Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 34 23 7 4 76 29 47 76
B
20:00 | 24/05/13 | R 34
FC Elmshorn 1
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
20:00 | 22/05/13 | R 19
SC Vier- und Marschlande 0
FC Elmshorn 4
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 3
FC Elmshorn 2
Maç Detayı
B
20:30 | 14/05/13 | R 26
FC Elmshorn 0
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/13 | R 32
FC Elmshorn 4
Altonaer FC Von 1893 1
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/13 | R 31
Bergedorf 85 1
FC Elmshorn 3
Maç Detayı
2 34 19 10 5 74 50 24 67
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
Buchholz 08 2
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
Altonaer FC Von 1893 3
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
G
20:00 | 14/05/13 | R 26
Altonaer FC Von 1893 3
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/13 | R 32
FC Elmshorn 4
Altonaer FC Von 1893 1
Maç Detayı
M
11:45 | 09/05/13 | R 23
Uhlenhorster Paloma 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/13 | R 25
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
3 34 18 11 5 79 38 41 65
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
Buchholz 08 2
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
Bergedorf 85 1
Buchholz 08 4
Maç Detayı
G
20:00 | 14/05/13 | R 26
Buchholz 08 10
Lurup Hamburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/13 | R 32
Buchholz 08 1
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 07/05/13 | R 25
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Buchholz 08 4
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/13 | R 31
Bramfelder SV 0
Buchholz 08 0
Maç Detayı
4 34 19 7 8 76 37 39 64
G
20:30 | 23/05/13 | R 34
E. Norderstedt 2
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
12:00 | 20/05/13 | R 20
VfL Pinneberg 1
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
Germania Schnelsen 0
E. Norderstedt 4
Maç Detayı
G
15:00 | 12/05/13 | R 32
E. Norderstedt 4
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
G
20:00 | 07/05/13 | R 25
Niendorfer TSV 1919 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/13 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
5 34 16 10 8 75 48 27 58
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
SC Vier- und Marschlande 1
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 3
FC Elmshorn 2
Maç Detayı
B
20:00 | 14/05/13 | R 26
SC Condor Hamburg 1956 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
B
16:00 | 12/05/13 | R 32
VfL Pinneberg 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
G
20:00 | 07/05/13 | R 25
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
B
15:00 | 05/05/13 | R 31
Halstenbek Rellingen 3
SC Condor Hamburg 1956 3
Maç Detayı
6 34 16 10 8 67 48 19 58
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Bramfelder SV 2
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/13 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/13 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Buchholz 08 4
Maç Detayı
B
11:45 | 05/05/13 | R 31
Uhlenhorster Paloma 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
20:00 | 30/04/13 | R 24
SC Vier- und Marschlande 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
7 34 12 14 8 51 46 5 50
B
20:00 | 24/05/13 | R 34
Halstenbek Rellingen 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
VfL Pinneberg 1
Halstenbek Rellingen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 14/05/13 | R 26
Niendorfer TSV 1919 1
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
B
15:00 | 11/05/13 | R 32
Meiendorfer 1
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
Halstenbek Rellingen 1
Germania Schnelsen 2
Maç Detayı
B
15:00 | 05/05/13 | R 31
Halstenbek Rellingen 3
SC Condor Hamburg 1956 3
Maç Detayı
8 34 14 5 15 50 54 -4 47
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
Niendorfer TSV 1919 2
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 22/05/13 | R 26
Bergedorf 85 1
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 20/05/13 | R 21
Uhlenhorster Paloma 5
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
Germania Schnelsen 0
E. Norderstedt 4
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/13 | R 32
Buchholz 08 1
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
9 34 13 6 15 61 62 -1 45
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
Meiendorfer 3
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
20:30 | 17/05/13 | R 33
Uhlenhorster Paloma 0
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/05/13 | R 26
SC Vier- und Marschlande 3
Meiendorfer 0
Maç Detayı
B
15:00 | 11/05/13 | R 32
Meiendorfer 1
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/13 | R 31
Meiendorfer 1
Lurup Hamburg 0
Maç Detayı
G
20:00 | 02/05/13 | R 25
Meiendorfer 2
FC Elmshorn 0
Maç Detayı
10 34 12 9 13 54 55 -1 45
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
Meiendorfer 3
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
14:00 | 18/05/13 | R 33
SV Rugenbergen 1925 11
Lurup Hamburg 0
Maç Detayı
G
20:00 | 15/05/13 | R 26
VfL Pinneberg 1
SV Rugenbergen 1925 4
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/13 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
