www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Brezilya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Paulista,Serie A3
Alagoano
Alagoano, Serie B U23
Amapaense
Amazonense
Baiano, 1 Divisao
Baiano, Serie B
Brasileiro Seri A2, Kadınlar
Brasileiro Serie D
Brasilero Seri B
Brasilero Serie A
Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya Serie C
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
Campeonato Acreano
Campeonato Capixaba
Campeonato Tocantinense
Candango, Serie A
Carioca
Carioca, Kadınlar
Carioca, Serie A2
Carioca, Serie B1
Catarinense
Catarinense, Serie B
Cearense
Cearense, Serie B
Cearense, Serie C
Cearense, Women
Copa Alagoas
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Copa Santa Catarina
Copa Verde
Gaucho
Gaucho, Kadınlar
Gaucho, Serie A2
Gaucho, Serie B
Goiano, 1. Lig
Goiano, 2. Divisao
Goiano, Kadınlar
Kupa FGF
Kupa Paulista
Kupa Rio
Maranhense
Mato-Grossense
Mineiro
Mineiro, Kadınlar
Mineiro, Modulo II
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense, 2. Divisao
Paranaense, Women
Paulista Serie A1
Paulista, Kadınlar
Paulista, Serie A2
Paulista, Serie A4
Pernambucano
Pernambucano, Serie A2
Piauiense
Potiguar
Potiguar, 2. Aşama
Potiguar, Büyük Final
Recopa Catarinense
Recopa Gaucha
Recopa Mineira
Rondoniense Şampiyonası
Roraimense
Sergipano
Sul-Mato-Grossense
Supercopa do Brasil, Kadınlar
Süperkupa Brezilya
Taca Fares Lopes
U20 Brezilya Kupası
U20 Brezilya Şampiyonası
U20 Carioca, Serie A
U20 Cearense
U20 Copa Internacional Ipiranga
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
U20 Gaucho, Serie A1
U20 Paulista
U23 Brasileiro
Sezon
Paulista,Serie A3 2016
Paulista,Serie A3 2024
Paulista,Serie A3 2023
Paulista,Serie A3 2022
Paulista,Serie A3 2021
Paulista,Serie A3 2020
Paulista,Serie A3 2019
Paulista,Serie A3 2018
Paulista,Serie A3 2017
Paulista, Serie A3 2015
Paulista, Serie A3 2014
Maçlar
28.04.2016 | Gremio Catanduvense SP - RIO PRETO SP
30.01.2016 | RIO PRETO SP - Gremio Catanduvense SP
30.01.2016 | EC Noroeste SP - Ge Osasco SP
30.01.2016 | Fernandopolis FC SP - SC Atibaia SP
30.01.2016 | Sao Carlos SP - GUARATINGUETA SP
30.01.2016 | Itapirense SP - Nacional AC SP
31.01.2016 | Flamengo SP - Comercial SP
31.01.2016 | AA Internacional Limeira SP - Sao Jose EC SP
31.01.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - Matonense SP
31.01.2016 | Gremio Barueri SP - Primavera SP
31.01.2016 | Olimpia FC SP - Sertaozinho SP
02.02.2016 | Ge Osasco SP - Fernandopolis FC SP
03.02.2016 | GUARATINGUETA SP - Flamengo SP
03.02.2016 | SC Atibaia SP - Olimpia FC SP
03.02.2016 | Matonense SP - AA Internacional Limeira SP
03.02.2016 | Primavera SP - Sao Jose Dos Campos FC
03.02.2016 | Nacional AC SP - EC Noroeste SP
04.02.2016 | Comercial SP - Sao Carlos SP
04.02.2016 | Sao Jose EC SP - Gremio Barueri SP
04.02.2016 | Gremio Catanduvense SP - Itapirense SP
04.02.2016 | Sertaozinho SP - RIO PRETO SP
06.02.2016 | Flamengo SP - Olimpia FC SP
06.02.2016 | Comercial SP - Gremio Catanduvense SP
06.02.2016 | Matonense SP - GUARATINGUETA SP
06.02.2016 | Gremio Barueri SP - EC Noroeste SP
06.02.2016 | Sertaozinho SP - Sao Jose Dos Campos FC
06.02.2016 | Sao Jose EC SP - Nacional AC SP
06.02.2016 | Ge Osasco SP - RIO PRETO SP
06.02.2016 | Sao Carlos SP - Primavera SP
06.02.2016 | Itapirense SP - Fernandopolis FC SP
06.02.2016 | AA Internacional Limeira SP - SC Atibaia SP
10.02.2016 | SC Atibaia SP - Itapirense SP
10.02.2016 | Primavera SP - Comercial SP
10.02.2016 | Nacional AC SP - Ge Osasco SP
10.02.2016 | GUARATINGUETA SP - AA Internacional Limeira SP
11.02.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - Flamengo SP
11.02.2016 | Gremio Catanduvense SP - Sao Jose EC SP
11.02.2016 | Olimpia FC SP - Matonense SP
11.02.2016 | EC Noroeste SP - Sertaozinho SP
11.02.2016 | Fernandopolis FC SP - Sao Carlos SP
11.02.2016 | RIO PRETO SP - Gremio Barueri SP
13.02.2016 | Matonense SP - EC Noroeste SP
13.02.2016 | Nacional AC SP - Sertaozinho SP
13.02.2016 | Itapirense SP - Primavera SP
14.02.2016 | Flamengo SP - AA Internacional Limeira SP
14.02.2016 | Olimpia FC SP - Sao Jose EC SP
14.02.2016 | RIO PRETO SP - GUARATINGUETA SP
14.02.2016 | Gremio Barueri SP - Ge Osasco SP
14.02.2016 | Comercial SP - Fernandopolis FC SP
14.02.2016 | SC Atibaia SP - Gremio Catanduvense SP
14.02.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - Sao Carlos SP
17.02.2016 | GUARATINGUETA SP - Primavera SP
17.02.2016 | Matonense SP - Nacional AC SP
17.02.2016 | Ge Osasco SP - Olimpia FC SP
17.02.2016 | Sao Carlos SP - Itapirense SP
18.02.2016 | Comercial SP - Gremio Barueri SP
18.02.2016 | AA Internacional Limeira SP - Sao Jose Dos Campos FC
18.02.2016 | Sertaozinho SP - Gremio Catanduvense SP
18.02.2016 | EC Noroeste SP - Flamengo SP
18.02.2016 | Sao Jose EC SP - SC Atibaia SP
18.02.2016 | Fernandopolis FC SP - RIO PRETO SP
20.02.2016 | GUARATINGUETA SP - Sertaozinho SP
20.02.2016 | Sao Carlos SP - SC Atibaia SP
20.02.2016 | Primavera SP - RIO PRETO SP
20.02.2016 | Nacional AC SP - Comercial SP
20.02.2016 | Fernandopolis FC SP - Sao Jose Dos Campos FC
20.02.2016 | Itapirense SP - AA Internacional Limeira SP
21.02.2016 | Flamengo SP - Matonense SP
21.02.2016 | Gremio Catanduvense SP - Ge Osasco SP
21.02.2016 | Gremio Barueri SP - Olimpia FC SP
21.02.2016 | Sao Jose EC SP - EC Noroeste SP
24.02.2016 | SC Atibaia SP - Ge Osasco SP
24.02.2016 | Nacional AC SP - Fernandopolis FC SP
25.02.2016 | RIO PRETO SP - Sao Carlos SP
25.02.2016 | Itapirense SP - EC Noroeste SP
25.02.2016 | Sertaozinho SP - Flamengo SP
25.02.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - Sao Jose EC SP
25.02.2016 | Gremio Barueri SP - GUARATINGUETA SP
25.02.2016 | Olimpia FC SP - Primavera SP
26.02.2016 | Comercial SP - Matonense SP
26.02.2016 | AA Internacional Limeira SP - Gremio Catanduvense SP
27.02.2016 | Primavera SP - Nacional AC SP
27.02.2016 | Sao Jose EC SP - Sertaozinho SP
27.02.2016 | Fernandopolis FC SP - Flamengo SP
27.02.2016 | EC Noroeste SP - Olimpia FC SP
28.02.2016 | Ge Osasco SP - Sao Jose Dos Campos FC
28.02.2016 | Matonense SP - Itapirense SP
28.02.2016 | AA Internacional Limeira SP - Sao Carlos SP
28.02.2016 | Gremio Catanduvense SP - Gremio Barueri SP
28.02.2016 | SC Atibaia SP - RIO PRETO SP
28.02.2016 | GUARATINGUETA SP - Comercial SP
02.03.2016 | Flamengo SP - Primavera SP
02.03.2016 | Sao Jose EC SP - RIO PRETO SP
02.03.2016 | GUARATINGUETA SP - Itapirense SP
02.03.2016 | Nacional AC SP - Gremio Barueri SP
02.03.2016 | Olimpia FC SP - AA Internacional Limeira SP
03.03.2016 | Sao Carlos SP - EC Noroeste SP
03.03.2016 | Comercial SP - Ge Osasco SP
03.03.2016 | Gremio Catanduvense SP - Matonense SP
03.03.2016 | Sertaozinho SP - Fernandopolis FC SP
03.03.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - SC Atibaia SP
05.03.2016 | RIO PRETO SP - Nacional AC SP
05.03.2016 | SC Atibaia SP - Flamengo SP
05.03.2016 | EC Noroeste SP - Gremio Catanduvense SP
06.03.2016 | Itapirense SP - Sao Jose Dos Campos FC
06.03.2016 | Olimpia FC SP - Fernandopolis FC SP
06.03.2016 | Ge Osasco SP - GUARATINGUETA SP
06.03.2016 | AA Internacional Limeira SP - Comercial SP
06.03.2016 | Matonense SP - Sertaozinho SP
06.03.2016 | Primavera SP - Sao Jose EC SP
06.03.2016 | Gremio Barueri SP - Sao Carlos SP
09.03.2016 | Flamengo SP - Itapirense SP
09.03.2016 | Primavera SP - SC Atibaia SP
10.03.2016 | Ge Osasco SP - Matonense SP
10.03.2016 | RIO PRETO SP - Olimpia FC SP
10.03.2016 | Sao Carlos SP - Sao Jose EC SP
10.03.2016 | AA Internacional Limeira SP - Nacional AC SP
10.03.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - EC Noroeste SP
10.03.2016 | Gremio Catanduvense SP - GUARATINGUETA SP
10.03.2016 | Sertaozinho SP - Comercial SP
10.03.2016 | Fernandopolis FC SP - Gremio Barueri SP
12.03.2016 | GUARATINGUETA SP - Sao Jose Dos Campos FC
12.03.2016 | Gremio Catanduvense SP - Primavera SP
12.03.2016 | Nacional AC SP - Flamengo SP
12.03.2016 | Comercial SP - Itapirense SP
12.03.2016 | Sao Jose EC SP - Ge Osasco SP
12.03.2016 | EC Noroeste SP - RIO PRETO SP
13.03.2016 | Matonense SP - Fernandopolis FC SP
13.03.2016 | Olimpia FC SP - Sao Carlos SP
13.03.2016 | SC Atibaia SP - Sertaozinho SP
13.03.2016 | Gremio Barueri SP - AA Internacional Limeira SP
16.03.2016 | SC Atibaia SP - Matonense SP
16.03.2016 | Flamengo SP - RIO PRETO SP
16.03.2016 | Nacional AC SP - GUARATINGUETA SP
16.03.2016 | Primavera SP - Fernandopolis FC SP
17.03.2016 | Ge Osasco SP - Sertaozinho SP
17.03.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - Olimpia FC SP
17.03.2016 | Sao Carlos SP - Gremio Catanduvense SP
17.03.2016 | Itapirense SP - Gremio Barueri SP
17.03.2016 | AA Internacional Limeira SP - EC Noroeste SP
17.03.2016 | Comercial SP - Sao Jose EC SP
19.03.2016 | GUARATINGUETA SP - SC Atibaia SP
19.03.2016 | Ge Osasco SP - Sao Carlos SP
19.03.2016 | RIO PRETO SP - Sao Jose Dos Campos FC
19.03.2016 | EC Noroeste SP - Comercial SP
19.03.2016 | Fernandopolis FC SP - AA Internacional Limeira SP
20.03.2016 | Gremio Catanduvense SP - Nacional AC SP
20.03.2016 | Flamengo SP - Gremio Barueri SP
20.03.2016 | Matonense SP - Sao Jose EC SP
20.03.2016 | Olimpia FC SP - Itapirense SP
20.03.2016 | Sertaozinho SP - Primavera SP
23.03.2016 | GUARATINGUETA SP - EC Noroeste SP
23.03.2016 | Primavera SP - Ge Osasco SP
23.03.2016 | Nacional AC SP - Olimpia FC SP
23.03.2016 | Matonense SP - Sao Carlos SP
24.03.2016 | Itapirense SP - Sertaozinho SP
24.03.2016 | AA Internacional Limeira SP - RIO PRETO SP
24.03.2016 | Gremio Barueri SP - Sao Jose Dos Campos FC
24.03.2016 | Comercial SP - SC Atibaia SP
24.03.2016 | Fernandopolis FC SP - Gremio Catanduvense SP
25.03.2016 | Sao Jose EC SP - Flamengo SP
26.03.2016 | Ge Osasco SP - AA Internacional Limeira SP
26.03.2016 | RIO PRETO SP - Itapirense SP
26.03.2016 | Primavera SP - Matonense SP
26.03.2016 | EC Noroeste SP - Fernandopolis FC SP
26.03.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - Comercial SP
27.03.2016 | Gremio Catanduvense SP - Olimpia FC SP
27.03.2016 | Sertaozinho SP - Gremio Barueri SP
27.03.2016 | SC Atibaia SP - Nacional AC SP
27.03.2016 | Sao Jose EC SP - GUARATINGUETA SP
27.03.2016 | Sao Carlos SP - Flamengo SP
30.03.2016 | RIO PRETO SP - Matonense SP
30.03.2016 | Flamengo SP - Ge Osasco SP
30.03.2016 | Gremio Barueri SP - SC Atibaia SP
31.03.2016 | Itapirense SP - Sao Jose EC SP
31.03.2016 | Sao Carlos SP - Nacional AC SP
31.03.2016 | AA Internacional Limeira SP - Sertaozinho SP
31.03.2016 | Olimpia FC SP - Comercial SP
31.03.2016 | Sao Jose Dos Campos FC - Gremio Catanduvense SP
31.03.2016 | EC Noroeste SP - Primavera SP
31.03.2016 | Fernandopolis FC SP - GUARATINGUETA SP
03.04.2016 | Primavera SP - AA Internacional Limeira SP
03.04.2016 | Comercial SP - RIO PRETO SP
03.04.2016 | Gremio Catanduvense SP - Flamengo SP
03.04.2016 | GUARATINGUETA SP - Olimpia FC SP
03.04.2016 | Sertaozinho SP - Sao Carlos SP
03.04.2016 | Nacional AC SP - Sao Jose Dos Campos FC
03.04.2016 | Matonense SP - Gremio Barueri SP
03.04.2016 | Sao Jose EC SP - Fernandopolis FC SP
03.04.2016 | Ge Osasco SP - Itapirense SP
03.04.2016 | SC Atibaia SP - EC Noroeste SP
09.04.2016 | Nacional AC SP - Flamengo SP
10.04.2016 | Gremio Catanduvense SP - SC Atibaia SP
10.04.2016 | Matonense SP - Sertaozinho SP
10.04.2016 | Sao Carlos SP - RIO PRETO SP
13.04.2016 | Flamengo SP - Matonense SP
14.04.2016 | RIO PRETO SP - Gremio Catanduvense SP
14.04.2016 | SC Atibaia SP - Sao Carlos SP
14.04.2016 | Sertaozinho SP - Nacional AC SP
16.04.2016 | Sertaozinho SP - Flamengo SP
16.04.2016 | Sao Carlos SP - Gremio Catanduvense SP
17.04.2016 | Matonense SP - Nacional AC SP
17.04.2016 | RIO PRETO SP - SC Atibaia SP
23.04.2016 | SC Atibaia SP - RIO PRETO SP
23.04.2016 | Nacional AC SP - Matonense SP
24.04.2016 | Gremio Catanduvense SP - Sao Carlos SP
24.04.2016 | Flamengo SP - Sertaozinho SP
27.04.2016 | Matonense SP - Flamengo SP
27.04.2016 | Nacional AC SP - Sertaozinho SP
28.04.2016 | Sao Carlos SP - SC Atibaia SP
01.05.2016 | RIO PRETO SP - Sao Carlos SP
01.05.2016 | SC Atibaia SP - Gremio Catanduvense SP
01.05.2016 | Flamengo SP - Nacional AC SP
01.05.2016 | Sertaozinho SP - Matonense SP
08.05.2016 | Sertaozinho SP - RIO PRETO SP
15.05.2016 | RIO PRETO SP - Sertaozinho SP
Göster
Canlı Skor
Brezilya
Paulista,Serie A3
Paulista,Serie A3 2016 Sezonu
Gremio Catanduvense SP - RIO PRETO SP maçı - İstatistikler
Paulista,Serie A3 2016
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Paulista,Serie A3 | 5
Gremio Catanduvense SP
Rodrigo Pereira
28/04/16 - 02:00
1 : 5
1 : 0 1. Devre
0 : 5 2. Devre
RIO PRETO SP
Betao Alcantara
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0