Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 34 21 9 4 80 22 58 72
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
Uhlenhorster Paloma 1
TUS Dassendorf 1948 4
Maç Detayı
G
20:00 | 13/05/16 | R 33
TUS Dassendorf 1948 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
B
15:00 | 08/05/16 | R 32
Buchholz 08 0
TUS Dassendorf 1948 0
Maç Detayı
G
20:00 | 04/05/16 | R 31
TUS Dassendorf 1948 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/16 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
19:30 | 15/04/16 | R 29
TUS Dassendorf 1948 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
2 34 21 8 5 75 34 41 71
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Buxtehuder SV 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/05/16 | R 33
Halstenbek Rellingen 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/16 | R 27
Lurup Hamburg 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 9
Maç Detayı
M
15:00 | 08/05/16 | R 32
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
SC Victoria Hamburg 1895 6
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/16 | R 31
SC Condor Hamburg 1956 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 5
Maç Detayı
B
15:00 | 30/04/16 | R 21
SV Rugenbergen 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
3 34 19 6 9 79 43 36 63
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
Buchholz 08 2
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
G
20:30 | 13/05/16 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
15:00 | 08/05/16 | R 32
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
SC Victoria Hamburg 1895 6
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/16 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 4
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/16 | R 30
Altonaer FC Von 1893 1
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
G
19:30 | 19/04/16 | R 11
Halstenbek Rellingen 1
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
4 34 18 6 10 95 34 61 60
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
FC Suderelbe 1949 6
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
G
20:00 | 13/05/16 | R 33
Lurup Hamburg 0
FC Suderelbe 1949 18
Maç Detayı
G
14:00 | 08/05/16 | R 32
FC Suderelbe 1949 3
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/16 | R 31
VfL Pinneberg 0
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
G
11:45 | 24/04/16 | R 30
Uhlenhorster Paloma 1
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
G
21:00 | 15/04/16 | R 29
FC Suderelbe 1949 8
Meiendorfer 1
Maç Detayı
5 34 18 6 10 73 37 36 60
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
Buchholz 08 2
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/16 | R 20
Altonaer FC Von 1893 3
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
12:30 | 15/05/16 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
19:45 | 11/05/16 | R 31
Concordia Hamburg 1
Buchholz 08 3
Maç Detayı
B
15:00 | 08/05/16 | R 32
Buchholz 08 0
TUS Dassendorf 1948 0
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/16 | R 21
Buchholz 08 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
6 34 17 6 11 65 41 24 57
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Altonaer FC Von 1893 0
Maç Detayı
G
20:00 | 17/05/16 | R 20
Altonaer FC Von 1893 3
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
15:00 | 15/05/16 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
G
20:00 | 11/05/16 | R 31
Halstenbek Rellingen 0
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
M
15:00 | 08/05/16 | R 32
Altonaer FC Von 1893 1
Buxtehuder SV 2
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/16 | R 21
Meiendorfer 1
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
7 34 15 9 10 73 56 17 54
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
Meiendorfer 2
SC Condor Hamburg 1956 6
Maç Detayı
G
12:30 | 15/05/16 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
B
15:00 | 07/05/16 | R 32
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/16 | R 31
SC Condor Hamburg 1956 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 5
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/16 | R 21
Lurup Hamburg 3
SC Condor Hamburg 1956 10
Maç Detayı
M
16:00 | 23/04/16 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
8 34 15 6 13 67 52 15 51
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
SV Rugenbergen 1925 2
Halstenbek Rellingen 6
Maç Detayı
M
20:30 | 13/05/16 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
B
15:00 | 07/05/16 | R 32
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
M
20:00 | 04/05/16 | R 31
TUS Dassendorf 1948 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
B
15:00 | 30/04/16 | R 21
SV Rugenbergen 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
B
19:30 | 26/04/16 | R 17
Halstenbek Rellingen 0
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
9 34 13 11 10 72 50 22 50
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Altonaer FC Von 1893 0
Maç Detayı
B
20:00 | 13/05/16 | R 33
Buxtehuder SV 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/05/16 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/16 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 4
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/16 | R 21
Buchholz 08 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 23/04/16 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
10 34 13 10 11 60 44 16 49
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
SV Rugenbergen 1925 2
Halstenbek Rellingen 6
Maç Detayı
B
20:00 | 17/05/16 | R 21
VfL Pinneberg 1
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 15/05/16 | R 33
Halstenbek Rellingen 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
M
20:00 | 11/05/16 | R 31
Halstenbek Rellingen 0
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
B
16:00 | 07/05/16 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 03/05/16 | R 20
Halstenbek Rellingen 7
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
11 34 13 8 13 82 61 21 47
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
VfL Pinneberg 2
Concordia Hamburg 6
Maç Detayı
G
16:00 | 15/05/16 | R 33
Concordia Hamburg 6
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
M
19:45 | 11/05/16 | R 31
Concordia Hamburg 1
Buchholz 08 3
Maç Detayı
M
15:00 | 07/05/16 | R 32
Meiendorfer 3
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 23/04/16 | R 30
SV Rugenbergen 1925 4
Concordia Hamburg 2
Maç Detayı
G
16:00 | 17/04/16 | R 29
Concordia Hamburg 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
12 34 13 7 14 56 39 17 46
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
Lurup Hamburg 0
Niendorfer TSV 1919 11
Maç Detayı
G
15:00 | 15/05/16 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
M
14:00 | 08/05/16 | R 32
FC Suderelbe 1949 3
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/16 | R 31
Niendorfer TSV 1919 2
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
G
16:00 | 24/04/16 | R 30
VfL Pinneberg 0
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/16 | R 29
Niendorfer TSV 1919 1
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
13 34 11 11 12 48 43 5 44
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
VfL Pinneberg 2
Concordia Hamburg 6
Maç Detayı
B
20:00 | 17/05/16 | R 21
VfL Pinneberg 1
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/05/16 | R 33
FC Tuerkiye 0
VfL Pinneberg 3
Maç Detayı
G
16:00 | 08/05/16 | R 32
VfL Pinneberg 8
Lurup Hamburg 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/16 | R 31
VfL Pinneberg 0
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
14 34 12 4 18 56 73 -17 40
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
FC Suderelbe 1949 6
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/05/16 | R 33
FC Tuerkiye 0
VfL Pinneberg 3
Maç Detayı
G
11:45 | 08/05/16 | R 32
Uhlenhorster Paloma 2
FC Tuerkiye 5
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/16 | R 31
FC Tuerkiye 4
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/04/16 | R 30
Buchholz 08 3
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
M
19:30 | 19/04/16 | R 11
FC Tuerkiye 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
15 34 10 9 15 51 72 -21 39
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Buxtehuder SV 1
Maç Detayı
B
20:00 | 13/05/16 | R 33
Buxtehuder SV 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
15:00 | 08/05/16 | R 32
Altonaer FC Von 1893 1
Buxtehuder SV 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/16 | R 31
Niendorfer TSV 1919 2
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
B
19:45 | 22/04/16 | R 30
Buxtehuder SV 2
Halstenbek Rellingen 2
Maç Detayı
G
20:30 | 15/04/16 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 2
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
16 34 10 5 19 48 77 -29 35
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
Meiendorfer 2
SC Condor Hamburg 1956 6
Maç Detayı
M
20:00 | 13/05/16 | R 33
TUS Dassendorf 1948 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
15:00 | 07/05/16 | R 32
Meiendorfer 3
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/16 | R 31
FC Tuerkiye 4
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/16 | R 21
Meiendorfer 1
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
G
15:00 | 23/04/16 | R 30
Meiendorfer 6
Lurup Hamburg 0
Maç Detayı
17 34 5 2 27 42 105 -63 17
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
Uhlenhorster Paloma 1
TUS Dassendorf 1948 4
Maç Detayı
M
16:00 | 15/05/16 | R 33
Concordia Hamburg 6
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
M
11:45 | 08/05/16 | R 32
Uhlenhorster Paloma 2
FC Tuerkiye 5
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/16 | R 31
Lurup Hamburg 1
Uhlenhorster Paloma 7
Maç Detayı
M
20:00 | 03/05/16 | R 20
Halstenbek Rellingen 7
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
M
11:45 | 24/04/16 | R 30
Uhlenhorster Paloma 1
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
18 34 0 1 33 13 252 -239 1
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
Lurup Hamburg 0
Niendorfer TSV 1919 11
Maç Detayı
M
20:00 | 13/05/16 | R 33
Lurup Hamburg 0
FC Suderelbe 1949 18
Maç Detayı
M
20:30 | 11/05/16 | R 27
Lurup Hamburg 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 9
Maç Detayı
M
16:00 | 08/05/16 | R 32
VfL Pinneberg 8
Lurup Hamburg 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/16 | R 31
Lurup Hamburg 1
Uhlenhorster Paloma 7
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/16 | R 21
Lurup Hamburg 3
SC Condor Hamburg 1956 10
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 14 1 2 59 11 48 43
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
FC Suderelbe 1949 6
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
G
14:00 | 08/05/16 | R 32
FC Suderelbe 1949 3
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
G
21:00 | 15/04/16 | R 29
FC Suderelbe 1949 8
Meiendorfer 1
Maç Detayı
2 17 11 4 2 43 11 32 37
G
20:00 | 13/05/16 | R 33
TUS Dassendorf 1948 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
20:00 | 04/05/16 | R 31
TUS Dassendorf 1948 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
19:30 | 15/04/16 | R 29
TUS Dassendorf 1948 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
3 17 11 4 2 40 17 23 37
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Buxtehuder SV 1
Maç Detayı
M
15:00 | 08/05/16 | R 32
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
SC Victoria Hamburg 1895 6
Maç Detayı
4 17 11 3 3 45 20 25 36
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
Buchholz 08 2
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
B
15:00 | 08/05/16 | R 32
Buchholz 08 0
TUS Dassendorf 1948 0
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/16 | R 21
Buchholz 08 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
5 17 10 4 3 39 22 17 34
G
20:30 | 13/05/16 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/16 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 4
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
6 17 9 4 4 37 27 10 31
G
12:30 | 15/05/16 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/16 | R 31
SC Condor Hamburg 1956 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 5
Maç Detayı
7 17 9 3 5 44 25 19 30
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
SV Rugenbergen 1925 2
Halstenbek Rellingen 6
Maç Detayı
B
15:00 | 07/05/16 | R 32
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
B
15:00 | 30/04/16 | R 21
SV Rugenbergen 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
8 17 8 5 4 46 24 22 29
G
16:00 | 15/05/16 | R 33
Concordia Hamburg 6
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
M
19:45 | 11/05/16 | R 31
Concordia Hamburg 1
Buchholz 08 3
Maç Detayı
G
16:00 | 17/04/16 | R 29
Concordia Hamburg 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
9 17 8 5 4 32 19 13 29
G
20:00 | 17/05/16 | R 20
Altonaer FC Von 1893 3
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
15:00 | 15/05/16 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
M
15:00 | 08/05/16 | R 32
Altonaer FC Von 1893 1
Buxtehuder SV 2
Maç Detayı
10 17 8 5 4 33 21 12 29
M
15:00 | 15/05/16 | R 33
Halstenbek Rellingen 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
M
20:00 | 11/05/16 | R 31
Halstenbek Rellingen 0
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
G
20:00 | 03/05/16 | R 20
Halstenbek Rellingen 7
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
11 17 7 5 5 37 23 14 26
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Altonaer FC Von 1893 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/05/16 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
G
16:00 | 23/04/16 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
12 17 5 6 6 22 30 -8 21
B
20:00 | 13/05/16 | R 33
Buxtehuder SV 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
B
19:45 | 22/04/16 | R 30
Buxtehuder SV 2
Halstenbek Rellingen 2
Maç Detayı
13 17 6 2 9 25 32 -7 20
M
16:00 | 14/05/16 | R 33
FC Tuerkiye 0
VfL Pinneberg 3
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/16 | R 31
FC Tuerkiye 4
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
19:30 | 19/04/16 | R 11
FC Tuerkiye 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Maç Detayı
14 17 6 1 10 26 32 -6 19
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
Meiendorfer 2
SC Condor Hamburg 1956 6
Maç Detayı
G
15:00 | 07/05/16 | R 32
Meiendorfer 3
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/16 | R 21
Meiendorfer 1
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
G
15:00 | 23/04/16 | R 30
Meiendorfer 6
Lurup Hamburg 0
Maç Detayı
15 17 5 3 9 22 18 4 18
M
16:00 | 05/05/16 | R 31
Niendorfer TSV 1919 2
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/16 | R 29
Niendorfer TSV 1919 1
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
16 17 4 6 7 24 28 -4 18
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
VfL Pinneberg 2
Concordia Hamburg 6
Maç Detayı
B
20:00 | 17/05/16 | R 21
VfL Pinneberg 1
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/05/16 | R 32
VfL Pinneberg 8
Lurup Hamburg 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/16 | R 31
VfL Pinneberg 0
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
17 17 4 0 13 25 45 -20 12
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
Uhlenhorster Paloma 1
TUS Dassendorf 1948 4
Maç Detayı
M
11:45 | 08/05/16 | R 32
Uhlenhorster Paloma 2
FC Tuerkiye 5
Maç Detayı
M
11:45 | 24/04/16 | R 30
Uhlenhorster Paloma 1
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
18 17 0 1 16 9 122 -113 1
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
Lurup Hamburg 0
Niendorfer TSV 1919 11
Maç Detayı
M
20:00 | 13/05/16 | R 33
Lurup Hamburg 0
FC Suderelbe 1949 18
Maç Detayı
M
20:30 | 11/05/16 | R 27
Lurup Hamburg 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 9
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/16 | R 31
Lurup Hamburg 1
Uhlenhorster Paloma 7
Maç Detayı
M
16:00 | 30/04/16 | R 21
Lurup Hamburg 3
SC Condor Hamburg 1956 10
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 10 5 2 37 11 26 35
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
Uhlenhorster Paloma 1
TUS Dassendorf 1948 4
Maç Detayı
B
15:00 | 08/05/16 | R 32
Buchholz 08 0
TUS Dassendorf 1948 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/16 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
2 17 10 4 3 35 17 18 34
G
15:00 | 15/05/16 | R 33
Halstenbek Rellingen 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/16 | R 27
Lurup Hamburg 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 9
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/16 | R 31
SC Condor Hamburg 1956 2
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 5
Maç Detayı
B
15:00 | 30/04/16 | R 21
SV Rugenbergen 1925 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
3 17 9 2 6 40 21 19 29
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
Buchholz 08 2
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
G
15:00 | 08/05/16 | R 32
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
SC Victoria Hamburg 1895 6
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/16 | R 30
Altonaer FC Von 1893 1
SC Victoria Hamburg 1895 0
Maç Detayı
G
19:30 | 19/04/16 | R 11
Halstenbek Rellingen 1
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
4 17 8 4 5 34 21 13 28
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
Lurup Hamburg 0
Niendorfer TSV 1919 11
Maç Detayı
G
15:00 | 15/05/16 | R 33
Altonaer FC Von 1893 0
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
