www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Danimarka
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
2nd Division Doğu
1.Lig
3. Lig
Cup, Women
Danimarka Kupası
Kvindeligaen, Kadınlar
Süperlig
Sezon
2nd Division Doğu 17/18
2nd Division Doğu 23/24
2nd Division Doğu 22/23
2nd Division Doğu 21/22
2nd Division Doğu 20/21
2nd Division Doğu 19/20
2nd Division Doğu 18/19
2nd Division Doğu 16/17
2nd Division Doğu 15/16
2nd Division Doğu 14/15
2. Lig Batı 14/15
2nd Division Doğu 13/14
2. Lig Batı 13/14
2nd Division Doğu 12/13
2. Lig Batı 12/13
2. Lig Doğu 11/12
2. Lig Batı 11/12
2.Lig Doğu 10/11
2. Lig Batı 10/11
2.Lig Güney 09/10
2.Lig Battı 09/10
2. Lig Doğu 08/09
2. Lig Batı 08/09
2. Lig Doğu 07/08
2. Lig Batı 07/08
2. Lig Doğu 06/07
2. Lig Batı 06/07
2. Lig Doğu 05/06
2. Lig Batı 05/06
Maçlar
06.08.2017 | Naestved BK - Skovshoved IF
04.08.2017 | Dalum IF - Kolding IF
04.08.2017 | Kjellerup - Odder
05.08.2017 | Hallerup - Avarta
05.08.2017 | BK Marienlyst - Middelfart
05.08.2017 | Greve Fodbold - Naesby BK
05.08.2017 | Bronshoj - B 93 Kopenhagen
05.08.2017 | Bk Frem - Hillerod Fodbold
05.08.2017 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Hvidovre
05.08.2017 | FC Sydvest 05 - Vejlby Skovbakken Aarhus
06.08.2017 | Lyseng IF - Jammerbugt FC
06.08.2017 | Ringkobing - Aarhus Fremad
11.08.2017 | Hvidovre - Naestved BK
11.08.2017 | Odder - Ringkobing
12.08.2017 | B 93 Kopenhagen - Akademisk Boldklub Gladsaxe
12.08.2017 | Middelfart - Hallerup
12.08.2017 | Jammerbugt FC - FC Sydvest 05
12.08.2017 | Aarhus Fremad - Kjellerup
12.08.2017 | Kolding IF - Greve Fodbold
12.08.2017 | Naesby BK - BK Marienlyst
12.08.2017 | Hillerod Fodbold - Bronshoj
12.08.2017 | Skovshoved IF - Bk Frem
13.08.2017 | Avarta - Dalum IF
15.08.2017 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Lyseng IF
18.08.2017 | BK Marienlyst - Kolding IF
18.08.2017 | Hvidovre - B 93 Kopenhagen
19.08.2017 | Hallerup - Naesby BK
19.08.2017 | Kjellerup - Lyseng IF
19.08.2017 | Dalum IF - Greve Fodbold
19.08.2017 | Odder - Jammerbugt FC
19.08.2017 | Aarhus Fremad - FC Sydvest 05
19.08.2017 | Bronshoj - Skovshoved IF
19.08.2017 | Bk Frem - Naestved BK
19.08.2017 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Hillerod Fodbold
20.08.2017 | Avarta - Middelfart
20.08.2017 | Ringkobing - Vejlby Skovbakken Aarhus
25.08.2017 | Lyseng IF - Aarhus Fremad
25.08.2017 | FC Sydvest 05 - Kjellerup
25.08.2017 | Naesby BK - Avarta
25.08.2017 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Bk Frem
26.08.2017 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Odder
26.08.2017 | B 93 Kopenhagen - Hillerod Fodbold
26.08.2017 | Greve Fodbold - BK Marienlyst
26.08.2017 | Middelfart - Dalum IF
