Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 14 0 1 52 5 47 42
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Corinthians SP 2
Vitoria BA 1
Maç Detayı
G
20:00 | 27/07/19 | R 14
Minas Icesp DF 0
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
2 15 12 1 2 48 8 40 37
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Sao Jose EC 2
Santos SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 27/07/19 | R 14
Santos SP 1
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
G
23:00 | 20/07/19 | R 13
Santos SP 4
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
G
02:00 | 18/07/19 | R 12
EC Iranduba Amazonia AM 0
Santos SP 5
Maç Detayı
3 15 11 1 3 23 6 17 34
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Internacional 0
Kindermann SC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
Kindermann SC 1
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
4 15 10 2 3 46 9 37 32
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Flamengo RJ 5
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
Kindermann SC 1
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
5 15 9 2 4 31 17 14 29
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Internacional 0
Kindermann SC 0
Maç Detayı
M
00:00 | 29/07/19 | R 14
EC Iranduba Amazonia AM 3
SC Internacional 0
Maç Detayı
B
22:00 | 24/07/19 | R 13
Foz Cataratas PR 1
SC Internacional 1
Maç Detayı
G
01:30 | 19/07/19 | R 12
SC Internacional 5
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
6 15 7 3 5 19 17 2 24
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Gremio Osasco Audax SP 2
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 27/07/19 | R 14
Santos SP 1
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
G
01:00 | 24/07/19 | R 13
Gremio Osasco Audax SP 2
SC Recife PE 0
Maç Detayı
M
01:30 | 19/07/19 | R 12
SC Internacional 5
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
7 15 6 5 4 20 8 12 23
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Ferroviaria SP 7
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
Sao Francisco BA 0
Ferroviaria SP 5
Maç Detayı
8 15 6 4 5 17 14 3 22
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Sao Jose EC 2
Santos SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 28/07/19 | R 14
Vitoria BA 0
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
B
21:00 | 22/07/19 | R 13
Sao Jose EC 0
Ferroviaria SP 0
Maç Detayı
G
21:00 | 18/07/19 | R 12
SC Recife PE 1
Sao Jose EC 2
Maç Detayı
9 15 5 3 7 20 14 6 18
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Corinthians SP 2
Vitoria BA 1
Maç Detayı
B
21:00 | 28/07/19 | R 14
Vitoria BA 0
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 22/07/19 | R 13
Vitoria BA 4
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
G
21:00 | 17/07/19 | R 12
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Vitoria BA 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/07/19 | R 11
AA Ponte Preta SP 1
Vitoria BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Vitoria BA 1
Santos SP 3
Maç Detayı
10 15 4 3 8 16 26 -10 15
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Recife PE 3
EC Iranduba Amazonia AM 1
Maç Detayı
G
00:00 | 29/07/19 | R 14
EC Iranduba Amazonia AM 3
SC Internacional 0
Maç Detayı
M
21:00 | 21/07/19 | R 13
AA Ponte Preta SP 3
EC Iranduba Amazonia AM 2
Maç Detayı
M
02:00 | 18/07/19 | R 12
EC Iranduba Amazonia AM 0
Santos SP 5
Maç Detayı
B
00:00 | 15/07/19 | R 11
EC Iranduba Amazonia AM 2
Gremio Osasco Audax SP 2
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
AAD Vitoria Tabocas PE 1
EC Iranduba Amazonia AM 0
Maç Detayı
11 15 4 3 8 12 31 -19 15
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
Foz Cataratas PR 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
20:00 | 27/07/19 | R 14
Minas Icesp DF 0
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
G
21:00 | 21/07/19 | R 13
Minas Icesp DF 1
Kindermann SC 0
Maç Detayı
B
21:00 | 17/07/19 | R 12
Sao Francisco BA 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/07/19 | R 11
Flamengo RJ 6
Minas Icesp DF 3
Maç Detayı
G
21:00 | 10/07/19 | R 10
Minas Icesp DF 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
12 15 4 2 9 15 21 -6 14
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Gremio Osasco Audax SP 2
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
AA Ponte Preta SP 3
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
G
21:00 | 21/07/19 | R 13
AA Ponte Preta SP 3
EC Iranduba Amazonia AM 2
Maç Detayı
M
21:00 | 17/07/19 | R 12
Kindermann SC 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
G
21:00 | 13/07/19 | R 11
AA Ponte Preta SP 1
Vitoria BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Minas Icesp DF 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
13 15 4 2 9 12 46 -34 14
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Ferroviaria SP 7
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
AAD Vitoria Tabocas PE 5
SC Recife PE 1
Maç Detayı
M
23:00 | 20/07/19 | R 13
Santos SP 4
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
M
21:00 | 17/07/19 | R 12
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Vitoria BA 1
Maç Detayı
M
21:00 | 14/07/19 | R 11
Kindermann SC 3
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
G
21:00 | 10/07/19 | R 10
AAD Vitoria Tabocas PE 1
EC Iranduba Amazonia AM 0
Maç Detayı
14 15 3 4 8 9 25 -16 13
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
Foz Cataratas PR 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
AA Ponte Preta SP 3
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
B
22:00 | 24/07/19 | R 13
Foz Cataratas PR 1
SC Internacional 1
Maç Detayı
M
21:00 | 18/07/19 | R 12
Flamengo RJ 5
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
B
21:00 | 15/07/19 | R 11
Sao Jose EC 1
Foz Cataratas PR 1
Maç Detayı
M
22:00 | 10/07/19 | R 10
Foz Cataratas PR 0
SC Corinthians SP 1
Maç Detayı
15 15 1 3 11 9 52 -43 6
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Flamengo RJ 5
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
Sao Francisco BA 0
Ferroviaria SP 5
Maç Detayı
M
21:00 | 22/07/19 | R 13
Vitoria BA 4
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
B
21:00 | 17/07/19 | R 12
Sao Francisco BA 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/07/19 | R 11
SC Corinthians SP 9
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Sao Francisco BA 0
Kindermann SC 3
Maç Detayı
16 15 1 0 14 6 56 -50 3
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Recife PE 3
EC Iranduba Amazonia AM 1
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
AAD Vitoria Tabocas PE 5
SC Recife PE 1
Maç Detayı
M
01:00 | 24/07/19 | R 13
Gremio Osasco Audax SP 2
SC Recife PE 0
Maç Detayı
M
21:00 | 18/07/19 | R 12
SC Recife PE 1
Sao Jose EC 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/07/19 | R 11
Santos SP 9
SC Recife PE 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
SC Recife PE 0
Ferroviaria SP 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 7 0 1 29 4 25 21
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Corinthians SP 2
Vitoria BA 1
Maç Detayı
2 8 6 2 0 35 5 30 20
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Flamengo RJ 5
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
3 8 6 1 1 29 4 25 19
B
21:00 | 27/07/19 | R 14
Santos SP 1
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
G
23:00 | 20/07/19 | R 13
Santos SP 4
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
4 8 6 0 2 11 5 6 18
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
Kindermann SC 1
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
5 7 4 1 2 18 7 11 13
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Internacional 0
Kindermann SC 0
Maç Detayı
G
01:30 | 19/07/19 | R 12
SC Internacional 5
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
6 8 4 1 3 13 7 6 13
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Ferroviaria SP 7
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
7 7 4 1 2 9 5 4 13
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Gremio Osasco Audax SP 2
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
G
01:00 | 24/07/19 | R 13
Gremio Osasco Audax SP 2
SC Recife PE 0
Maç Detayı
8 8 4 1 3 14 12 2 13
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
AA Ponte Preta SP 3
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
G
21:00 | 21/07/19 | R 13
AA Ponte Preta SP 3
EC Iranduba Amazonia AM 2
Maç Detayı
G
21:00 | 13/07/19 | R 11
AA Ponte Preta SP 1
Vitoria BA 0
Maç Detayı
9 7 4 1 2 11 9 2 13
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
AAD Vitoria Tabocas PE 5
SC Recife PE 1
Maç Detayı
M
21:00 | 17/07/19 | R 12
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Vitoria BA 1
Maç Detayı
G
21:00 | 10/07/19 | R 10
AAD Vitoria Tabocas PE 1
EC Iranduba Amazonia AM 0
Maç Detayı
10 8 3 3 2 10 5 5 12
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Sao Jose EC 2
Santos SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 22/07/19 | R 13
Sao Jose EC 0
Ferroviaria SP 0
Maç Detayı
11 8 3 2 3 9 13 -4 11
G
00:00 | 29/07/19 | R 14
EC Iranduba Amazonia AM 3
SC Internacional 0
Maç Detayı
M
02:00 | 18/07/19 | R 12
EC Iranduba Amazonia AM 0
Santos SP 5
Maç Detayı
B
00:00 | 15/07/19 | R 11
EC Iranduba Amazonia AM 2
Gremio Osasco Audax SP 2
Maç Detayı
12 7 3 0 4 4 15 -11 9
M
20:00 | 27/07/19 | R 14
Minas Icesp DF 0
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
G
21:00 | 21/07/19 | R 13
Minas Icesp DF 1
Kindermann SC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 10/07/19 | R 10
Minas Icesp DF 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
13 7 2 2 3 8 6 2 8
B
21:00 | 28/07/19 | R 14
Vitoria BA 0
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 22/07/19 | R 13
Vitoria BA 4
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Vitoria BA 1
Santos SP 3
Maç Detayı
14 7 2 2 3 6 10 -4 8
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
Foz Cataratas PR 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
B
22:00 | 24/07/19 | R 13
Foz Cataratas PR 1
SC Internacional 1
Maç Detayı
M
22:00 | 10/07/19 | R 10
Foz Cataratas PR 0
SC Corinthians SP 1
Maç Detayı
15 7 1 2 4 5 12 -7 5
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
Sao Francisco BA 0
Ferroviaria SP 5
Maç Detayı
B
21:00 | 17/07/19 | R 12
Sao Francisco BA 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Sao Francisco BA 0
Kindermann SC 3
Maç Detayı
16 7 1 0 6 5 20 -15 3
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Recife PE 3
EC Iranduba Amazonia AM 1
Maç Detayı
M
21:00 | 18/07/19 | R 12
SC Recife PE 1
Sao Jose EC 2
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
SC Recife PE 0
Ferroviaria SP 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 7 7 0 0 23 1 22 21
G
20:00 | 27/07/19 | R 14
Minas Icesp DF 0
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
2 7 6 0 1 19 4 15 18
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Sao Jose EC 2
Santos SP 0
Maç Detayı
G
02:00 | 18/07/19 | R 12
EC Iranduba Amazonia AM 0
Santos SP 5
Maç Detayı
3 7 5 1 1 12 1 11 16
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Internacional 0
Kindermann SC 0
Maç Detayı
4 8 5 1 2 13 10 3 16
M
00:00 | 29/07/19 | R 14
EC Iranduba Amazonia AM 3
SC Internacional 0
Maç Detayı
B
22:00 | 24/07/19 | R 13
Foz Cataratas PR 1
SC Internacional 1
Maç Detayı
5 7 4 0 3 11 4 7 12
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
Kindermann SC 1
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
6 8 3 2 3 10 12 -2 11
B
21:00 | 27/07/19 | R 14
Santos SP 1
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
M
01:30 | 19/07/19 | R 12
SC Internacional 5
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
7 8 3 1 4 12 8 4 10
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Corinthians SP 2
Vitoria BA 1
Maç Detayı
G
21:00 | 17/07/19 | R 12
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Vitoria BA 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/07/19 | R 11
AA Ponte Preta SP 1
Vitoria BA 0
Maç Detayı
8 7 3 1 3 7 9 -2 10
B
21:00 | 28/07/19 | R 14
Vitoria BA 0
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 18/07/19 | R 12
SC Recife PE 1
Sao Jose EC 2
Maç Detayı
9 7 2 4 1 7 1 6 10
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
Sao Francisco BA 0
Ferroviaria SP 5
Maç Detayı
10 8 1 3 4 8 16 -8 6
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
Foz Cataratas PR 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
B
21:00 | 17/07/19 | R 12
Sao Francisco BA 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/07/19 | R 11
Flamengo RJ 6
Minas Icesp DF 3
Maç Detayı
11 8 1 2 5 3 15 -12 5
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
AA Ponte Preta SP 3
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
M
21:00 | 18/07/19 | R 12
Flamengo RJ 5
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
B
21:00 | 15/07/19 | R 11
Sao Jose EC 1
Foz Cataratas PR 1
Maç Detayı
12 7 1 1 5 7 13 -6 4
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Recife PE 3
EC Iranduba Amazonia AM 1
Maç Detayı
M
21:00 | 21/07/19 | R 13
AA Ponte Preta SP 3
EC Iranduba Amazonia AM 2
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
AAD Vitoria Tabocas PE 1
EC Iranduba Amazonia AM 0
Maç Detayı
13 7 0 1 6 1 9 -8 1
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Gremio Osasco Audax SP 2
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
M
21:00 | 17/07/19 | R 12
Kindermann SC 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Minas Icesp DF 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
14 8 0 1 7 4 40 -36 1
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Flamengo RJ 5
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 22/07/19 | R 13
Vitoria BA 4
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
20:00 | 14/07/19 | R 11
SC Corinthians SP 9
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
15 8 0 1 7 1 37 -36 1
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Ferroviaria SP 7
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
M
23:00 | 20/07/19 | R 13
Santos SP 4
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
M
21:00 | 14/07/19 | R 11
Kindermann SC 3
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
16 8 0 0 8 1 36 -35 0
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
AAD Vitoria Tabocas PE 5
SC Recife PE 1
Maç Detayı
M
01:00 | 24/07/19 | R 13
Gremio Osasco Audax SP 2
SC Recife PE 0
Maç Detayı
M
20:00 | 13/07/19 | R 11
Santos SP 9
SC Recife PE 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 15 14 0 1 52 5 47 42 8 7 0 1 29 4 25 21 7 7 0 0 23 1 22 21
2 15 12 1 2 48 8 40 37 8 6 1 1 29 4 25 19 7 6 0 1 19 4 15 18
3 15 11 1 3 23 6 17 34 8 6 0 2 11 5 6 18 7 5 1 1 12 1 11 16
4 15 10 2 3 46 9 37 32 8 6 2 0 35 5 30 20 7 4 0 3 11 4 7 12
5 15 9 2 4 31 17 14 29 7 4 1 2 18 7 11 13 8 5 1 2 13 10 3 16
6 15 7 3 5 19 17 2 24 7 4 1 2 9 5 4 13 8 3 2 3 10 12 -2 11
7 15 6 5 4 20 8 12 23 8 4 1 3 13 7 6 13 7 2 4 1 7 1 6 10
8 15 6 4 5 17 14 3 22 8 3 3 2 10 5 5 12 7 3 1 3 7 9 -2 10
9 15 5 3 7 20 14 6 18 7 2 2 3 8 6 2 8 8 3 1 4 12 8 4 10
10 15 4 3 8 16 26 -10 15 8 3 2 3 9 13 -4 11 7 1 1 5 7 13 -6 4
11 15 4 3 8 12 31 -19 15 7 3 0 4 4 15 -11 9 8 1 3 4 8 16 -8 6
12 15 4 2 9 15 21 -6 14 8 4 1 3 14 12 2 13 7 0 1 6 1 9 -8 1
13 15 4 2 9 12 46 -34 14 7 4 1 2 11 9 2 13 8 0 1 7 1 37 -36 1
14 15 3 4 8 9 25 -16 13 7 2 2 3 6 10 -4 8 8 1 2 5 3 15 -12 5
15 15 1 3 11 9 52 -43 6 7 1 2 4 5 12 -7 5 8 0 1 7 4 40 -36 1
16 15 1 0 14 6 56 -50 3 7 1 0 6 5 20 -15 3 8 0 0 8 1 36 -35 0
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 52 5 47 15
42
G
20:00 | 15/09/19 | R semifinal
SC Corinthians SP 2
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
G
20:00 | 08/09/19 | R semifinal
Flamengo RJ 1
SC Corinthians SP 2
Maç Detayı
G
01:30 | 22/08/19 | R quarterfinal
SC Corinthians SP 1
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 14/08/19 | R quarterfinal
Sao Jose EC 1
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Corinthians SP 2
Vitoria BA 1
Maç Detayı
G
20:00 | 27/07/19 | R 14
Minas Icesp DF 0
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
2 48 8 40 15
37
M
02:30 | 04/09/19 | R quarterfinal
Santos SP (1) 1
Ferroviaria SP (3) 2
Maç Detayı
G
01:00 | 15/08/19 | R quarterfinal
Ferroviaria SP 1
Santos SP 2
Maç Detayı
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Sao Jose EC 2
Santos SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 27/07/19 | R 14
Santos SP 1
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
G
23:00 | 20/07/19 | R 13
Santos SP 4
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
G
02:00 | 18/07/19 | R 12
EC Iranduba Amazonia AM 0
Santos SP 5
Maç Detayı
3 23 6 17 15
34
M
20:00 | 14/09/19 | R semifinal
Kindermann SC (2) 1
Ferroviaria SP (4) 1
Maç Detayı
B
00:00 | 08/09/19 | R semifinal
Ferroviaria SP 1
Kindermann SC 1
Maç Detayı
G
21:00 | 25/08/19 | R quarterfinal
Kindermann SC 1
Gremio Osasco Audax SP 0
Maç Detayı
G
21:00 | 18/08/19 | R quarterfinal
Gremio Osasco Audax SP 0
Kindermann SC 1
Maç Detayı
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Internacional 0
Kindermann SC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
Kindermann SC 1
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
4 46 9 37 15
32
M
20:00 | 15/09/19 | R semifinal
SC Corinthians SP 2
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
M
20:00 | 08/09/19 | R semifinal
Flamengo RJ 1
SC Corinthians SP 2
Maç Detayı
G
20:00 | 24/08/19 | R quarterfinal
Flamengo RJ 2
SC Internacional 0
Maç Detayı
B
20:00 | 17/08/19 | R quarterfinal
SC Internacional 1
Flamengo RJ 1
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Flamengo RJ 5
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
Kindermann SC 1
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
5 31 17 14 15
29
M
20:00 | 24/08/19 | R quarterfinal
Flamengo RJ 2
SC Internacional 0
Maç Detayı
B
20:00 | 17/08/19 | R quarterfinal
SC Internacional 1
Flamengo RJ 1
Maç Detayı
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Internacional 0
Kindermann SC 0
Maç Detayı
M
00:00 | 29/07/19 | R 14
EC Iranduba Amazonia AM 3
SC Internacional 0
Maç Detayı
B
22:00 | 24/07/19 | R 13
Foz Cataratas PR 1
SC Internacional 1
Maç Detayı
G
01:30 | 19/07/19 | R 12
SC Internacional 5
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
6 19 17 2 15
24
M
21:00 | 25/08/19 | R quarterfinal
Kindermann SC 1
Gremio Osasco Audax SP 0
Maç Detayı
M
21:00 | 18/08/19 | R quarterfinal
Gremio Osasco Audax SP 0
Kindermann SC 1
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Gremio Osasco Audax SP 2
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 27/07/19 | R 14
Santos SP 1
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
G
01:00 | 24/07/19 | R 13
Gremio Osasco Audax SP 2
SC Recife PE 0
Maç Detayı
M
01:30 | 19/07/19 | R 12
SC Internacional 5
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
7 20 8 12 15
23
G
20:00 | 14/09/19 | R semifinal
Kindermann SC (2) 1
Ferroviaria SP (4) 1
Maç Detayı
B
00:00 | 08/09/19 | R semifinal
Ferroviaria SP 1
Kindermann SC 1
Maç Detayı
G
02:30 | 04/09/19 | R quarterfinal
Santos SP (1) 1
Ferroviaria SP (3) 2
Maç Detayı
M
01:00 | 15/08/19 | R quarterfinal
Ferroviaria SP 1
Santos SP 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Ferroviaria SP 7
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
Sao Francisco BA 0
Ferroviaria SP 5
Maç Detayı
8 17 14 3 15
22
M
01:30 | 22/08/19 | R quarterfinal
SC Corinthians SP 1
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
M
21:00 | 14/08/19 | R quarterfinal
Sao Jose EC 1
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Sao Jose EC 2
Santos SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 28/07/19 | R 14
Vitoria BA 0
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
B
21:00 | 22/07/19 | R 13
Sao Jose EC 0
Ferroviaria SP 0
Maç Detayı
G
21:00 | 18/07/19 | R 12
SC Recife PE 1
Sao Jose EC 2
Maç Detayı
9 20 14 6 15
18
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Corinthians SP 2
Vitoria BA 1
Maç Detayı
B
21:00 | 28/07/19 | R 14
Vitoria BA 0
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 22/07/19 | R 13
Vitoria BA 4
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
G
21:00 | 17/07/19 | R 12
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Vitoria BA 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/07/19 | R 11
AA Ponte Preta SP 1
Vitoria BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Vitoria BA 1
Santos SP 3
Maç Detayı
10 16 26 -10 15
15
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Recife PE 3
EC Iranduba Amazonia AM 1
Maç Detayı
G
00:00 | 29/07/19 | R 14
EC Iranduba Amazonia AM 3
SC Internacional 0
Maç Detayı
M
21:00 | 21/07/19 | R 13
AA Ponte Preta SP 3
EC Iranduba Amazonia AM 2
Maç Detayı
M
02:00 | 18/07/19 | R 12
EC Iranduba Amazonia AM 0
Santos SP 5
Maç Detayı
B
00:00 | 15/07/19 | R 11
EC Iranduba Amazonia AM 2
Gremio Osasco Audax SP 2
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
AAD Vitoria Tabocas PE 1
EC Iranduba Amazonia AM 0
Maç Detayı
11 12 31 -19 15
15
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
Foz Cataratas PR 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
20:00 | 27/07/19 | R 14
Minas Icesp DF 0
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
G
21:00 | 21/07/19 | R 13
Minas Icesp DF 1
Kindermann SC 0
Maç Detayı
B
21:00 | 17/07/19 | R 12
Sao Francisco BA 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/07/19 | R 11
Flamengo RJ 6
Minas Icesp DF 3
Maç Detayı
G
21:00 | 10/07/19 | R 10
Minas Icesp DF 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
12 15 21 -6 15
14
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Gremio Osasco Audax SP 2
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
AA Ponte Preta SP 3
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
G
21:00 | 21/07/19 | R 13
AA Ponte Preta SP 3
EC Iranduba Amazonia AM 2
Maç Detayı
M
21:00 | 17/07/19 | R 12
Kindermann SC 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
G
21:00 | 13/07/19 | R 11
AA Ponte Preta SP 1
Vitoria BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Minas Icesp DF 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
13 12 46 -34 15
14
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Ferroviaria SP 7
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
AAD Vitoria Tabocas PE 5
SC Recife PE 1
Maç Detayı
M
23:00 | 20/07/19 | R 13
Santos SP 4
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
M
21:00 | 17/07/19 | R 12
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Vitoria BA 1
Maç Detayı
M
21:00 | 14/07/19 | R 11
Kindermann SC 3
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
G
21:00 | 10/07/19 | R 10
AAD Vitoria Tabocas PE 1
EC Iranduba Amazonia AM 0
Maç Detayı
14 9 25 -16 15
13
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
Foz Cataratas PR 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
AA Ponte Preta SP 3
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
B
22:00 | 24/07/19 | R 13
Foz Cataratas PR 1
SC Internacional 1
Maç Detayı
M
21:00 | 18/07/19 | R 12
Flamengo RJ 5
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
B
21:00 | 15/07/19 | R 11
Sao Jose EC 1
Foz Cataratas PR 1
Maç Detayı
M
22:00 | 10/07/19 | R 10
Foz Cataratas PR 0
SC Corinthians SP 1
Maç Detayı
15 9 52 -43 15
6
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Flamengo RJ 5
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
Sao Francisco BA 0
Ferroviaria SP 5
Maç Detayı
M
21:00 | 22/07/19 | R 13
Vitoria BA 4
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
B
21:00 | 17/07/19 | R 12
Sao Francisco BA 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/07/19 | R 11
SC Corinthians SP 9
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Sao Francisco BA 0
Kindermann SC 3
Maç Detayı
16 6 56 -50 15
3
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Recife PE 3
EC Iranduba Amazonia AM 1
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
AAD Vitoria Tabocas PE 5
SC Recife PE 1
Maç Detayı
M
01:00 | 24/07/19 | R 13
Gremio Osasco Audax SP 2
SC Recife PE 0
Maç Detayı
M
21:00 | 18/07/19 | R 12
SC Recife PE 1
Sao Jose EC 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/07/19 | R 11
Santos SP 9
SC Recife PE 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
SC Recife PE 0
Ferroviaria SP 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 29 4 25 8
21
G
20:00 | 15/09/19 | R semifinal
SC Corinthians SP 2
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
G
01:30 | 22/08/19 | R quarterfinal
SC Corinthians SP 1
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Corinthians SP 2
Vitoria BA 1
Maç Detayı
2 35 5 30 8
20
M
20:00 | 08/09/19 | R semifinal
Flamengo RJ 1
SC Corinthians SP 2
Maç Detayı
G
20:00 | 24/08/19 | R quarterfinal
Flamengo RJ 2
SC Internacional 0
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Flamengo RJ 5
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
3 29 4 25 8
19
M
02:30 | 04/09/19 | R quarterfinal
Santos SP (1) 1
Ferroviaria SP (3) 2
Maç Detayı
B
21:00 | 27/07/19 | R 14
Santos SP 1
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
G
23:00 | 20/07/19 | R 13
Santos SP 4
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
4 11 5 6 8
18
M
20:00 | 14/09/19 | R semifinal
Kindermann SC (2) 1
Ferroviaria SP (4) 1
Maç Detayı
G
21:00 | 25/08/19 | R quarterfinal
Kindermann SC 1
Gremio Osasco Audax SP 0
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
Kindermann SC 1
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
5 18 7 11 7
13
B
20:00 | 17/08/19 | R quarterfinal
SC Internacional 1
Flamengo RJ 1
Maç Detayı
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Internacional 0
Kindermann SC 0
Maç Detayı
G
01:30 | 19/07/19 | R 12
SC Internacional 5
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
6 13 7 6 8
13
B
00:00 | 08/09/19 | R semifinal
Ferroviaria SP 1
Kindermann SC 1
Maç Detayı
M
01:00 | 15/08/19 | R quarterfinal
Ferroviaria SP 1
Santos SP 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Ferroviaria SP 7
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
7 9 5 4 7
13
M
21:00 | 18/08/19 | R quarterfinal
Gremio Osasco Audax SP 0
Kindermann SC 1
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Gremio Osasco Audax SP 2
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
G
01:00 | 24/07/19 | R 13
Gremio Osasco Audax SP 2
SC Recife PE 0
Maç Detayı
8 14 12 2 8
13
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
AA Ponte Preta SP 3
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
G
21:00 | 21/07/19 | R 13
AA Ponte Preta SP 3
EC Iranduba Amazonia AM 2
Maç Detayı
G
21:00 | 13/07/19 | R 11
AA Ponte Preta SP 1
Vitoria BA 0
Maç Detayı
9 11 9 2 7
13
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
AAD Vitoria Tabocas PE 5
SC Recife PE 1
Maç Detayı
M
21:00 | 17/07/19 | R 12
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Vitoria BA 1
Maç Detayı
G
21:00 | 10/07/19 | R 10
AAD Vitoria Tabocas PE 1
EC Iranduba Amazonia AM 0
Maç Detayı
10 10 5 5 8
12
M
21:00 | 14/08/19 | R quarterfinal
Sao Jose EC 1
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
Sao Jose EC 2
Santos SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 22/07/19 | R 13
Sao Jose EC 0
Ferroviaria SP 0
Maç Detayı
11 9 13 -4 8
11
G
00:00 | 29/07/19 | R 14
EC Iranduba Amazonia AM 3
SC Internacional 0
Maç Detayı
M
02:00 | 18/07/19 | R 12
EC Iranduba Amazonia AM 0
Santos SP 5
Maç Detayı
B
00:00 | 15/07/19 | R 11
EC Iranduba Amazonia AM 2
Gremio Osasco Audax SP 2
Maç Detayı
12 4 15 -11 7
9
M
20:00 | 27/07/19 | R 14
Minas Icesp DF 0
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
G
21:00 | 21/07/19 | R 13
Minas Icesp DF 1
Kindermann SC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 10/07/19 | R 10
Minas Icesp DF 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
13 8 6 2 7
8
B
21:00 | 28/07/19 | R 14
Vitoria BA 0
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 22/07/19 | R 13
Vitoria BA 4
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Vitoria BA 1
Santos SP 3
Maç Detayı
14 6 10 -4 7
8
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
Foz Cataratas PR 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
B
22:00 | 24/07/19 | R 13
Foz Cataratas PR 1
SC Internacional 1
Maç Detayı
M
22:00 | 10/07/19 | R 10
Foz Cataratas PR 0
SC Corinthians SP 1
Maç Detayı
15 5 12 -7 7
5
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
Sao Francisco BA 0
Ferroviaria SP 5
Maç Detayı
B
21:00 | 17/07/19 | R 12
Sao Francisco BA 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Sao Francisco BA 0
Kindermann SC 3
Maç Detayı
16 5 20 -15 7
3
G
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Recife PE 3
EC Iranduba Amazonia AM 1
Maç Detayı
M
21:00 | 18/07/19 | R 12
SC Recife PE 1
Sao Jose EC 2
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
SC Recife PE 0
Ferroviaria SP 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 23 1 22 7
21
G
20:00 | 08/09/19 | R semifinal
Flamengo RJ 1
SC Corinthians SP 2
Maç Detayı
G
21:00 | 14/08/19 | R quarterfinal
Sao Jose EC 1
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
G
20:00 | 27/07/19 | R 14
Minas Icesp DF 0
SC Corinthians SP 4
Maç Detayı
2 19 4 15 7
18
G
01:00 | 15/08/19 | R quarterfinal
Ferroviaria SP 1
Santos SP 2
Maç Detayı
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Sao Jose EC 2
Santos SP 0
Maç Detayı
G
02:00 | 18/07/19 | R 12
EC Iranduba Amazonia AM 0
Santos SP 5
Maç Detayı
3 12 1 11 7
16
B
00:00 | 08/09/19 | R semifinal
Ferroviaria SP 1
Kindermann SC 1
Maç Detayı
G
21:00 | 18/08/19 | R quarterfinal
Gremio Osasco Audax SP 0
Kindermann SC 1
Maç Detayı
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Internacional 0
Kindermann SC 0
Maç Detayı
4 13 10 3 8
16
M
20:00 | 24/08/19 | R quarterfinal
Flamengo RJ 2
SC Internacional 0
Maç Detayı
M
00:00 | 29/07/19 | R 14
EC Iranduba Amazonia AM 3
SC Internacional 0
Maç Detayı
B
22:00 | 24/07/19 | R 13
Foz Cataratas PR 1
SC Internacional 1
Maç Detayı
5 11 4 7 7
12
M
20:00 | 15/09/19 | R semifinal
SC Corinthians SP 2
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
B
20:00 | 17/08/19 | R quarterfinal
SC Internacional 1
Flamengo RJ 1
Maç Detayı
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
Kindermann SC 1
Flamengo RJ 0
Maç Detayı
6 10 12 -2 8
11
M
21:00 | 25/08/19 | R quarterfinal
Kindermann SC 1
Gremio Osasco Audax SP 0
Maç Detayı
B
21:00 | 27/07/19 | R 14
Santos SP 1
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
M
01:30 | 19/07/19 | R 12
SC Internacional 5
Gremio Osasco Audax SP 1
Maç Detayı
7 12 8 4 8
10
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Corinthians SP 2
Vitoria BA 1
Maç Detayı
G
21:00 | 17/07/19 | R 12
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Vitoria BA 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/07/19 | R 11
AA Ponte Preta SP 1
Vitoria BA 0
Maç Detayı
8 7 9 -2 7
10
M
01:30 | 22/08/19 | R quarterfinal
SC Corinthians SP 1
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
B
21:00 | 28/07/19 | R 14
Vitoria BA 0
Sao Jose EC 0
Maç Detayı
G
21:00 | 18/07/19 | R 12
SC Recife PE 1
Sao Jose EC 2
Maç Detayı
9 7 1 6 7
10
G
20:00 | 14/09/19 | R semifinal
Kindermann SC (2) 1
Ferroviaria SP (4) 1
Maç Detayı
G
02:30 | 04/09/19 | R quarterfinal
Santos SP (1) 1
Ferroviaria SP (3) 2
Maç Detayı
G
21:00 | 28/07/19 | R 14
Sao Francisco BA 0
Ferroviaria SP 5
Maç Detayı
10 8 16 -8 8
6
B
20:00 | 04/08/19 | R 15
Foz Cataratas PR 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
B
21:00 | 17/07/19 | R 12
Sao Francisco BA 1
Minas Icesp DF 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/07/19 | R 11
Flamengo RJ 6
Minas Icesp DF 3
Maç Detayı
11 3 15 -12 8
5
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
AA Ponte Preta SP 3
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
M
21:00 | 18/07/19 | R 12
Flamengo RJ 5
Foz Cataratas PR 0
Maç Detayı
B
21:00 | 15/07/19 | R 11
Sao Jose EC 1
Foz Cataratas PR 1
Maç Detayı
12 7 13 -6 7
4
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
SC Recife PE 3
EC Iranduba Amazonia AM 1
Maç Detayı
M
21:00 | 21/07/19 | R 13
AA Ponte Preta SP 3
EC Iranduba Amazonia AM 2
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
AAD Vitoria Tabocas PE 1
EC Iranduba Amazonia AM 0
Maç Detayı
13 1 9 -8 7
1
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Gremio Osasco Audax SP 2
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
M
21:00 | 17/07/19 | R 12
Kindermann SC 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
M
21:00 | 10/07/19 | R 10
Minas Icesp DF 1
AA Ponte Preta SP 0
Maç Detayı
14 4 40 -36 8
1
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Flamengo RJ 5
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
21:00 | 22/07/19 | R 13
Vitoria BA 4
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
M
20:00 | 14/07/19 | R 11
SC Corinthians SP 9
Sao Francisco BA 0
Maç Detayı
15 1 37 -36 8
1
M
20:00 | 04/08/19 | R 15
Ferroviaria SP 7
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
M
23:00 | 20/07/19 | R 13
Santos SP 4
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
M
21:00 | 14/07/19 | R 11
Kindermann SC 3
AAD Vitoria Tabocas PE 0
Maç Detayı
16 1 36 -35 8
0
M
21:00 | 28/07/19 | R 14
AAD Vitoria Tabocas PE 5
SC Recife PE 1
Maç Detayı
M
01:00 | 24/07/19 | R 13
Gremio Osasco Audax SP 2
SC Recife PE 0
Maç Detayı
M
20:00 | 13/07/19 | R 11
Santos SP 9
SC Recife PE 0
Maç Detayı
POP VIT IRA FRR FLA FOZ GOA KIN MIN SAN SFR SJO CRS SCI REC VIT
AA Ponte Preta SP 1:1 3:2 -- 0:3 3:0 -- -- -- -- -- -- 1:4 0:2 5:0 1:0
AAD Vitoria Tabocas PE -- 1:0 -- -- 1:0 -- -- 1:1 -- 3:1 -- -- 0:5 5:1 0:1
EC Iranduba Amazonia AM -- -- -- 0:3 0:0 2:2 0:1 -- 0:5 3:2 -- -- 3:0 -- 1:0
Ferroviaria SP 1:0 7:0 2:2 -- 2:1 -- -- 1:0 0:1 -- -- 0:2 0:1 -- --
Flamengo RJ -- 10:0 -- 0:0 5:0 1:0 -- 6:3 -- 5:0 -- -- -- 6:0 2:2
Foz Cataratas PR -- -- -- -- -- 0:2 0:5 1:1 -- -- -- 0:1 1:1 2:0 2:0
Gremio Osasco Audax SP 2:0 3:0 -- 0:0 -- -- -- 2:0 -- -- 0:1 0:4 -- 2:0 --
Kindermann SC 1:0 3:0 -- 1:0 1:0 -- 3:2 -- 0:2 -- 2:0 0:1 -- -- --
Minas Icesp DF 1:0 -- 1:0 -- -- -- -- 1:0 0:6 -- 1:3 0:4 0:2 -- --
Santos SP 1:0 4:0 -- -- 2:1 3:0 1:1 -- -- 8:0 -- -- 1:2 9:0 --
Sao Francisco BA 1:1 -- -- 0:5 -- 0:1 0:1 0:3 1:1 -- -- -- -- 3:0 --
Sao Jose EC 2:0 4:0 0:1 0:0 0:2 1:1 -- -- -- 2:0 1:1 -- -- -- --
SC Corinthians SP -- 5:0 3:1 -- 1:0 -- -- -- -- 1:2 9:0 3:0 5:0 -- 2:1
SC Internacional -- -- -- -- 0:2 -- 5:1 0:0 -- -- 7:0 2:1 -- 4:0 0:3
SC Recife PE -- -- 3:1 0:2 -- -- -- 0:1 1:2 -- -- 1:2 0:7 -- 0:5
Vitoria BA -- -- -- 0:0 -- -- 0:1 0:2 3:0 1:3 4:0 0:0 -- -- --
Takım Ev Sahibi Deplasman
29/03/19 1:1
--
21/07/19 3:2
--
--
10/05/19 1:0
20/04/19 0:3
--
28/07/19 3:0
--
--
04/08/19 2:0
--
17/07/19 1:0
--
10/07/19 1:0
--
24/04/19 1:0
--
14/04/19 1:1
--
20/03/19 2:0
16/03/19 1:4
--
01/05/19 0:2
--
15/05/19 5:0
--
13/07/19 1:0
--
--
29/03/19 1:1
10/07/19 1:0
--
--
04/08/19 7:0
--
23/03/19 10:0
08/05/19 1:0
--
--
19/04/19 3:0
--
14/07/19 3:0
10/04/19 1:1
--
--
20/07/19 4:0
25/04/19 3:1
--
--
01/05/19 4:0
--
19/05/19 5:0
18/03/19 0:5
--
28/07/19 5:1
--
17/07/19 0:1
--
--
21/07/19 3:2
--
10/07/19 1:0
--
22/03/19 2:2
18/03/19 0:3
--
18/05/19 0:0
--
15/07/19 2:2
--
25/04/19 0:1
--
--
30/03/19 1:0
18/07/19 0:5
--
01/05/19 3:2
--
--
21/04/19 0:1
--
10/05/19 3:1
29/07/19 3:0
--
--
04/08/19 3:1
13/04/19 1:0
--
10/05/19 1:0
--
04/08/19 7:0
--
22/03/19 2:2
--
--
25/04/19 0:0
11/04/19 2:1
--
--
27/03/19 0:0
--
17/03/19 1:0
16/05/19 1:0
--
19/04/19 0:1
--
--
28/07/19 0:5
--
22/07/19 0:0
19/07/19 0:2
--
14/07/19 0:1
--
--
10/07/19 0:2
--
01/05/19 0:0
--
20/04/19 0:3
23/03/19 10:0
--
--
18/03/19 0:3
25/04/19 0:0
--
18/07/19 5:0
--
13/04/19 1:0
--
--
28/07/19 1:0
13/07/19 6:3
--
--
11/05/19 2:1
04/08/19 5:0
--
--
28/03/19 0:2
--
21/07/19 1:0
--
29/06/19 0:2
01/05/19 6:0
--
18/05/19 2:2
--
--
28/07/19 3:0
--
08/05/19 1:0
--
18/05/19 0:0
--
11/04/19 2:1
--
18/07/19 5:0
25/04/19 0:2
--
01/05/19 0:5
--
04/08/19 1:1
--
--
17/03/19 3:0
--
20/04/19 0:1
--
15/07/19 1:1
10/07/19 0:1
--
24/07/19 1:1
--
03/04/19 2:0
--
23/03/19 2:0
--
04/08/19 2:0
--
19/04/19 3:0
--
--
15/07/19 2:2
27/03/19 0:0
--
--
13/04/19 1:0
--
25/04/19 0:2
--
15/05/19 3:2
20/03/19 2:0
--
--
27/07/19 1:1
--
08/05/19 0:1
12/07/19 0:1
--
03/05/19 0:4
--
--
19/07/19 5:1
24/07/19 2:0
--
--
16/03/19 0:1
17/07/19 1:0
--
14/07/19 3:0
--
--
25/04/19 0:1
17/03/19 1:0
--
28/07/19 1:0
--
--
01/05/19 0:5
15/05/19 3:2
--
--
21/07/19 1:0
12/04/19 0:2
--
--
10/07/19 0:3
09/05/19 2:0
--
20/04/19 0:1
--
--
04/08/19 0:0
--
24/03/19 0:1
--
29/03/19 0:2
10/07/19 1:0
--
--
10/04/19 1:1
30/03/19 1:0
--
--
16/05/19 1:0
--
13/07/19 6:3
--
04/08/19 1:1
--
20/03/19 2:0
21/07/19 1:0
--
04/05/19 0:6
--
--
17/07/19 1:1
16/03/19 1:3
--
27/07/19 0:4
--
21/04/19 0:2
--
--
08/05/19 1:2
--
26/04/19 3:0
24/04/19 1:0
--
20/07/19 4:0
--
--
18/07/19 0:5
--
19/04/19 0:1
11/05/19 2:1
--
17/03/19 3:0
--
27/07/19 1:1
--
--
12/04/19 0:2
--
04/05/19 0:6
27/03/19 8:0
--
--
04/08/19 2:0
--
21/03/19 1:2
19/05/19 1:2
--
13/07/19 9:0
--
--
10/07/19 1:3
14/04/19 1:1
--
--
25/04/19 3:1
--
01/05/19 3:2
28/07/19 0:5
--
--
04/08/19 5:0
20/04/19 0:1
--
08/05/19 0:1
--
10/07/19 0:3
--
17/07/19 1:1
--
--
27/03/19 8:0
--
15/05/19 1:1
--
14/07/19 9:0
--
23/03/19 7:0
20/03/19 3:0
--
--
22/07/19 4:0
20/03/19 2:0
--
01/05/19 4:0
--
21/04/19 0:1
--
22/07/19 0:0
--
28/03/19 0:2
--
15/07/19 1:1
--
--
12/07/19 0:1
--
09/05/19 2:0
--
16/03/19 1:3
04/08/19 2:0
--
15/05/19 1:1
--
--
25/04/19 3:0
--
10/04/19 2:1
--
18/07/19 1:2
--
28/07/19 0:0
--
16/03/19 1:4
19/05/19 5:0
--
10/05/19 3:1
--
--
19/07/19 0:2
21/07/19 1:0
--
--
10/07/19 0:1
--
03/05/19 0:4
--
20/04/19 0:1
--
27/07/19 0:4
21/03/19 1:2
--
14/07/19 9:0
--
25/04/19 3:0
--
26/03/19 5:0
--
--
11/04/19 0:7
04/08/19 2:1
--
--
01/05/19 0:2
--
18/03/19 0:5
--
29/07/19 3:0
--
14/07/19 0:1
29/06/19 0:2
--
--
24/07/19 1:1