Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 28 23 4 1 63 15 48 73
G
19:30 | 01/03/20 | R 29
Zamora 1
CD Numancia B 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/02/20 | R 28
Real Avila CF 1
Zamora 0
Maç Detayı
B
19:30 | 16/02/20 | R 27
Zamora 1
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
B
19:00 | 09/02/20 | R 26
CD Becerril 1
Zamora 1
Maç Detayı
B
22:15 | 05/02/20 | R 22
Gimnastica Segoviana 1
Zamora 1
Maç Detayı
G
20:30 | 01/02/20 | R 25
Zamora 4
Jupiter Leones 1
Maç Detayı
2 29 23 1 5 57 20 37 70
G
19:00 | 08/03/20 | R 30
Gimnastica Segoviana 3
Atletico Bembibre 1
Maç Detayı
G
19:00 | 01/03/20 | R 29
CD Cristo Atletico 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/02/20 | R 28
Gimnastica Segoviana 4
La Baneza CF 0
Maç Detayı
G
14:30 | 16/02/20 | R 27
UD Santa Marta 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
G
19:00 | 09/02/20 | R 26
Gimnastica Segoviana 2
CD Bupolsa 1
Maç Detayı
B
22:15 | 05/02/20 | R 22
Gimnastica Segoviana 1
Zamora 1
Maç Detayı
3 28 18 5 5 44 17 27 59
G
19:00 | 08/03/20 | R 30
SD Almazan 0
Arandina CF 1
Maç Detayı
G
19:00 | 01/03/20 | R 29
Arandina CF 3
Salamanca CF Uds B 2
Maç Detayı
B
14:00 | 23/02/20 | R 28
Atletico Tordesillas 0
Arandina CF 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/02/20 | R 26
Arandina CF 1
Atletico Bembibre 0
Maç Detayı
G
19:00 | 02/02/20 | R 25
CD Cristo Atletico 0
Arandina CF 1
Maç Detayı
G
19:00 | 26/01/20 | R 24
Arandina CF 2
La Baneza CF 1
Maç Detayı
4 28 17 6 5 51 18 33 57
B
18:00 | 08/03/20 | R 30
CD Numancia B 1
CD Mirandes B 1
Maç Detayı
M
19:30 | 01/03/20 | R 29
Zamora 1
CD Numancia B 0
Maç Detayı
G
17:30 | 15/02/20 | R 27
CD Numancia B 1
Real Avila CF 0
Maç Detayı
G
18:30 | 08/02/20 | R 26
Atletico Astorga 0
CD Numancia B 1
Maç Detayı
G
18:15 | 01/02/20 | R 25
CD Numancia B 2
CD Becerril 0
Maç Detayı
G
18:00 | 25/01/20 | R 24
Jupiter Leones 1
CD Numancia B 3
Maç Detayı
5 29 16 7 6 45 21 24 55
M
19:00 | 07/03/20 | R 30
Burgos Promesas 0
CD Cristo Atletico 1
Maç Detayı
M
19:00 | 01/03/20 | R 29
La Baneza CF 1
Burgos Promesas 0
Maç Detayı
M
19:00 | 22/02/20 | R 28
Burgos Promesas 1
UD Santa Marta 2
Maç Detayı
B
18:30 | 16/02/20 | R 27
CD Bupolsa 1
Burgos Promesas 1
Maç Detayı
G
18:30 | 08/02/20 | R 26
Burgos Promesas 2
CD La Granja 1
Maç Detayı
G
18:00 | 01/02/20 | R 25
CD Virgen Del Camino 1
Burgos Promesas 3
Maç Detayı
6 28 15 6 7 40 18 22 51
G
19:00 | 07/03/20 | R 30
Burgos Promesas 0
CD Cristo Atletico 1
Maç Detayı
M
19:00 | 01/03/20 | R 29
CD Cristo Atletico 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
G
19:00 | 22/02/20 | R 28
SD Almazan 0
CD Cristo Atletico 2
Maç Detayı
G
19:00 | 16/02/20 | R 27
CD Cristo Atletico 4
Salamanca CF Uds B 0
Maç Detayı
G
18:30 | 09/02/20 | R 26
Atletico Tordesillas 1
CD Cristo Atletico 4
Maç Detayı
M
19:00 | 02/02/20 | R 25
CD Cristo Atletico 0
Arandina CF 1
Maç Detayı
7 28 15 5 8 46 26 20 50
G
19:00 | 07/03/20 | R 30
Atletico Astorga 4
CD La Granja 1
Maç Detayı
M
18:30 | 29/02/20 | R 29
CD Virgen Del Camino 1
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
G
19:00 | 22/02/20 | R 28
Atletico Astorga 1
CD Mirandes B 0
Maç Detayı
B
19:30 | 16/02/20 | R 27
Zamora 1
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
M
18:30 | 08/02/20 | R 26
Atletico Astorga 0
CD Numancia B 1
Maç Detayı
M
19:00 | 02/02/20 | R 25
Real Avila CF 1
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
8 29 12 6 11 37 39 -2 42
G
19:00 | 07/03/20 | R 30
Salamanca CF Uds B 1
Atletico Tordesillas 0
Maç Detayı
M
19:00 | 01/03/20 | R 29
Arandina CF 3
Salamanca CF Uds B 2
Maç Detayı
M
18:00 | 22/02/20 | R 28
Salamanca CF Uds B 0
Atletico Bembibre 1
Maç Detayı
M
19:00 | 16/02/20 | R 27
CD Cristo Atletico 4
Salamanca CF Uds B 0
Maç Detayı
B
19:00 | 08/02/20 | R 26
Salamanca CF Uds B 1
La Baneza CF 1
Maç Detayı
M
20:15 | 01/02/20 | R 25
UD Santa Marta 1
Salamanca CF Uds B 0
Maç Detayı
9 27 12 5 10 30 28 2 41
M
19:00 | 08/03/20 | R 30
Real Avila CF 0
CD Virgen Del Camino 1
Maç Detayı
B
19:00 | 29/02/20 | R 29
CD Mirandes B 1
Real Avila CF 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/02/20 | R 28
Real Avila CF 1
Zamora 0
Maç Detayı
M
17:30 | 15/02/20 | R 27
CD Numancia B 1
Real Avila CF 0
Maç Detayı
G
19:00 | 02/02/20 | R 25
Real Avila CF 1
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
M
19:00 | 26/01/20 | R 24
CD Becerril 1
Real Avila CF 0
Maç Detayı
10 28 10 8 10 36 35 1 38
M
19:00 | 08/03/20 | R 30
SD Almazan 0
Arandina CF 1
Maç Detayı
G
18:30 | 01/03/20 | R 29
Atletico Bembibre 0
SD Almazan 1
Maç Detayı
M
19:00 | 22/02/20 | R 28
SD Almazan 0
CD Cristo Atletico 2
Maç Detayı
B
18:45 | 16/02/20 | R 27
La Baneza CF 0
SD Almazan 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/02/20 | R 26
SD Almazan 1
UD Santa Marta 0
Maç Detayı
M
18:00 | 02/02/20 | R 25
CD Bupolsa 1
SD Almazan 0
Maç Detayı
11 29 10 6 13 36 39 -3 36
G
14:00 | 08/03/20 | R 30
Real Burgos 2
La Baneza CF 0
Maç Detayı
G
14:30 | 01/03/20 | R 29
UD Santa Marta 2
Real Burgos 4
Maç Detayı
G
19:00 | 23/02/20 | R 28
Real Burgos 1
CD Bupolsa 0
Maç Detayı
G
18:30 | 15/02/20 | R 27
CD La Granja 1
Real Burgos 3
Maç Detayı
G
19:00 | 09/02/20 | R 26
Real Burgos 2
CD Virgen Del Camino 0
Maç Detayı
B
18:30 | 01/02/20 | R 25
CD Mirandes B 1
Real Burgos 1
Maç Detayı
12 29 10 5 14 40 50 -10 35
M
17:45 | 07/03/20 | R 30
Jupiter Leones 1
UD Santa Marta 2
Maç Detayı
G
18:30 | 01/03/20 | R 29
CD Bupolsa 0
Jupiter Leones 1
Maç Detayı
G
18:30 | 22/02/20 | R 28
Jupiter Leones 1
CD La Granja 0
Maç Detayı
G
18:30 | 15/02/20 | R 27
CD Virgen Del Camino 1
Jupiter Leones 3
Maç Detayı
B
18:30 | 08/02/20 | R 26
Jupiter Leones 1
CD Mirandes B 1
Maç Detayı
M
20:30 | 01/02/20 | R 25
Zamora 4
Jupiter Leones 1
Maç Detayı
13 29 10 4 15 26 33 -7 34
M
19:00 | 08/03/20 | R 30
CD Becerril 2
CD Bupolsa 1
Maç Detayı
M
18:30 | 01/03/20 | R 29
CD Bupolsa 0
Jupiter Leones 1
Maç Detayı
M
19:00 | 23/02/20 | R 28
Real Burgos 1
CD Bupolsa 0
Maç Detayı
B
18:30 | 16/02/20 | R 27
CD Bupolsa 1
Burgos Promesas 1
Maç Detayı
M
19:00 | 09/02/20 | R 26
Gimnastica Segoviana 2
CD Bupolsa 1
Maç Detayı
G
18:00 | 02/02/20 | R 25
CD Bupolsa 1
SD Almazan 0
Maç Detayı
14 28 9 5 14 30 46 -16 32
G
19:00 | 08/03/20 | R 30
CD Becerril 2
CD Bupolsa 1
Maç Detayı
G
18:30 | 29/02/20 | R 29
CD La Granja 1
CD Becerril 5
Maç Detayı
G
19:00 | 23/02/20 | R 28
CD Becerril 1
CD Virgen Del Camino 0
Maç Detayı
G
18:45 | 15/02/20 | R 27
CD Mirandes B 0
CD Becerril 1
Maç Detayı
B
19:00 | 09/02/20 | R 26
CD Becerril 1
Zamora 1
Maç Detayı
M
18:15 | 01/02/20 | R 25
CD Numancia B 2
CD Becerril 0
Maç Detayı
15 29 8 8 13 24 32 -8 32
G
17:45 | 07/03/20 | R 30
Jupiter Leones 1
UD Santa Marta 2
Maç Detayı
M
14:30 | 01/03/20 | R 29
UD Santa Marta 2
Real Burgos 4
Maç Detayı
G
19:00 | 22/02/20 | R 28
Burgos Promesas 1
UD Santa Marta 2
Maç Detayı
M
14:30 | 16/02/20 | R 27
UD Santa Marta 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
M
19:00 | 09/02/20 | R 26
SD Almazan 1
UD Santa Marta 0
Maç Detayı
G
20:15 | 01/02/20 | R 25
UD Santa Marta 1
Salamanca CF Uds B 0
Maç Detayı
16 29 9 3 17 33 54 -21 30
G
19:00 | 08/03/20 | R 30
Real Avila CF 0
CD Virgen Del Camino 1
Maç Detayı
G
18:30 | 29/02/20 | R 29
CD Virgen Del Camino 1
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/02/20 | R 28
CD Becerril 1
CD Virgen Del Camino 0
Maç Detayı
M
18:30 | 15/02/20 | R 27
CD Virgen Del Camino 1
Jupiter Leones 3
Maç Detayı
M
19:00 | 09/02/20 | R 26
Real Burgos 2
CD Virgen Del Camino 0
Maç Detayı
M
18:00 | 01/02/20 | R 25
CD Virgen Del Camino 1
Burgos Promesas 3
Maç Detayı
17 28 5 10 13 27 40 -13 25
M
19:00 | 07/03/20 | R 30
Salamanca CF Uds B 1
Atletico Tordesillas 0
Maç Detayı
B
14:00 | 23/02/20 | R 28
Atletico Tordesillas 0
Arandina CF 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/02/20 | R 27
Atletico Bembibre 2
Atletico Tordesillas 2
Maç Detayı
M
18:30 | 09/02/20 | R 26
Atletico Tordesillas 1
CD Cristo Atletico 4
Maç Detayı
B
18:45 | 02/02/20 | R 25
La Baneza CF 1
Atletico Tordesillas 1
Maç Detayı
B
18:30 | 26/01/20 | R 24
Atletico Tordesillas 1
UD Santa Marta 1
Maç Detayı
18 29 5 6 18 20 56 -36 21
M
14:00 | 08/03/20 | R 30
Real Burgos 2
La Baneza CF 0
Maç Detayı
G
19:00 | 01/03/20 | R 29
La Baneza CF 1
Burgos Promesas 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/02/20 | R 28
Gimnastica Segoviana 4
La Baneza CF 0
Maç Detayı
B
18:45 | 16/02/20 | R 27
La Baneza CF 0
SD Almazan 0
Maç Detayı
B
19:00 | 08/02/20 | R 26
Salamanca CF Uds B 1
La Baneza CF 1
Maç Detayı
B
18:45 | 02/02/20 | R 25
La Baneza CF 1
Atletico Tordesillas 1
Maç Detayı
19 29 3 11 15 24 54 -30 20
B
18:00 | 08/03/20 | R 30
CD Numancia B 1
CD Mirandes B 1
Maç Detayı
B
19:00 | 29/02/20 | R 29
CD Mirandes B 1
Real Avila CF 1
Maç Detayı
M
19:00 | 22/02/20 | R 28
Atletico Astorga 1
CD Mirandes B 0
Maç Detayı
M
18:45 | 15/02/20 | R 27
CD Mirandes B 0
CD Becerril 1
Maç Detayı
B
18:30 | 08/02/20 | R 26
Jupiter Leones 1
CD Mirandes B 1
Maç Detayı
B
18:30 | 01/02/20 | R 25
CD Mirandes B 1
Real Burgos 1
Maç Detayı
20 28 4 7 17 17 40 -23 19
M
19:00 | 08/03/20 | R 30
Gimnastica Segoviana 3
Atletico Bembibre 1
Maç Detayı
M
18:30 | 01/03/20 | R 29
Atletico Bembibre 0
SD Almazan 1
Maç Detayı
G
18:00 | 22/02/20 | R 28
Salamanca CF Uds B 0
Atletico Bembibre 1
Maç Detayı
B
18:30 | 15/02/20 | R 27
Atletico Bembibre 2
Atletico Tordesillas 2
Maç Detayı
M
19:00 | 09/02/20 | R 26
Arandina CF 1
Atletico Bembibre 0
Maç Detayı
M
18:00 | 26/01/20 | R 24
Atletico Bembibre 1
CD Cristo Atletico 2
Maç Detayı
21 29 4 4 21 25 70 -45 16
M
19:00 | 07/03/20 | R 30
Atletico Astorga 4
CD La Granja 1
Maç Detayı
M
18:30 | 29/02/20 | R 29
CD La Granja 1
CD Becerril 5
Maç Detayı
M
18:30 | 22/02/20 | R 28
Jupiter Leones 1
CD La Granja 0
Maç Detayı
M
18:30 | 15/02/20 | R 27
CD La Granja 1
Real Burgos 3
Maç Detayı
M
18:30 | 08/02/20 | R 26
Burgos Promesas 2
CD La Granja 1
Maç Detayı
M
19:00 | 02/02/20 | R 25
CD La Granja 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 14 13 1 0 38 7 31 40
G
19:30 | 01/03/20 | R 29
Zamora 1
CD Numancia B 0
Maç Detayı
B
19:30 | 16/02/20 | R 27
Zamora 1
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
G
20:30 | 01/02/20 | R 25
Zamora 4
Jupiter Leones 1
Maç Detayı
2 15 12 1 2 35 11 24 37
G
19:00 | 08/03/20 | R 30
Gimnastica Segoviana 3
Atletico Bembibre 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/02/20 | R 28
Gimnastica Segoviana 4
La Baneza CF 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/02/20 | R 26
Gimnastica Segoviana 2
CD Bupolsa 1
Maç Detayı
B
22:15 | 05/02/20 | R 22
Gimnastica Segoviana 1
Zamora 1
Maç Detayı
3 14 10 2 2 31 9 22 32
B
18:00 | 08/03/20 | R 30
CD Numancia B 1
CD Mirandes B 1
Maç Detayı
G
17:30 | 15/02/20 | R 27
CD Numancia B 1
Real Avila CF 0
Maç Detayı
G
18:15 | 01/02/20 | R 25
CD Numancia B 2
CD Becerril 0
Maç Detayı
4 14 10 1 3 24 10 14 31
G
19:00 | 01/03/20 | R 29
Arandina CF 3
Salamanca CF Uds B 2
Maç Detayı
G
19:00 | 09/02/20 | R 26
Arandina CF 1
Atletico Bembibre 0
Maç Detayı
G
19:00 | 26/01/20 | R 24
Arandina CF 2
La Baneza CF 1
Maç Detayı
5 15 9 3 3 28 11 17 30
M
19:00 | 07/03/20 | R 30
Burgos Promesas 0
CD Cristo Atletico 1
Maç Detayı
M
19:00 | 22/02/20 | R 28
Burgos Promesas 1
UD Santa Marta 2
Maç Detayı
G
18:30 | 08/02/20 | R 26
Burgos Promesas 2
CD La Granja 1
Maç Detayı
6 14 9 2 3 28 14 14 29
G
19:00 | 07/03/20 | R 30
Atletico Astorga 4
CD La Granja 1
Maç Detayı
G
19:00 | 22/02/20 | R 28
Atletico Astorga 1
CD Mirandes B 0
Maç Detayı
M
18:30 | 08/02/20 | R 26
Atletico Astorga 0
CD Numancia B 1
Maç Detayı
7 14 9 2 3 20 10 10 29
M
19:00 | 08/03/20 | R 30
Real Avila CF 0
CD Virgen Del Camino 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/02/20 | R 28
Real Avila CF 1
Zamora 0
Maç Detayı
G
19:00 | 02/02/20 | R 25
Real Avila CF 1
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
8 14 6 5 3 19 7 12 23
M
19:00 | 01/03/20 | R 29
CD Cristo Atletico 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
G
19:00 | 16/02/20 | R 27
CD Cristo Atletico 4
Salamanca CF Uds B 0
Maç Detayı
M
19:00 | 02/02/20 | R 25
CD Cristo Atletico 0
Arandina CF 1
Maç Detayı
9 14 6 3 5 14 18 -4 21
G
19:00 | 08/03/20 | R 30
CD Becerril 2
CD Bupolsa 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/02/20 | R 28
CD Becerril 1
CD Virgen Del Camino 0
Maç Detayı
B
19:00 | 09/02/20 | R 26
CD Becerril 1
Zamora 1
Maç Detayı
10 14 6 2 6 19 17 2 20
M
19:00 | 08/03/20 | R 30
SD Almazan 0
Arandina CF 1
Maç Detayı
M
19:00 | 22/02/20 | R 28
SD Almazan 0
CD Cristo Atletico 2
Maç Detayı
G
19:00 | 09/02/20 | R 26
SD Almazan 1
UD Santa Marta 0
Maç Detayı
11 15 5 4 6 16 21 -5 19
G
19:00 | 07/03/20 | R 30
Salamanca CF Uds B 1
Atletico Tordesillas 0
Maç Detayı
M
18:00 | 22/02/20 | R 28
Salamanca CF Uds B 0
Atletico Bembibre 1
Maç Detayı
B
19:00 | 08/02/20 | R 26
Salamanca CF Uds B 1
La Baneza CF 1
Maç Detayı
12 14 4 5 5 12 13 -1 17
M
14:30 | 01/03/20 | R 29
UD Santa Marta 2
Real Burgos 4
Maç Detayı
M
14:30 | 16/02/20 | R 27
UD Santa Marta 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
G
20:15 | 01/02/20 | R 25
UD Santa Marta 1
Salamanca CF Uds B 0
Maç Detayı
13 14 5 2 7 13 15 -2 17
M
18:30 | 01/03/20 | R 29
CD Bupolsa 0
Jupiter Leones 1
Maç Detayı
B
18:30 | 16/02/20 | R 27
CD Bupolsa 1
Burgos Promesas 1
Maç Detayı
G
18:00 | 02/02/20 | R 25
CD Bupolsa 1
SD Almazan 0
Maç Detayı
14 15 4 4 7 17 19 -2 16
M
17:45 | 07/03/20 | R 30
Jupiter Leones 1
UD Santa Marta 2
Maç Detayı
G
18:30 | 22/02/20 | R 28
Jupiter Leones 1
CD La Granja 0
Maç Detayı
B
18:30 | 08/02/20 | R 26
Jupiter Leones 1
CD Mirandes B 1
Maç Detayı
15 15 4 4 7 14 17 -3 16
G
14:00 | 08/03/20 | R 30
Real Burgos 2
La Baneza CF 0
Maç Detayı
G
19:00 | 23/02/20 | R 28
Real Burgos 1
CD Bupolsa 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/02/20 | R 26
Real Burgos 2
CD Virgen Del Camino 0
Maç Detayı
16 14 4 4 6 16 20 -4 16
B
14:00 | 23/02/20 | R 28
Atletico Tordesillas 0
Arandina CF 0
Maç Detayı
M
18:30 | 09/02/20 | R 26
Atletico Tordesillas 1
CD Cristo Atletico 4
Maç Detayı
B
18:30 | 26/01/20 | R 24
Atletico Tordesillas 1
UD Santa Marta 1
Maç Detayı
17 14 4 2 8 17 27 -10 14
G
18:30 | 29/02/20 | R 29
CD Virgen Del Camino 1
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
M
18:30 | 15/02/20 | R 27
CD Virgen Del Camino 1
Jupiter Leones 3
Maç Detayı
M
18:00 | 01/02/20 | R 25
CD Virgen Del Camino 1
Burgos Promesas 3
Maç Detayı
18 14 3 3 8 10 27 -17 12
G
19:00 | 01/03/20 | R 29
La Baneza CF 1
Burgos Promesas 0
Maç Detayı
B
18:45 | 16/02/20 | R 27
La Baneza CF 0
SD Almazan 0
Maç Detayı
B
18:45 | 02/02/20 | R 25
La Baneza CF 1
Atletico Tordesillas 1
Maç Detayı
19 14 3 2 9 16 27 -11 11
M
18:30 | 29/02/20 | R 29
CD La Granja 1
CD Becerril 5
Maç Detayı
M
18:30 | 15/02/20 | R 27
CD La Granja 1
Real Burgos 3
Maç Detayı
M
19:00 | 02/02/20 | R 25
CD La Granja 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
20 14 1 6 7 11 24 -13 9
B
19:00 | 29/02/20 | R 29
CD Mirandes B 1
Real Avila CF 1
Maç Detayı
M
18:45 | 15/02/20 | R 27
CD Mirandes B 0
CD Becerril 1
Maç Detayı
B
18:30 | 01/02/20 | R 25
CD Mirandes B 1
Real Burgos 1
Maç Detayı
21 14 2 3 9 10 19 -9 9
M
18:30 | 01/03/20 | R 29
Atletico Bembibre 0
SD Almazan 1
Maç Detayı
B
18:30 | 15/02/20 | R 27
Atletico Bembibre 2
Atletico Tordesillas 2
Maç Detayı
M
18:00 | 26/01/20 | R 24
Atletico Bembibre 1
CD Cristo Atletico 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 14 10 3 1 25 8 17 33
M
19:00 | 23/02/20 | R 28
Real Avila CF 1
Zamora 0
Maç Detayı
B
19:00 | 09/02/20 | R 26
CD Becerril 1
Zamora 1
Maç Detayı
B
22:15 | 05/02/20 | R 22
Gimnastica Segoviana 1
Zamora 1
Maç Detayı
2 14 11 0 3 22 9 13 33
G
19:00 | 01/03/20 | R 29
CD Cristo Atletico 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
G
14:30 | 16/02/20 | R 27
UD Santa Marta 0
Gimnastica Segoviana 1
Maç Detayı
3 14 8 4 2 20 7 13 28
G
19:00 | 08/03/20 | R 30
SD Almazan 0
Arandina CF 1
Maç Detayı
B
14:00 | 23/02/20 | R 28
Atletico Tordesillas 0
Arandina CF 0
Maç Detayı
G
19:00 | 02/02/20 | R 25
CD Cristo Atletico 0
Arandina CF 1
Maç Detayı
4 14 9 1 4 21 11 10 28
G
19:00 | 07/03/20 | R 30
Burgos Promesas 0
CD Cristo Atletico 1
Maç Detayı
G
19:00 | 22/02/20 | R 28
SD Almazan 0
CD Cristo Atletico 2
Maç Detayı
G
18:30 | 09/02/20 | R 26
Atletico Tordesillas 1
CD Cristo Atletico 4
Maç Detayı
5 14 7 4 3 17 10 7 25
M
19:00 | 01/03/20 | R 29
La Baneza CF 1
Burgos Promesas 0
Maç Detayı
B
18:30 | 16/02/20 | R 27
CD Bupolsa 1
Burgos Promesas 1
Maç Detayı
G
18:00 | 01/02/20 | R 25
CD Virgen Del Camino 1
Burgos Promesas 3
Maç Detayı
6 14 7 4 3 20 9 11 25
M
19:30 | 01/03/20 | R 29
Zamora 1
CD Numancia B 0
Maç Detayı
G
18:30 | 08/02/20 | R 26
Atletico Astorga 0
CD Numancia B 1
Maç Detayı
G
18:00 | 25/01/20 | R 24
Jupiter Leones 1
CD Numancia B 3
Maç Detayı
7 14 7 2 5 21 18 3 23
M
19:00 | 01/03/20 | R 29
Arandina CF 3
Salamanca CF Uds B 2
Maç Detayı
M
19:00 | 16/02/20 | R 27
CD Cristo Atletico 4
Salamanca CF Uds B 0
Maç Detayı
M
20:15 | 01/02/20 | R 25
UD Santa Marta 1
Salamanca CF Uds B 0
Maç Detayı
8 14 6 3 5 18 12 6 21
M
18:30 | 29/02/20 | R 29
CD Virgen Del Camino 1
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
B
19:30 | 16/02/20 | R 27
Zamora 1
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
M
19:00 | 02/02/20 | R 25
Real Avila CF 1
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
9 14 6 2 6 22 22 0 20
G
14:30 | 01/03/20 | R 29
UD Santa Marta 2
Real Burgos 4
Maç Detayı
G
18:30 | 15/02/20 | R 27
CD La Granja 1
Real Burgos 3
Maç Detayı
B
18:30 | 01/02/20 | R 25
CD Mirandes B 1
Real Burgos 1
Maç Detayı
10 14 6 1 7 23 31 -8 19
G
18:30 | 01/03/20 | R 29
CD Bupolsa 0
Jupiter Leones 1
Maç Detayı
G
18:30 | 15/02/20 | R 27
CD Virgen Del Camino 1
Jupiter Leones 3
Maç Detayı
M
20:30 | 01/02/20 | R 25
Zamora 4
Jupiter Leones 1
Maç Detayı
11 14 4 6 4 17 18 -1 18
G
18:30 | 01/03/20 | R 29
Atletico Bembibre 0
SD Almazan 1
Maç Detayı
B
18:45 | 16/02/20 | R 27
La Baneza CF 0
SD Almazan 0
Maç Detayı
M
18:00 | 02/02/20 | R 25
CD Bupolsa 1
SD Almazan 0
Maç Detayı
12 15 5 2 8 13 18 -5 17
M
19:00 | 08/03/20 | R 30
CD Becerril 2
CD Bupolsa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 23/02/20 | R 28
Real Burgos 1
CD Bupolsa 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/02/20 | R 26
Gimnastica Segoviana 2
CD Bupolsa 1
Maç Detayı
13 15 5 1 9 16 27 -11 16
G
19:00 | 08/03/20 | R 30
Real Avila CF 0
CD Virgen Del Camino 1
Maç Detayı
M
19:00 | 23/02/20 | R 28
CD Becerril 1
CD Virgen Del Camino 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/02/20 | R 26
Real Burgos 2
CD Virgen Del Camino 0
Maç Detayı
14 15 4 3 8 12 19 -7 15
G
17:45 | 07/03/20 | R 30
Jupiter Leones 1
UD Santa Marta 2
Maç Detayı
G
19:00 | 22/02/20 | R 28
Burgos Promesas 1
UD Santa Marta 2
Maç Detayı
M
19:00 | 09/02/20 | R 26
SD Almazan 1
UD Santa Marta 0
Maç Detayı
15 13 3 3 7 10 18 -8 12
B
19:00 | 29/02/20 | R 29
CD Mirandes B 1
Real Avila CF 1
Maç Detayı
M
17:30 | 15/02/20 | R 27
CD Numancia B 1
Real Avila CF 0
Maç Detayı
M
19:00 | 26/01/20 | R 24
CD Becerril 1
Real Avila CF 0
Maç Detayı
16 14 3 2 9 16 28 -12 11
G
18:30 | 29/02/20 | R 29
CD La Granja 1
CD Becerril 5
Maç Detayı
G
18:45 | 15/02/20 | R 27
CD Mirandes B 0
CD Becerril 1
Maç Detayı
M
18:15 | 01/02/20 | R 25
CD Numancia B 2
CD Becerril 0
Maç Detayı
17 15 2 5 8 13 30 -17 11
B
18:00 | 08/03/20 | R 30
CD Numancia B 1
CD Mirandes B 1
Maç Detayı
M
19:00 | 22/02/20 | R 28
Atletico Astorga 1
CD Mirandes B 0
Maç Detayı
B
18:30 | 08/02/20 | R 26
Jupiter Leones 1
CD Mirandes B 1
Maç Detayı
18 14 2 4 8 7 21 -14 10
M
19:00 | 08/03/20 | R 30
Gimnastica Segoviana 3
Atletico Bembibre 1
Maç Detayı
G
18:00 | 22/02/20 | R 28
Salamanca CF Uds B 0
Atletico Bembibre 1
Maç Detayı
M
19:00 | 09/02/20 | R 26
Arandina CF 1
Atletico Bembibre 0
Maç Detayı
19 15 2 3 10 10 29 -19 9
M
14:00 | 08/03/20 | R 30
Real Burgos 2
La Baneza CF 0
Maç Detayı
M
19:00 | 23/02/20 | R 28
Gimnastica Segoviana 4
La Baneza CF 0
Maç Detayı
B
19:00 | 08/02/20 | R 26
Salamanca CF Uds B 1
La Baneza CF 1
Maç Detayı
20 14 1 6 7 11 20 -9 9
M
19:00 | 07/03/20 | R 30
Salamanca CF Uds B 1
Atletico Tordesillas 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/02/20 | R 27
Atletico Bembibre 2
Atletico Tordesillas 2
Maç Detayı
B
18:45 | 02/02/20 | R 25
La Baneza CF 1
Atletico Tordesillas 1
Maç Detayı
21 15 1 2 12 9 43 -34 5
M
19:00 | 07/03/20 | R 30
Atletico Astorga 4
CD La Granja 1
Maç Detayı
M
18:30 | 22/02/20 | R 28
Jupiter Leones 1
CD La Granja 0
Maç Detayı
M
18:30 | 08/02/20 | R 26
Burgos Promesas 2
CD La Granja 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 28 23 4 1 63 15 48 73 14 13 1 0 38 7 31 40 14 10 3 1 25 8 17 33
2 29 23 1 5 57 20 37 70 15 12 1 2 35 11 24 37 14 11 0 3 22 9 13 33
3 28 18 5 5 44 17 27 59 14 10 1 3 24 10 14 31 14 8 4 2 20 7 13 28
4 28 17 6 5 51 18 33 57 14 10 2 2 31 9 22 32 14 7 4 3 20 9 11 25
5 29 16 7 6 45 21 24 55 15 9 3 3 28 11 17 30 14 7 4 3 17 10 7 25
6 28 15 6 7 40 18 22 51 14 6 5 3 19 7 12 23 14 9 1 4 21 11 10 28
7 28 15 5 8 46 26 20 50 14 9 2 3 28 14 14 29 14 6 3 5 18 12 6 21
8 29 12 6 11 37 39 -2 42 15 5 4 6 16 21 -5 19 14 7 2 5 21 18 3 23
9 27 12 5 10 30 28 2 41 14 9 2 3 20 10 10 29 13 3 3 7 10 18 -8 12
10 28 10 8 10 36 35 1 38 14 6 2 6 19 17 2 20 14 4 6 4 17 18 -1 18
11 29 10 6 13 36 39 -3 36 15 4 4 7 14 17 -3 16 14 6 2 6 22 22 0 20
12 29 10 5 14 40 50 -10 35 15 4 4 7 17 19 -2 16 14 6 1 7 23 31 -8 19
13 29 10 4 15 26 33 -7 34 14 5 2 7 13 15 -2 17 15 5 2 8 13 18 -5 17
14 28 9 5 14 30 46 -16 32 14 6 3 5 14 18 -4 21 14 3 2 9 16 28 -12 11
15 29 8 8 13 24 32 -8 32 14 4 5 5 12 13 -1 17 15 4 3 8 12 19 -7 15
16 29 9 3 17 33 54 -21 30 14 4 2 8 17 27 -10 14 15 5 1 9 16 27 -11 16
17 28 5 10 13 27 40 -13 25 14 4 4 6 16 20 -4 16 14 1 6 7 11 20 -9 9
18 29 5 6 18 20 56 -36 21 14 3 3 8 10 27 -17 12 15 2 3 10 10 29 -19 9
19 29 3 11 15 24 54 -30 20 14 1 6 7 11 24 -13 9 15 2 5 8 13 30 -17 11
20 28 4 7 17 17 40 -23 19 14 2 3 9 10 19 -9 9 14 2 4 8 7 21 -14 10
21 29 4 4 21 25 70 -45 16 14 3 2 9 16 27 -11 11 15 1 2 12 9 43 -34 5

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. Tercera Division, Group 8 19/20 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu fotomac.com.tr'nin canlı skor sayfasında!