Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 33 19 4 10 56 42 14 61
G
20:00 | 19/05/10 | R 33
Dinamo Tiran 4
KS Besa Kavaje 3
Maç Detayı
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
Tiran 3
Dinamo Tiran 2
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
Dinamo Tiran 2
KF Laci 4
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/10 | R 30
Shkumbini Peqin 1
Dinamo Tiran 0
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/10 | R 29
Dinamo Tiran 1
KF Teuta 2
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
Apolonia Fier 2
Dinamo Tiran 1
Maç Detayı
2 33 15 8 10 42 33 9 53
M
20:00 | 19/05/10 | R 33
Dinamo Tiran 4
KS Besa Kavaje 3
Maç Detayı
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
KS Besa Kavaje 6
KS Gramozi Erseke 4
Maç Detayı
B
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Besa Kavaje 1
Tiran 1
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Laci 0
KS Besa Kavaje 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Besa Kavaje 2
Shkumbini Peqin 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Teuta 3
KS Besa Kavaje 2
Maç Detayı
3 33 15 7 11 38 32 6 52
B
17:30 | 19/05/10 | R 33
KF Skenderbeu Korce 2
Tiran 2
Maç Detayı
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
Tiran 3
Dinamo Tiran 2
Maç Detayı
B
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Besa Kavaje 1
Tiran 1
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/10 | R 30
Tiran 1
KS Gramozi Erseke 0
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/10 | R 29
Tiran 1
KF Laci 2
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
Shkumbini Peqin 0
Tiran 1
Maç Detayı
4 33 14 9 10 35 28 7 51
M
17:30 | 19/05/10 | R 33
KS Kastrioti Kruje 1
KF Laci 0
Maç Detayı
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
KF Laci 1
KF Skenderbeu Korce 0
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
Dinamo Tiran 2
KF Laci 4
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Laci 0
KS Besa Kavaje 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/10 | R 29
Tiran 1
KF Laci 2
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Laci 1
KS Gramozi Erseke 0
Maç Detayı
5 33 13 8 12 42 39 3 47
G
17:30 | 19/05/10 | R 33
Flamurtari Vlore 3
Shkumbini Peqin 2
Maç Detayı
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
KF Teuta 3
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
Flamurtari Vlore 1
Apolonia Fier 0
Maç Detayı
B
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Vllaznia Shkoder 1
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Gramozi Erseke 1
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
Flamurtari Vlore 3
KS Kastrioti Kruje 0
Maç Detayı
6 33 13 7 13 34 39 -5 46
M
17:30 | 19/05/10 | R 33
KF Vllaznia Shkoder 0
KF Teuta 2
Maç Detayı
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
Apolonia Fier 0
KF Vllaznia Shkoder 1
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Gramozi Erseke 1
KF Vllaznia Shkoder 2
Maç Detayı
B
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Vllaznia Shkoder 1
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Kastrioti Kruje 2
KF Vllaznia Shkoder 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Vllaznia Shkoder 0
KF Skenderbeu Korce 2
Maç Detayı
7 33 13 6 14 33 33 0 45
M
17:30 | 19/05/10 | R 33
Flamurtari Vlore 3
Shkumbini Peqin 2
Maç Detayı
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
Shkumbini Peqin 2
KS Kastrioti Kruje 0
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
KF Skenderbeu Korce 3
Shkumbini Peqin 1
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/10 | R 30
Shkumbini Peqin 1
Dinamo Tiran 0
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Besa Kavaje 2
Shkumbini Peqin 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
Shkumbini Peqin 0
Tiran 1
Maç Detayı
8 33 13 6 14 33 40 -7 45
G
17:30 | 19/05/10 | R 33
KF Vllaznia Shkoder 0
KF Teuta 2
Maç Detayı
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
KF Teuta 3
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Kastrioti Kruje 3
KF Teuta 0
Maç Detayı
B
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Teuta 0
KF Skenderbeu Korce 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/10 | R 29
Dinamo Tiran 1
KF Teuta 2
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Teuta 3
KS Besa Kavaje 2
Maç Detayı
9 33 13 6 14 33 35 -2 42
G
17:30 | 19/05/10 | R 33
KS Kastrioti Kruje 1
KF Laci 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