26.08.2017 | Jammerbugt FC - Ringkobing
26.08.2017 | Kolding IF - Hallerup
26.08.2017 | Skovshoved IF - Hvidovre
27.08.2017 | Naestved BK - Bronshoj
02.09.2017 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Aarhus Fremad
02.09.2017 | B 93 Kopenhagen - Naestved BK
02.09.2017 | Kjellerup - Jammerbugt FC
02.09.2017 | Middelfart - Kolding IF
02.09.2017 | Dalum IF - Naesby BK
02.09.2017 | Odder - Lyseng IF
02.09.2017 | Hallerup - BK Marienlyst
02.09.2017 | Bronshoj - Akademisk Boldklub Gladsaxe
02.09.2017 | Hillerod Fodbold - Skovshoved IF
02.09.2017 | Bk Frem - Hvidovre
03.09.2017 | Avarta - Greve Fodbold
03.09.2017 | Ringkobing - FC Sydvest 05
08.09.2017 | Aarhus Fremad - Odder
08.09.2017 | Hvidovre - Bronshoj
08.09.2017 | BK Marienlyst - Dalum IF
09.09.2017 | Lyseng IF - FC Sydvest 05
09.09.2017 | Greve Fodbold - Hallerup
09.09.2017 | Jammerbugt FC - Vejlby Skovbakken Aarhus
09.09.2017 | Kjellerup - Ringkobing
09.09.2017 | Naesby BK - Middelfart
09.09.2017 | Kolding IF - Avarta
09.09.2017 | Skovshoved IF - Akademisk Boldklub Gladsaxe
09.09.2017 | Bk Frem - B 93 Kopenhagen
10.09.2017 | Naestved BK - Hillerod Fodbold
16.09.2017 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Kjellerup
16.09.2017 | Hallerup - Dalum IF
16.09.2017 | B 93 Kopenhagen - Skovshoved IF
16.09.2017 | Middelfart - Greve Fodbold
16.09.2017 | Jammerbugt FC - Aarhus Fremad
16.09.2017 | FC Sydvest 05 - Odder
16.09.2017 | Kolding IF - Naesby BK
16.09.2017 | Bronshoj - Bk Frem
16.09.2017 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Naestved BK
16.09.2017 | Hillerod Fodbold - Hvidovre
17.09.2017 | Avarta - BK Marienlyst
17.09.2017 | Ringkobing - Lyseng IF
23.09.2017 | Lyseng IF - Vejlby Skovbakken Aarhus
23.09.2017 | Odder - Kjellerup
23.09.2017 | Dalum IF - Middelfart
23.09.2017 | Greve Fodbold - Kolding IF
23.09.2017 | BK Marienlyst - Naesby BK
23.09.2017 | FC Sydvest 05 - Jammerbugt FC
23.09.2017 | Aarhus Fremad - Ringkobing
23.09.2017 | Hillerod Fodbold - B 93 Kopenhagen
23.09.2017 | Bk Frem - Akademisk Boldklub Gladsaxe
23.09.2017 | Skovshoved IF - Bronshoj
24.09.2017 | Avarta - Hallerup
24.09.2017 | Naestved BK - Hvidovre
29.09.2017 | Hvidovre - Skovshoved IF
30.09.2017 | Lyseng IF - Odder
30.09.2017 | Vejlby Skovbakken Aarhus - FC Sydvest 05
30.09.2017 | Hallerup - Kolding IF
30.09.2017 | Kjellerup - Aarhus Fremad
30.09.2017 | Dalum IF - Avarta
30.09.2017 | Middelfart - BK Marienlyst
30.09.2017 | Naesby BK - Greve Fodbold
30.09.2017 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - B 93 Kopenhagen
30.09.2017 | Hillerod Fodbold - Bk Frem
30.09.2017 | Bronshoj - Naestved BK
01.10.2017 | Ringkobing - Jammerbugt FC
06.10.2017 | Hvidovre - Akademisk Boldklub Gladsaxe
07.10.2017 | B 93 Kopenhagen - Bronshoj
07.10.2017 | Greve Fodbold - Dalum IF
07.10.2017 | BK Marienlyst - Hallerup
07.10.2017 | FC Sydvest 05 - Ringkobing
07.10.2017 | Aarhus Fremad - Lyseng IF
07.10.2017 | Jammerbugt FC - Kjellerup
07.10.2017 | Odder - Vejlby Skovbakken Aarhus
07.10.2017 | Kolding IF - Middelfart
07.10.2017 | Skovshoved IF - Hillerod Fodbold
08.10.2017 | Avarta - Naesby BK
08.10.2017 | Naestved BK - Bk Frem
14.10.2017 | Lyseng IF - Ringkobing
14.10.2017 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Jammerbugt FC
14.10.2017 | Hallerup - Greve Fodbold
14.10.2017 | Kjellerup - FC Sydvest 05
14.10.2017 | Dalum IF - BK Marienlyst
14.10.2017 | Middelfart - Avarta
14.10.2017 | Odder - Aarhus Fremad
14.10.2017 | Naesby BK - Kolding IF
14.10.2017 | Hillerod Fodbold - Akademisk Boldklub Gladsaxe
14.10.2017 | Bronshoj - Hvidovre
14.10.2017 | Bk Frem - Skovshoved IF
15.10.2017 | Naestved BK - B 93 Kopenhagen
20.10.2017 | Hvidovre - Hillerod Fodbold
20.10.2017 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Bronshoj
21.10.2017 | B 93 Kopenhagen - Bk Frem
21.10.2017 | Greve Fodbold - Middelfart
21.10.2017 | BK Marienlyst - Avarta
21.10.2017 | FC Sydvest 05 - Lyseng IF
21.10.2017 | Aarhus Fremad - Vejlby Skovbakken Aarhus
21.10.2017 | Jammerbugt FC - Odder
21.10.2017 | Naesby BK - Hallerup
21.10.2017 | Kolding IF - Dalum IF
21.10.2017 | Skovshoved IF - Naestved BK
22.10.2017 | Ringkobing - Kjellerup
28.10.2017 | Aarhus Fremad - Jammerbugt FC
28.10.2017 | Lyseng IF - Kjellerup
28.10.2017 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Ringkobing
28.10.2017 | Odder - FC Sydvest 05
28.10.2017 | Avarta - Kolding IF
28.10.2017 | BK Marienlyst - Greve Fodbold
28.10.2017 | Dalum IF - Hallerup
28.10.2017 | Middelfart - Naesby BK
28.10.2017 | Bronshoj - Hillerod Fodbold
28.10.2017 | Hvidovre - Bk Frem
28.10.2017 | Skovshoved IF - B 93 Kopenhagen
28.10.2017 | Naestved BK - Akademisk Boldklub Gladsaxe
04.11.2017 | FC Sydvest 05 - Aarhus Fremad
04.11.2017 | Jammerbugt FC - Lyseng IF
04.11.2017 | Kjellerup - Vejlby Skovbakken Aarhus
04.11.2017 | Ringkobing - Odder
04.11.2017 | Kolding IF - BK Marienlyst
04.11.2017 | Hallerup - Middelfart
04.11.2017 | Naesby BK - Dalum IF
04.11.2017 | Greve Fodbold - Avarta
04.11.2017 | B 93 Kopenhagen - Hvidovre
04.11.2017 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Skovshoved IF
04.11.2017 | Bk Frem - Bronshoj
04.11.2017 | Hillerod Fodbold - Naestved BK
17.03.2018 | Kolding IF - Ringkobing
17.03.2018 | Hallerup - Vejlby Skovbakken Aarhus
17.03.2018 | Middelfart - Hvidovre
17.03.2018 | Aarhus Fremad - Akademisk Boldklub Gladsaxe
17.03.2018 | Dalum IF - Odder
17.03.2018 | Kjellerup - Skovshoved IF
17.03.2018 | Bk Frem - Jammerbugt FC
17.03.2018 | FC Sydvest 05 - BK Marienlyst
