www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Polonya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
I Ligi
CLJ
Ekstraklasa
Ekstraliga, Kadınlar
I Liga
III Liga, Grup 1
III Liga, Grup 2
III Liga, Grup 3
III Liga, Grup 4
Puchar Polski
Puchar Polski, Women
Süper Kupa
U18 CLJ
Sezon
I Liga 16/17
I Ligi 24/25
I Ligi 23/24
I Ligi 22/23
I Ligi 21/22
I Liga 20/21
I Liga 19/20
I Liga 18/19
I Liga 17/18
I Liga 15/16
I Liga 14/15
I Liga 13/14
I Liga 12/13
I Liga 11/12
I Liga 10/11
I liga 09/10
1. Lig 08/09
2. Lig 07/08
2. Lig 06/07
Maçlar
28.05.2017 | GKS Tychy - Stal Mielec
29.07.2016 | Miedz Legnica - Gornik Zabrze
30.07.2016 | OKS Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow
30.07.2016 | Katowice - Wigry Suwalki
30.07.2016 | Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow
30.07.2016 | Olimpia Grudziadz - P. Bielsko Biala
30.07.2016 | Wisla Pulawy - MKS Kluczbork
31.07.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec
31.07.2016 | GKS Tychy - Pogon Siedlce
01.08.2016 | Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz
05.08.2016 | Bytovia Bytow - P. Bielsko Biala
05.08.2016 | Wigry Suwalki - Znicz Pruszkow
05.08.2016 | Gornik Zabrze - Stal Mielec
06.08.2016 | Olimpia Grudziadz - Wisla Pulawy
06.08.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - OKS Stomil Olsztyn
06.08.2016 | Zaglebie Sosnowiec - Pogon Siedlce
06.08.2016 | Sandecja Nowy Sacz - GKS Tychy
06.08.2016 | MKS Kluczbork - Miedz Legnica
07.08.2016 | Chrobry Glogow - Katowice
12.08.2016 | Znicz Pruszkow - Chrobry Glogow
12.08.2016 | Miedz Legnica - Olimpia Grudziadz
12.08.2016 | P. Bielsko Biala - Wigry Suwalki
13.08.2016 | Pogon Siedlce - Sandecja Nowy Sacz
13.08.2016 | Katowice - MKS Chojniczanka Chojnice
14.08.2016 | GKS Tychy - Gornik Zabrze
14.08.2016 | Wisla Pulawy - Bytovia Bytow
14.08.2016 | Stal Mielec - MKS Kluczbork
14.08.2016 | OKS Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec
19.08.2016 | Bytovia Bytow - Miedz Legnica
19.08.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszkow
19.08.2016 | Wigry Suwalki - Wisla Pulawy
19.08.2016 | Gornik Zabrze - Pogon Siedlce
20.08.2016 | Olimpia Grudziadz - Stal Mielec
20.08.2016 | Chrobry Glogow - P. Bielsko Biala
20.08.2016 | OKS Stomil Olsztyn - Katowice
20.08.2016 | MKS Kluczbork - GKS Tychy
21.08.2016 | Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz
23.08.2016 | Stal Mielec - Bytovia Bytow
24.08.2016 | Katowice - Zaglebie Sosnowiec
24.08.2016 | P. Bielsko Biala - MKS Chojniczanka Chojnice
24.08.2016 | Miedz Legnica - Wigry Suwalki
24.08.2016 | Sandecja Nowy Sacz - Gornik Zabrze
24.08.2016 | Znicz Pruszkow - OKS Stomil Olsztyn
24.08.2016 | Wisla Pulawy - Chrobry Glogow
24.08.2016 | GKS Tychy - Olimpia Grudziadz
24.08.2016 | Pogon Siedlce - MKS Kluczbork
27.08.2016 | Olimpia Grudziadz - Pogon Siedlce
27.08.2016 | Zaglebie Sosnowiec - Gornik Zabrze
27.08.2016 | Katowice - Znicz Pruszkow
27.08.2016 | OKS Stomil Olsztyn - P. Bielsko Biala
27.08.2016 | MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sacz
28.08.2016 | Wigry Suwalki - Stal Mielec
28.08.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - Wisla Pulawy
28.08.2016 | Chrobry Glogow - Miedz Legnica
28.08.2016 | Bytovia Bytow - GKS Tychy
02.09.2016 | P. Bielsko Biala - Katowice
02.09.2016 | Miedz Legnica - MKS Chojniczanka Chojnice
03.09.2016 | Wisla Pulawy - OKS Stomil Olsztyn
03.09.2016 | Stal Mielec - Chrobry Glogow
03.09.2016 | GKS Tychy - Wigry Suwalki
03.09.2016 | Znicz Pruszkow - Zaglebie Sosnowiec
06.09.2016 | Pogon Siedlce - Bytovia Bytow
09.09.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
09.09.2016 | Katowice - Wisla Pulawy
10.09.2016 | Olimpia Grudziadz - Gornik Zabrze
10.09.2016 | Chrobry Glogow - GKS Tychy
10.09.2016 | Zaglebie Sosnowiec - MKS Kluczbork
10.09.2016 | Bytovia Bytow - Sandecja Nowy Sacz
10.09.2016 | Znicz Pruszkow - P. Bielsko Biala
10.09.2016 | OKS Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
11.09.2016 | Wigry Suwalki - Pogon Siedlce
14.09.2016 | Sandecja Nowy Sacz - Olimpia Grudziadz
14.09.2016 | Gornik Zabrze - MKS Kluczbork
16.09.2016 | P. Bielsko Biala - Zaglebie Sosnowiec
17.09.2016 | Wisla Pulawy - Znicz Pruszkow
17.09.2016 | Miedz Legnica - Katowice
17.09.2016 | Stal Mielec - OKS Stomil Olsztyn
17.09.2016 | Sandecja Nowy Sacz - Wigry Suwalki
17.09.2016 | Gornik Zabrze - Bytovia Bytow
18.09.2016 | Pogon Siedlce - Chrobry Glogow
18.09.2016 | GKS Tychy - MKS Chojniczanka Chojnice
18.09.2016 | MKS Kluczbork - Olimpia Grudziadz
23.09.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - Pogon Siedlce
24.09.2016 | Chrobry Glogow - Sandecja Nowy Sacz
24.09.2016 | P. Bielsko Biala - Wisla Pulawy
24.09.2016 | Zaglebie Sosnowiec - Olimpia Grudziadz
24.09.2016 | Wigry Suwalki - Gornik Zabrze
24.09.2016 | Znicz Pruszkow - Miedz Legnica
24.09.2016 | OKS Stomil Olsztyn - GKS Tychy
25.09.2016 | Bytovia Bytow - MKS Kluczbork
25.09.2016 | Katowice - Stal Mielec
30.09.2016 | Miedz Legnica - P. Bielsko Biala
01.10.2016 | GKS Tychy - Katowice
01.10.2016 | Stal Mielec - Znicz Pruszkow
01.10.2016 | Wisla Pulawy - Zaglebie Sosnowiec
01.10.2016 | MKS Kluczbork - Wigry Suwalki
01.10.2016 | Olimpia Grudziadz - Bytovia Bytow
02.10.2016 | Gornik Zabrze - Chrobry Glogow
02.10.2016 | Pogon Siedlce - OKS Stomil Olsztyn
04.10.2016 | Sandecja Nowy Sacz - MKS Chojniczanka Chojnice
07.10.2016 | Znicz Pruszkow - GKS Tychy
08.10.2016 | OKS Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sacz
08.10.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - Gornik Zabrze
08.10.2016 | P. Bielsko Biala - Stal Mielec
08.10.2016 | Zaglebie Sosnowiec - Bytovia Bytow
08.10.2016 | Chrobry Glogow - MKS Kluczbork
08.10.2016 | Wisla Pulawy - Miedz Legnica
09.10.2016 | Katowice - Pogon Siedlce
14.10.2016 | Olimpia Grudziadz - Chrobry Glogow
15.10.2016 | Stal Mielec - Wisla Pulawy
15.10.2016 | Sandecja Nowy Sacz - Katowice
15.10.2016 | MKS Kluczbork - MKS Chojniczanka Chojnice
15.10.2016 | GKS Tychy - P. Bielsko Biala
15.10.2016 | Bytovia Bytow - Wigry Suwalki
16.10.2016 | Pogon Siedlce - Znicz Pruszkow
16.10.2016 | Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica
16.10.2016 | Gornik Zabrze - OKS Stomil Olsztyn
18.10.2016 | Wigry Suwalki - Olimpia Grudziadz
21.10.2016 | Chrobry Glogow - Bytovia Bytow
21.10.2016 | Znicz Pruszkow - Sandecja Nowy Sacz
22.10.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz
22.10.2016 | Stal Mielec - Miedz Legnica
22.10.2016 | Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki
22.10.2016 | P. Bielsko Biala - Pogon Siedlce
22.10.2016 | Wisla Pulawy - GKS Tychy
23.10.2016 | OKS Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork
23.10.2016 | Katowice - Gornik Zabrze
29.10.2016 | Pogon Siedlce - Wisla Pulawy
29.10.2016 | Sandecja Nowy Sacz - P. Bielsko Biala
29.10.2016 | GKS Tychy - Miedz Legnica
29.10.2016 | MKS Kluczbork - Katowice
29.10.2016 | Olimpia Grudziadz - OKS Stomil Olsztyn
29.10.2016 | Bytovia Bytow - MKS Chojniczanka Chojnice
29.10.2016 | Gornik Zabrze - Znicz Pruszkow
30.10.2016 | Wigry Suwalki - Chrobry Glogow
30.10.2016 | Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec
04.11.2016 | Katowice - Olimpia Grudziadz
04.11.2016 | Znicz Pruszkow - MKS Kluczbork
05.11.2016 | OKS Stomil Olsztyn - Bytovia Bytow
05.11.2016 | MKS Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki
05.11.2016 | Wisla Pulawy - Sandecja Nowy Sacz
05.11.2016 | Stal Mielec - GKS Tychy
05.11.2016 | Pogon Siedlce - Miedz Legnica
05.11.2016 | Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Glogow
06.11.2016 | P. Bielsko Biala - Gornik Zabrze
09.11.2016 | OKS Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork
12.11.2016 | Sandecja Nowy Sacz - Miedz Legnica
12.11.2016 | Chrobry Glogow - MKS Chojniczanka Chojnice
12.11.2016 | Wigry Suwalki - OKS Stomil Olsztyn
12.11.2016 | Bytovia Bytow - Katowice
13.11.2016 | Pogon Siedlce - Stal Mielec
13.11.2016 | Gornik Zabrze - Wisla Pulawy
13.11.2016 | MKS Kluczbork - P. Bielsko Biala
18.11.2016 | Chrobry Glogow - OKS Stomil Olsztyn
19.11.2016 | Sandecja Nowy Sacz - Stal Mielec
19.11.2016 | MKS Kluczbork - Wisla Pulawy
19.11.2016 | Pogon Siedlce - GKS Tychy
19.11.2016 | Wigry Suwalki - Katowice
19.11.2016 | Zaglebie Sosnowiec - MKS Chojniczanka Chojnice
19.11.2016 | P. Bielsko Biala - Olimpia Grudziadz
19.11.2016 | Bytovia Bytow - Znicz Pruszkow
20.11.2016 | Gornik Zabrze - Miedz Legnica
23.11.2016 | GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec
23.11.2016 | Pogon Siedlce - Stal Mielec
25.11.2016 | P. Bielsko Biala - Bytovia Bytow
25.11.2016 | Wisla Pulawy - Olimpia Grudziadz
25.11.2016 | Znicz Pruszkow - Wigry Suwalki
26.11.2016 | OKS Stomil Olsztyn - MKS Chojniczanka Chojnice
26.11.2016 | Miedz Legnica - MKS Kluczbork
26.11.2016 | Katowice - Chrobry Glogow
27.11.2016 | GKS Tychy - Sandecja Nowy Sacz
27.11.2016 | Stal Mielec - Gornik Zabrze
27.11.2016 | Pogon Siedlce - Zaglebie Sosnowiec
30.11.2016 | Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow
25.02.2017 | Miedz Legnica - MKS Kluczbork
03.03.2017 | Gornik Zabrze - GKS Tychy
04.03.2017 | Bytovia Bytow - Wisla Pulawy
04.03.2017 | Sandecja Nowy Sacz - Pogon Siedlce
04.03.2017 | Zaglebie Sosnowiec - OKS Stomil Olsztyn
04.03.2017 | Olimpia Grudziadz - Miedz Legnica
04.03.2017 | MKS Kluczbork - Stal Mielec
04.03.2017 | MKS Chojniczanka Chojnice - Katowice
04.03.2017 | Chrobry Glogow - Znicz Pruszkow
05.03.2017 | Wigry Suwalki - P. Bielsko Biala
10.03.2017 | Miedz Legnica - Bytovia Bytow
10.03.2017 | Znicz Pruszkow - MKS Chojniczanka Chojnice
10.03.2017 | Katowice - OKS Stomil Olsztyn
11.03.2017 | GKS Tychy - MKS Kluczbork
11.03.2017 | Pogon Siedlce - Gornik Zabrze
