İspanya - LaLiga | İY | |||||
22:00 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Almanya - Bundesliga | İY | |||||
21:30 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie A | İY | |||||
21:45 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
22:15 | -:- |
İskoçya - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Club Championship, Women | İY | |||||
12:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
05:00 90' |
90'
|
2:0 |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
21:30 | -:- |
İspanya - Premier Lig, Bayanlar | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Almanya - 2. Bundesliga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Fransa - Ligue 2 | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Fransa - Ulusal | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Portekiz - U23 Taca Revelacao | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Rusya - Gençlik Ligi | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Güney | İY | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
19:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg | İY | |||||
20:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Regionalliga Batı | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:35 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
21:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
20:00 | -:- |
Avustralya - A-Ligi | İY | |||||
12:45 | -:- |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
13:00 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar | İY | |||||
11:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:45 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
12:30 | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Azerbaycan - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
17:10 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
BAE - Division 1 | İY | |||||
17:05 | -:- | |||||
17:05 | -:- | |||||
17:05 | -:- | |||||
17:05 | -:- |
Bangladeş - Premier Lig | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
01:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
01:30 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
01:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
16:45 | -:- | |||||
19:15 | -:- |
Cebelitarık - Ulusal Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
12:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
19:30 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 | -:- |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:30 | -:- | |||||
00:30 | -:- | |||||
04:30 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- |
Estonya - Meistriliiga Kadınlar | İY | |||||
19:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
20:30 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 | -:- |
Hırvatístan - Druga NL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
16:50 | -:- |
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası | İY | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14 | İY | |||||
21:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9 | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
15:00 | -:- |
İsviçre - Süper Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
13:00 ER |
ER
|
-:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
03:10 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
23:30 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Macaristan - NB I | İY | |||||
21:15 | -:- |
Malezya - Süper Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış | İY | |||||
04:00 | -:- | |||||
06:06 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kapanış | İY | |||||
04:00 90' |
90'
|
0:1 | ||||
06:10 90' |
90'
|
1:1 |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
19:00 | -:- |
Oman Sultanlığı - Sultan Kupası | İY | |||||
18:30 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
22:30 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:57 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- |
Singapur - Premier Lig | İY | |||||
14:45 | -:- | |||||
14:45 | -:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:15 | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Trinidad Tobago - TT Premier Lig | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
03:10 | -:- |
Tunus - Lig 1 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Tunus - Ligue 2 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 AFC Asya Kupası, Kadınlar | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Vietnam - V Lig 2 | İY | |||||
14:00 | -:- |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |