Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 34 21 8 5 73 36 37 71
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 4
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
20:00 | 18/05/12 | R 33
VfL Pinneberg 1
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/12 | R 32
SC Victoria Hamburg 1895 6
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/12 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 4
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
G
19:30 | 27/04/12 | R 30
SC Vier- und Marschlande 1
SC Victoria Hamburg 1895 5
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/12 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 4
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
2 34 20 5 9 73 51 22 65
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
SV Rugenbergen 1925 0
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/12 | R 33
Bergedorf 85 4
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
M
20:00 | 11/05/12 | R 32
Altonaer FC Von 1893 3
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/12 | R 31
TSV Sasel 1925 0
Bergedorf 85 4
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/12 | R 30
Bergedorf 85 1
Oststeinbeker SV 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/04/12 | R 29
E. Norderstedt 5
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
3 34 20 4 10 63 41 22 64
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 4
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/12 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
19:30 | 11/05/12 | R 32
SC Vier- und Marschlande 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
20:30 | 08/05/12 | R 20
Uhlenhorster Paloma 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/12 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/04/12 | R 30
Vodwarst Wacker B. 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
4 34 18 6 10 66 49 17 60
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Vier- und Marschlande 3
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/12 | R 33
Germania Schnelsen 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
20:00 | 11/05/12 | R 32
Vodwarst Wacker B. 1
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/12 | R 31
Germania Schnelsen 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
19:45 | 27/04/12 | R 30
SV Rugenbergen 1925 3
Germania Schnelsen 4
Maç Detayı
B
16:00 | 22/04/12 | R 29
Germania Schnelsen 0
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
5 34 17 8 9 55 39 16 59
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
Buchholz 08 1
Oststeinbeker SV 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/05/12 | R 33
E. Norderstedt 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/05/12 | R 32
Buchholz 08 1
Meiendorfer 3
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/12 | R 31
Germania Schnelsen 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
15:00 | 01/05/12 | R 20
Halstenbek Rellingen 0
Buchholz 08 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/04/12 | R 30
Buchholz 08 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
6 34 17 7 10 62 37 25 58
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
Vodwarst Wacker B. 0
E. Norderstedt 4
Maç Detayı
G
20:00 | 18/05/12 | R 33
E. Norderstedt 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/12 | R 32
SV Rugenbergen 1925 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
B
20:00 | 04/05/12 | R 31
E. Norderstedt 2
Halstenbek Rellingen 2
Maç Detayı
G
19:45 | 27/04/12 | R 30
Altonaer FC Von 1893 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
G
14:00 | 22/04/12 | R 29
E. Norderstedt 5
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
7 34 17 6 11 54 44 10 57
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/05/12 | R 33
Germania Schnelsen 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
11:45 | 13/05/12 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 3
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/12 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
G
11:45 | 29/04/12 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 2
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
19:30 | 24/04/12 | R 21
SC Condor Hamburg 1956 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
8 34 16 7 11 62 51 11 55
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
Niendorfer TSV 1919 2
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/12 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 13/05/12 | R 32
Niendorfer TSV 1919 2
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/12 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 4
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/04/12 | R 30
Niendorfer TSV 1919 3
TSV Sasel 1925 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/12 | R 29
Niendorfer TSV 1919 0
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
9 34 16 5 13 55 48 7 53
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
Halstenbek Rellingen 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
20:00 | 18/05/12 | R 33
Altonaer FC Von 1893 5
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
20:00 | 11/05/12 | R 32
Altonaer FC Von 1893 3
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
20:00 | 04/05/12 | R 31
Oststeinbeker SV 0
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
M
19:45 | 27/04/12 | R 30
Altonaer FC Von 1893 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
M
19:30 | 24/04/12 | R 21
SC Condor Hamburg 1956 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
10 34 15 4 15 57 55 2 49
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
TSV Sasel 1925 1
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
20:00 | 18/05/12 | R 33
VfL Pinneberg 1
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
M
16:00 | 13/05/12 | R 32
Niendorfer TSV 1919 2
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/05/12 | R 31
VfL Pinneberg 0
SC Vier- und Marschlande 3
Maç Detayı
M
11:45 | 29/04/12 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 2
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
B
19:30 | 24/04/12 | R 21
VfL Pinneberg 2
Meiendorfer 2
Maç Detayı
11 34 13 7 14 46 52 -6 46
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
Halstenbek Rellingen 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
M
16:00 | 20/05/12 | R 33
Bergedorf 85 4
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 13/05/12 | R 32
Halstenbek Rellingen 0
Oststeinbeker SV 2
Maç Detayı
B
20:00 | 04/05/12 | R 31
E. Norderstedt 2
Halstenbek Rellingen 2
Maç Detayı
M
15:00 | 01/05/12 | R 20
Halstenbek Rellingen 0
Buchholz 08 2
Maç Detayı
G
15:00 | 29/04/12 | R 30
Halstenbek Rellingen 2
Meiendorfer 1
Maç Detayı
12 34 12 6 16 56 57 -1 42
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
B
15:00 | 19/05/12 | R 33
Meiendorfer 2
Vodwarst Wacker B. 2
Maç Detayı
G
16:00 | 13/05/12 | R 32
Buchholz 08 1
Meiendorfer 3
Maç Detayı
B
15:00 | 05/05/12 | R 31
Meiendorfer 1
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
15:00 | 29/04/12 | R 30
Halstenbek Rellingen 2
Meiendorfer 1
Maç Detayı
B
19:30 | 24/04/12 | R 21
VfL Pinneberg 2
Meiendorfer 2
Maç Detayı
13 34 11 7 16 55 70 -15 40
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Vier- und Marschlande 3
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
M
20:30 | 18/05/12 | R 33
Uhlenhorster Paloma 3
SC Vier- und Marschlande 2
Maç Detayı
M
19:30 | 11/05/12 | R 32
SC Vier- und Marschlande 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/05/12 | R 31
VfL Pinneberg 0
SC Vier- und Marschlande 3
Maç Detayı
M
19:30 | 27/04/12 | R 30
SC Vier- und Marschlande 1
SC Victoria Hamburg 1895 5
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/12 | R 29
Niendorfer TSV 1919 0
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
14 34 10 8 16 51 62 -11 38
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
SV Rugenbergen 1925 0
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
20:00 | 18/05/12 | R 33
Oststeinbeker SV 1
SV Rugenbergen 1925 5
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/12 | R 32
SV Rugenbergen 1925 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
B
15:00 | 05/05/12 | R 31
Meiendorfer 1
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
19:45 | 27/04/12 | R 30
SV Rugenbergen 1925 3
Germania Schnelsen 4
Maç Detayı
M
19:30 | 24/04/12 | R 21
Buchholz 08 2
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
15 34 11 5 18 38 58 -20 38
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
Niendorfer TSV 1919 2
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
20:30 | 18/05/12 | R 33
Uhlenhorster Paloma 3
SC Vier- und Marschlande 2
Maç Detayı
M
11:45 | 13/05/12 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 3
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
20:30 | 08/05/12 | R 20
Uhlenhorster Paloma 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Maç Detayı
