Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 12 5 2 53 21 32 41
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
Halstenbek Rellingen 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
G
15:00 | 16/05/15 | R 33
Meiendorfer 1
Halstenbek Rellingen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 05/05/15 | R 27
Halstenbek Rellingen 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
15:00 | 03/05/15 | R 31
Halstenbek Rellingen 2
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
G
11:45 | 26/04/15 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 3
Halstenbek Rellingen 4
Maç Detayı
2 19 12 5 2 40 20 20 41
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
Germania Schnelsen 1
VfL Pinneberg 3
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/15 | R 33
VfL Pinneberg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
M
11:45 | 10/05/15 | R 32
Uhlenhorster Paloma 2
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/15 | R 30
VfL Pinneberg 1
SC Vier- und Marschlande 2
Maç Detayı
G
14:30 | 18/04/15 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 0
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
3 19 11 5 3 43 22 21 38
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
FC Suderelbe 1949 4
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
G
14:30 | 16/05/15 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 10/05/15 | R 32
Germania Schnelsen 0
SC Victoria Hamburg 1895 5
Maç Detayı
G
20:30 | 29/04/15 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
11:45 | 26/04/15 | R 30
Uhlenhorster Paloma 0
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
M
14:30 | 18/04/15 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 0
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
4 19 12 2 5 33 26 7 38
M
15:00 | 16/05/15 | R 33
Meiendorfer 1
Halstenbek Rellingen 3
Maç Detayı
M
15:00 | 10/05/15 | R 32
Altonaer FC Von 1893 4
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
20:00 | 06/05/15 | R 31
Meiendorfer 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
19:30 | 24/04/15 | R 30
TUS Dassendorf 1948 5
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
15:00 | 18/04/15 | R 29
Meiendorfer 1
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
5 19 11 2 6 40 26 14 35
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
TUS Dassendorf 1948 6
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
G
20:00 | 15/05/15 | R 33
Buxtehuder SV 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
B
20:00 | 08/05/15 | R 32
TUS Dassendorf 1948 0
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
15:00 | 03/05/15 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
19:30 | 24/04/15 | R 30
TUS Dassendorf 1948 5
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
15:00 | 19/04/15 | R 29
Halstenbek Rellingen 1
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
6 19 9 5 5 37 18 19 32
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
TUS Dassendorf 1948 6
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/05/15 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/05/15 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
20:00 | 05/05/15 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
G
15:00 | 26/04/15 | R 30
Buchholz 08 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
B
15:00 | 19/04/15 | R 29
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
7 19 9 4 6 23 22 1 31
B
20:00 | 22/05/15 | R 34
Altonaer FC Von 1893 2
SV Rugenbergen 1925 2
Maç Detayı
M
14:00 | 16/05/15 | R 33
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 6
Maç Detayı
B
20:00 | 08/05/15 | R 32
TUS Dassendorf 1948 0
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
20:00 | 05/05/15 | R 27
SV Rugenbergen 1925 1
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 02/05/15 | R 31
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
G
16:00 | 25/04/15 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
SV Rugenbergen 1925 3
Maç Detayı
8 18 7 7 4 34 21 13 28
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
Buchholz 08 3
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/15 | R 33
VfL Pinneberg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
G
15:00 | 10/05/15 | R 32
Buchholz 08 2
SC Vier- und Marschlande 0
Maç Detayı
M
20:30 | 29/04/15 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 0
Maç Detayı
M
15:00 | 26/04/15 | R 30
Buchholz 08 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
19:30 | 17/04/15 | R 29
Buxtehuder SV 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
9 18 8 3 7 34 28 6 27
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
Halstenbek Rellingen 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
B
14:00 | 17/05/15 | R 33
Niendorfer TSV 1919 0
Altonaer FC Von 1893 0
Maç Detayı
M
11:45 | 10/05/15 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 3
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
M
15:00 | 03/05/15 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
M
21:00 | 24/04/15 | R 30
FC Suderelbe 1949 5
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
G
15:00 | 19/04/15 | R 29
Niendorfer TSV 1919 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
10 19 7 5 7 35 25 10 26
B
20:00 | 22/05/15 | R 34
Altonaer FC Von 1893 2
SV Rugenbergen 1925 2
Maç Detayı
B
14:00 | 17/05/15 | R 33
Niendorfer TSV 1919 0
Altonaer FC Von 1893 0
Maç Detayı
G
15:00 | 10/05/15 | R 32
Altonaer FC Von 1893 4
Meiendorfer 0
Maç Detayı
B
20:00 | 05/05/15 | R 27
Altonaer FC Von 1893 0
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
G
15:00 | 03/05/15 | R 31
Halstenbek Rellingen 2
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
11 19 6 8 5 37 34 3 26
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 4
Buxtehuder SV 0
Maç Detayı
G
14:00 | 16/05/15 | R 33
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 6
Maç Detayı
G
11:45 | 10/05/15 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 3
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
M
20:00 | 06/05/15 | R 31
Meiendorfer 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
11:45 | 26/04/15 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 3
Halstenbek Rellingen 4
Maç Detayı
M
15:00 | 19/04/15 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
12 19 6 8 5 33 32 1 26
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
M
14:30 | 16/05/15 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 09/05/15 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
20:00 | 05/05/15 | R 27
Halstenbek Rellingen 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/05/15 | R 31
Buxtehuder SV 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
M
16:00 | 25/04/15 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
SV Rugenbergen 1925 3
Maç Detayı
13 19 4 4 11 21 35 -14 16
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
FC Suderelbe 1949 4
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
G
15:00 | 17/05/15 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
G
21:00 | 08/05/15 | R 32
FC Suderelbe 1949 4
Buxtehuder SV 1
Maç Detayı
B
20:00 | 05/05/15 | R 27
Altonaer FC Von 1893 0
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
16:00 | 02/05/15 | R 31
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
G
21:00 | 24/04/15 | R 30
FC Suderelbe 1949 5
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
14 19 4 2 13 22 52 -30 14
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
Buchholz 08 3
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
11:45 | 10/05/15 | R 32
Uhlenhorster Paloma 2
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
20:00 | 05/05/15 | R 27
SV Rugenbergen 1925 1
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 03/05/15 | R 31
SC Vier- und Marschlande 1
Uhlenhorster Paloma 5
Maç Detayı
M
11:45 | 26/04/15 | R 30
Uhlenhorster Paloma 0
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
15 19 4 1 14 20 45 -25 13
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 4
Buxtehuder SV 0
Maç Detayı
M
20:00 | 15/05/15 | R 33
Buxtehuder SV 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
M
21:00 | 08/05/15 | R 32
FC Suderelbe 1949 4
Buxtehuder SV 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/05/15 | R 31
Buxtehuder SV 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
20:30 | 24/04/15 | R 30
Germania Schnelsen 1
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
M
19:30 | 17/04/15 | R 29
Buxtehuder SV 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
16 19 2 1 16 17 55 -38 7
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
B
16:00 | 17/05/15 | R 33
SC Vier- und Marschlande 3
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
15:00 | 10/05/15 | R 32
Buchholz 08 2
SC Vier- und Marschlande 0
Maç Detayı
M
16:00 | 03/05/15 | R 31
SC Vier- und Marschlande 1
Uhlenhorster Paloma 5
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/15 | R 30
VfL Pinneberg 1
SC Vier- und Marschlande 2
Maç Detayı
17 18 2 1 15 16 56 -40 7
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
Germania Schnelsen 1
VfL Pinneberg 3
Maç Detayı
B
16:00 | 17/05/15 | R 33
SC Vier- und Marschlande 3
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
16:00 | 10/05/15 | R 32
Germania Schnelsen 0
SC Victoria Hamburg 1895 5
Maç Detayı
M
20:00 | 05/05/15 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
M
20:30 | 24/04/15 | R 30
Germania Schnelsen 1
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/15 | R 29
SV Rugenbergen 1925 6
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 8 1 1 31 11 20 25
G
14:30 | 16/05/15 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
20:30 | 29/04/15 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 0
Maç Detayı
M
14:30 | 18/04/15 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 0