Shkumbini Peqin 2
KS Kastrioti Kruje 0
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Kastrioti Kruje 3
KF Teuta 0
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/10 | R 30
Apolonia Fier 2
KS Kastrioti Kruje 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Kastrioti Kruje 2
KF Vllaznia Shkoder 0
Maç Detayı
10 33 11 9 13 41 41 0 42
B
17:30 | 19/05/10 | R 33
KF Skenderbeu Korce 2
Tiran 2
Maç Detayı
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
KF Laci 1
KF Skenderbeu Korce 0
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
KF Skenderbeu Korce 3
Shkumbini Peqin 1
Maç Detayı
B
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Teuta 0
KF Skenderbeu Korce 0
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/10 | R 29
KF Skenderbeu Korce 1
Apolonia Fier 1
Maç Detayı
11 33 10 8 15 36 43 -7 38
M
17:30 | 19/05/10 | R 33
KS Gramozi Erseke 3
Apolonia Fier 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
Apolonia Fier 0
KF Vllaznia Shkoder 1
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
Flamurtari Vlore 1
Apolonia Fier 0
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/10 | R 30
Apolonia Fier 2
KS Kastrioti Kruje 1
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/10 | R 29
KF Skenderbeu Korce 1
Apolonia Fier 1
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
Apolonia Fier 2
Dinamo Tiran 1
Maç Detayı
12 33 6 8 19 25 43 -18 26
G
17:30 | 19/05/10 | R 33
KS Gramozi Erseke 3
Apolonia Fier 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
KS Besa Kavaje 6
KS Gramozi Erseke 4
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Gramozi Erseke 1
KF Vllaznia Shkoder 2
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/10 | R 30
Tiran 1
KS Gramozi Erseke 0
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Gramozi Erseke 1
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Laci 1
KS Gramozi Erseke 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 13 2 2 27 8 19 41
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
Shkumbini Peqin 2
KS Kastrioti Kruje 0
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/10 | R 30
Shkumbini Peqin 1
Dinamo Tiran 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
Shkumbini Peqin 0
Tiran 1
Maç Detayı
2 17 12 2 3 34 19 15 38
G
20:00 | 19/05/10 | R 33
Dinamo Tiran 4
KS Besa Kavaje 3
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
Dinamo Tiran 2
KF Laci 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/10 | R 29
Dinamo Tiran 1
KF Teuta 2
Maç Detayı
3 17 10 5 2 20 9 11 35
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
KF Laci 1
KF Skenderbeu Korce 0
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Laci 0
KS Besa Kavaje 1
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Laci 1
KS Gramozi Erseke 0
Maç Detayı
4 17 10 4 3 24 12 12 34
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
KS Besa Kavaje 6
KS Gramozi Erseke 4
Maç Detayı
B
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Besa Kavaje 1
Tiran 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Besa Kavaje 2
Shkumbini Peqin 0
Maç Detayı
5 16 10 3 3 25 14 11 33
G
17:30 | 19/05/10 | R 33
Flamurtari Vlore 3
Shkumbini Peqin 2
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
Flamurtari Vlore 1
Apolonia Fier 0
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
Flamurtari Vlore 3
KS Kastrioti Kruje 0
Maç Detayı
6 17 9 4 4 20 15 5 31
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
KF Teuta 3
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
B
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Teuta 0
KF Skenderbeu Korce 0
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Teuta 3
KS Besa Kavaje 2
Maç Detayı
7 16 9 3 4 23 14 9 30
G
17:30 | 19/05/10 | R 33
KS Kastrioti Kruje 1
KF Laci 0
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Kastrioti Kruje 3
KF Teuta 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Kastrioti Kruje 2
KF Vllaznia Shkoder 0
Maç Detayı
8 16 8 4 4 23 13 10 28
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
Apolonia Fier 0
KF Vllaznia Shkoder 1
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/10 | R 30
Apolonia Fier 2
KS Kastrioti Kruje 1
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
Apolonia Fier 2
Dinamo Tiran 1
Maç Detayı
9 16 8 3 5 19 16 3 27
M
17:30 | 19/05/10 | R 33
KF Vllaznia Shkoder 0
KF Teuta 2
Maç Detayı
B
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Vllaznia Shkoder 1
