R 32
FC Suderelbe 1949 6
Hamburger SV III 8
Maç Detayı
B
21:00 | 20/04/18 | R 30
FC Suderelbe 1949 0
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
13 17 6 4 7 43 39 4 22
M
15:00 | 13/05/18 | R 33
Wedeler TSV 1863 4
FC Tuerkiye 5
Maç Detayı
G
14:00 | 28/04/18 | R 31
Wedeler TSV 1863 5
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
14 17 5 3 9 40 44 -4 18
G
12:30 | 13/05/18 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 7
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
B
12:30 | 29/04/18 | R 31
SC Condor Hamburg 1956 2
TSV Sasel 1925 2
Maç Detayı
15 17 6 0 11 34 41 -7 18
M
20:30 | 11/05/18 | R 33
TUS Osdorf 1907 2
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Maç Detayı
G
20:30 | 27/04/18 | R 31
TUS Osdorf 1907 2
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
16 17 4 3 10 28 53 -25 15
G
20:00 | 25/05/18 | R 34
Vodwarst Wacker B. 6
SC Condor Hamburg 1956 5
Maç Detayı
M
16:00 | 06/05/18 | R 32
Vodwarst Wacker B. 1
TUS Osdorf 1907 4
Maç Detayı
M
20:30 | 24/04/18 | R 23
Vodwarst Wacker B. 3
VfL Pinneberg 4
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/18 | R 30
Vodwarst Wacker B. 0
Buchholz 08 5
Maç Detayı
17 17 4 2 11 30 45 -15 14
B
20:00 | 25/05/18 | R 34
FC Tuerkiye 5
TUS Osdorf 1907 5
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/18 | R 23
FC Tuerkiye 1
TSV Sasel 1925 5
Maç Detayı
M
15:00 | 05/05/18 | R 32
FC Tuerkiye 0
Buchholz 08 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/18 | R 30
FC Tuerkiye 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
18 17 4 2 11 30 48 -18 14
M
21:00 | 11/05/18 | R 33
Hamburger SV III 2
TSV Sasel 1925 5
Maç Detayı
B
21:00 | 20/04/18 | R 30
Hamburger SV III 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 16 0 1 49 14 35 48
G
20:00 | 16/05/18 | R 22
VfL Pinneberg 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
21:00 | 11/05/18 | R 33
FC Suderelbe 1949 1
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
G
14:30 | 05/05/18 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
2 17 10 3 4 43 19 24 33
3 17 10 2 5 47 32 15 32
G
20:30 | 15/05/18 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 1
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/18 | R 33
TUS Osdorf 1907 2
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Maç Detayı
M
15:00 | 29/04/18 | R 31
Buchholz 08 2
FC Teutonia Ottensen 1905 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/18 | R 29
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
FC Teutonia Ottensen 1905 2
Maç Detayı
4 17 10 2 5 33 21 12 32
M
15:00 | 13/05/18 | R 33
Buchholz 08 4
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
5 17 7 3 7 34 29 5 24
G
15:00 | 19/05/18 | R 23
FC Tuerkiye 1
TSV Sasel 1925 5
Maç Detayı
M
20:00 | 16/05/18 | R 27
Buchholz 08 1
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
21:00 | 11/05/18 | R 33
Hamburger SV III 2
TSV Sasel 1925 5
Maç Detayı
B
12:30 | 29/04/18 | R 31
SC Condor Hamburg 1956 2
TSV Sasel 1925 2
Maç Detayı
6 17 8 0 9 32 28 4 24
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Buchholz 08 1
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/18 | R 32
FC Tuerkiye 0
Buchholz 08 4
Maç Detayı
7 17 7 3 7 34 36 -2 24
M
20:30 | 11/05/18 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
20:00 | 02/05/18 | R 21
VfL Pinneberg 2
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
G
20:30 | 27/04/18 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
SV Rugenbergen 1925 4
Maç Detayı
8 17 6 5 6 41 44 -3 23
B
20:00 | 25/05/18 | R 34
FC Tuerkiye 5
TUS Osdorf 1907 5
Maç Detayı
G
20:00 | 18/05/18 | R 23
TUS Dassendorf 1948 0
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/05/18 | R 32
Vodwarst Wacker B. 1
TUS Osdorf 1907 4
Maç Detayı
B
15:00 | 01/05/18 | R 21
Buchholz 08 2
TUS Osdorf 1907 2
Maç Detayı
9 17 5 5 7 33 36 -3 20
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
VfL Pinneberg 5
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
16:00 | 19/05/18 | R 23
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
M
16:00 | 06/05/18 | R 32
TSV Sasel 1925 3
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
B
19:30 | 24/04/18 | R 16
SV Rugenbergen 1925 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
10 17 5 2 10 22 36 -14 17
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
Vodwarst Wacker B. 6
SC Condor Hamburg 1956 5
Maç Detayı
B
15:00 | 20/05/18 | R 23
Buchholz 08 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/18 | R 27
TUS Dassendorf 1948 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/18 | R 32
SV Rugenbergen 1925 3
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
11 17 5 1 11 26 49 -23 16
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
TSV Sasel 1925 7
FC Suderelbe 1949 3
Maç Detayı
M
15:00 | 29/04/18 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
M
20:30 | 13/04/18 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 5
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
12 17 4 3 10 22 42 -20 15
M
16:00 | 13/05/18 | R 33
Wandsbeker TSV Concordia 1881 6
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/18 | R 17
Buchholz 08 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/18 | R 30
FC Tuerkiye 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
13 17 4 2 11 28 46 -18 14
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
TUS Dassendorf 1948 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/18 | R 32
Niendorfer TSV 1919 3
Wandsbeker TSV Concordia 1881 0
Maç Detayı
M
11:45 | 22/04/18 | R 30
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
Maç Detayı
14 17 4 2 11 26 51 -25 14
G
15:00 | 13/05/18 | R 33
Wedeler TSV 1863 4
FC Tuerkiye 5
Maç Detayı
M
16:00 | 29/04/18 | R 31
Wandsbeker TSV Concordia 1881 2
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
15 17 4 1 12 27 48 -21 13
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
SV Rugenbergen 1925 3
Hamburger SV III 2
Maç Detayı
G
21:00 | 04/05/18 | R 32
FC Suderelbe 1949 6
Hamburger SV III 8
Maç Detayı
M
19:45 | 27/04/18 | R 31
TUS Dassendorf 1948 7
Hamburger SV III 2
Maç Detayı
G
12:30 | 15/04/18 | R 29
SC Condor Hamburg 1956 1
Hamburger SV III 3
Maç Detayı
16 17 4 1 12 30 58 -28 13
M
20:00 | 25/05/18 | R 34
Niendorfer TSV 1919 3
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
M
11:45 | 06/05/18 | R 32
FC Teutonia Ottensen 1905 4
Wedeler TSV 1863 1
Maç Detayı
M
15:00 | 22/04/18 | R 30
VfL Pinneberg 3
Wedeler TSV 1863 0
Maç Detayı
M
19:30 | 17/04/18 | R 16
FC Tuerkiye 4
Wedeler TSV 1863 2
Maç Detayı
17 17 3 3 11 23 48 -25 12
M
12:30 | 13/05/18 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 7
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/18 | R 32
SC Victoria Hamburg 1895 5
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
20:30 | 27/04/18 | R 31
TUS Osdorf 1907 2
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
18 17 0 3 14 17 59 -42 3
M
20:30 | 11/05/18 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 7
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
M
14:00 | 28/04/18 | R 31
Wedeler TSV 1863 5
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%49,51 EV SAHİBİ
%36,25 DEPLASMAN
%14,24 BERABERLİK
Maç Başına Gol
2,25 EV SAHİBİ
1,83 DEPLASMAN
4,09 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,94 100
2 2,82 96
3 2,71 92
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,79 27
2 0,97 33
3 1,26 43