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
2 10 7 3 0 27 9 18 24
M
16:00 | 17/05/15 | R 33
VfL Pinneberg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/15 | R 30
VfL Pinneberg 1
SC Vier- und Marschlande 2
Maç Detayı
3 9 7 2 0 26 5 21 23
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
Halstenbek Rellingen 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
M
20:00 | 05/05/15 | R 27
Halstenbek Rellingen 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
15:00 | 03/05/15 | R 31
Halstenbek Rellingen 2
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
4 9 7 0 2 24 13 11 21
B
14:00 | 17/05/15 | R 33
Niendorfer TSV 1919 0
Altonaer FC Von 1893 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/05/15 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/04/15 | R 29
Niendorfer TSV 1919 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
5 9 6 1 2 23 16 7 19
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
TUS Dassendorf 1948 6
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
B
20:00 | 08/05/15 | R 32
TUS Dassendorf 1948 0
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
19:30 | 24/04/15 | R 30
TUS Dassendorf 1948 5
Meiendorfer 0
Maç Detayı
6 9 6 1 2 19 16 3 19
M
15:00 | 16/05/15 | R 33
Meiendorfer 1
Halstenbek Rellingen 3
Maç Detayı
G
20:00 | 06/05/15 | R 31
Meiendorfer 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
15:00 | 18/04/15 | R 29
Meiendorfer 1
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
7 10 4 2 4 12 8 4 14
M
15:00 | 17/05/15 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
G
20:00 | 05/05/15 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
B
15:00 | 19/04/15 | R 29
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
8 9 3 5 1 15 13 2 14
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/05/15 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
M
16:00 | 25/04/15 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
SV Rugenbergen 1925 3
Maç Detayı
9 11 4 1 6 17 27 -10 13
G
11:45 | 10/05/15 | R 32
Uhlenhorster Paloma 2
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
M
11:45 | 26/04/15 | R 30
Uhlenhorster Paloma 0
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
10 10 3 3 4 7 12 -5 12
M
14:00 | 16/05/15 | R 33
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 6
Maç Detayı
G
20:00 | 05/05/15 | R 27
SV Rugenbergen 1925 1
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 02/05/15 | R 31
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
11 9 2 5 2 18 13 5 11
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 4
Buxtehuder SV 0
Maç Detayı
G
11:45 | 10/05/15 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 3
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
M
11:45 | 26/04/15 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 3
Halstenbek Rellingen 4
Maç Detayı
12 9 3 2 4 16 11 5 11
B
20:00 | 22/05/15 | R 34
Altonaer FC Von 1893 2
SV Rugenbergen 1925 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/05/15 | R 32
Altonaer FC Von 1893 4
Meiendorfer 0
Maç Detayı
B
20:00 | 05/05/15 | R 27
Altonaer FC Von 1893 0
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
13 9 2 5 2 11 10 1 11
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
Buchholz 08 3
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
15:00 | 10/05/15 | R 32
Buchholz 08 2
SC Vier- und Marschlande 0
Maç Detayı
M
15:00 | 26/04/15 | R 30
Buchholz 08 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
14 9 3 1 5 11 16 -5 10
M
20:00 | 15/05/15 | R 33
Buxtehuder SV 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
B
16:00 | 01/05/15 | R 31
Buxtehuder SV 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
M
19:30 | 17/04/15 | R 29
Buxtehuder SV 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
15 9 3 0 6 13 18 -5 9
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
FC Suderelbe 1949 4
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
G
21:00 | 08/05/15 | R 32
FC Suderelbe 1949 4
Buxtehuder SV 1
Maç Detayı
G
21:00 | 24/04/15 | R 30
FC Suderelbe 1949 5
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
16 9 2 1 6 10 26 -16 7
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
Germania Schnelsen 1
VfL Pinneberg 3
Maç Detayı
M
16:00 | 10/05/15 | R 32
Germania Schnelsen 0
SC Victoria Hamburg 1895 5
Maç Detayı
M
20:30 | 24/04/15 | R 30
Germania Schnelsen 1
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
17 10 0 1 9 4 30 -26 1
B
16:00 | 17/05/15 | R 33
SC Vier- und Marschlande 3
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
16:00 | 03/05/15 | R 31
SC Vier- und Marschlande 1
Uhlenhorster Paloma 5
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 6 1 2 16 10 6 19
B
20:00 | 22/05/15 | R 34
Altonaer FC Von 1893 2
SV Rugenbergen 1925 2
Maç Detayı
B
20:00 | 08/05/15 | R 32
TUS Dassendorf 1948 0
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
16:00 | 25/04/15 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
SV Rugenbergen 1925 3
Maç Detayı
2 10 6 1 3 14 10 4 19
M
15:00 | 10/05/15 | R 32
Altonaer FC Von 1893 4
Meiendorfer 0
Maç Detayı
M
19:30 | 24/04/15 | R 30
TUS Dassendorf 1948 5
Meiendorfer 0
Maç Detayı
3 9 5 3 1 25 10 15 18
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
TUS Dassendorf 1948 6
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
Maç Detayı
G
16:00 | 09/05/15 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
15:00 | 26/04/15 | R 30
Buchholz 08 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
4 10 5 3 2 27 16 11 18
G
15:00 | 16/05/15 | R 33
Meiendorfer 1
Halstenbek Rellingen 3
Maç Detayı
G
11:45 | 26/04/15 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 3
Halstenbek Rellingen 4
Maç Detayı
5 9 5 2 2 23 11 12 17
G
16:00 | 17/05/15 | R 33
VfL Pinneberg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
M
20:30 | 29/04/15 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
19:30 | 17/04/15 | R 29
Buxtehuder SV 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
6 9 5 2 2 13 11 2 17
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
Germania Schnelsen 1
VfL Pinneberg 3
Maç Detayı
M
11:45 | 10/05/15 | R 32
Uhlenhorster Paloma 2
VfL Pinneberg 0
Maç Detayı
G
14:30 | 18/04/15 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 0
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
7 10 5 1 4 17 10 7 16
G
20:00 | 15/05/15 | R 33
Buxtehuder SV 0
TUS Dassendorf 1948 3
Maç Detayı
G
15:00 | 03/05/15 | R 31
Niendorfer TSV 1919 0
TUS Dassendorf 1948 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/04/15 | R 29
Halstenbek Rellingen 1
TUS Dassendorf 1948 2
Maç Detayı
8 10 4 3 3 19 14 5 15
B
14:00 | 17/05/15 | R 33
Niendorfer TSV 1919 0
Altonaer FC Von 1893 0
Maç Detayı
G
15:00 | 03/05/15 | R 31
Halstenbek Rellingen 2
Altonaer FC Von 1893 4
Maç Detayı
9 10 4 3 3 19 21 -2 15
G
14:00 | 16/05/15 | R 33
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 6
Maç Detayı
M
20:00 | 06/05/15 | R 31
Meiendorfer 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/04/15 | R 29
Altonaer FC Von 1893 2
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
10 9 3 4 2 12 11 1 13
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
FC Suderelbe 1949 4
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
G
16:00 | 10/05/15 | R 32
Germania Schnelsen 0
SC Victoria Hamburg 1895 5
Maç Detayı
G
11:45 | 26/04/15 | R 30
Uhlenhorster Paloma 0
SC Victoria Hamburg 1895 1
Maç Detayı
11 10 3 3 4 18 19 -1 12
M
14:30 | 16/05/15 | R 33
SC Victoria Hamburg 1895 3
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
20:00 | 05/05/15 | R 27
Halstenbek Rellingen 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/05/15 | R 31
Buxtehuder SV 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
12 10 1 4 5 8 17 -9 7
G
15:00 | 17/05/15 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
FC Suderelbe 1949 1
Maç Detayı
B
20:00 | 05/05/15 | R 27
Altonaer FC Von 1893 0
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
M
16:00 | 02/05/15 | R 31
SV Rugenbergen 1925 2
FC Suderelbe 1949 0
Maç Detayı
13 9 1 3 5 10 15 -5 6
G
20:00 | 22/05/15 | R 34
Halstenbek Rellingen 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
M
11:45 | 10/05/15 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 3
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
M
21:00 | 24/04/15 | R 30
FC Suderelbe 1949 5
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
14 9 2 0 7 13 25 -12 6
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
M
15:00 | 10/05/15 | R 32
Buchholz 08 2
SC Vier- und Marschlande 0
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/15 | R 30
VfL Pinneberg 1
SC Vier- und Marschlande 2
Maç Detayı
15 10 1 0 9 9 29 -20 3
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 4
Buxtehuder SV 0
Maç Detayı
M
21:00 | 08/05/15 | R 32
FC Suderelbe 1949 4
Buxtehuder SV 1
Maç Detayı
G
20:30 | 24/04/15 | R 30
Germania Schnelsen 1
Buxtehuder SV 3
Maç Detayı
16 8 0 1 7 5 25 -20 1
M
20:00 | 22/05/15 | R 34
Buchholz 08 3
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
M
20:00 | 05/05/15 | R 27
SV Rugenbergen 1925 1
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 03/05/15 | R 31
SC Vier- und Marschlande 1
Uhlenhorster Paloma 5
Maç Detayı
17 9 0 0 9 6 30 -24 0
B
16:00 | 17/05/15 | R 33
SC Vier- und Marschlande 3
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 05/05/15 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/15 | R 29
SV Rugenbergen 1925 6
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%40,71 EV SAHİBİ
%33,97 DEPLASMAN
%25,32 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,69 EV SAHİBİ
1,45 DEPLASMAN
3,13 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,56 82
2 2,5 80
3 2,25 72
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,94 30
2 1,09 35
3 1,16 37