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Vllaznia Shkoder 0
KF Skenderbeu Korce 2
Maç Detayı
10 17 8 3 6 22 17 5 27
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
Tiran 3
Dinamo Tiran 2
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/10 | R 30
Tiran 1
KS Gramozi Erseke 0
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/10 | R 29
Tiran 1
KF Laci 2
Maç Detayı
11 16 7 5 4 28 21 7 26
B
17:30 | 19/05/10 | R 33
KF Skenderbeu Korce 2
Tiran 2
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
KF Skenderbeu Korce 3
Shkumbini Peqin 1
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/10 | R 29
KF Skenderbeu Korce 1
Apolonia Fier 1
Maç Detayı
12 16 5 5 6 14 11 3 20
G
17:30 | 19/05/10 | R 33
KS Gramozi Erseke 3
Apolonia Fier 0
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Gramozi Erseke 1
KF Vllaznia Shkoder 2
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Gramozi Erseke 1
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 16 7 4 5 16 15 1 25
B
17:30 | 19/05/10 | R 33
KF Skenderbeu Korce 2
Tiran 2
Maç Detayı
B
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Besa Kavaje 1
Tiran 1
Maç Detayı
G
15:00 | 17/04/10 | R 28
Shkumbini Peqin 0
Tiran 1
Maç Detayı
2 16 7 2 7 22 23 -1 23
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
Tiran 3
Dinamo Tiran 2
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/10 | R 30
Shkumbini Peqin 1
Dinamo Tiran 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
Apolonia Fier 2
Dinamo Tiran 1
Maç Detayı
3 16 5 4 7 18 21 -3 19
M
20:00 | 19/05/10 | R 33
Dinamo Tiran 4
KS Besa Kavaje 3
Maç Detayı
G
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Laci 0
KS Besa Kavaje 1
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Teuta 3
KS Besa Kavaje 2
Maç Detayı
4 17 5 4 8 15 23 -8 19
G
17:30 | 14/05/10 | R 32
Apolonia Fier 0
KF Vllaznia Shkoder 1
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Gramozi Erseke 1
KF Vllaznia Shkoder 2
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Kastrioti Kruje 2
KF Vllaznia Shkoder 0
Maç Detayı
5 17 4 4 9 13 20 -7 16
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
KF Laci 1
KF Skenderbeu Korce 0
Maç Detayı
B
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Teuta 0
KF Skenderbeu Korce 0
Maç Detayı
6 16 4 4 8 15 19 -4 16
M
17:30 | 19/05/10 | R 33
KS Kastrioti Kruje 1
KF Laci 0
Maç Detayı
G
15:00 | 30/04/10 | R 31
Dinamo Tiran 2
KF Laci 4
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/10 | R 29
Tiran 1
KF Laci 2
Maç Detayı
7 17 4 3 10 10 21 -11 15
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
Shkumbini Peqin 2
KS Kastrioti Kruje 0
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/10 | R 30
Apolonia Fier 2
KS Kastrioti Kruje 1
Maç Detayı
8 16 4 2 10 13 25 -12 14
G
17:30 | 19/05/10 | R 33
KF Vllaznia Shkoder 0
KF Teuta 2
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
KS Kastrioti Kruje 3
KF Teuta 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/10 | R 29
Dinamo Tiran 1
KF Teuta 2
Maç Detayı
9 17 3 5 9 17 25 -8 14
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
KF Teuta 3
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
B
15:00 | 25/04/10 | R 30
KF Vllaznia Shkoder 1
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Gramozi Erseke 1
Flamurtari Vlore 1
Maç Detayı
10 17 2 4 11 13 30 -17 10
M
17:30 | 19/05/10 | R 33
KS Gramozi Erseke 3
Apolonia Fier 0
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
Flamurtari Vlore 1
Apolonia Fier 0
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/10 | R 29
KF Skenderbeu Korce 1
Apolonia Fier 1
Maç Detayı
11 17 1 3 13 11 32 -21 6
M
17:30 | 14/05/10 | R 32
KS Besa Kavaje 6
KS Gramozi Erseke 4
Maç Detayı
M
15:00 | 25/04/10 | R 30
Tiran 1
KS Gramozi Erseke 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/04/10 | R 28
KF Laci 1
KS Gramozi Erseke 0
Maç Detayı
12 16 0 4 12 6 25 -19 4
M
17:30 | 19/05/10 | R 33
Flamurtari Vlore 3
Shkumbini Peqin 2
Maç Detayı
M
15:00 | 30/04/10 | R 31
KF Skenderbeu Korce 3
Shkumbini Peqin 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/10 | R 29
KS Besa Kavaje 2
Shkumbini Peqin 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%52,61 EV SAHİBİ
%21,8 DEPLASMAN
%25,59 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,33 EV SAHİBİ
0,8 DEPLASMAN
2,13 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 1,7 56
2 1,27 42
3 1,27 42
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,85 28
2 0,97 32
3 1 33