G
11:45 | 06/05/12 | R 31
Uhlenhorster Paloma 2
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/04/12 | R 30
Buchholz 08 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
16 34 9 7 18 36 58 -22 34
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
Buchholz 08 1
Oststeinbeker SV 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/05/12 | R 33
Oststeinbeker SV 1
SV Rugenbergen 1925 5
Maç Detayı
G
15:00 | 13/05/12 | R 32
Halstenbek Rellingen 0
Oststeinbeker SV 2
Maç Detayı
M
20:00 | 04/05/12 | R 31
Oststeinbeker SV 0
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/12 | R 30
Bergedorf 85 1
Oststeinbeker SV 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/04/12 | R 29
TSV Sasel 1925 1
Oststeinbeker SV 2
Maç Detayı
17 34 5 7 22 45 77 -32 22
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
Vodwarst Wacker B. 0
E. Norderstedt 4
Maç Detayı
B
15:00 | 19/05/12 | R 33
Meiendorfer 2
Vodwarst Wacker B. 2
Maç Detayı
M
20:00 | 11/05/12 | R 32
Vodwarst Wacker B. 1
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
11:45 | 06/05/12 | R 31
Uhlenhorster Paloma 2
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/04/12 | R 30
Vodwarst Wacker B. 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/12 | R 29
VfL Pinneberg 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
18 34 1 7 26 38 100 -62 10
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
TSV Sasel 1925 1
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
20:00 | 18/05/12 | R 33
Altonaer FC Von 1893 5
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
M
20:30 | 11/05/12 | R 32
SC Victoria Hamburg 1895 6
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/12 | R 31
TSV Sasel 1925 0
Bergedorf 85 4
Maç Detayı
M
16:00 | 29/04/12 | R 30
Niendorfer TSV 1919 3
TSV Sasel 1925 1
Maç Detayı
M
19:30 | 24/04/12 | R 21
TSV Sasel 1925 1
Uhlenhorster Paloma 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 14 2 1 40 15 25 44
B
16:00 | 19/05/12 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/12 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
2 17 13 1 3 43 22 21 40
G
16:00 | 20/05/12 | R 33
Germania Schnelsen 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/12 | R 31
Germania Schnelsen 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/04/12 | R 29
Germania Schnelsen 0
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
3 17 12 4 1 35 17 18 40
G
16:00 | 20/05/12 | R 33
Bergedorf 85 4
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/12 | R 30
Bergedorf 85 1
Oststeinbeker SV 1
Maç Detayı
4 17 11 3 3 32 18 14 36
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
G
11:45 | 13/05/12 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 3
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
11:45 | 29/04/12 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 2
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
19:30 | 24/04/12 | R 21
SC Condor Hamburg 1956 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
5 17 10 5 2 39 17 22 35
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 4
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
20:30 | 11/05/12 | R 32
SC Victoria Hamburg 1895 6
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
20:30 | 04/05/12 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 4
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/12 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 4
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
6 17 10 2 5 31 22 9 32
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
Niendorfer TSV 1919 2
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/05/12 | R 32
Niendorfer TSV 1919 2
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/04/12 | R 30
Niendorfer TSV 1919 3
TSV Sasel 1925 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/12 | R 29
Niendorfer TSV 1919 0
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
7 17 9 4 4 27 21 6 31
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
Buchholz 08 1
Oststeinbeker SV 0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/05/12 | R 32
Buchholz 08 1
Meiendorfer 3
Maç Detayı
G
16:00 | 29/04/12 | R 30
Buchholz 08 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
8 17 9 3 5 33 18 15 30
G
20:00 | 18/05/12 | R 33
E. Norderstedt 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
B
20:00 | 04/05/12 | R 31
E. Norderstedt 2
Halstenbek Rellingen 2
Maç Detayı
G
14:00 | 22/04/12 | R 29
E. Norderstedt 5
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
9 17 8 3 6 23 20 3 27
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
Halstenbek Rellingen 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
M
15:00 | 13/05/12 | R 32
Halstenbek Rellingen 0
Oststeinbeker SV 2
Maç Detayı
M
15:00 | 01/05/12 | R 20
Halstenbek Rellingen 0
Buchholz 08 2
Maç Detayı
G
15:00 | 29/04/12 | R 30
Halstenbek Rellingen 2
Meiendorfer 1
Maç Detayı
10 17 8 3 6 22 25 -3 27
G
20:30 | 18/05/12 | R 33
Uhlenhorster Paloma 3
SC Vier- und Marschlande 2
Maç Detayı
G
20:30 | 08/05/12 | R 20
Uhlenhorster Paloma 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Maç Detayı
G
11:45 | 06/05/12 | R 31
Uhlenhorster Paloma 2
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
11 17 7 5 5 28 23 5 26
G
20:00 | 18/05/12 | R 33
Altonaer FC Von 1893 5
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
G
20:00 | 11/05/12 | R 32
Altonaer FC Von 1893 3
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
M
19:45 | 27/04/12 | R 30
Altonaer FC Von 1893 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
12 17 7 4 6 35 26 9 25
B
15:00 | 19/05/12 | R 33
Meiendorfer 2
Vodwarst Wacker B. 2
Maç Detayı
B
15:00 | 05/05/12 | R 31
Meiendorfer 1
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
13 17 7 3 7 24 27 -3 24
M
20:00 | 18/05/12 | R 33
Oststeinbeker SV 1
SV Rugenbergen 1925 5
Maç Detayı
M
20:00 | 04/05/12 | R 31
Oststeinbeker SV 0
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
14 17 7 2 8 24 25 -1 23
M
20:00 | 18/05/12 | R 33
VfL Pinneberg 1
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
M
16:00 | 06/05/12 | R 31
VfL Pinneberg 0
SC Vier- und Marschlande 3
Maç Detayı
B
19:30 | 24/04/12 | R 21
VfL Pinneberg 2
Meiendorfer 2
Maç Detayı
15 17 5 4 8 34 40 -6 19
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Vier- und Marschlande 3
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
M
19:30 | 11/05/12 | R 32
SC Vier- und Marschlande 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
19:30 | 27/04/12 | R 30
SC Vier- und Marschlande 1
SC Victoria Hamburg 1895 5
Maç Detayı
16 17 5 3 9 22 30 -8 18
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
SV Rugenbergen 1925 0
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/12 | R 32
SV Rugenbergen 1925 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
M
19:45 | 27/04/12 | R 30
SV Rugenbergen 1925 3
Germania Schnelsen 4
Maç Detayı
17 17 3 3 11 21 40 -19 12
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
Vodwarst Wacker B. 0
E. Norderstedt 4
Maç Detayı
M
20:00 | 11/05/12 | R 32
Vodwarst Wacker B. 1
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
M
16:00 | 29/04/12 | R 30
Vodwarst Wacker B. 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
18 17 1 3 13 22 44 -22 6
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
TSV Sasel 1925 1
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/12 | R 31
TSV Sasel 1925 0
Bergedorf 85 4
Maç Detayı
M
19:30 | 24/04/12 | R 21
TSV Sasel 1925 1
Uhlenhorster Paloma 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 11 3 3 34 19 15 36
G
20:00 | 18/05/12 | R 33
VfL Pinneberg 1
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
G
19:30 | 27/04/12 | R 30
SC Vier- und Marschlande 1
SC Victoria Hamburg 1895 5
Maç Detayı
2 17 8 4 5 29 19 10 28
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
Vodwarst Wacker B. 0
E. Norderstedt 4
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/12 | R 32
SV Rugenbergen 1925 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
G
19:45 | 27/04/12 | R 30
Altonaer FC Von 1893 1
E. Norderstedt 3
Maç Detayı
3 17 8 4 5 28 18 10 28
M
20:00 | 18/05/12 | R 33
E. Norderstedt 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/12 | R 31
Germania Schnelsen 1
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
15:00 | 01/05/12 | R 20
Halstenbek Rellingen 0
Buchholz 08 2
Maç Detayı
4 17 9 0 8 27 25 2 27
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
Halstenbek Rellingen 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/05/12 | R 31
Oststeinbeker SV 0
Altonaer FC Von 1893 3
Maç Detayı
M
19:30 | 24/04/12 | R 21
SC Condor Hamburg 1956 3
Altonaer FC Von 1893 2
Maç Detayı
5 17 8 2 7 33 30 3 26
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
TSV Sasel 1925 1
VfL Pinneberg 2
Maç Detayı
M
16:00 | 13/05/12 | R 32
Niendorfer TSV 1919 2
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
M
11:45 | 29/04/12 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 2
VfL Pinneberg 1
Maç Detayı
6 17 8 1 8 38 34 4 25
G
20:00 | 25/05/12 | R 34
SV Rugenbergen 1925 0
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
M
20:00 | 11/05/12 | R 32
Altonaer FC Von 1893 3
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/12 | R 31
TSV Sasel 1925 0
Bergedorf 85 4
Maç Detayı
M
14:00 | 22/04/12 | R 29
E. Norderstedt 5
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
7 17 6 5 6 31 29 2 23
B
16:00 | 19/05/12 | R 33
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
M
20:30 | 04/05/12 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 4
Niendorfer TSV 1919 2
Maç Detayı
8 17 6 3 8 22 26 -4 21
M
16:00 | 20/05/12 | R 33
Germania Schnelsen 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/12 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
SC Condor Hamburg 1956 1
Maç Detayı
9 17 6 3 8 21 30 -9 21
M
20:30 | 18/05/12 | R 33
Uhlenhorster Paloma 3
SC Vier- und Marschlande 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/05/12 | R 31
VfL Pinneberg 0
SC Vier- und Marschlande 3
Maç Detayı
G
16:00 | 22/04/12 | R 29
Niendorfer TSV 1919 0
SC Vier- und Marschlande 1
Maç Detayı
10 17 5 5 7 29 32 -3 20
G
20:00 | 18/05/12 | R 33
Oststeinbeker SV 1
SV Rugenbergen 1925 5
Maç Detayı
B
15:00 | 05/05/12 | R 31
Meiendorfer 1
SV Rugenbergen 1925 1
Maç Detayı
M
19:30 | 24/04/12 | R 21
Buchholz 08 2
SV Rugenbergen 1925 0
Maç Detayı
11 17 6 2 9 23 26 -3 20
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 4
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
G
19:30 | 11/05/12 | R 32
SC Vier- und Marschlande 0
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
M
20:30 | 08/05/12 | R 20
Uhlenhorster Paloma 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/04/12 | R 30
Vodwarst Wacker B. 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 2
Maç Detayı
12 17 5 5 7 23 27 -4 20
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Vier- und Marschlande 3
Germania Schnelsen 1
Maç Detayı
G
20:00 | 11/05/12 | R 32
Vodwarst Wacker B. 1
Germania Schnelsen 3
Maç Detayı
G
19:45 | 27/04/12 | R 30
SV Rugenbergen 1925 3
Germania Schnelsen 4
Maç Detayı
13 17 5 4 8 23 32 -9 19
M
16:00 | 20/05/12 | R 33
Bergedorf 85 4
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
B
20:00 | 04/05/12 | R 31
E. Norderstedt 2
Halstenbek Rellingen 2
Maç Detayı
14 17 5 2 10 21 31 -10 17
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
SC Condor Hamburg 1956 4
Meiendorfer 1
Maç Detayı
G
16:00 | 13/05/12 | R 32
Buchholz 08 1
Meiendorfer 3
Maç Detayı
M
15:00 | 29/04/12 | R 30
Halstenbek Rellingen 2
Meiendorfer 1
Maç Detayı
B
19:30 | 24/04/12 | R 21
VfL Pinneberg 2
Meiendorfer 2
Maç Detayı
15 17 3 2 12 16 33 -17 11
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
Niendorfer TSV 1919 2
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
M
11:45 | 13/05/12 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 3
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/04/12 | R 30
Buchholz 08 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
16 17 2 4 11 24 37 -13 10
B
15:00 | 19/05/12 | R 33
Meiendorfer 2
Vodwarst Wacker B. 2
Maç Detayı
M
11:45 | 06/05/12 | R 31
Uhlenhorster Paloma 2
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
16:00 | 22/04/12 | R 29
VfL Pinneberg 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
17 17 2 4 11 12 31 -19 10
M
20:00 | 25/05/12 | R 34
Buchholz 08 1
Oststeinbeker SV 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/05/12 | R 32
Halstenbek Rellingen 0
Oststeinbeker SV 2
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/12 | R 30
Bergedorf 85 1
Oststeinbeker SV 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/04/12 | R 29
TSV Sasel 1925 1
Oststeinbeker SV 2
Maç Detayı
18 17 0 4 13 16 56 -40 4
M
20:00 | 18/05/12 | R 33
Altonaer FC Von 1893 5
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
M
20:30 | 11/05/12 | R 32
SC Victoria Hamburg 1895 6
TSV Sasel 1925 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/04/12 | R 30
Niendorfer TSV 1919 3
TSV Sasel 1925 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%43,71 EV SAHİBİ
%30,84 DEPLASMAN
%25,45 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,6 EV SAHİBİ
1,35 DEPLASMAN
2,95 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,15 73
2 2,15 73
3 1,94 66
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 1,06 36
2 1,09 37
3 1,15 39