M
14:00 | 08/05/16 | R 32
FC Suderelbe 1949 3
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 24/04/16 | R 30
VfL Pinneberg 0
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
5 17 9 1 7 33 22 11 28
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Altonaer FC Von 1893 0
Maç Detayı
G
20:00 | 11/05/16 | R 31
Halstenbek Rellingen 0
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/16 | R 21
Meiendorfer 1
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
6 17 7 5 5 24 15 9 26
G
16:00 | 14/05/16 | R 33
FC Tuerkiye 0
VfL Pinneberg 3
Maç Detayı
7 17 7 3 7 28 17 11 24
M
20:00 | 17/05/16 | R 20
Altonaer FC Von 1893 3
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
12:30 | 15/05/16 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
19:45 | 11/05/16 | R 31
Concordia Hamburg 1
Buchholz 08 3
Maç Detayı
8 17 6 6 5 35 27 8 24
B
20:00 | 13/05/16 | R 33
Buxtehuder SV 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/16 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 4
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/16 | R 21
Buchholz 08 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
9 17 6 5 6 36 29 7 23
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
Meiendorfer 2
SC Condor Hamburg 1956 6
Maç Detayı
B
15:00 | 07/05/16 | R 32
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
G
16:00 | 30/04/16 | R 21
Lurup Hamburg 3
SC Condor Hamburg 1956 10
Maç Detayı
M
16:00 | 23/04/16 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
10 17 6 3 8 23 27 -4 21
M
20:30 | 13/05/16 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 1
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
M
20:00 | 04/05/16 | R 31
TUS Dassendorf 1948 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
B
19:30 | 26/04/16 | R 17
Halstenbek Rellingen 0
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
11 17 5 5 7 27 23 4 20
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
SV Rugenbergen 1925 2
Halstenbek Rellingen 6
Maç Detayı
B
20:00 | 17/05/16 | R 21
VfL Pinneberg 1
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/05/16 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
12 17 6 2 9 31 41 -10 20
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
FC Suderelbe 1949 6
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
G
11:45 | 08/05/16 | R 32
Uhlenhorster Paloma 2
FC Tuerkiye 5
Maç Detayı
M
16:00 | 24/04/16 | R 30
Buchholz 08 3
FC Tuerkiye 1
Maç Detayı
13 17 5 3 9 36 37 -1 18
G
20:00 | 20/05/16 | R 34
VfL Pinneberg 2
Concordia Hamburg 6
Maç Detayı
M
15:00 | 07/05/16 | R 32
Meiendorfer 3
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 23/04/16 | R 30
SV Rugenbergen 1925 4
Concordia Hamburg 2
Maç Detayı
14 17 5 3 9 29 42 -13 18
M
20:00 | 20/05/16 | R 34
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 4
Buxtehuder SV 1
Maç Detayı
G
15:00 | 08/05/16 | R 32
Altonaer FC Von 1893 1
Buxtehuder SV 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/16 | R 31
Niendorfer TSV 1919 2
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
G
20:30 | 15/04/16 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 2
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
15 17 4 5 8 36 23 13 17
G
20:00 | 13/05/16 | R 33
Lurup Hamburg 0
FC Suderelbe 1949 18
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/16 | R 31
VfL Pinneberg 0
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
G
11:45 | 24/04/16 | R 30
Uhlenhorster Paloma 1
FC Suderelbe 1949 2
Maç Detayı
16 17 4 4 9 22 45 -23 16
M
20:00 | 13/05/16 | R 33
TUS Dassendorf 1948 6
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/16 | R 31
FC Tuerkiye 4
Meiendorfer 0
Maç Detayı
17 17 1 2 14 17 60 -43 5
M
16:00 | 15/05/16 | R 33
Concordia Hamburg 6
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/16 | R 31
Lurup Hamburg 1
Uhlenhorster Paloma 7
Maç Detayı
M
20:00 | 03/05/16 | R 20
Halstenbek Rellingen 7
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
18 17 0 0 17 4 130 -126 0
M
16:00 | 08/05/16 | R 32
VfL Pinneberg 8
Lurup Hamburg 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%39,77 EV SAHİBİ
%31,58 DEPLASMAN
%28,65 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,78 EV SAHİBİ
1,54 DEPLASMAN
3,32 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,79 95
2 2,41 82
3 2,35 80
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,65 22
2 1 34
3 1 34