www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Almanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Oberliga NOFV Kuzey
A-Junioren-Bundesliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
A-Junioren-Bundesliga, Sonderspielrunde
Bayanlar Bundesliga
Bayernliga
Bayernliga Güney
Bayernliga Kuzey
Bayernliga Düşme/Yükselme
Bölgesel Ligi Bavaria
Bölgesel Ligi Güneybatı
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Bölgesel Ligi, Güney
Bölgesel Ligi, Kuzey
Bremen-Liga
Bundesliga 2 , Kadınlar
DFB Pokal Bayanlar
DFB-Pokal Junioren
Hessenliga
NRW-Liga
Oberliga BW
Oberliga Güneybatı
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Güney
Oberliga Rheinland-Pfa
Oberliga Westfalen
Oberliga, Playofflar
Oberliga, Qualification for Regionalliga Southwest
Regionalliga Batı
Regionalliga Playofflar
Schleswig-Holstein-Liga
Supercup, Women
Sezon
Oberliga NOFV Kuzey 08/09
Oberliga NOFV Kuzey 23/24
Oberliga NOFV Kuzey 22/23
Oberliga NOFV Kuzey 21/22
Oberliga NOFV Kuzey 20/21
Oberliga NOFV Kuzey 19/20
Oberliga NOFV Kuzey 18/19
Oberliga NOFV Kuzey 17/18
Oberliga NOFV Kuzey 16/17
Oberliga NOFV Kuzey 15/16
Oberliga NOFV Kuzey 14/15
Oberliga NOFV Kuzey 13/14
Oberliga NOFV Kuzey 12/13
Oberliga NOFV Kuzey 11/12
Oberliga NOFV Kuzey 10/11
Oberliga NOFV North 08/09
Oberliga NOFV Kuzey 07/08
Oberliga NOFV Kuzey 06/07
Oberliga NOFV Kuzey 05/06
Maçlar
20.02.2010 | Malchower SV 90 - Reinickendorfer
07.08.2009 | Optik Rathenow - Brandenburger Süd 05
08.08.2009 | Germania 90 - Greifswalder FC
08.08.2009 | Torgelower FC Greif - Reinickendorfer
08.08.2009 | Malchower SV 90 - Energie Cottbus (A)
09.08.2009 | Neustrelitz - Lichterfelder 1892
09.08.2009 | Berliner AK 07 - Lichtenrader BC
09.08.2009 | FSV 63 Luckenwalde - F. Finkenkrug
09.08.2009 | Dynamo - Ludwigsfelder
14.08.2009 | Ludwigsfelder - Neustrelitz
14.08.2009 | FSV 63 Luckenwalde - Lichterfelder 1892
15.08.2009 | Energie Cottbus (A) - Optik Rathenow
15.08.2009 | Brandenburger Süd 05 - Germania 90
16.08.2009 | F. Finkenkrug - Torgelower FC Greif
16.08.2009 | Reinickendorfer - Malchower SV 90
16.08.2009 | Greifswalder FC - Berliner AK 07
16.08.2009 | Lichtenrader BC - Dynamo
22.08.2009 | Optik Rathenow - Reinickendorfer
22.08.2009 | Dynamo - Greifswalder FC
22.08.2009 | Germania 90 - Energie Cottbus (A)
22.08.2009 | Malchower SV 90 - F. Finkenkrug
23.08.2009 | Neustrelitz - FSV 63 Luckenwalde
23.08.2009 | Berliner AK 07 - Brandenburger Süd 05
23.08.2009 | Torgelower FC Greif - Lichterfelder 1892
23.08.2009 | Ludwigsfelder - Lichtenrader BC
28.08.2009 | FSV 63 Luckenwalde - Torgelower FC Greif
29.08.2009 | Lichterfelder 1892 - Malchower SV 90
29.08.2009 | Energie Cottbus (A) - Berliner AK 07
30.08.2009 | F. Finkenkrug - Optik Rathenow
30.08.2009 | Reinickendorfer - Germania 90
30.08.2009 | Greifswalder FC - Ludwigsfelder
30.08.2009 | Lichtenrader BC - Neustrelitz
30.08.2009 | Dynamo - Brandenburger Süd 05
12.09.2009 | Optik Rathenow - Lichterfelder 1892
12.09.2009 | Ludwigsfelder - Brandenburger Süd 05
12.09.2009 | Dynamo - Energie Cottbus (A)
12.09.2009 | Germania 90 - F. Finkenkrug
12.09.2009 | Malchower SV 90 - FSV 63 Luckenwalde
13.09.2009 | Neustrelitz - Torgelower FC Greif
13.09.2009 | Berliner AK 07 - Reinickendorfer
13.09.2009 | Lichtenrader BC - Greifswalder FC
18.09.2009 | Lichterfelder 1892 - Germania 90
19.09.2009 | Energie Cottbus (A) - Ludwigsfelder
19.09.2009 | FSV 63 Luckenwalde - Optik Rathenow
20.09.2009 | F. Finkenkrug - Berliner AK 07
20.09.2009 | Reinickendorfer - Dynamo
20.09.2009 | Brandenburger Süd 05 - Lichtenrader BC
20.09.2009 | Greifswalder FC - Neustrelitz
20.09.2009 | Torgelower FC Greif - Malchower SV 90
26.09.2009 | Optik Rathenow - Torgelower FC Greif
26.09.2009 | Ludwigsfelder - Reinickendorfer
26.09.2009 | Germania 90 - FSV 63 Luckenwalde
27.09.2009 | Neustrelitz - Malchower SV 90
27.09.2009 | Berliner AK 07 - Lichterfelder 1892
27.09.2009 | Greifswalder FC - Brandenburger Süd 05
27.09.2009 | Lichtenrader BC - Energie Cottbus (A)
27.09.2009 | Dynamo - F. Finkenkrug
02.10.2009 | F. Finkenkrug - Ludwigsfelder
03.10.2009 | Energie Cottbus (A) - Greifswalder FC
03.10.2009 | Brandenburger Süd 05 - Neustrelitz
03.10.2009 | Torgelower FC Greif - Germania 90
03.10.2009 | Malchower SV 90 - Optik Rathenow
04.10.2009 | Reinickendorfer - Lichtenrader BC
04.10.2009 | FSV 63 Luckenwalde - Berliner AK 07
04.10.2009 | Lichterfelder 1892 - Dynamo
17.10.2009 | Brandenburger Süd 05 - Energie Cottbus (A)
17.10.2009 | Ludwigsfelder - Lichterfelder 1892
17.10.2009 | Dynamo - FSV 63 Luckenwalde
17.10.2009 | Germania 90 - Malchower SV 90
18.10.2009 | Neustrelitz - Optik Rathenow
18.10.2009 | Berliner AK 07 - Torgelower FC Greif
18.10.2009 | Greifswalder FC - Reinickendorfer
18.10.2009 | Lichtenrader BC - F. Finkenkrug
23.10.2009 | FSV 63 Luckenwalde - Ludwigsfelder
23.10.2009 | Lichterfelder 1892 - Lichtenrader BC
24.10.2009 | Energie Cottbus (A) - Neustrelitz
24.10.2009 | Optik Rathenow - Germania 90
24.10.2009 | Torgelower FC Greif - Dynamo
25.10.2009 | F. Finkenkrug - Greifswalder FC
25.10.2009 | Reinickendorfer - Brandenburger Süd 05
25.10.2009 | Malchower SV 90 - Berliner AK 07
31.10.2009 | Energie Cottbus (A) - Reinickendorfer
31.10.2009 | Brandenburger Süd 05 - F. Finkenkrug
31.10.2009 | Ludwigsfelder - Torgelower FC Greif
31.10.2009 | Dynamo - Malchower SV 90
01.11.2009 | Neustrelitz - Germania 90
01.11.2009 | Berliner AK 07 - Optik Rathenow
01.11.2009 | Greifswalder FC - Lichterfelder 1892
01.11.2009 | Lichtenrader BC - FSV 63 Luckenwalde
06.11.2009 | Malchower SV 90 - Ludwigsfelder
06.11.2009 | Lichterfelder 1892 - Brandenburger Süd 05
07.11.2009 | Germania 90 - Berliner AK 07
07.11.2009 | Optik Rathenow - Dynamo
07.11.2009 | FSV 63 Luckenwalde - Greifswalder FC
08.11.2009 | Reinickendorfer - Neustrelitz
08.11.2009 | F. Finkenkrug - Energie Cottbus (A)
08.11.2009 | Torgelower FC Greif - Lichtenrader BC
20.11.2009 | Greifswalder FC - Torgelower FC Greif
21.11.2009 | Neustrelitz - Berliner AK 07
21.11.2009 | Energie Cottbus (A) - Lichterfelder 1892
21.11.2009 | Brandenburger Süd 05 - FSV 63 Luckenwalde
21.11.2009 | Ludwigsfelder - Optik Rathenow
21.11.2009 | Dynamo - Germania 90
22.11.2009 | Reinickendorfer - F. Finkenkrug
22.11.2009 | Lichtenrader BC - Malchower SV 90
27.11.2009 | Malchower SV 90 - Greifswalder FC
27.11.2009 | Lichterfelder 1892 - Reinickendorfer
28.11.2009 | Germania 90 - Ludwigsfelder
28.11.2009 | Optik Rathenow - Lichtenrader BC
28.11.2009 | Torgelower FC Greif - Brandenburger Süd 05
28.11.2009 | FSV 63 Luckenwalde - Energie Cottbus (A)
29.11.2009 | Neustrelitz - F. Finkenkrug
29.11.2009 | Berliner AK 07 - Dynamo
04.12.2009 | F. Finkenkrug - Lichterfelder 1892
05.12.2009 | Energie Cottbus (A) - Torgelower FC Greif
05.12.2009 | Brandenburger Süd 05 - Malchower SV 90
05.12.2009 | Greifswalder FC - Optik Rathenow
06.12.2009 | Reinickendorfer - FSV 63 Luckenwalde
06.12.2009 | Ludwigsfelder - Berliner AK 07
06.12.2009 | Dynamo - Neustrelitz
06.12.2009 | Lichtenrader BC - Germania 90
13.02.2010 | Brandenburger Süd 05 - Optik Rathenow
13.02.2010 | Energie Cottbus (A) - Malchower SV 90
13.02.2010 | F. Finkenkrug - FSV 63 Luckenwalde
13.02.2010 | Ludwigsfelder - Dynamo
14.02.2010 | Lichterfelder 1892 - Neustrelitz
14.02.2010 | Lichtenrader BC - Berliner AK 07
14.02.2010 | Greifswalder FC - Germania 90
14.02.2010 | Reinickendorfer - Torgelower FC Greif
19.02.2010 | Lichterfelder 1892 - FSV 63 Luckenwalde
20.02.2010 | Torgelower FC Greif - F. Finkenkrug
20.02.2010 | Optik Rathenow - Energie Cottbus (A)
20.02.2010 | Germania 90 - Brandenburger Süd 05
21.02.2010 | Berliner AK 07 - Greifswalder FC
21.02.2010 | Dynamo - Lichtenrader BC
21.02.2010 | Neustrelitz - Ludwigsfelder
26.02.2010 | F. Finkenkrug - Malchower SV 90
27.02.2010 | Lichterfelder 1892 - Torgelower FC Greif
27.02.2010 | FSV 63 Luckenwalde - Neustrelitz
27.02.2010 | Energie Cottbus (A) - Germania 90
28.02.2010 | Brandenburger Süd 05 - Berliner AK 07
28.02.2010 | Reinickendorfer - Optik Rathenow
28.02.2010 | Lichtenrader BC - Ludwigsfelder
28.02.2010 | Greifswalder FC - Dynamo
03.03.2010 | Energie Cottbus (A) - Malchower SV 90
06.03.2010 | Optik Rathenow - F. Finkenkrug
06.03.2010 | Brandenburger Süd 05 - Dynamo
06.03.2010 | Ludwigsfelder - Greifswalder FC
06.03.2010 | Torgelower FC Greif - FSV 63 Luckenwalde
06.03.2010 | Berliner AK 07 - Energie Cottbus (A)
06.03.2010 | Malchower SV 90 - Lichterfelder 1892
06.03.2010 | Germania 90 - Reinickendorfer
07.03.2010 | Neustrelitz - Lichtenrader BC
10.03.2010 | F. Finkenkrug - Malchower SV 90
12.03.2010 | Lichterfelder 1892 - Optik Rathenow
13.03.2010 | Torgelower FC Greif - Neustrelitz
13.03.2010 | FSV 63 Luckenwalde - Malchower SV 90
13.03.2010 | Brandenburger Süd 05 - Ludwigsfelder
13.03.2010 | Energie Cottbus (A) - Dynamo
13.03.2010 | F. Finkenkrug - Germania 90
14.03.2010 | Reinickendorfer - Berliner AK 07
14.03.2010 | Greifswalder FC - Lichtenrader BC
19.03.2010 | Malchower SV 90 - Torgelower FC Greif
20.03.2010 | Ludwigsfelder - Energie Cottbus (A)
20.03.2010 | Optik Rathenow - FSV 63 Luckenwalde
20.03.2010 | Dynamo - Reinickendorfer
20.03.2010 | Germania 90 - Lichterfelder 1892
21.03.2010 | Berliner AK 07 - F. Finkenkrug
21.03.2010 | Lichtenrader BC - Brandenburger Süd 05
21.03.2010 | Neustrelitz - Greifswalder FC
26.03.2010 | Lichterfelder 1892 - Berliner AK 07
26.03.2010 | Malchower SV 90 - Neustrelitz
27.03.2010 | Torgelower FC Greif - Optik Rathenow
27.03.2010 | F. Finkenkrug - Dynamo
27.03.2010 | FSV 63 Luckenwalde - Germania 90
28.03.2010 | Energie Cottbus (A) - Lichtenrader BC
28.03.2010 | Brandenburger Süd 05 - Greifswalder FC
28.03.2010 | Reinickendorfer - Ludwigsfelder
31.03.2010 | FSV 63 Luckenwalde - Neustrelitz
01.04.2010 | Brandenburger Süd 05 - Optik Rathenow
01.04.2010 | Ludwigsfelder - Dynamo
01.04.2010 | Lichtenrader BC - Berliner AK 07
05.04.2010 | Brandenburger Süd 05 - Berliner AK 07
05.04.2010 | Optik Rathenow - Energie Cottbus (A)
05.04.2010 | Dynamo - Lichtenrader BC
05.04.2010 | Greifswalder FC - Germania 90
06.04.2010 | F. Finkenkrug - FSV 63 Luckenwalde
07.04.2010 | Reinickendorfer - Torgelower FC Greif
07.04.2010 | Lichterfelder 1892 - Neustrelitz
10.04.2010 | Ludwigsfelder - F. Finkenkrug
10.04.2010 | Optik Rathenow - Malchower SV 90
10.04.2010 | Dynamo - Lichterfelder 1892
10.04.2010 | Germania 90 - Torgelower FC Greif
11.04.2010 | Lichtenrader BC - Reinickendorfer
11.04.2010 | Greifswalder FC - Energie Cottbus (A)
11.04.2010 | Neustrelitz - Brandenburger Süd 05
11.04.2010 | Berliner AK 07 - FSV 63 Luckenwalde
14.04.2010 | Reinickendorfer - Optik Rathenow
14.04.2010 | Germania 90 - Brandenburger Süd 05
14.04.2010 | Berliner AK 07 - Greifswalder FC
14.04.2010 | Lichterfelder 1892 - FSV 63 Luckenwalde
14.04.2010 | Lichtenrader BC - Ludwigsfelder
17.04.2010 | Lichterfelder 1892 - Ludwigsfelder
17.04.2010 | Optik Rathenow - Neustrelitz
17.04.2010 | Energie Cottbus (A) - Brandenburger Süd 05
17.04.2010 | FSV 63 Luckenwalde - Dynamo
17.04.2010 | Torgelower FC Greif - Berliner AK 07
17.04.2010 | Malchower SV 90 - Germania 90
18.04.2010 | Reinickendorfer - Greifswalder FC
18.04.2010 | F. Finkenkrug - Lichtenrader BC
20.04.2010 | Brandenburger Süd 05 - Ludwigsfelder
21.04.2010 | Greifswalder FC - Dynamo
23.04.2010 | Ludwigsfelder - FSV 63 Luckenwalde
24.04.2010 | Brandenburger Süd 05 - Reinickendorfer
24.04.2010 | Germania 90 - Optik Rathenow
24.04.2010 | Dynamo - Torgelower FC Greif
25.04.2010 | Berliner AK 07 - Malchower SV 90
25.04.2010 | Greifswalder FC - F. Finkenkrug
25.04.2010 | Neustrelitz - Energie Cottbus (A)
25.04.2010 | Lichtenrader BC - Lichterfelder 1892
28.04.2010 | Neustrelitz - Ludwigsfelder
28.04.2010 | Malchower SV 90 - Dynamo
30.04.2010 | F. Finkenkrug - Brandenburger Süd 05
01.05.2010 | Lichterfelder 1892 - Greifswalder FC
01.05.2010 | Torgelower FC Greif - Ludwigsfelder
01.05.2010 | Optik Rathenow - Berliner AK 07
01.05.2010 | Germania 90 - Neustrelitz
02.05.2010 | Reinickendorfer - Energie Cottbus (A)
02.05.2010 | FSV 63 Luckenwalde - Lichtenrader BC
05.05.2010 | Lichterfelder 1892 - Torgelower FC Greif
05.05.2010 | Brandenburger Süd 05 - Dynamo
07.05.2010 | Ludwigsfelder - Malchower SV 90
08.05.2010 | Energie Cottbus (A) - F. Finkenkrug
08.05.2010 | Dynamo - Optik Rathenow
08.05.2010 | Brandenburger Süd 05 - Lichterfelder 1892
09.05.2010 | Berliner AK 07 - Germania 90
09.05.2010 | Neustrelitz - Reinickendorfer
09.05.2010 | Lichtenrader BC - Torgelower FC Greif
09.05.2010 | Greifswalder FC - FSV 63 Luckenwalde
12.05.2010 | Torgelower FC Greif - Greifswalder FC
12.05.2010 | Germania 90 - Dynamo
12.05.2010 | F. Finkenkrug - Reinickendorfer
12.05.2010 | Lichterfelder 1892 - Energie Cottbus (A)
12.05.2010 | Malchower SV 90 - Lichtenrader BC
12.05.2010 | Berliner AK 07 - Neustrelitz
15.05.2010 | FSV 63 Luckenwalde - Brandenburger Süd 05
15.05.2010 | Optik Rathenow - Ludwigsfelder
22.05.2010 | F. Finkenkrug - Neustrelitz
22.05.2010 | Dynamo - Berliner AK 07
22.05.2010 | Ludwigsfelder - Germania 90
22.05.2010 | Lichtenrader BC - Optik Rathenow
22.05.2010 | Greifswalder FC - Malchower SV 90
22.05.2010 | Brandenburger Süd 05 - Torgelower FC Greif
22.05.2010 | Energie Cottbus (A) - FSV 63 Luckenwalde
22.05.2010 | Reinickendorfer - Lichterfelder 1892
29.05.2010 | Lichterfelder 1892 - F. Finkenkrug
29.05.2010 | FSV 63 Luckenwalde - Reinickendorfer
29.05.2010 | Torgelower FC Greif - Energie Cottbus (A)
29.05.2010 | Malchower SV 90 - Brandenburger Süd 05
29.05.2010 | Optik Rathenow - Greifswalder FC
29.05.2010 | Germania 90 - Lichtenrader BC
29.05.2010 | Berliner AK 07 - Ludwigsfelder
29.05.2010 | Neustrelitz - Dynamo
Göster
Canlı Skor
Almanya Amatör
Oberliga NOFV Kuzey
Oberliga NOFV Kuzey 08/09 Sezonu
Malchower SV 90 - Reinickendorfer maçı - İstatistikler
Oberliga NOFV Kuzey 08/09
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Oberliga NOFV Kuzey | 17
Malchower SV 90
Sven Lange
20/02/10 - 16:00
3 : 1
Reinickendorfer
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0