B
14:00 | 04/05/13 | R 31
SV Rugenbergen 1925 2
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
11 34 11 11 12 44 51 -7 44
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
Lurup Hamburg 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/13 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
B
20:00 | 14/05/13 | R 26
SC Condor Hamburg 1956 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/13 | R 32
Niendorfer TSV 1919 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
G
15:00 | 09/05/13 | R 23
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/13 | R 25
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
12 34 12 5 17 45 55 -10 41
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
SC Vier- und Marschlande 1
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
20:00 | 22/05/13 | R 19
SC Vier- und Marschlande 0
FC Elmshorn 4
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
Altonaer FC Von 1893 3
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
G
20:00 | 14/05/13 | R 26
SC Vier- und Marschlande 3
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/13 | R 32
SC Vier- und Marschlande 4
Bergedorf 85 0
Maç Detayı
B
11:45 | 09/05/13 | R 23
SC Vier- und Marschlande 2
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
13 34 12 5 17 44 63 -19 41
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
Niendorfer TSV 1919 2
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
M
18:00 | 20/05/13 | R 33
Bramfelder SV 2
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
20:00 | 14/05/13 | R 26
Niendorfer TSV 1919 1
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/13 | R 32
Niendorfer TSV 1919 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
B
11:45 | 09/05/13 | R 23
SC Vier- und Marschlande 2
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
Niendorfer TSV 1919 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
14 34 10 9 15 50 59 -9 39
B
20:00 | 24/05/13 | R 34
FC Elmshorn 1
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
20:30 | 22/05/13 | R 25
Uhlenhorster Paloma 0
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
12:00 | 20/05/13 | R 20
VfL Pinneberg 1
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
VfL Pinneberg 1
Halstenbek Rellingen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 15/05/13 | R 26
VfL Pinneberg 1
SV Rugenbergen 1925 4
Maç Detayı
B
16:00 | 12/05/13 | R 32
VfL Pinneberg 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
15 34 10 8 16 43 56 -13 38
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Bramfelder SV 2
Maç Detayı
G
18:00 | 20/05/13 | R 33
Bramfelder SV 2
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/05/13 | R 26
Altonaer FC Von 1893 3
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
M
15:00 | 12/05/13 | R 32
E. Norderstedt 4
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/13 | R 25
Bramfelder SV 1
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/13 | R 31
Bramfelder SV 0
Buchholz 08 0
Maç Detayı
16 34 9 9 16 41 49 -8 36
B
20:00 | 24/05/13 | R 34
Halstenbek Rellingen 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
M
20:30 | 22/05/13 | R 25
Uhlenhorster Paloma 0
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
20:00 | 20/05/13 | R 21
Uhlenhorster Paloma 5
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
M
20:30 | 17/05/13 | R 33
Uhlenhorster Paloma 0
Meiendorfer 1
Maç Detayı
B
20:30 | 14/05/13 | R 26
FC Elmshorn 0
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/13 | R 32
Lurup Hamburg 0
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
17 34 4 5 25 28 87 -59 17
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
Lurup Hamburg 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
M
14:00 | 18/05/13 | R 33
SV Rugenbergen 1925 11
Lurup Hamburg 0
Maç Detayı
M
20:00 | 14/05/13 | R 26
Buchholz 08 10
Lurup Hamburg 1
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/13 | R 32
Lurup Hamburg 0
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
M
11:45 | 09/05/13 | R 23
Lurup Hamburg 0
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
Lurup Hamburg 0
SC Vier- und Marschlande 3
Maç Detayı
18 34 4 3 27 35 106 -71 15
M
20:30 | 23/05/13 | R 34
E. Norderstedt 2
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
M
20:00 | 22/05/13 | R 26
Bergedorf 85 1
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
Bergedorf 85 1
Buchholz 08 4
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/13 | R 32
SC Vier- und Marschlande 4
Bergedorf 85 0
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/13 | R 25
Bramfelder SV 1
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 11 5 1 34 13 21 38
B
20:00 | 24/05/13 | R 34
FC Elmshorn 1
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
B
20:30 | 14/05/13 | R 26
FC Elmshorn 0
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/13 | R 32
FC Elmshorn 4
Altonaer FC Von 1893 1
Maç Detayı
2 17 11 3 3 49 18 31 36
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
Buchholz 08 2
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
G
20:00 | 14/05/13 | R 26
Buchholz 08 10
Lurup Hamburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/13 | R 32
Buchholz 08 1
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
3 17 10 6 1 44 25 19 36
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
Altonaer FC Von 1893 3
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
G
20:00 | 14/05/13 | R 26
Altonaer FC Von 1893 3
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
4 17 11 2 4 35 23 12 35
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Bramfelder SV 2
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/13 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Buchholz 08 4
Maç Detayı
5 17 10 3 4 39 17 22 33
G
20:30 | 23/05/13 | R 34
E. Norderstedt 2
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/05/13 | R 32
E. Norderstedt 4
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
6 17 9 3 5 27 23 4 30
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
Niendorfer TSV 1919 2
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 14/05/13 | R 26
Niendorfer TSV 1919 1
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/13 | R 32
Niendorfer TSV 1919 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
Niendorfer TSV 1919 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
7 17 8 5 4 30 26 4 29
B
20:00 | 24/05/13 | R 34
Halstenbek Rellingen 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
Halstenbek Rellingen 1
Germania Schnelsen 2
Maç Detayı
B
15:00 | 05/05/13 | R 31
Halstenbek Rellingen 3
SC Condor Hamburg 1956 3
Maç Detayı
8 18 8 4 6 32 22 10 28
M
20:30 | 22/05/13 | R 25
Uhlenhorster Paloma 0
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
20:00 | 20/05/13 | R 21
Uhlenhorster Paloma 5
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
M
20:30 | 17/05/13 | R 33
Uhlenhorster Paloma 0
Meiendorfer 1
Maç Detayı
9 17 7 6 4 34 19 15 27
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 3
FC Elmshorn 2
Maç Detayı
B
20:00 | 14/05/13 | R 26
SC Condor Hamburg 1956 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
10 17 8 3 6 39 27 12 27
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
Meiendorfer 3
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
B
15:00 | 11/05/13 | R 32
Meiendorfer 1
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/13 | R 31
Meiendorfer 1
Lurup Hamburg 0
Maç Detayı
G
20:00 | 02/05/13 | R 25
Meiendorfer 2
FC Elmshorn 0
Maç Detayı
11 17 8 2 7 30 24 6 26
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
Germania Schnelsen 0
E. Norderstedt 4
Maç Detayı
12 17 6 5 6 34 31 3 23
G
14:00 | 18/05/13 | R 33
SV Rugenbergen 1925 11
Lurup Hamburg 0
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
B
14:00 | 04/05/13 | R 31
SV Rugenbergen 1925 2
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
13 17 6 4 7 25 23 2 22
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
SC Vier- und Marschlande 1
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
M
20:00 | 22/05/13 | R 19
SC Vier- und Marschlande 0
FC Elmshorn 4
Maç Detayı
G
20:00 | 14/05/13 | R 26
SC Vier- und Marschlande 3
Meiendorfer 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/13 | R 32
SC Vier- und Marschlande 4
Bergedorf 85 0
Maç Detayı
B
11:45 | 09/05/13 | R 23
SC Vier- und Marschlande 2
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
14 17 5 6 6 20 23 -3 21
B
16:00 | 19/05/13 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
15:00 | 09/05/13 | R 23
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/13 | R 25
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
15 17 5 5 7 24 25 -1 20
G
18:00 | 20/05/13 | R 33
Bramfelder SV 2
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/13 | R 25
Bramfelder SV 1
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/13 | R 31
Bramfelder SV 0
Buchholz 08 0
Maç Detayı
16 17 5 5 7 28 30 -2 20
M
12:00 | 20/05/13 | R 20
VfL Pinneberg 1
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
VfL Pinneberg 1
Halstenbek Rellingen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 15/05/13 | R 26
VfL Pinneberg 1
SV Rugenbergen 1925 4
Maç Detayı
B
16:00 | 12/05/13 | R 32
VfL Pinneberg 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
17 17 3 2 12 18 31 -13 11
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
Lurup Hamburg 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/13 | R 32
Lurup Hamburg 0
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
M
11:45 | 09/05/13 | R 23
Lurup Hamburg 0
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
20:00 | 07/05/13 | R 25
Lurup Hamburg 0
SC Vier- und Marschlande 3
Maç Detayı
18 16 1 3 12 13 38 -25 6
M
20:00 | 22/05/13 | R 26
Bergedorf 85 1
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
Bergedorf 85 1
Buchholz 08 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 12 2 3 42 16 26 38
G
20:00 | 22/05/13 | R 19
SC Vier- und Marschlande 0
FC Elmshorn 4
Maç Detayı
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 3
FC Elmshorn 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/13 | R 31
Bergedorf 85 1
FC Elmshorn 3
Maç Detayı
2 17 9 4 4 37 20 17 31
G
12:00 | 20/05/13 | R 20
VfL Pinneberg 1
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
Germania Schnelsen 0
E. Norderstedt 4
Maç Detayı
G
20:00 | 07/05/13 | R 25
Niendorfer TSV 1919 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
G
15:00 | 05/05/13 | R 31
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 0
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
3 17 9 4 4 41 29 12 31
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
SC Vier- und Marschlande 1
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
B
16:00 | 12/05/13 | R 32
VfL Pinneberg 1
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
G
20:00 | 07/05/13 | R 25
SV Rugenbergen 1925 1
SC Condor Hamburg 1956 4
Maç Detayı
B
15:00 | 05/05/13 | R 31
Halstenbek Rellingen 3
SC Condor Hamburg 1956 3
Maç Detayı
4 17 9 4 4 30 25 5 31
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
Buchholz 08 2
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/13 | R 32
FC Elmshorn 4
Altonaer FC Von 1893 1
Maç Detayı
M
11:45 | 09/05/13 | R 23
Uhlenhorster Paloma 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
B
20:00 | 07/05/13 | R 25
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
5 17 7 8 2 30 20 10 29
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
Bergedorf 85 1
Buchholz 08 4
Maç Detayı
G
20:00 | 07/05/13 | R 25
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Buchholz 08 4
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/13 | R 31
Bramfelder SV 0
Buchholz 08 0
Maç Detayı
6 17 5 8 4 32 25 7 23
B
16:00 | 19/05/13 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
B
11:45 | 05/05/13 | R 31
Uhlenhorster Paloma 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
20:00 | 30/04/13 | R 24
SC Vier- und Marschlande 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
Maç Detayı
7 17 6 5 6 24 28 -4 23
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
Lurup Hamburg 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
B
20:00 | 14/05/13 | R 26
SC Condor Hamburg 1956 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/13 | R 32
Niendorfer TSV 1919 0
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
Maç Detayı
8 17 6 4 7 20 24 -4 22
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
Meiendorfer 3
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
G
20:00 | 15/05/13 | R 26
VfL Pinneberg 1
SV Rugenbergen 1925 4
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/13 | R 32
SV Curslack-Neuengamme 1919 3
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
9 17 4 9 4 21 20 1 21
G
20:00 | 17/05/13 | R 33
VfL Pinneberg 1
Halstenbek Rellingen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 14/05/13 | R 26
Niendorfer TSV 1919 1
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
B
15:00 | 11/05/13 | R 32
Meiendorfer 1
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
10 17 6 3 8 20 30 -10 21
M
20:00 | 24/05/13 | R 34
Niendorfer TSV 1919 2
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 22/05/13 | R 26
Bergedorf 85 1
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 20/05/13 | R 21
Uhlenhorster Paloma 5
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/13 | R 32
Buchholz 08 1
Germania Schnelsen 0
Maç Detayı
11 17 5 4 8 22 29 -7 19
B
20:00 | 24/05/13 | R 34
FC Elmshorn 1
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
20:30 | 22/05/13 | R 25
Uhlenhorster Paloma 0
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
12 17 6 1 10 20 32 -12 19
M
20:00 | 17/05/13 | R 33
Altonaer FC Von 1893 3
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
13 17 5 3 9 19 31 -12 18
G
20:00 | 24/05/13 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Bramfelder SV 2
Maç Detayı
M
20:00 | 14/05/13 | R 26
Altonaer FC Von 1893 3
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
M
15:00 | 12/05/13 | R 32
E. Norderstedt 4
Bramfelder SV 0
Maç Detayı
14 17 5 3 9 22 35 -13 18
G
20:30 | 17/05/13 | R 33
Uhlenhorster Paloma 0
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/05/13 | R 26
SC Vier- und Marschlande 3
Meiendorfer 0
Maç Detayı
15 17 3 2 12 17 40 -23 11
M
18:00 | 20/05/13 | R 33
Bramfelder SV 2
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
B
11:45 | 09/05/13 | R 23
SC Vier- und Marschlande 2
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
16 18 3 0 15 22 68 -46 9
M
20:30 | 23/05/13 | R 34
E. Norderstedt 2
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
M
16:00 | 12/05/13 | R 32
SC Vier- und Marschlande 4
Bergedorf 85 0
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/13 | R 25
Bramfelder SV 1
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
17 16 1 5 10 9 27 -18 8
B
20:00 | 24/05/13 | R 34
Halstenbek Rellingen 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
B
20:30 | 14/05/13 | R 26
FC Elmshorn 0
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/05/13 | R 32
Lurup Hamburg 0
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
18 17 1 3 13 10 56 -46 6
M
14:00 | 18/05/13 | R 33
SV Rugenbergen 1925 11
Lurup Hamburg 0
Maç Detayı
M
20:00 | 14/05/13 | R 26
Buchholz 08 10
Lurup Hamburg 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%36,07 EV SAHİBİ
%27,87 DEPLASMAN
%36,07 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,52 EV SAHİBİ
1,2 DEPLASMAN
2,71 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,32 79
2 2,24 76
3 2,24 76
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,85 29
2 1,09 37
3 1,12 38