17.03.2018 | Hillerod Fodbold - Greve Fodbold
17.03.2018 | Naesby BK - Bronshoj
18.03.2018 | B 93 Kopenhagen - Lyseng IF
18.03.2018 | Naestved BK - Avarta
24.03.2018 | Naesby BK - B 93 Kopenhagen
24.03.2018 | Greve Fodbold - Aarhus Fremad
24.03.2018 | Lyseng IF - Hallerup
24.03.2018 | Hvidovre - Kolding IF
24.03.2018 | BK Marienlyst - Bk Frem
24.03.2018 | Odder - Bronshoj
24.03.2018 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Dalum IF
24.03.2018 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Hillerod Fodbold
24.03.2018 | Jammerbugt FC - Middelfart
24.03.2018 | Skovshoved IF - FC Sydvest 05
25.03.2018 | Avarta - Kjellerup
25.03.2018 | Ringkobing - Naestved BK
29.03.2018 | Hallerup - Bronshoj
29.03.2018 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Greve Fodbold
29.03.2018 | Kjellerup - Bk Frem
29.03.2018 | Dalum IF - B 93 Kopenhagen
29.03.2018 | Aarhus Fremad - Naesby BK
29.03.2018 | Hillerod Fodbold - Lyseng IF
29.03.2018 | Hvidovre - FC Sydvest 05
29.03.2018 | Middelfart - Skovshoved IF
29.03.2018 | Ringkobing - Avarta
29.03.2018 | Naestved BK - Kolding IF
29.03.2018 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Odder
29.03.2018 | Jammerbugt FC - BK Marienlyst
02.04.2018 | Hallerup - Aarhus Fremad
02.04.2018 | Avarta - Skovshoved IF
02.04.2018 | Kjellerup - Naestved BK
02.04.2018 | Naesby BK - Hillerod Fodbold
02.04.2018 | Greve Fodbold - Akademisk Boldklub Gladsaxe
02.04.2018 | Lyseng IF - Dalum IF
02.04.2018 | BK Marienlyst - Hvidovre
02.04.2018 | Bronshoj - Vejlby Skovbakken Aarhus
02.04.2018 | Bk Frem - Ringkobing
02.04.2018 | Kolding IF - Jammerbugt FC
02.04.2018 | FC Sydvest 05 - Middelfart
02.04.2018 | B 93 Kopenhagen - Odder
07.04.2018 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Naesby BK
07.04.2018 | Kolding IF - Bk Frem
07.04.2018 | Dalum IF - Bronshoj
07.04.2018 | Greve Fodbold - B 93 Kopenhagen
07.04.2018 | Hvidovre - Kjellerup
07.04.2018 | Middelfart - Ringkobing
07.04.2018 | Odder - Hallerup
07.04.2018 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Lyseng IF
07.04.2018 | Hillerod Fodbold - Aarhus Fremad
07.04.2018 | Skovshoved IF - BK Marienlyst
08.04.2018 | Avarta - FC Sydvest 05
08.04.2018 | Naestved BK - Jammerbugt FC
14.04.2018 | Hallerup - Hillerod Fodbold
14.04.2018 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Dalum IF
14.04.2018 | Kjellerup - Middelfart
14.04.2018 | Naesby BK - Akademisk Boldklub Gladsaxe
14.04.2018 | Aarhus Fremad - B 93 Kopenhagen
14.04.2018 | BK Marienlyst - Naestved BK
14.04.2018 | Bronshoj - Lyseng IF
14.04.2018 | Odder - Greve Fodbold
14.04.2018 | Bk Frem - Avarta
14.04.2018 | Jammerbugt FC - Hvidovre
14.04.2018 | FC Sydvest 05 - Kolding IF
15.04.2018 | Ringkobing - Skovshoved IF
21.04.2018 | B 93 Kopenhagen - Hallerup
21.04.2018 | Kolding IF - Kjellerup
21.04.2018 | Naesby BK - Odder
21.04.2018 | Aarhus Fremad - Bronshoj
21.04.2018 | Lyseng IF - Greve Fodbold
21.04.2018 | Middelfart - Naestved BK
21.04.2018 | Hillerod Fodbold - Dalum IF
21.04.2018 | Bk Frem - FC Sydvest 05
21.04.2018 | Skovshoved IF - Jammerbugt FC
22.04.2018 | Avarta - Hvidovre
22.04.2018 | Ringkobing - BK Marienlyst
22.04.2018 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Vejlby Skovbakken Aarhus
25.04.2018 | Dalum IF - B 93 Kopenhagen
28.04.2018 | Vejlby Skovbakken Aarhus - B 93 Kopenhagen
28.04.2018 | Kolding IF - Skovshoved IF
28.04.2018 | Kjellerup - BK Marienlyst
28.04.2018 | Dalum IF - Aarhus Fremad
28.04.2018 | Greve Fodbold - Bronshoj
28.04.2018 | Lyseng IF - Naesby BK
28.04.2018 | Hvidovre - Ringkobing
28.04.2018 | Middelfart - Bk Frem
28.04.2018 | Odder - Hillerod Fodbold
28.04.2018 | Jammerbugt FC - Avarta
29.04.2018 | Naestved BK - FC Sydvest 05
29.04.2018 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Hallerup
05.05.2018 | Hallerup - Lyseng IF
05.05.2018 | B 93 Kopenhagen - Naesby BK
05.05.2018 | Dalum IF - Akademisk Boldklub Gladsaxe
05.05.2018 | Aarhus Fremad - Greve Fodbold
05.05.2018 | BK Marienlyst - Jammerbugt FC
05.05.2018 | Bronshoj - Odder
05.05.2018 | Hillerod Fodbold - Vejlby Skovbakken Aarhus
05.05.2018 | Bk Frem - Kjellerup
05.05.2018 | FC Sydvest 05 - Hvidovre
05.05.2018 | Skovshoved IF - Middelfart
06.05.2018 | Avarta - Naestved BK
06.05.2018 | Ringkobing - Kolding IF
10.05.2018 | Skovshoved IF - Kjellerup
10.05.2018 | Naesby BK - Vejlby Skovbakken Aarhus
10.05.2018 | Aarhus Fremad - Hallerup
10.05.2018 | Greve Fodbold - Hillerod Fodbold
10.05.2018 | Lyseng IF - Akademisk Boldklub Gladsaxe
10.05.2018 | Bk Frem - Kolding IF
10.05.2018 | Hvidovre - BK Marienlyst
10.05.2018 | Naestved BK - Ringkobing
10.05.2018 | Middelfart - Jammerbugt FC
10.05.2018 | Bronshoj - Dalum IF
10.05.2018 | Odder - B 93 Kopenhagen
10.05.2018 | FC Sydvest 05 - Avarta
13.05.2018 | Hallerup - Odder
13.05.2018 | B 93 Kopenhagen - Greve Fodbold
13.05.2018 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Bronshoj
13.05.2018 | Avarta - Bk Frem
13.05.2018 | Kolding IF - FC Sydvest 05
13.05.2018 | Kjellerup - Hvidovre
13.05.2018 | Dalum IF - Lyseng IF
13.05.2018 | Hillerod Fodbold - Naesby BK
13.05.2018 | BK Marienlyst - Skovshoved IF
13.05.2018 | Ringkobing - Middelfart
13.05.2018 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Aarhus Fremad
13.05.2018 | Jammerbugt FC - Naestved BK
16.05.2018 | Skovshoved IF - Avarta
16.05.2018 | Hvidovre - Middelfart
16.05.2018 | Naestved BK - Kjellerup
16.05.2018 | Jammerbugt FC - Kolding IF
16.05.2018 | BK Marienlyst - Ringkobing
16.05.2018 | FC Sydvest 05 - Bk Frem
19.05.2018 | B 93 Kopenhagen - Dalum IF
19.05.2018 | Kolding IF - Hvidovre
19.05.2018 | Naesby BK - Aarhus Fremad
19.05.2018 | Greve Fodbold - Vejlby Skovbakken Aarhus
19.05.2018 | Lyseng IF - Hillerod Fodbold
19.05.2018 | Bronshoj - Hallerup
19.05.2018 | Odder - Akademisk Boldklub Gladsaxe
19.05.2018 | Bk Frem - BK Marienlyst
19.05.2018 | FC Sydvest 05 - Naestved BK
19.05.2018 | Skovshoved IF - Ringkobing
20.05.2018 | Avarta - Jammerbugt FC
21.05.2018 | Middelfart - Kjellerup
25.05.2018 | Aarhus Fremad - Dalum IF
25.05.2018 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Greve Fodbold
25.05.2018 | Kjellerup - Kolding IF
26.05.2018 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Hallerup
26.05.2018 | Lyseng IF - B 93 Kopenhagen
26.05.2018 | BK Marienlyst - FC Sydvest 05
26.05.2018 | Hvidovre - Avarta
26.05.2018 | Bronshoj - Naesby BK
26.05.2018 | Hillerod Fodbold - Odder
26.05.2018 | Jammerbugt FC - Skovshoved IF
27.05.2018 | Ringkobing - Bk Frem
27.05.2018 | Naestved BK - Middelfart
02.06.2018 | Hallerup - Akademisk Boldklub Gladsaxe
02.06.2018 | Dalum IF - Hillerod Fodbold
02.06.2018 | Greve Fodbold - Lyseng IF
02.06.2018 | Avarta - Ringkobing
02.06.2018 | Bk Frem - Middelfart
02.06.2018 | Hvidovre - Jammerbugt FC
02.06.2018 | Kolding IF - Naestved BK
02.06.2018 | BK Marienlyst - Kjellerup
02.06.2018 | FC Sydvest 05 - Skovshoved IF
02.06.2018 | Bronshoj - Aarhus Fremad
02.06.2018 | Odder - Naesby BK
03.06.2018 | B 93 Kopenhagen - Vejlby Skovbakken Aarhus
09.06.2018 | Dalum IF - Vejlby Skovbakken Aarhus
09.06.2018 | Hallerup - B 93 Kopenhagen
09.06.2018 | Aarhus Fremad - Hillerod Fodbold
09.06.2018 | Akademisk Boldklub Gladsaxe - Naesby BK
09.06.2018 | Greve Fodbold - Odder
09.06.2018 | Lyseng IF - Bronshoj
09.06.2018 | Middelfart - FC Sydvest 05
09.06.2018 | Kjellerup - Avarta
09.06.2018 | Jammerbugt FC - Bk Frem
09.06.2018 | Ringkobing - Hvidovre
09.06.2018 | Skovshoved IF - Kolding IF
09.06.2018 | Naestved BK - BK Marienlyst
16.06.2018 | Naesby BK - Lyseng IF
16.06.2018 | Bronshoj - Greve Fodbold
16.06.2018 | B 93 Kopenhagen - Aarhus Fremad
16.06.2018 | Odder - Dalum IF
16.06.2018 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Akademisk Boldklub Gladsaxe
16.06.2018 | Hillerod Fodbold - Hallerup
Göster
Canlı Skor
Danimarka
2nd Division Doğu
2nd Division Doğu 17/18 Sezonu
Naestved BK - Skovshoved IF maçı - Saha İçi Diziliş
2nd Division Doğu 17/18
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
2nd Division Doğu | 1
Naestved BK
Michael Hemmingsen
06/08/17 - 14:00
1 : 3
1 : 1 1. Devre
0 : 2 2. Devre
Seyirci: 10000
Stat: Naestved Stadion
Skovshoved IF
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır