Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 34 23 5 6 83 37 46 74
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/05/09 | R 33
Halstenbek Rellingen 3
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
11:45 | 17/05/09 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 0
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/09 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
17:00 | 02/05/09 | R 30
Voran Ohe 1
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
G
20:00 | 24/04/09 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 2
Meiendorfer 0
Maç Detayı
2 34 20 7 7 68 38 30 67
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Bergedorf 85 0
Meiendorfer 1
Maç Detayı
G
15:00 | 23/05/09 | R 33
Meiendorfer 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Maç Detayı
M
15:00 | 16/05/09 | R 32
Meiendorfer 0
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
B
16:00 | 09/05/09 | R 31
Saint Pauli (A) 2
Meiendorfer 2
Maç Detayı
G
15:00 | 02/05/09 | R 30
Meiendorfer 5
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
M
19:45 | 29/04/09 | R 19
Lurup Hamburg 2
Meiendorfer 1
Maç Detayı
3 34 20 7 7 67 39 28 67
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Bergedorf 85 0
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
20:30 | 22/05/09 | R 33
Concordia Hamburg 3
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/09 | R 32
Bergedorf 85 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Maç Detayı
G
20:30 | 08/05/09 | R 31
Egenbüttel 1
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
B
16:00 | 02/05/09 | R 30
Bergedorf 85 2
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
G
19:30 | 28/04/09 | R 20
SC Condor Hamburg 1956 0
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
4 34 19 9 6 56 29 27 66
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Egenbüttel 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/05/09 | R 33
Buchholz 08 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/09 | R 32
Buchholz 08 2
E. Norderstedt 0
Maç Detayı
G
20:00 | 13/05/09 | R 23
Lurup Hamburg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/09 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
20:00 | 06/05/09 | R 20
Buchholz 08 2
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
5 34 17 9 8 78 36 42 60
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Saint Pauli (A) 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
B
11:45 | 24/05/09 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 1
Saint Pauli (A) 1
Maç Detayı
G
20:30 | 15/05/09 | R 32
Voran Ohe 0
Saint Pauli (A) 6
Maç Detayı
B
16:00 | 09/05/09 | R 31
Saint Pauli (A) 2
Meiendorfer 2
Maç Detayı
6 34 16 10 8 71 55 16 58
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 6
Voran Ohe 4
Maç Detayı
M
15:00 | 23/05/09 | R 33
Meiendorfer 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/09 | R 32
Bergedorf 85 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Maç Detayı
M
16:00 | 09/05/09 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Lurup Hamburg 3
Maç Detayı
M
19:45 | 05/05/09 | R 20
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 02/05/09 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Egenbüttel 1
Maç Detayı
7 34 15 5 14 54 58 -4 50
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Saint Pauli (A) 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
G
20:00 | 22/05/09 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
E. Norderstedt 0
Maç Detayı
B
16:00 | 17/05/09 | R 32
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
20:30 | 08/05/09 | R 31
93 Hamburg 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 5
Maç Detayı
G
19:45 | 05/05/09 | R 20
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/05/09 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
8 34 13 10 11 61 60 1 49
G
20:00 | 29/05/09 | R 34
E. Norderstedt 5
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
M
20:00 | 22/05/09 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
E. Norderstedt 0
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/09 | R 32
Buchholz 08 2
E. Norderstedt 0
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/09 | R 31
E. Norderstedt 4
Voran Ohe 2
Maç Detayı
M
15:00 | 02/05/09 | R 30
Meiendorfer 5
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
G
20:00 | 24/04/09 | R 29
E. Norderstedt 2
Concordia Hamburg 1
Maç Detayı
9 34 13 10 11 46 48 -2 49
B
20:30 | 29/05/09 | R 34
Lurup Hamburg 1
Concordia Hamburg 1
Maç Detayı
G
20:30 | 22/05/09 | R 33
93 Hamburg 2
Lurup Hamburg 4
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/09 | R 32
Lurup Hamburg 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
20:00 | 13/05/09 | R 23
Lurup Hamburg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
G
16:00 | 09/05/09 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Lurup Hamburg 3
Maç Detayı
G
20:00 | 06/05/09 | R 21
Lurup Hamburg 3
Voran Ohe 1
Maç Detayı
10 34 12 10 12 51 47 4 46
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Uhlenhorster Paloma 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
B
11:45 | 24/05/09 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 1
Saint Pauli (A) 1
Maç Detayı
M
11:45 | 17/05/09 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 0
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
M
16:00 | 10/05/09 | R 31
Niendorfer TSV 1919 2
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
20:00 | 05/05/09 | R 17
SC Condor Hamburg 1956 1
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
B
11:45 | 03/05/09 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 1
93 Hamburg 1
Maç Detayı
11 34 13 6 15 46 40 6 45
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Uhlenhorster Paloma 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/05/09 | R 33
Buchholz 08 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
15:00 | 16/05/09 | R 32
Meiendorfer 0
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
G
11:45 | 10/05/09 | R 31
Uhlenhorster Paloma 1
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
M
20:00 | 05/05/09 | R 17
SC Condor Hamburg 1956 1
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
B
16:00 | 02/05/09 | R 30
Bergedorf 85 2
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
12 34 10 12 12 45 48 -3 42
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Niendorfer TSV 1919 3
93 Hamburg 0
Maç Detayı
G
16:00 | 24/05/09 | R 33
Vodwarst Wacker B. 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
B
16:00 | 17/05/09 | R 32
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 10/05/09 | R 31
Niendorfer TSV 1919 2
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
B
16:00 | 03/05/09 | R 30
Buchholz 08 0
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/04/09 | R 29
Niendorfer TSV 1919 3
Voran Ohe 1
Maç Detayı
13 34 11 7 16 42 51 -9 40
B
20:30 | 29/05/09 | R 34
Lurup Hamburg 1
Concordia Hamburg 1
Maç Detayı
G
20:30 | 22/05/09 | R 33
Concordia Hamburg 3
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
20:30 | 15/05/09 | R 32
Concordia Hamburg 5
Egenbüttel 2
Maç Detayı
M
11:45 | 10/05/09 | R 31
Uhlenhorster Paloma 1
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
M
20:00 | 06/05/09 | R 20
Buchholz 08 2
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 02/05/09 | R 30
Concordia Hamburg 0
Saint Pauli (A) 3
Maç Detayı
14 34 11 7 16 35 56 -21 40
M
20:00 | 29/05/09 | R 34
E. Norderstedt 5
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/05/09 | R 33
Halstenbek Rellingen 3
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/09 | R 32
Halstenbek Rellingen 3
93 Hamburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 10/05/09 | R 31
Vodwarst Wacker B. 0
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
G
19:45 | 05/05/09 | R 20
Halstenbek Rellingen 2
Egenbüttel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/05/09 | R 30
Lurup Hamburg 4
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
15 34 9 3 22 43 75 -32 30
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Niendorfer TSV 1919 3
93 Hamburg 0
Maç Detayı
M
20:30 | 22/05/09 | R 33
93 Hamburg 2
Lurup Hamburg 4
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/09 | R 32
Halstenbek Rellingen 3
93 Hamburg 1
Maç Detayı
M
20:30 | 08/05/09 | R 31
93 Hamburg 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 5
Maç Detayı
B
11:45 | 03/05/09 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 1
93 Hamburg 1
Maç Detayı
M
20:30 | 24/04/09 | R 29
93 Hamburg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
16 34 6 9 19 39 66 -27 27
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/05/09 | R 33
Vodwarst Wacker B. 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/09 | R 32
Lurup Hamburg 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
16:00 | 10/05/09 | R 31
Vodwarst Wacker B. 0
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/05/09 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
G
19:30 | 28/04/09 | R 20
Vodwarst Wacker B. 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
17 34 5 5 24 43 91 -48 20
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 6
Voran Ohe 4
Maç Detayı
G
20:30 | 22/05/09 | R 33
Voran Ohe 7
Egenbüttel 3
Maç Detayı
M
20:30 | 15/05/09 | R 32
Voran Ohe 0
Saint Pauli (A) 6
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/09 | R 31
E. Norderstedt 4
Voran Ohe 2
Maç Detayı
M
20:00 | 06/05/09 | R 21
Lurup Hamburg 3
Voran Ohe 1
Maç Detayı
M
17:00 | 02/05/09 | R 30
Voran Ohe 1
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
18 34 5 5 24 37 91 -54 20
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Egenbüttel 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
20:30 | 22/05/09 | R 33
Voran Ohe 7
Egenbüttel 3
Maç Detayı
M
20:30 | 15/05/09 | R 32
Concordia Hamburg 5
Egenbüttel 2
Maç Detayı
M
20:30 | 08/05/09 | R 31
Egenbüttel 1
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
M
19:45 | 05/05/09 | R 20
Halstenbek Rellingen 2
Egenbüttel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 02/05/09 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Egenbüttel 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 14 1 2 43 12 31 43
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/09 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 0
Maç Detayı
G
20:00 | 24/04/09 | R 29
SC Victoria Hamburg 1895 2
Meiendorfer 0
Maç Detayı
2 17 12 5 0 31 11 20 41
B
16:00 | 24/05/09 | R 33
Buchholz 08 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/09 | R 32
Buchholz 08 2
E. Norderstedt 0
Maç Detayı
G
20:00 | 06/05/09 | R 20
Buchholz 08 2
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
3 17 10 5 2 46 18 28 35
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Saint Pauli (A) 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
B
16:00 | 09/05/09 | R 31
Saint Pauli (A) 2
Meiendorfer 2
Maç Detayı
4 17 10 5 2 40 23 17 35
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 6
Voran Ohe 4
Maç Detayı
M
16:00 | 09/05/09 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Lurup Hamburg 3
Maç Detayı
G
16:00 | 02/05/09 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Egenbüttel 1
Maç Detayı
5 17 10 4 3 41 19 22 34
G
15:00 | 23/05/09 | R 33
Meiendorfer 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Maç Detayı
M
15:00 | 16/05/09 | R 32
Meiendorfer 0
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
G
15:00 | 02/05/09 | R 30
Meiendorfer 5
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
6 17 9 4 4 34 18 16 31
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Bergedorf 85 0
Meiendorfer 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/09 | R 32
Bergedorf 85 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Maç Detayı
B
16:00 | 02/05/09 | R 30
Bergedorf 85 2
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
7 17 9 4 4 29 18 11 31
G
20:30 | 22/05/09 | R 33
Concordia Hamburg 3
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
20:30 | 15/05/09 | R 32
Concordia Hamburg 5
Egenbüttel 2
Maç Detayı
M
15:00 | 02/05/09 | R 30
Concordia Hamburg 0
Saint Pauli (A) 3
Maç Detayı
8 17 10 1 6 26 23 3 31
G
20:00 | 22/05/09 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
E. Norderstedt 0
Maç Detayı
B
16:00 | 17/05/09 | R 32
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
G
19:45 | 05/05/09 | R 20
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/05/09 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
9 17 9 3 5 27 11 16 30
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Uhlenhorster Paloma 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
11:45 | 10/05/09 | R 31
Uhlenhorster Paloma 1
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
10 17 8 4 5 37 29 8 28
G
20:00 | 29/05/09 | R 34
E. Norderstedt 5
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 08/05/09 | R 31
E. Norderstedt 4
Voran Ohe 2
Maç Detayı
G
20:00 | 24/04/09 | R 29
E. Norderstedt 2
Concordia Hamburg 1
Maç Detayı
11 17 9 0 8 31 32 -1 27
M
20:30 | 22/05/09 | R 33
93 Hamburg 2
Lurup Hamburg 4
Maç Detayı
M
20:30 | 08/05/09 | R 31
93 Hamburg 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 5
Maç Detayı
M
20:30 | 24/04/09 | R 29
93 Hamburg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
12 17 7 5 5 23 20 3 26
B
20:30 | 29/05/09 | R 34
Lurup Hamburg 1
Concordia Hamburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/09 | R 32
Lurup Hamburg 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
20:00 | 13/05/09 | R 23
Lurup Hamburg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
G
20:00 | 06/05/09 | R 21
Lurup Hamburg 3
Voran Ohe 1
Maç Detayı
13 17 6 6 5 25 23 2 24
B
11:45 | 24/05/09 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 1
Saint Pauli (A) 1
Maç Detayı
M
11:45 | 17/05/09 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 0
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
G
20:00 | 05/05/09 | R 17
SC Condor Hamburg 1956 1
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
B
11:45 | 03/05/09 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 1
93 Hamburg 1
Maç Detayı
14 17 6 5 6 28 23 5 23
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Niendorfer TSV 1919 3
93 Hamburg 0
Maç Detayı
G
16:00 | 10/05/09 | R 31
Niendorfer TSV 1919 2
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/04/09 | R 29
Niendorfer TSV 1919 3
Voran Ohe 1
Maç Detayı
15 17 6 4 7 18 26 -8 22
M
16:00 | 24/05/09 | R 33
Halstenbek Rellingen 3
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/09 | R 32
Halstenbek Rellingen 3
93 Hamburg 1
Maç Detayı
G
19:45 | 05/05/09 | R 20
Halstenbek Rellingen 2
Egenbüttel 1
Maç Detayı
16 17 4 5 8 21 27 -6 17
M
16:00 | 24/05/09 | R 33
Vodwarst Wacker B. 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
M
16:00 | 10/05/09 | R 31
Vodwarst Wacker B. 0
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
G
19:30 | 28/04/09 | R 20
Vodwarst Wacker B. 2
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
17 17 4 3 10 27 44 -17 15
G
20:30 | 22/05/09 | R 33
Voran Ohe 7
Egenbüttel 3
Maç Detayı
M
20:30 | 15/05/09 | R 32
Voran Ohe 0
Saint Pauli (A) 6
Maç Detayı
M
17:00 | 02/05/09 | R 30
Voran Ohe 1
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
18 17 2 4 11 18 43 -25 10
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Egenbüttel 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
M
20:30 | 08/05/09 | R 31
Egenbüttel 1
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 11 3 3 33 21 12 36
M
20:30 | 22/05/09 | R 33
Concordia Hamburg 3
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
G
20:30 | 08/05/09 | R 31
Egenbüttel 1
Bergedorf 85 2
Maç Detayı
G
19:30 | 28/04/09 | R 20
SC Condor Hamburg 1956 0
Bergedorf 85 1
Maç Detayı
2 17 10 3 4 27 19 8 33
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Bergedorf 85 0
Meiendorfer 1
Maç Detayı
B
16:00 | 09/05/09 | R 31
Saint Pauli (A) 2
Meiendorfer 2
Maç Detayı
M
19:45 | 29/04/09 | R 19
Lurup Hamburg 2
Meiendorfer 1
Maç Detayı
3 17 9 4 4 40 25 15 31
G
16:00 | 24/05/09 | R 33
Halstenbek Rellingen 3
SC Victoria Hamburg 1895 4
Maç Detayı
G
11:45 | 17/05/09 | R 32
SC Condor Hamburg 1956 0
SC Victoria Hamburg 1895 2
Maç Detayı
G
17:00 | 02/05/09 | R 30
Voran Ohe 1
SC Victoria Hamburg 1895 3
Maç Detayı
4 17 7 4 6 32 18 14 25
B
11:45 | 24/05/09 | R 33
SC Condor Hamburg 1956 1
Saint Pauli (A) 1
Maç Detayı
G
20:30 | 15/05/09 | R 32
Voran Ohe 0
Saint Pauli (A) 6
Maç Detayı
5 17 7 4 6 25 18 7 25
G
20:30 | 29/05/09 | R 34
Egenbüttel 1
Buchholz 08 2
Maç Detayı
G
20:00 | 13/05/09 | R 23
Lurup Hamburg 0
Buchholz 08 3
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/09 | R 31
SC Victoria Hamburg 1895 3
Buchholz 08 0
Maç Detayı
6 17 6 5 6 31 32 -1 23
M
15:00 | 23/05/09 | R 33
Meiendorfer 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/05/09 | R 32
Bergedorf 85 1
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Maç Detayı
M
19:45 | 05/05/09 | R 20
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Maç Detayı
7 17 6 5 6 23 28 -5 23
G
20:30 | 22/05/09 | R 33
93 Hamburg 2
Lurup Hamburg 4
Maç Detayı
G
16:00 | 09/05/09 | R 31
SV Curslack-Neuengamme 1919 1
Lurup Hamburg 3
Maç Detayı
8 17 6 4 7 26 24 2 22
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Uhlenhorster Paloma 3
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
M
16:00 | 10/05/09 | R 31
Niendorfer TSV 1919 2
SC Condor Hamburg 1956 0
Maç Detayı
9 17 5 6 6 24 31 -7 21
M
20:00 | 22/05/09 | R 33
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 2
E. Norderstedt 0
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/09 | R 32
Buchholz 08 2
E. Norderstedt 0
Maç Detayı
M
15:00 | 02/05/09 | R 30
Meiendorfer 5
E. Norderstedt 2
Maç Detayı
10 17 5 4 8 28 35 -7 19
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Saint Pauli (A) 4
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 3
Maç Detayı
G
20:30 | 08/05/09 | R 31
93 Hamburg 1
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 5
Maç Detayı
11 17 4 7 6 17 25 -8 19
G
16:00 | 24/05/09 | R 33
Vodwarst Wacker B. 1
Niendorfer TSV 1919 3
Maç Detayı
B
16:00 | 17/05/09 | R 32
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Niendorfer TSV 1919 1
Maç Detayı
B
16:00 | 03/05/09 | R 30
Buchholz 08 0
Niendorfer TSV 1919 0
Maç Detayı
12 17 5 3 9 17 30 -13 18
M
20:00 | 29/05/09 | R 34
E. Norderstedt 5
Halstenbek Rellingen 0
Maç Detayı
G
16:00 | 10/05/09 | R 31
Vodwarst Wacker B. 0
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/05/09 | R 30
Lurup Hamburg 4
Halstenbek Rellingen 1
Maç Detayı
13 17 4 3 10 19 29 -10 15
B
16:00 | 24/05/09 | R 33
Buchholz 08 1
Uhlenhorster Paloma 1
Maç Detayı
G
15:00 | 16/05/09 | R 32
Meiendorfer 0
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
M
20:00 | 05/05/09 | R 17
SC Condor Hamburg 1956 1
Uhlenhorster Paloma 0
Maç Detayı
B
16:00 | 02/05/09 | R 30
Bergedorf 85 2
Uhlenhorster Paloma 2
Maç Detayı
14 17 2 4 11 18 39 -21 10
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
SC Victoria Hamburg 1895 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/09 | R 32
Lurup Hamburg 3
Vodwarst Wacker B. 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/05/09 | R 30
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 1
Vodwarst Wacker B. 0
Maç Detayı
15 17 3 1 13 19 48 -29 10
M
20:30 | 22/05/09 | R 33
Voran Ohe 7
Egenbüttel 3
Maç Detayı
M
20:30 | 15/05/09 | R 32
Concordia Hamburg 5
Egenbüttel 2
Maç Detayı
M
19:45 | 05/05/09 | R 20
Halstenbek Rellingen 2
Egenbüttel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 02/05/09 | R 30
SV Curslack-Neuengamme 1919 4
Egenbüttel 1
Maç Detayı
16 17 2 3 12 13 33 -20 9
B
20:30 | 29/05/09 | R 34
Lurup Hamburg 1
Concordia Hamburg 1
Maç Detayı
M
11:45 | 10/05/09 | R 31
Uhlenhorster Paloma 1
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
M
20:00 | 06/05/09 | R 20
Buchholz 08 2
Concordia Hamburg 0
Maç Detayı
17 17 1 2 14 16 47 -31 5
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
SV Curslack-Neuengamme 1919 6
Voran Ohe 4
Maç Detayı
M
20:00 | 08/05/09 | R 31
E. Norderstedt 4
Voran Ohe 2
Maç Detayı
M
20:00 | 06/05/09 | R 21
Lurup Hamburg 3
Voran Ohe 1
Maç Detayı
18 17 0 3 14 12 43 -31 3
M
20:30 | 29/05/09 | R 34
Niendorfer TSV 1919 3
93 Hamburg 0
Maç Detayı
M
16:00 | 17/05/09 | R 32
Halstenbek Rellingen 3
93 Hamburg 1
Maç Detayı
B
11:45 | 03/05/09 | R 30
SC Condor Hamburg 1956 1
93 Hamburg 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%42,94 EV SAHİBİ
%27,65 DEPLASMAN
%29,41 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,61 EV SAHİBİ
1,24 DEPLASMAN
2,84 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,44 83
2 2,29 78
3 2,09 71
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,85 29
2 1,06 36
3 1,09 37