11.03.2017 | Stal Mielec - Olimpia Grudziadz
11.03.2017 | Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Sosnowiec
11.03.2017 | Wisla Pulawy - Wigry Suwalki
11.03.2017 | P. Bielsko Biala - Chrobry Glogow
15.03.2017 | Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow
17.03.2017 | Gornik Zabrze - Sandecja Nowy Sacz
17.03.2017 | Zaglebie Sosnowiec - Katowice
18.03.2017 | Bytovia Bytow - Stal Mielec
18.03.2017 | OKS Stomil Olsztyn - Znicz Pruszkow
18.03.2017 | Wigry Suwalki - Miedz Legnica
18.03.2017 | Olimpia Grudziadz - GKS Tychy
18.03.2017 | MKS Kluczbork - Pogon Siedlce
18.03.2017 | MKS Chojniczanka Chojnice - P. Bielsko Biala
18.03.2017 | Chrobry Glogow - Wisla Pulawy
24.03.2017 | P. Bielsko Biala - OKS Stomil Olsztyn
25.03.2017 | Wisla Pulawy - MKS Chojniczanka Chojnice
25.03.2017 | GKS Tychy - Bytovia Bytow
25.03.2017 | Sandecja Nowy Sacz - MKS Kluczbork
25.03.2017 | Stal Mielec - Wigry Suwalki
26.03.2017 | Znicz Pruszkow - Katowice
31.03.2017 | Olimpia Grudziadz - Sandecja Nowy Sacz
31.03.2017 | Chrobry Glogow - Stal Mielec
31.03.2017 | Wigry Suwalki - GKS Tychy
31.03.2017 | Katowice - P. Bielsko Biala
01.04.2017 | Bytovia Bytow - Pogon Siedlce
01.04.2017 | MKS Chojniczanka Chojnice - Miedz Legnica
01.04.2017 | Zaglebie Sosnowiec - Znicz Pruszkow
01.04.2017 | OKS Stomil Olsztyn - Wisla Pulawy
01.04.2017 | MKS Kluczbork - Gornik Zabrze
04.04.2017 | Znicz Pruszkow - Katowice
05.04.2017 | GKS Tychy - Sandecja Nowy Sacz
05.04.2017 | Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz
05.04.2017 | Miedz Legnica - Chrobry Glogow
07.04.2017 | Stal Mielec - MKS Chojniczanka Chojnice
08.04.2017 | Sandecja Nowy Sacz - Bytovia Bytow
08.04.2017 | Gornik Zabrze - Olimpia Grudziadz
08.04.2017 | P. Bielsko Biala - Znicz Pruszkow
08.04.2017 | MKS Kluczbork - Zaglebie Sosnowiec
08.04.2017 | Wisla Pulawy - Katowice
09.04.2017 | Pogon Siedlce - Wigry Suwalki
09.04.2017 | GKS Tychy - Chrobry Glogow
09.04.2017 | Miedz Legnica - OKS Stomil Olsztyn
12.04.2017 | Gornik Zabrze - Zaglebie Sosnowiec
13.04.2017 | Katowice - Miedz Legnica
15.04.2017 | OKS Stomil Olsztyn - Stal Mielec
15.04.2017 | Wigry Suwalki - Sandecja Nowy Sacz
15.04.2017 | Znicz Pruszkow - Wisla Pulawy
15.04.2017 | MKS Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
15.04.2017 | Chrobry Glogow - Pogon Siedlce
15.04.2017 | Bytovia Bytow - Gornik Zabrze
15.04.2017 | Zaglebie Sosnowiec - P. Bielsko Biala
15.04.2017 | Olimpia Grudziadz - MKS Kluczbork
19.04.2017 | Sandecja Nowy Sacz - Stal Mielec
21.04.2017 | Miedz Legnica - Znicz Pruszkow
21.04.2017 | Gornik Zabrze - Wigry Suwalki
22.04.2017 | Sandecja Nowy Sacz - Chrobry Glogow
22.04.2017 | Pogon Siedlce - MKS Chojniczanka Chojnice
22.04.2017 | Stal Mielec - Katowice
22.04.2017 | GKS Tychy - OKS Stomil Olsztyn
22.04.2017 | Olimpia Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec
22.04.2017 | MKS Kluczbork - Bytovia Bytow
22.04.2017 | Wisla Pulawy - P. Bielsko Biala
28.04.2017 | Znicz Pruszkow - Stal Mielec
28.04.2017 | Chrobry Glogow - Gornik Zabrze
28.04.2017 | P. Bielsko Biala - Miedz Legnica
29.04.2017 | Katowice - GKS Tychy
29.04.2017 | Zaglebie Sosnowiec - Wisla Pulawy
29.04.2017 | MKS Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sacz
29.04.2017 | Bytovia Bytow - Olimpia Grudziadz
29.04.2017 | OKS Stomil Olsztyn - Pogon Siedlce
29.04.2017 | Wigry Suwalki - MKS Kluczbork
05.05.2017 | Miedz Legnica - Wisla Pulawy
05.05.2017 | GKS Tychy - Znicz Pruszkow
05.05.2017 | Gornik Zabrze - MKS Chojniczanka Chojnice
06.05.2017 | Stal Mielec - P. Bielsko Biala
06.05.2017 | MKS Kluczbork - Chrobry Glogow
06.05.2017 | Pogon Siedlce - Katowice
06.05.2017 | Bytovia Bytow - Zaglebie Sosnowiec
06.05.2017 | Sandecja Nowy Sacz - OKS Stomil Olsztyn
06.05.2017 | Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki
12.05.2017 | Katowice - Sandecja Nowy Sacz
12.05.2017 | Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec
12.05.2017 | Chrobry Glogow - Olimpia Grudziadz
12.05.2017 | Znicz Pruszkow - Pogon Siedlce
13.05.2017 | P. Bielsko Biala - GKS Tychy
13.05.2017 | MKS Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork
13.05.2017 | Wigry Suwalki - Bytovia Bytow
13.05.2017 | OKS Stomil Olsztyn - Gornik Zabrze
13.05.2017 | Wisla Pulawy - Stal Mielec
16.05.2017 | Sandecja Nowy Sacz - Znicz Pruszkow
16.05.2017 | Gornik Zabrze - Katowice
17.05.2017 | MKS Kluczbork - OKS Stomil Olsztyn
17.05.2017 | Bytovia Bytow - Chrobry Glogow
17.05.2017 | Olimpia Grudziadz - MKS Chojniczanka Chojnice
17.05.2017 | Pogon Siedlce - P. Bielsko Biala
17.05.2017 | Miedz Legnica - Stal Mielec
17.05.2017 | Wigry Suwalki - Zaglebie Sosnowiec
20.05.2017 | P. Bielsko Biala - Sandecja Nowy Sacz
20.05.2017 | Katowice - MKS Kluczbork
20.05.2017 | Miedz Legnica - GKS Tychy
21.05.2017 | Znicz Pruszkow - Gornik Zabrze
21.05.2017 | Chrobry Glogow - Wigry Suwalki
21.05.2017 | OKS Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziadz
21.05.2017 | MKS Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow
21.05.2017 | Zaglebie Sosnowiec - Stal Mielec
22.05.2017 | Wisla Pulawy - Pogon Siedlce
25.05.2017 | GKS Tychy - Wisla Pulawy
28.05.2017 | Miedz Legnica - Pogon Siedlce
28.05.2017 | Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec
28.05.2017 | Wigry Suwalki - MKS Chojniczanka Chojnice
28.05.2017 | Bytovia Bytow - OKS Stomil Olsztyn
28.05.2017 | Olimpia Grudziadz - Katowice
28.05.2017 | MKS Kluczbork - Znicz Pruszkow
28.05.2017 | Gornik Zabrze - P. Bielsko Biala
28.05.2017 | Sandecja Nowy Sacz - Wisla Pulawy
04.06.2017 | Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy
04.06.2017 | Stal Mielec - Pogon Siedlce
04.06.2017 | Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz
04.06.2017 | Wisla Pulawy - Gornik Zabrze
04.06.2017 | P. Bielsko Biala - MKS Kluczbork
04.06.2017 | Znicz Pruszkow - Olimpia Grudziadz
04.06.2017 | Katowice - Bytovia Bytow
04.06.2017 | OKS Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki
04.06.2017 | MKS Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow
11.06.2017 | Bytovia Bytow - Radomiak Radom
18.06.2017 | Radomiak Radom - Bytovia Bytow
Göster
Canlı Skor
Polonya
I Ligi
I Liga 16/17 Sezonu
GKS Tychy 71 - Stal Mielec maçı
I Liga 16/17
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
I Ligi | 33
GKS Tychy 71
Ryszard Tarasiewicz
28/05/17 - 13:30
1 : 4
0 : 0 1. Devre
1 : 4 2. Devre
Seyirci: 15300
Stat: Tychy City Stadium
Stal Mielec
Artur Skowronek
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır