22.12.2019 Pazar - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 1:0 | |||
21:00 | 0:0 | |||
21:00 | 1:0 |
28.12.2019 Cumartesi - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 0:0 |
29.12.2019 Pazar - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 0:1 | |||
21:00 | 1:0 |
4.01.2020 Cumartesi - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 0:1 | |||
21:00 | 1:1 | |||
21:00 | 0:0 |
8.01.2020 Çarşamba - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 0:0 | |||
21:00 | 0:0 | |||
21:00 | 0:2 |
11.01.2020 Cumartesi - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 1:0 | |||
21:00 | 1:0 | |||
21:00 | 0:2 |
22.12.2019 Pazar - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 1:0 | |||
21:00 | 0:0 | |||
21:00 | 1:0 |
18.01.2020 Cumartesi - Grup Relegation Round | İY | |||
21:00 | 0:0 | |||
21:00 | 1:0 |
18.01.2020 Cumartesi - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
22:00 | 0:0 | |||
22:00 | 0:0 | |||
22:30 | 0:0 |
19.01.2020 Pazar - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
00:00 | 0:0 | |||
22:00 | 0:0 |
20.01.2020 Pazartesi - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
01:00 | 0:0 |
28.02.2020 Cuma - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
22:00 | 1:0 |
1.03.2020 Pazar - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
00:00 | 1:1 |
2.03.2020 Pazartesi - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
01:00 | 1:0 |
29.02.2020 Cumartesi - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
01:00 | 0:0 |
1.03.2020 Pazar - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
01:00 | 1:1 | |||
22:00 | 3:1 |
29.02.2020 Cumartesi - Grup Relegation Round Playoffs | İY | |||
21:00 | 0:0 |
4.03.2020 Çarşamba - Grup Relegation Round Playoffs | İY | |||
21:00 | 0:0 |
7.03.2020 Cumartesi - Grup Relegation Round Playoffs | İY | |||
21:00 | 0:1 |
28.12.2019 Cumartesi - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 0:0 |
29.12.2019 Pazar - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 0:1 | |||
21:00 | 1:0 |
21.01.2020 Salı - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
22:00 | 1:0 |
22.01.2020 Çarşamba - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
22:00 | 1:0 | |||
22:00 | 0:1 |
23.01.2020 Perşembe - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
03:00 | 0:1 | |||
22:00 | 1:0 |
24.01.2020 Cuma - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
02:00 | 0:0 |
4.07.2020 Cumartesi - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
21:00 | 0:1 |
25.01.2020 Cumartesi - Grup Relegation Round | İY | |||
21:00 | 1:0 | |||
21:00 | 0:2 |
7.03.2020 Cumartesi - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
01:15 | 1:0 | |||
22:00 | 0:2 |
8.03.2020 Pazar - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
00:00 | 0:0 |
7.03.2020 Cumartesi - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
22:00 | 0:1 |
8.03.2020 Pazar - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
22:00 | 0:0 |
9.03.2020 Pazartesi - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
00:00 | 1:0 |
14.03.2020 Cumartesi - Grup Relegation Round Playoffs | İY | |||
21:00 | 0:0 |
27.06.2020 Cumartesi - Grup Relegation Round Playoffs | İY | |||
21:00 | 0:0 |
4.01.2020 Cumartesi - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 0:1 | |||
21:00 | 1:1 | |||
21:00 | 0:0 |
25.01.2020 Cumartesi - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
22:00 | 0:0 |
26.01.2020 Pazar - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
00:00 | 0:1 | |||
01:00 | 0:0 | |||
22:00 | 1:2 | |||
22:00 | 0:0 |
27.01.2020 Pazartesi - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
01:00 | 1:0 |
5.02.2020 Çarşamba - Grup Relegation Round | İY | |||
21:00 | 1:1 | |||
21:00 | 1:1 |
14.03.2020 Cumartesi - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
22:00 | 0:0 |
16.03.2020 Pazartesi - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
00:00 | 0:1 | |||
22:00 | 0:0 |
15.03.2020 Pazar - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
00:00 | 0:0 | |||
01:00 | 0:0 | |||
22:00 | 1:0 |
8.01.2020 Çarşamba - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 0:0 | |||
21:00 | 0:0 | |||
21:00 | 0:2 |
29.01.2020 Çarşamba - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
01:15 | 3:0 | |||
22:00 | 0:0 | |||
22:00 | 3:0 |
30.01.2020 Perşembe - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
02:30 | 0:0 |
31.01.2020 Cuma - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
01:15 | 0:1 | |||
17:00 | 0:1 |
8.02.2020 Cumartesi - Grup Relegation Round | İY | |||
21:00 | 2:1 | |||
21:00 | 0:0 |
19.06.2020 Cuma - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
03:00 | 0:1 | |||
21:30 | 0:0 |
28.06.2020 Pazar - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
17:00 | 2:0 |
28.06.2020 Pazar - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
21:15 | 0:0 | |||
22:00 | 3:1 |
29.06.2020 Pazartesi - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
01:00 | 0:1 |
11.01.2020 Cumartesi - Grup Preliminary Round | İY | |||
21:00 | 1:0 | |||
21:00 | 1:0 | |||
21:00 | 0:2 |
1.02.2020 Cumartesi - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
22:00 | 0:0 |
2.02.2020 Pazar - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
01:00 | 0:0 | |||
22:00 | 0:0 |
3.02.2020 Pazartesi - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
22:00 | 0:0 |
4.02.2020 Salı - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
00:00 | 0:0 | |||
02:00 | 0:0 |
15.02.2020 Cumartesi - Grup Relegation Round | İY | |||
21:00 | 1:0 |
17.02.2020 Pazartesi - Grup Relegation Round | İY | |||
01:30 | 1:0 |
1.07.2020 Çarşamba - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
21:15 | 0:0 |
2.07.2020 Perşembe - Grup Taca Rio, Group A | İY | |||
03:30 | 1:0 | |||
03:30 | 0:0 |
2.07.2020 Perşembe - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
23:30 | 0:0 |
3.07.2020 Cuma - Grup Taca Rio, Group B | İY | |||
02:00 | 0:0 | |||
02:00 | 0:0 |
8.02.2020 Cumartesi - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
22:00 | 1:0 |
9.02.2020 Pazar - Grup Taca Guanabara, Group B | İY | |||
00:00 | 0:0 | |||
00:00 | 2:0 | |||
22:00 | 3:0 | |||
22:00 | 1:1 | |||
22:00 | 1:2 |
19.02.2020 Çarşamba - Grup Relegation Round | İY | |||
21:00 | 0:1 | |||
21:00 | 1:1 |
13.02.2020 Perşembe | İY | |||
02:30 | 0:2 |
16.02.2020 Pazar | İY | |||
22:00 | 1:0 |
5.07.2020 Pazar | İY | |||
22:00 | 0:0 | |||
22:00 | 1:0 |
23.02.2020 Pazar | İY | |||
00:00 | 1:1 |
9.07.2020 Perşembe | İY | |||
03:30 | 1:0 |
12.07.2020 Pazar | İY | |||
22:00 | 0:1 |
16.07.2020 Perşembe | İY | |||
03:00 | 0:0 |