www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Almanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Oberliga Niedersachsen
A-Junioren-Bundesliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
A-Junioren-Bundesliga, Sonderspielrunde
Bayanlar Bundesliga
Bayernliga
Bayernliga Güney
Bayernliga Kuzey
Bayernliga Düşme/Yükselme
Bölgesel Ligi Bavaria
Bölgesel Ligi Güneybatı
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Bölgesel Ligi, Güney
Bölgesel Ligi, Kuzey
Bremen-Liga
Bundesliga 2 , Kadınlar
DFB Pokal Bayanlar
DFB-Pokal Junioren
Hessenliga
NRW-Liga
Oberliga BW
Oberliga Güneybatı
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga NOFV Güney
Oberliga NOFV Kuzey
Oberliga Rheinland-Pfa
Oberliga Westfalen
Oberliga, Playofflar
Oberliga, Qualification for Regionalliga Southwest
Regionalliga Batı
Regionalliga Playofflar
Schleswig-Holstein-Liga
Supercup, Women
Sezon
Oberliga Niedersachsen 16/17
Oberliga Niedersachsen 23/24
Oberliga Niedersachsen 22/23
Oberliga Niedersachsen 21/22
Oberliga Niedersachsen 20/21
Oberliga Niedersachsen 19/20
Oberliga Niedersachsen 18/19
Oberliga Niedersachsen 17/18
Oberliga Niedersachsen 15/16
Oberliga Niedersachsen 14/15
Oberliga Niedersachsen 13/14
Oberliga Niedersachsen 12/13
Oberliga Niedersachsen 11/12
Oberliga Niedersachsen 10/11
Oberliga Niedersachsen 09/10
Oberliga Niedersachsen Doğu 08/09
Maçlar
28.08.2016 | Osnabrück (A) - SSV Jeddeloh II
05.08.2016 | Hannoverscher SC - Arminia Hannover
06.08.2016 | SSV Jeddeloh II - Oldenburg
06.08.2016 | Cloppenburg - 1.FC Wunstorf
07.08.2016 | Bornreihe - SC Spelle-Venhaus
07.08.2016 | TUS Bersenbruck - Braunschweig
07.08.2016 | Osnabrück (A) - TB Uphusen
07.08.2016 | Gifhorn - SVG Göttingen 07
07.08.2016 | Heeslinger SC - E. Northeim
13.08.2016 | 1.FC Wunstorf - TUS Bersenbruck
13.08.2016 | Braunschweig - Gifhorn
13.08.2016 | Arminia Hannover - Cloppenburg
14.08.2016 | E. Northeim - Hannoverscher SC
14.08.2016 | TB Uphusen - SSV Jeddeloh II
14.08.2016 | Oldenburg - Heeslinger SC
14.08.2016 | SVG Göttingen 07 - Bornreihe
14.08.2016 | SC Spelle-Venhaus - Osnabrück (A)
20.08.2016 | SSV Jeddeloh II - SC Spelle-Venhaus
20.08.2016 | Cloppenburg - E. Northeim
20.08.2016 | Heeslinger SC - TB Uphusen
21.08.2016 | Bornreihe - Osnabrück (A)
21.08.2016 | TUS Bersenbruck - Arminia Hannover
21.08.2016 | Hannoverscher SC - Oldenburg
21.08.2016 | SVG Göttingen 07 - Braunschweig
21.08.2016 | Gifhorn - 1.FC Wunstorf
24.08.2016 | Oldenburg - Cloppenburg
27.08.2016 | 1.FC Wunstorf - SVG Göttingen 07
28.08.2016 | E. Northeim - TUS Bersenbruck
28.08.2016 | TB Uphusen - Hannoverscher SC
28.08.2016 | Braunschweig - Bornreihe
28.08.2016 | SC Spelle-Venhaus - Heeslinger SC
28.08.2016 | Arminia Hannover - Gifhorn
02.09.2016 | Cloppenburg - TB Uphusen
03.09.2016 | Bornreihe - SSV Jeddeloh II
04.09.2016 | TUS Bersenbruck - Oldenburg
04.09.2016 | Hannoverscher SC - SC Spelle-Venhaus
04.09.2016 | Braunschweig - 1.FC Wunstorf
04.09.2016 | SVG Göttingen 07 - Arminia Hannover
04.09.2016 | Heeslinger SC - Osnabrück (A)
04.09.2016 | Gifhorn - E. Northeim
09.09.2016 | E. Northeim - SVG Göttingen 07
10.09.2016 | 1.FC Wunstorf - Bornreihe
10.09.2016 | SSV Jeddeloh II - Heeslinger SC
10.09.2016 | Arminia Hannover - Braunschweig
11.09.2016 | Oldenburg - Gifhorn
11.09.2016 | TB Uphusen - TUS Bersenbruck
11.09.2016 | Osnabrück (A) - Hannoverscher SC
11.09.2016 | SC Spelle-Venhaus - Cloppenburg
16.09.2016 | 1.FC Wunstorf - Arminia Hannover
17.09.2016 | Hannoverscher SC - SSV Jeddeloh II
17.09.2016 | Heeslinger SC - Bornreihe
17.09.2016 | Cloppenburg - Osnabrück (A)
18.09.2016 | SC Spelle-Venhaus - TUS Bersenbruck
18.09.2016 | Braunschweig - E. Northeim
18.09.2016 | SVG Göttingen 07 - Oldenburg
18.09.2016 | Gifhorn - TB Uphusen
23.09.2016 | 1.FC Wunstorf - E. Northeim
24.09.2016 | SSV Jeddeloh II - Cloppenburg
25.09.2016 | TB Uphusen - SVG Göttingen 07
25.09.2016 | Oldenburg - Braunschweig
25.09.2016 | Hannoverscher SC - Heeslinger SC
25.09.2016 | Osnabrück (A) - TUS Bersenbruck
25.09.2016 | SC Spelle-Venhaus - Gifhorn
25.09.2016 | Arminia Hannover - Bornreihe
30.09.2016 | Cloppenburg - Heeslinger SC
01.10.2016 | SVG Göttingen 07 - SC Spelle-Venhaus
01.10.2016 | 1.FC Wunstorf - Oldenburg
02.10.2016 | Bornreihe - Hannoverscher SC
02.10.2016 | TUS Bersenbruck - SSV Jeddeloh II
02.10.2016 | Arminia Hannover - E. Northeim
02.10.2016 | Braunschweig - TB Uphusen
02.10.2016 | Gifhorn - Osnabrück (A)
08.10.2016 | SSV Jeddeloh II - Gifhorn
09.10.2016 | E. Northeim - Bornreihe
09.10.2016 | TB Uphusen - 1.FC Wunstorf
09.10.2016 | Oldenburg - Arminia Hannover
09.10.2016 | Hannoverscher SC - Cloppenburg
09.10.2016 | Heeslinger SC - TUS Bersenbruck
09.10.2016 | Osnabrück (A) - SVG Göttingen 07
09.10.2016 | SC Spelle-Venhaus - Braunschweig
15.10.2016 | 1.FC Wunstorf - SC Spelle-Venhaus
15.10.2016 | Bornreihe - Cloppenburg
16.10.2016 | E. Northeim - Oldenburg
16.10.2016 | TUS Bersenbruck - Hannoverscher SC
16.10.2016 | Braunschweig - Osnabrück (A)
16.10.2016 | SVG Göttingen 07 - SSV Jeddeloh II
16.10.2016 | Gifhorn - Heeslinger SC
16.10.2016 | Arminia Hannover - TB Uphusen
21.10.2016 | Oldenburg - Bornreihe
21.10.2016 | Cloppenburg - TUS Bersenbruck
22.10.2016 | TB Uphusen - E. Northeim
22.10.2016 | Heeslinger SC - SVG Göttingen 07
22.10.2016 | SSV Jeddeloh II - Braunschweig
23.10.2016 | Hannoverscher SC - Gifhorn
23.10.2016 | Osnabrück (A) - 1.FC Wunstorf
23.10.2016 | SC Spelle-Venhaus - Arminia Hannover
29.10.2016 | Arminia Hannover - Osnabrück (A)
29.10.2016 | 1.FC Wunstorf - SSV Jeddeloh II
30.10.2016 | Bornreihe - TUS Bersenbruck
30.10.2016 | Oldenburg - TB Uphusen
30.10.2016 | E. Northeim - SC Spelle-Venhaus
30.10.2016 | Braunschweig - Heeslinger SC
30.10.2016 | SVG Göttingen 07 - Hannoverscher SC
30.10.2016 | Gifhorn - Cloppenburg
05.11.2016 | SSV Jeddeloh II - Arminia Hannover
05.11.2016 | Cloppenburg - SVG Göttingen 07
06.11.2016 | Bornreihe - TB Uphusen
06.11.2016 | TUS Bersenbruck - Gifhorn
06.11.2016 | Hannoverscher SC - Braunschweig
06.11.2016 | Heeslinger SC - 1.FC Wunstorf
06.11.2016 | SC Spelle-Venhaus - Oldenburg
06.11.2016 | Osnabrück (A) - E. Northeim
11.11.2016 | 1.FC Wunstorf - Hannoverscher SC
12.11.2016 | Braunschweig - Cloppenburg
13.11.2016 | TB Uphusen - SC Spelle-Venhaus
13.11.2016 | Oldenburg - Osnabrück (A)
13.11.2016 | E. Northeim - SSV Jeddeloh II
13.11.2016 | Arminia Hannover - Heeslinger SC
13.11.2016 | SVG Göttingen 07 - TUS Bersenbruck
13.11.2016 | Gifhorn - Bornreihe
18.11.2016 | Oldenburg - SSV Jeddeloh II
19.11.2016 | 1.FC Wunstorf - Cloppenburg
20.11.2016 | TB Uphusen - Osnabrück (A)
20.11.2016 | SC Spelle-Venhaus - Bornreihe
20.11.2016 | Braunschweig - TUS Bersenbruck
20.11.2016 | Arminia Hannover - Hannoverscher SC
20.11.2016 | E. Northeim - Heeslinger SC
20.11.2016 | SVG Göttingen 07 - Gifhorn
25.11.2016 | Cloppenburg - Arminia Hannover
27.11.2016 | TUS Bersenbruck - 1.FC Wunstorf
27.11.2016 | Heeslinger SC - Oldenburg
27.11.2016 | Hannoverscher SC - E. Northeim
27.11.2016 | Gifhorn - Braunschweig
27.11.2016 | Bornreihe - SVG Göttingen 07
27.11.2016 | SSV Jeddeloh II - TB Uphusen
27.11.2016 | Osnabrück (A) - SC Spelle-Venhaus
03.12.2016 | TB Uphusen - Heeslinger SC
03.12.2016 | 1.FC Wunstorf - Gifhorn
04.12.2016 | Arminia Hannover - TUS Bersenbruck
04.12.2016 | E. Northeim - Cloppenburg
04.12.2016 | Oldenburg - Hannoverscher SC
04.12.2016 | SC Spelle-Venhaus - SSV Jeddeloh II
04.12.2016 | Braunschweig - SVG Göttingen 07
04.12.2016 | Osnabrück (A) - Bornreihe
18.02.2017 | 1.FC Wunstorf - Gifhorn
19.02.2017 | Arminia Hannover - TUS Bersenbruck
25.02.2017 | SSV Jeddeloh II - E. Northeim
25.02.2017 | Heeslinger SC - Arminia Hannover
25.02.2017 | Osnabrück (A) - Oldenburg
26.02.2017 | Cloppenburg - Braunschweig
26.02.2017 | SC Spelle-Venhaus - TB Uphusen
26.02.2017 | Hannoverscher SC - 1.FC Wunstorf
26.02.2017 | TUS Bersenbruck - SVG Göttingen 07
26.02.2017 | Bornreihe - Gifhorn
03.03.2017 | Cloppenburg - Oldenburg
04.03.2017 | SSV Jeddeloh II - Osnabrück (A)
05.03.2017 | Hannoverscher SC - TB Uphusen
05.03.2017 | TUS Bersenbruck - E. Northeim
05.03.2017 | Gifhorn - Arminia Hannover
05.03.2017 | SVG Göttingen 07 - 1.FC Wunstorf
05.03.2017 | Bornreihe - Braunschweig
05.03.2017 | Heeslinger SC - SC Spelle-Venhaus
11.03.2017 | SSV Jeddeloh II - Bornreihe
11.03.2017 | 1.FC Wunstorf - Braunschweig
12.03.2017 | E. Northeim - Gifhorn
12.03.2017 | Oldenburg - TUS Bersenbruck
12.03.2017 | TB Uphusen - Cloppenburg
12.03.2017 | SC Spelle-Venhaus - Hannoverscher SC
12.03.2017 | Osnabrück (A) - Heeslinger SC
12.03.2017 | Arminia Hannover - SVG Göttingen 07
17.03.2017 | Cloppenburg - SC Spelle-Venhaus
19.03.2017 | SVG Göttingen 07 - E. Northeim
19.03.2017 | TUS Bersenbruck - TB Uphusen
19.03.2017 | Gifhorn - Oldenburg
19.03.2017 | Braunschweig - Arminia Hannover
19.03.2017 | Bornreihe - 1.FC Wunstorf
19.03.2017 | Heeslinger SC - SSV Jeddeloh II
19.03.2017 | Hannoverscher SC - Osnabrück (A)
25.03.2017 | SSV Jeddeloh II - Hannoverscher SC
25.03.2017 | Arminia Hannover - 1.FC Wunstorf
25.03.2017 | Bornreihe - Heeslinger SC
26.03.2017 | E. Northeim - Braunschweig
26.03.2017 | TUS Bersenbruck - SC Spelle-Venhaus
26.03.2017 | Osnabrück (A) - Cloppenburg
26.03.2017 | Oldenburg - SVG Göttingen 07
26.03.2017 | TB Uphusen - Gifhorn
31.03.2017 | Cloppenburg - SSV Jeddeloh II
01.04.2017 | Braunschweig - Oldenburg
01.04.2017 | E. Northeim - 1.FC Wunstorf
02.04.2017 | SVG Göttingen 07 - TB Uphusen
02.04.2017 | Bornreihe - Arminia Hannover
02.04.2017 | Heeslinger SC - Hannoverscher SC
02.04.2017 | TUS Bersenbruck - Osnabrück (A)
02.04.2017 | Gifhorn - SC Spelle-Venhaus
08.04.2017 | SSV Jeddeloh II - TUS Bersenbruck
08.04.2017 | E. Northeim - Arminia Hannover
08.04.2017 | SC Spelle-Venhaus - SVG Göttingen 07
09.04.2017 | Hannoverscher SC - Bornreihe
09.04.2017 | Heeslinger SC - Cloppenburg
09.04.2017 | Oldenburg - 1.FC Wunstorf
09.04.2017 | TB Uphusen - Braunschweig
09.04.2017 | Osnabrück (A) - Gifhorn
13.04.2017 | Hannoverscher SC - 1.FC Wunstorf
15.04.2017 | SSV Jeddeloh II - E. Northeim
15.04.2017 | Heeslinger SC - Arminia Hannover
15.04.2017 | TUS Bersenbruck - SVG Göttingen 07
15.04.2017 | Bornreihe - Gifhorn
17.04.2017 | Cloppenburg - Braunschweig
17.04.2017 | TUS Bersenbruck - E. Northeim
17.04.2017 | Gifhorn - Oldenburg
22.04.2017 | Gifhorn - SSV Jeddeloh II
22.04.2017 | 1.FC Wunstorf - TB Uphusen
22.04.2017 | Braunschweig - SC Spelle-Venhaus
23.04.2017 | Cloppenburg - Hannoverscher SC
23.04.2017 | Arminia Hannover - Oldenburg
23.04.2017 | Bornreihe - E. Northeim
23.04.2017 | TUS Bersenbruck - Heeslinger SC
23.04.2017 | SVG Göttingen 07 - Osnabrück (A)
28.04.2017 | Cloppenburg - Bornreihe
29.04.2017 | SSV Jeddeloh II - SVG Göttingen 07
29.04.2017 | Hannoverscher SC - TUS Bersenbruck
29.04.2017 | SC Spelle-Venhaus - 1.FC Wunstorf
30.04.2017 | Oldenburg - E. Northeim
30.04.2017 | TB Uphusen - Arminia Hannover
30.04.2017 | Osnabrück (A) - Braunschweig
30.04.2017 | Heeslinger SC - Gifhorn
05.05.2017 | TUS Bersenbruck - Cloppenburg
06.05.2017 | 1.FC Wunstorf - Osnabrück (A)
06.05.2017 | Braunschweig - SSV Jeddeloh II
06.05.2017 | Bornreihe - Oldenburg
07.05.2017 | E. Northeim - TB Uphusen
07.05.2017 | Gifhorn - Hannoverscher SC
07.05.2017 | SVG Göttingen 07 - Heeslinger SC
07.05.2017 | Arminia Hannover - SC Spelle-Venhaus
10.05.2017 | Bornreihe - 1.FC Wunstorf
10.05.2017 | Heeslinger SC - SSV Jeddeloh II
13.05.2017 | TB Uphusen - Oldenburg
13.05.2017 | SSV Jeddeloh II - 1.FC Wunstorf
13.05.2017 | Hannoverscher SC - SVG Göttingen 07
14.05.2017 | TUS Bersenbruck - Bornreihe
14.05.2017 | SC Spelle-Venhaus - E. Northeim
14.05.2017 | Osnabrück (A) - Arminia Hannover
14.05.2017 | Heeslinger SC - Braunschweig
14.05.2017 | Cloppenburg - Gifhorn
20.05.2017 | Oldenburg - SC Spelle-Venhaus
20.05.2017 | 1.FC Wunstorf - Heeslinger SC
21.05.2017 | TB Uphusen - Bornreihe
21.05.2017 | Gifhorn - TUS Bersenbruck
21.05.2017 | SVG Göttingen 07 - Cloppenburg
21.05.2017 | Braunschweig - Hannoverscher SC
21.05.2017 | Arminia Hannover - SSV Jeddeloh II
21.05.2017 | E. Northeim - Osnabrück (A)
Göster
Canlı Skor
Almanya Amatör
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Niedersachsen 16/17 Sezonu
Osnabrück (A) - SSV Jeddeloh II maçı - Saha İçi Diziliş
Oberliga Niedersachsen 16/17
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Oberliga Niedersachsen | 4
Osnabrück (A)
Marko Tredup
28/08/16 - 16:00
1 : 5
SSV Jeddeloh II
Key Riebau
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır